اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال روزانه eur/usd *حتما دنبال کنید*

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
    سلام
    شما استاپلاس رو بر چه اساس میگیرید؟
    خطوط فازی - خطوط رسیتنس و ساپورت ماهایانه و سطوحی که با استفاده از مدل خودم بدست میان. بسته به شدت ضعف و نزدیک و دور بودن این خطوط از هم منطقه استاپ لاس تعیین میشه. چنانچه فاصله نا معقولی در یک روز داشته باشن سیگنالی با استاپ لاس بالا ترجیح میذم صادر نکنم.
    iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سلام
      جهش ناگهانی یورو دلار به خاطر خبر gdp بود.
      poor

نظر

یه توضیح کوتاهی راجع عملکرد امروز بدم دوستان.
        همونطور که مشاهده کردید 2 پوزیشن اول با حدود 20 پیپ سود و پوزیشن سوم که وسط روز اضافه شد با همان مقدار ضرر به اتمام رسید و برایند امروز تقریبا 0 بود.(پوزیشن شخصی بنده هم پس از فاصله گرفتن 50 پیپ از نقطه ورود و ریسک فری شدن برگشت و روی 0 بسته شد)

بررسی امروز و چرایی استاپ خوردن پوزیشن ها چند دلیل داشت:
        اول اینکه در روزهایی انتهایی ماه میلادی هستیم و قیمت در مواقع حرکات غیرقابل پیش بینی و بدون قاعده بیشتری از خودش بروز میده.
        نکته دوم خبر مهم آمریکا و اعلام نرخ بهره بود که فارغ از نتیجه همواره باعث هیجان زیاد و جهش های بزرگ میشه
        و سوم اینکه همونطور که گفتم قیمت با شکست سطح 1.1099 به خوبی پتانسیل صعودی خودشُ به نمایش گذاشت و نزدیک 100 پیپ دیگه هم به صعود ادامه داد که اگر چه قابل پوزیشن گرفتن و کسب سود بود اما با توجه به نتایج پوزیشن های قبل ورود چندباره به بازار اون هم توی همچین مقطعی اقدام مناسبی از نظر بنده نبود.

در پایان هم میل دارم سخن حرف یکی از اساتید خودمُ یاداوری کنم که همیشه تاکید داشتن استاپ خوردن مهم نیست به شرطی اینکه بدونید چرا استاپ خوردید و پس از شکار استاپ لاس شما بازار روند بازگشتی به خودش نگیره.به طور خلاصه اینکه چنانچه دلیل کافی برای قرار دادن یک نقطه به عنوان استاپ لاس داشته باشید شکار شدن یا نشدنش تفاوت چندانی نمیکنه.
        من هم همواره سعی میکنم در نقاطی وارد پوزیشن بشم که استاپ لاس کوچیک اما قوی وجود داشته باشه.با بررسی نقاط استاپ لاس امروز هم این موضوع روشن میشه.(واکنش قیمت به استاب لاس بای لیمیت ما که کمتر از 10 پیپ مانده به آن قیمت تغییر جهت داد و استاپ لاس پوزیشن سوم که با شکستنش 50 پیپ صعود داشت و در آخر استاپ لاس پوزیشن شخصی اینجانب که پس از لمس شدنش مجددا قیمت نزدیک به 100 پیپ حرکت رو به بالا داشت)
        هدف ما نه خواندن تمام حرکت بازار سودگیری دائم از اون بلکه پیدا کردن نقاطی مناسب جهت ورود به پوزیشن با حداقل استاپ لاس هستش

دوستان اگر سوال یا موردی بود بنده در خدمت هستم
        ویرایش توسط r4sh : https://www.traderha.com/member/16127-r4sh در ساعت 04-30-2015, 01:48 AM
        iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سیگنال روز 30 April

با عرض سلام.شبتون بخیر.سیگنال های روز جاری (30 April) خدمتتون ارائه میکنم.

Sell Lim:1.1130 + Sell Stp:1.1115-------Sl:1.1150----TP1:1.1070--TP2:1.1056

نسبت لات سایز یک به سه پیشنهاد میشه.به طور مثال چنانچه کل لات سایز ما 1 هست. سل لیمیت با 0.7 و سل استاپ با 0.3 قرار داده میشه.

امیدوارم روز پر سودیُ سپری کنید.
          iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

نوشته اصلی توسط r4sh نمایش پست ها
            یه توضیح کوتاهی راجع عملکرد امروز بدم دوستان.
            همونطور که مشاهده کردید 2 پوزیشن اول با حدود 20 پیپ سود و پوزیشن سوم که وسط روز اضافه شد با همان مقدار ضرر به اتمام رسید و برایند امروز تقریبا 0 بود.(پوزیشن شخصی بنده هم پس از فاصله گرفتن 50 پیپ از نقطه ورود و ریسک فری شدن برگشت و روی 0 بسته شد)

بررسی امروز و چرایی استاپ خوردن پوزیشن ها چند دلیل داشت:
            اول اینکه در روزهایی انتهایی ماه میلادی هستیم و قیمت در مواقع حرکات غیرقابل پیش بینی و بدون قاعده بیشتری از خودش بروز میده.
            نکته دوم خبر مهم آمریکا و اعلام نرخ بهره بود که فارغ از نتیجه همواره باعث هیجان زیاد و جهش های بزرگ میشه

و سوم اینکه همونطور که گفتم قیمت با شکست سطح 1.1099 به خوبی پتانسیل صعودی خودشُ به نمایش گذاشت و نزدیک 100 پیپ دیگه هم به صعود ادامه داد که اگر چه قابل پوزیشن گرفتن و کسب سود بود اما با توجه به نتایج پوزیشن های قبل ورود چندباره به بازار اون هم توی همچین مقطعی اقدام مناسبی از نظر بنده نبود.

در پایان هم میل دارم سخن حرف یکی از اساتید خودمُ یاداوری کنم که همیشه تاکید داشتن استاپ خوردن مهم نیست به شرطی اینکه بدونید چرا استاپ خوردید و پس از شکار استاپ لاس شما بازار روند بازگشتی به خودش نگیره.به طور خلاصه اینکه چنانچه دلیل کافی برای قرار دادن یک نقطه به عنوان استاپ لاس داشته باشید شکار شدن یا نشدنش تفاوت چندانی نمیکنه.
            من هم همواره سعی میکنم در نقاطی وارد پوزیشن بشم که استاپ لاس کوچیک اما قوی وجود داشته باشه.با بررسی نقاط استاپ لاس امروز هم این موضوع روشن میشه.(واکنش قیمت به استاب لاس بای لیمیت ما که کمتر از 10 پیپ مانده به آن قیمت تغییر جهت داد و استاپ لاس پوزیشن سوم که با شکستنش 50 پیپ صعود داشت و در آخر استاپ لاس پوزیشن شخصی اینجانب که پس از لمس شدنش مجددا قیمت نزدیک به 100 پیپ حرکت رو به بالا داشت)
            هدف ما نه خواندن تمام حرکت بازار سودگیری دائم از اون بلکه پیدا کردن نقاطی مناسب جهت ورود به پوزیشن با حداقل استاپ لاس هستش

دوستان اگر سوال یا موردی بود بنده در خدمت هستم
            سلام خدمت شما

در مورد نکات شما چند مورد را عرض کنم باعث تعبیر اشتباه از طرف خواننده تازه وارد نشود .

1. تمام حرکات بازار طبق قاعده و تحت تاثیر عوامل بیرونی شکل میگرند اگر حرکتی شارک باید باشد این عامل وجود داشته و بدون قاعده نبوده .
            2.اتفاقا بازار تحت تاثیر نرخ بهره نیست بلکه دنبال فهم بیانیه های منتشر شده از طرف بانک مرکزی هست چون همگان در ماه قبل به این نتیجه رسیدن که این ماه هم نرخ بهره ثابت خواهد بود چون داده های منتشر شده مرتبط به تورم هنوز رضایت بانک مرکزی را برای متوقف کردن سیاست های انبساطی را به وجود نیاورده
            در بیانیه دیشب هم بانک مرکزی اشاره کرد که اگر بازار کار بهبود یابد و نرخ تورم هم در میان مدت روی 2% باقی بماند میشه نرخ بهره را افزایش داد . یعنی بازار زوم کرد روی دو عاملی که گفته شد و این دو عامل خود حرکات شارک را به وجود خواهد آورد نه نرخ بهره .
            3. استاپ جایی باید باشد که اگر زده شد روند تغییر کند نه اینکه استاپ فقط جنبه زده شدن داشته باشد .
            مثال پوند به دلار روند امروز : نزول برای رسیدن به قیمت 1.5360 ادامه داره تا زمانی که قیمت زیر سطح 1.5430 باشد . اگر این سطح بشکنه روند نزول به صعود تغییر خواهد کرد و با نقطه ایی را باید یافت که روند صعود به نزول تغییر خواهد یافت چون هر زمان عوامل بیرونی در ترید دخالت میکنند .

موفق باشید در امر ترید

نظر

با سلام
              به نظر بنده اصولا سیگنال دادن و مخصوصا سیگنال فروشی کار بسیار بسیار غلطیه
              چون یک تریدر هر چقدر هم سیگنالش مطمئن باشه بار روانی زیادی روشه
              حالا با فروش سیگنال بار روانی بقیه رو هم باید تحمل کنه و پاسخگو باشه که استقامت روانی زیادی میخواد و در بلند مدت جوابگو نیست

نظر

سلام
                متاسفانه چیزی کمتر از یک پیپ مونده بود که به tp برسه که سیگنال رفت تو ضرر .
                poor

نظر

سلام
                  ولی سیستم شما به سطوح tp و sl خوب واکنش نشون میده. Congratulation
                  poor

نظر

نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
                    سلام خدمت شما

در مورد نکات شما چند مورد را عرض کنم باعث تعبیر اشتباه از طرف خواننده تازه وارد نشود .

1. تمام حرکات بازار طبق قاعده و تحت تاثیر عوامل بیرونی شکل میگرند اگر حرکتی شارک باید باشد این عامل وجود داشته و بدون قاعده نبوده .
                    2.اتفاقا بازار تحت تاثیر نرخ بهره نیست بلکه دنبال فهم بیانیه های منتشر شده از طرف بانک مرکزی هست چون همگان در ماه قبل به این نتیجه رسیدن که این ماه هم نرخ بهره ثابت خواهد بود چون داده های منتشر شده مرتبط به تورم هنوز رضایت بانک مرکزی را برای متوقف کردن سیاست های انبساطی را به وجود نیاورده
                    در بیانیه دیشب هم بانک مرکزی اشاره کرد که اگر بازار کار بهبود یابد و نرخ تورم هم در میان مدت روی 2% باقی بماند میشه نرخ بهره را افزایش داد . یعنی بازار زوم کرد روی دو عاملی که گفته شد و این دو عامل خود حرکات شارک را به وجود خواهد آورد نه نرخ بهره .
                    3. استاپ جایی باید باشد که اگر زده شد روند تغییر کند نه اینکه استاپ فقط جنبه زده شدن داشته باشد .
                    مثال پوند به دلار روند امروز : نزول برای رسیدن به قیمت 1.5360 ادامه داره تا زمانی که قیمت زیر سطح 1.5430 باشد . اگر این سطح بشکنه روند نزول به صعود تغییر خواهد کرد و با نقطه ایی را باید یافت که روند صعود به نزول تغییر خواهد یافت چون هر زمان عوامل بیرونی در ترید دخالت میکنند .

موفق باشید در امر ترید
                    تصویر گویای صحبت بالا هست آیا روند بای تمام شده خیر چون بازار هدف 1.5550 را هنوز ندیده بنابراین میشه در جای مناسب هنوز به فکر بای بود

جهت کجا تغییر مکینه ؟ برای امروز با این شرایط شکست 1.5418 روند را تغییر میده

عذر خواهی میکنم از استاتر تاپیک به خاطر این دو پست اما جنبه آوزشی داشت که باید گفته میشد

موفق باشید
                    فایل های پیوست شده

نظر

سلام دوستان.عذرخواهی میکنم من از دیروز مسافرت هستم و مثل قبل دسترسی به اینترنت ندارم و یک مقدار حضورم کمتر شده در تایپیک.اول از همه خوشحالم که نظرات بقیه دوستانُ دارم میبینم.
                      بعد یه بررسی کوچیک واسه اتفاقای امروز جواب تک تک دوستانُ میدم.

خب همونطور که دیدید کمتر از 1 پیپ مونده به رسیدن قیمت به تارگت مارکت تغییر جهت داد و به سمت استاپ لاس ما حرکت کرد ادامه پتانسیل صعودی دیروزشُ نشون داد.بازم قویا اسرار میکنم این سرپیچی های قیمت از سطوحی واسش تعیین شده به علت قرار داشتن در روز پایانی ماه هست.و به طور کلی قدرت سیگنال های اول ماه بسیار بیشتر از سیگنال های روزهای پایانی هست.یکی از دلایلی هم که بنده توی این هفته این تایپیکُ ایچاد کردم همین بوده.که در ضعیفترین شرایط وارد بشم و خودمُ محک بزنم.

و چون به مدل خودم ایمان دارم و معتقدم به سیستم درستی رسیدم نه تنها از استاپ خوردن این 2 روز ناراحت نیستم بلکه به خاطر واکنش هایی که قیمت به سطوح تعریف شده سیستم میده خوشحالم. نمونه حرفم همین تارگت که بنده از اولین روز ماه آپریل در اختیار داشتمش و حتی خودم هم فکر نمیکردم که قیمت به سطح زرد برسه جهت تایید سیگنال و رسیدن به سطح سبز رنگ تارگت, امروز هم بنده پای جارت نبودم که اما وقتی برگشتم دیدم به خوبی قیمت تایید کرده این سطوحُ.

نکته مهم دیگه ای که مایلم اضافه کنم در خصوص سیگنال ها اینه که ما برای سودگیری مستمر از بازار یه دشمن بزرگ داریم اونم خودمون هستیم.عدم رعایت مدیریت سرمایه.عدم رعایت نسبت ریسک به ریوارد.اُور تریدینگ یا حضور بیش از حد در بازار.وارد شدن به قصد انتقام گیری.عجول بودن و ...

اما اگر بر حسب تجربه و آموزش و تمرین از پس خودمون بر بیایم و بتونیم مسلط باشیم به احساسات خودمون خیلی راحت میشه به سودگیری مداومی توی بازار داشت.ماه آپریل امشب تموم میشه و برایند این ماه با سیستم بنده 400 پیپ سود بوده.که با یک لات سایز مناسب نسبت به سرمایه تریدر درصد خیلی خیلی خوبی از سود رُ نشون میده.قطعا این ماه هم تعداد زیادی استاپ خورده سیگنالها اما تیک پروفیت های چند برابر به راحتی استاپ چندین سیگنالُ میپوشونه.

یک ماه دیگه باهم هستیم و شب به شب سیگنال ها رُ چک میکنیم و نتیجه گیری نهاییُ موکول میکنم به 30 می
                      فایل های پیوست شده
                      ویرایش توسط r4sh : https://www.traderha.com/member/16127-r4sh در ساعت 04-30-2015, 02:34 PM
                      iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

سیگنال 1 May

با عرض سلام.شبتون بخیر.سیگنال های روز جاری (1 May) خدمتتون ارائه میکنم.

Sell Lim:1.1230 -------Sl:1.1255----TP1:1.1139--TP2:1.1095

iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

دوستان با عرض معذرت به دلیل خستگی زیاد امشب نمیتونم اما فردا حتما خطوط رسیستنس و ساپورت ماهیانه مربوط به ماه May رُ از روز اول در اختیارتون قرار میدم تا باهم شاهد واکنش قیمت به خطوط باشیم.روز خوبی داشته باشید
                          iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

salam v khaste nabashid
                            lotf konid addrese mailetono bedid ta beshe bahaton dar tamas bod
                            ba tashakor
                            arash.shamkhali@gmail.com in adrese mailam hast agar emkanesh hast ye mail b man b zanid ta man adeton konam

نظر

سلام وقت بخیر
                              شما از نرم افزار ابوناچی سیگنال میگیرید ؟تصویر صفحه قبل مربوط به نرم افزار ابوناچی هست؟

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

Sell Lim:1.1250 -------Sl:1.1272----TP1:1.1139--TP2:1.1095
                                iamR4SH[at]yahoo[dot]com

نظر

پردازش ...
                                X