اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خیر دوست عزیز
    سیسبتم و استراتژی متعلق به خودم هست
    من تا بحال هیچ دوره ای برای فارکس ندیدم. همینطور هیچ استاد، کتاب و وبلاگی
    هر چیزی که میدونم ساخته ذهن خودمه.

نظر

• آتیلا جون سلام

یک سری نقاط ( ساپورت یا مقاومت) که شما مشخص می کنید بازار خیلی سریع از آنها می گذرد و یک سری نقاط دیگر بازار خیلی با آنها درگیر می شود مانند 1.3752 که سیگنال قطعی شما می باشد.
      دلیل این موضوع چیست؟
      آیا می شود در تاپیک جواب داد؟

موفق باشید

نظر

• هیچ قطعیتی وجود نداره در فارکس دوست عزیز
        هر کی بتونه روزی فقط 10 پیپ از این بازار چموش رو پیش بینی کنه در عرض یک ماه میلیاردر میشه
        ویرایش توسط majid_k : https://www.traderha.com/member/12876-majid_k در ساعت 12-13-2013, 01:44 PM

نظر

• دوست عزیز سلام
          آتیلا جون سیگنال را در تاپیک گذاشته و بصورت علنی و عمومی هم تی پی آن مشخص کرده است، در ضمن بار اول نیز نیست که این کار را انجام داده است.
          قبلا نیز استاد خامسی بزرگوار از قطعیت با علم جبر و مثلثات صحبت کرده بودند.
          آقای بهبودی نیز صحبت از سیگنال قطعی ماهیانه در یورو/ دلار کرده بودند و همه اینها نتیجه گرفتند.
          شما نیز یک بار این سیگنال را رصد کن، در دمو بر اساس این سیگنال پوزیشن بگیر...
          آتیلا جون این سیگنال بانضمام نقاطی که به حجم اضافه می شود با لات سایز استاندارد 200 پپ حداقل سودآوری می باشد.
          یعنی دقیقا روزی 10 پپ شما....
          بنظرم یک بار امتحان و پیگیری این موضوع(سیگنال قطعی) ارزششو داشته باشه.
          موفق باشید

نظر

• یکی از آسان ترین کارها انتقاد کردن است

آن هم با منطق شخصی
            یک روز هیچ قطعیتی وجود نداشت که انسان حتی 10 متر پرواز کند
            و امروز هیچ سیاره ای نیست که پای انسان به آنجا باز نشده باشد

ما هنوز خیلی از فارکس نمی دونیم ولی من مطمئن هستم این خارجی هایی که فارکس را بنیان گزاری(گذاری)کردند حتما یک دلیل قطعی برای سود داشتند

نظر

• خارجی ها چون سیستم خودشون هست و و اختراع خودشون و هر حرکتش هم دست خودشونه بنابراین همیشه در سودند ما باید فکری بحال خود کنیم که همیشه در ضرریم

یکی از اسانترین کارها انتقاد هست همانطور که شما هم از من انتقاد کردید اما اگر انتقاد نباشد وای به حال تازه واردانی همچون من میشود
              ویرایش توسط majid_k : https://www.traderha.com/member/12876-majid_k در ساعت 12-13-2013, 07:26 PM

نظر

• آقا مجید
                امید وارم با انتقاد سازنده از هم و در کنارش پیشنهاد برای بهتر شدن یا ضرر نکردن
                در کنار شما و دیگر دوستان هر روز چیزهای جدید و البته مفید یاد بگیرم

شما هم به پیشنهاد دوستان که در پستهای قبل دادند این سیگنالهارو رصد کنید و اگر مطلب مفیدی به ما که مثل شما تازه وارد هستیم یاد بدید
                بسیار ممنون می شیم

نظر

• ممنون از سید عزیز که با دقت تاپیک و تارگت هارو پیگیری میکنند.
                  ببیند من نقاط حمایت و مقاومت مشخص نمیکنم.
                  اعدادی که مطرح میشه قیمتهائی هستند که بازار با رد شدن از اونها برای خودش مسیر و تارگت ایجاد میکنه
                  بعضی از این مسیر ها ساده تر شروع میشن و بعضی دیگه سخت تر.
                  حالا در این بین بعضی از مسیرها با نقاط حمایت و مقاومت هم یکی میشن که قوی تر شده و سخت تر رد میشن.
                  شاید اگر شرایط مساعد باشه از ماه آینده نقاط حمایت و مقاومت رو هم اضافه کنیم که دوستان بتونن استفاده بهتری کنند

نظر

• سلام خدمت شما دوست عزیز
                    راستش من به شما ایرادی نمیگریم برای این حرفتون
                    قطعا بخاطر مدل ها و الگوهای کاریتون همچین ذهنیتی دارید و این نگرش معمول در بازار هست
                    اما موضوع اینه که اگر در مورد قطعیت بازار نمیدونید چرا تحقیق نمیکنید و یا سوالی نمی پرسید!!!
                    و همینطور بدون اطلاع حرف یک نفر رو رد میکنید.
                    من میدونم که دارم چی میگم، و این حرف انقدر بزرگ هست که نمیشه بعدا با هیچ بهونه ای از زیرش در رفت
                    پس اگر دارم در مورد قطعیت بازار صحبت میکنم حتما چیزی وجود داره
                    البته دوستان میتونن بپذیرند و یا نپذیرند
                    اما به دوستان منتقد توصیه میکنم حداقل به ماه اول راه افتادن این تاپیک با دقت نگاه کنید
                    و سیگنالهارو دقیق چک کنید.شاید به نتایج خوبی برسید
                    موفق باشید

نظر

• دوست عزیز و گرامی
                      اول اینکه من کجا از شما انتقاد کردم؟ ممنون میشم توضیح بدید.
                      دوم اینکه تریدرهای اروپائی و آمریکائی هم همیشه در سود نیستند. در همه جای دنیا 85 درصد تریدرها ضرر میکنند.
                      چون اونجا هم نگرش غالب احتمالی و اتفاقی بودن بازار هست
                      اما نکته در سود بودن اونها این موضوعه که تریدرهاشون حد و اندازه نگه میدارند و همینطور کار گروهی انجام میشه
                      من با ارتباطی که با بعضی از تریدرهاشون برقرار کردم مطلع شدم که متوسط سود ماهیانه در کار گروهیشون بین 6 تا 9 درصد هست
                      در صورتیکه تریدرهای ما معمولا افراد طماعی هستند که بیشتر به فکر قمار کردن هستند تا کار کردند در بازار مالی
                      در نتیجه ضرر سیگین هم میبینند.نگرش یک ماهه میلیاردر شدن در کنارش کال مارجین شدن خیلی سریع رو هم داره
                      اما بازهم میگم که این بازار قابل پیش بینی هست و امکان سود گرفتن منطقی در اون وجود داره.

نظر

• ممنونم سید جان
                        امیدوارم در کنار دوستانی مثل شما بتونیم نتیجه خوبی در کنار هم بسازیم
                        من همه سعی وتلاشم رو برای نتیجه گرفتن دوستان انجام خواهم داد

نظر

• سلام سینای عزیز
                          ممنون از مثال جالبت و همینطور توجهی که به تاپیک داری
                          از همراهی شما و همه دوستان سپاسگذارم
                          شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام خدمت استاد عزیز و بزرگوار اتیلا جون
                            و خدمت آقا سینای عزیز و مجید آقای گل
                            آتیلای عزیز امروز خیلی پست زدن و یک سری مسائل واقعی بازار رو بیان کردن.
                            مجید جان اینجا یه جمع کوچک و دوستانه است که همه ما سعی داریم وضعیتمون رو بهبود ببخشیم.
                            انتقاد سازنده نیز به نفع همه است ولی قبول کنید که تاپیک را مطالعه و سیگنالها را بررسی نکرده اید.
                            شما اگر مدیریت سرمایه ا رعایت کنید و به سود کم قانع باشید واقعا این بازار جوابگو است ولی یکماهه میلیاردر شدن همانطور که استاد عزیز گفتند کال مارجین شدن نیز دارد!
                            آیا قدرت ریسک تمام سرمایه را دارید؟
                            ولی اگر ریسک به ریوارد منطقی داشته باشید درصد سود منطقی و رضایت بخش خواهید داشت.
                            موفق باشید

نظر

• سلام و سپاس از همه دوستان عزیز که همراهیمون میکنند
                              سیگنالی که هفته پیش دادم هنوز به تارگت مورد نظر نرسیده
                              چون بعد از صعودی که دو هفته پیش داشتیم حالا بازار باید کمی نفس بگیره و آماده جهش بعدی بشه
                              چون تارگت از نقطه ورودمون حدود 120 پیپ هست
                              برای همین نیاز به شرایط فاندامنتال داریم که هفته جدید کاملا فاندامنتال هست
                              به امید خدا این هفته تارگت دیده خواهد شد و دوستان نتیجشون رو میگیرند
                              فقط صبر داشته باشید تا سود خوبی بگیرید.
                              همونطور که دیدید هفته گذشته بازار اصلا پتانسیل ریزشی نداشت
                              یعنی این هفته برای ما خواهد بود. به امید خدا
                              منتظر دیده شدن تارگت و تی پی خوردن همه دوستان هستم
                              شاد باشید و سربلند

نظر

• نوشته اصلی توسط ATYLA نمایش پست ها
                                دوست عزیز و گرامی
                                اول اینکه من کجا از شما انتقاد کردم؟ ممنون میشم توضیح بدید.
                                دوم اینکه تریدرهای اروپائی و آمریکائی هم همیشه در سود نیستند. در همه جای دنیا 85 درصد تریدرها ضرر میکنند.
                                چون اونجا هم نگرش غالب احتمالی و اتفاقی بودن بازار هست
                                اما نکته در سود بودن اونها این موضوعه که تریدرهاشون حد و اندازه نگه میدارند و همینطور کار گروهی انجام میشه
                                من با ارتباطی که با بعضی از تریدرهاشون برقرار کردم مطلع شدم که متوسط سود ماهیانه در کار گروهیشون بین 6 تا 9 درصد هست
                                در صورتیکه تریدرهای ما معمولا افراد طماعی هستند که بیشتر به فکر قمار کردن هستند تا کار کردند در بازار مالی
                                در نتیجه ضرر سیگین هم میبینند.نگرش یک ماهه میلیاردر شدن در کنارش کال مارجین شدن خیلی سریع رو هم داره
                                اما بازهم میگم که این بازار قابل پیش بینی هست و امکان سود گرفتن منطقی در اون وجود داره.

سلام دوست عزیز شما انتقاد نکردید اون پست رو در جواب پست سینای عزیز نوشتم
                                سیگنال های شما رو در دمو خواهم گرفت به من ایراد نگیرید به هر کی اعتماد کردم ضرر دیدم موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X