اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
    سلام.
    استاپ خورد دوستان درسته؟؟
    [img][/img]
    سلام جناب حسام
    آقا اختلاف ساعت بروکر شما با صفر gmt چنده؟ به نظر میرسه اختلاف ساعت +2 باشه که اعمال نشده!!؟
    سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
      [size=2]

فرمایشات شما متین مواردی هست که در آینده در سیستم اعمال میشه ما فعلا در مرجله خام سیستم هستیم و انشالله این کودک نوپا به همت عزیزان به بلوغ خواهد رسید

جناب مهچور عزیز با تشکر از زحمتی که متقبل شده اید . یکی از دغدغه بعضی از کابران منجمله خودم در نظر گرفتن 15 پیپ توسط اکسپرته اگه امکان داره لطف کنید و این قسمت به صورت انتخابی باشه و تریدر بتونه حد این مقدار کم یا زیاد کنه چون اسپرد در برو کرهای مختلف فرق میکنه مثلا برای من که اسپردم بین 1 تا 2 هست مقدار 15 پیپ خیلی زیاده و عملا 13 پیپ ضرر میکنم اما برای اونهایی که اسپردشون بالاست خوبه اگه لطف کنین این قسمت رو بتونیم دستی وارد کنیم به نظر من بهتره با تشکر از شما

بسیار عالی و تشکر به خاطر زحمات همه دوستان .... منم با جناب مهچور موافقم

....
      خواهش ميكنم . البته اون 15 پيپ قابل انتخابه پارامتر EnteryDistance همين فاصله را انتخاب ميكنه و شما فقط مقدار فاصله به پيپ بنويسيد تعداد اعشار بروكر و همچنين اسپرد با توجه به بروكر بوسيله اكسپرت محاسبه ميشه.
      ضمنا خواستم بگم كه اين اكسپرت را من بيشتر براي بك تست نوشتم و براي تريد زنده شايد لازم باشه تغييراتي كنه در مورد tp هم تاثير دادم اما نميدونم چرا يك حاهايي tp را كمتر ميگيره بايد رفعش كنم .

يك چيز ديگه كه هست در اكسپرت اختلاف ساعت بروكرها هم بايد اضافه بشه در حال حاضر براي gmt است.
      ویرایش توسط Hosein Mahjour : https://www.traderha.com/member/2928-hosein-mahjour در ساعت 10-16-2013, 08:38 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
        دوستان اکسپرت باید بعد از بسته شدن کندل هفتم اردرها را ست کنه؟

از من اجرا نشد.
        بعد از بسته شدن كندل ششم

نظر

• زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
            ba salam shoma afzayeshe lotam dar nazar gerefin? sharmande in labtopam fonte farsi nadare

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . برای نوشتن پارسی میتونید از لینک زیر استفاده کنید.
              http://www.behnevis.com

توسط این سایت شما میتونید به راحتی نحوه نوشتار فینگلیش(پینگلیش ) رو با زبان پارسی تغییر دهید .
              با تشکر از شما دوستان عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط moad نمایش پست ها
                ba salam shoma afzayeshe lotam dar nazar gerefin? sharmande in labtopam fonte farsi nadare
                بله در نظر گرفتن . پايين نمودار حجم سفارشات مشخصه كه متغير هست.

نظر

• سلام بر همه دوستانم مخصوصا سعید جان.... با عزض معذرت ،من نبودم که بتونم جوابگو باشم.الان ااومدم خونه ....شرمنده شما. استاپمونم که خورده.

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                    بله متاسفانه استاپ خورد

باسلام
                    بالاخره اینترنتم دست از کم کاری برداشیت و متاسفانه استاپ خوردن عزیزانو دیدم البته ناراحتی ام نه از خوردن استاپ است که جزئی جدا ناپذیر
                    از ترید است و تجربه ای گرانبها بلکه به علت اصرار و تعصب و پافشاری در قطعیت نظرات است . این درست که سیستم در حال تجربه است
                    و باید به اصول وفادار بود ولی نکته همینجاست که سیستم در حال تجربه و بهینه سازی قرار دارد پس میتوان از نظرات و پیشنهادات سایرین
                    جهت بهبود استفاده کرد . ولی متاسفانه خود من بشدت مورد انتقاد اساتید به علت بیان نظراتم قرار گرفتم خب دوستان چرا باید ضرر داد
                    چون باید به سیستم وفادار بود مگر ما در اختیار سیستم هستیم یا سیستم در اختیار ما ؟؟؟؟؟
                    پس چنانچه بدون تعصب به بعضی دیدگاه های دیگران توجه میشد می توانستیم به جای استاپ تی پی گرفت ویا بدون پوزیشن بمانیم
                    چون بعضی منجمله خودم در ریل کار میکنیم البته من حرفم فقط امروز نیست بطور کلی دیدگاهم را میگویم چون من امروز از طلا بیشتر
                    از 250 پیپ گرفتم واز ته دل دوست داشتم تا بقیه نیز منفعت ببرند به همین دلیل برداشتم از بازار را همون اول صبح بر خلاف قوانین شما
                    ابراز کردم و هشدار دادم . شاید من اصلآ اشتباه میکردم ولی توجه به ساپورت و رزیستنس ونقاط کلیدی ضرری نداشت نه اندیکاتوره نه
                    مووینگ و نه شمارش کندل که خودم هم قبولشان ندارم حتی اگر به قول بعضی جادوئی باشند چون هیچ کدام سیگنال درستی نمیدهند
                    ولی نادیده گرفتن نقاط کلیدی و روند هیچ توجیهی نداره دوستان عزیز من شخصآ سودال رو قبول دارم و قبلآ نیز گفته ام که به روش من خیلی
                    نزدیکه ولی من با تجربه چندین کال شدن وپرداختن هزینه یاد گیری بوسیله سودال و چند اصل مهم اقدام به ترید میکنم و مطمئنآ اساتید بزرگوار
                    خصوصآ جناب فیاض نیز به انها کاملآ تسلط دارند ولی نمیدانم چرا به آنها بهای بیشتری نمی دهند شاید هم من یه مقدار عجولم ولی دوست ندارم پول دوستان به جیب گشاد بروکرها و پلی میکرها بره .
                    حرف برای گفتن بسیار و من روی بیشتر گفتن را ندارم . آقای فیاض عزیز کاملآ قبولتان دارم و به تجربیاتتان احترام میگذارم و تشکر از به اشتراک
                    دانسته هایتان شاگرد سرکش تان را ببخشید و کمی تامل فرمائید و من رو اخلالگر و ناسپاس نشمارید . دوستارتان....... پرویز​ سراپا تقصیر
                    د

نظر

بله متاسفانه استاپ خورد

باسلام
                      بالاخره اینترنتم دست از کم کاری برداشیت و متاسفانه استاپ خوردن عزیزانو دیدم البته ناراحتی ام نه از خوردن استاپ است که جزئی جدا ناپذیر
                      از ترید است و تجربه ای گرانبها بلکه به علت اصرار و تعصب و پافشاری در قطعیت نظرات است . این درست که سیستم در حال تجربه است
                      و باید به اصول وفادار بود ولی نکته همینجاست که سیستم در حال تجربه و بهینه سازی قرار دارد پس میتوان از نظرات و پیشنهادات سایرین
                      جهت بهبود استفاده کرد . ولی متاسفانه خود من بشدت مورد انتقاد اساتید به علت بیان نظراتم قرار گرفتم خب دوستان چرا باید ضرر داد
                      چون باید به سیستم وفادار بود مگر ما در اختیار سیستم هستیم یا سیستم در اختیار ما ؟؟؟؟؟
                      پس چنانچه بدون تعصب به بعضی دیدگاه های دیگران توجه میشد می توانستیم به جای استاپ تی پی گرفت ویا بدون پوزیشن بمانیم
                      چون بعضی منجمله خودم در ریل کار میکنیم البته من حرفم فقط امروز نیست بطور کلی دیدگاهم را میگویم چون من امروز از طلا بیشتر
                      از 250 پیپ گرفتم واز ته دل دوست داشتم تا بقیه نیز منفعت ببرند به همین دلیل برداشتم از بازار را همون اول صبح بر خلاف قوانین شما
                      ابراز کردم و هشدار دادم . شاید من اصلآ اشتباه میکردم ولی توجه به ساپورت و رزیستنس ونقاط کلیدی ضرری نداشت نه اندیکاتوره نه
                      مووینگ و نه شمارش کندل که خودم هم قبولشان ندارم حتی اگر به قول بعضی جادوئی باشند چون هیچ کدام سیگنال درستی نمیدهند
                      ولی نادیده گرفتن نقاط کلیدی و روند هیچ توجیهی نداره دوستان عزیز من شخصآ سودال رو قبول دارم و قبلآ نیز گفته ام که به روش من خیلی
                      نزدیکه ولی من با تجربه چندین کال شدن وپرداختن هزینه یاد گیری بوسیله سودال و چند اصل مهم اقدام به ترید میکنم و مطمئنآ اساتید بزرگوار
                      خصوصآ جناب فیاض نیز به انها کاملآ تسلط دارند ولی نمیدانم چرا به آنها بهای بیشتری نمی دهند شاید هم من یه مقدار عجولم ولی دوست ندارم پول دوستان به جیب گشاد بروکرها و پلی میکرها بره .
                      حرف برای گفتن بسیار و من روی بیشتر گفتن را ندارم . آقای فیاض عزیز کاملآ قبولتان دارم و به تجربیاتتان احترام میگذارم و تشکر از به اشتراک
                      دانسته هایتان شاگرد سرکش تان را ببخشید و کمی تامل فرمائید و من رو اخلالگر و ناسپاس نشمارید . دوستارتان....... پرویز سراپا تقصیر

نظر

• نوشته اصلی توسط parviz ta نمایش پست ها
                        باسلام
                        دانسته هایتان شاگرد سرکش تان را ببخشید و کمی تامل فرمائید و من رو اخلالگر و ناسپاس نشمارید . دوستارتان....... پرویز​ سراپا تقصیر
                        د
                        دوست عزیز بنده هم به روش جناب ویلیامز در 4 ساعته ترید میکنم
                        این استاپی هم که خوردم ماله حساب دمو بود که برای تست لایو این استراتژی سودال هست
                        و بنابر احترام به قوانین تاپیک و همچنین فرمایشات جناب فیاض بنده به خودم اجازه نمیدم که تحلیل ها و استراـزیهای شخصی و اینکه مربوط به این استراتژی نیست رو توی تاپیک سودال بیان کنم
                        بنده در حساب ریل ( نه در حد ) شما سود کردم
                        این فقط نظر شخصی بنده است امیداورم سوء تعببر نشه و کسی ناراحت نشه و بازم میگم که به هر استراتژیکه ترید کنم به اصول اون هم پایبندم

موفق باشید

هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

باسلام
                          د
                          پرویزه عزیز منم نظر شما رو دارم که بعد از هر استاپ خوردن خیلی راحت نیایم بگیم استاپ خوردیم بریم تا فردا میودنم که استاپ جزیی از تریده باید همه شرایط سنجیده بشه روش بالا و پایین بشه نه اینکه روش عوض بشه نه منظورم اینه که در اون روزه کاری مواردی که تاثیر گذار بروی طلا هست در نظر گرفته بشه اقا محسن عزیز با به اشتراک گداشتن روش دین خودشو ادا کرد حالا نوبته ما هست که روشو بهنیه کنیم . من ویکی از دوستان روی بهینه کردن سیستم داریم کار می کنیم حالا نمی دونم به نتیجه برسیم یا نه ولی حداقلش اینه که برا هماهنگ شدن خودمون با بازار یه قدمی برداشتیم .
                          به امیده اینکه بالای 90 % پوزیشن ها tp بخوره
                          ویرایش توسط amir.sh_gh : https://www.traderha.com/member/4709-amir-sh_gh در ساعت 10-17-2013, 02:52 AM

نظر

دوست عزیز بنده هم به روش جناب ویلیامز در 4 ساعته ترید میکنم
                            این استاپی هم که خوردم ماله حساب دمو بود که برای تست لایو این استراتژی سودال هست
                            و بنابر احترام به قوانین تاپیک و همچنین فرمایشات جناب فیاض بنده به خودم اجازه نمیدم که تحلیل ها و استراـزیهای شخصی و اینکه مربوط به این استراتژی نیست رو توی تاپیک سودال بیان کنم
                            بنده در حساب ریل ( نه در حد ) شما سود کردم
                            این فقط نظر شخصی بنده است امیداورم سوء تعببر نشه و کسی ناراحت نشه و بازم میگم که به هر استراتژیکه ترید کنم به اصول اون هم پایبندم

موفق باشید
                            اده میکنم
                            دوست خوبم من اصلا صحبت هیچگونه استراتژی دیگری رو مطرح نکردم و نخواهم کرد فقط صحبت بهینه کردن همین روش سودال است که به نظر من
                            یکی از بهترین هاست ویه درد دل با بزرگواران است که به دیدگاه های سایرین جهت بهبود سودال کمک کنه من از چیزی جز خط روند و نقاط کلیدی حرفی نزدم
                            انقدر به این سیستم ایمان دارم که در حساب ریل استاندارد ازش استفاده میکنم....................لطفآ اشتباه برداشت نکنید . موفق وموید باشید
                            و

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
                              پرویزه عزیز منم نظر شما رو دارم که بعد از هر استاپ خوردن خیلی راحت نیایم بگیم استاپ خوردیم بریم تا فردا میودنم که استاپ جزیی از تریده باید همه شرایط سنجیده بشه روش بالا و پایین بشه نه اینکه روش عوض بشه نه منظورم اینه که در اون روزه کاری مواردی که تاثیر گذار بروی طلا هست در نظر گرفته بشه اقا محسن عزیز با به اشتراک گداشتن روش دین خودشو ادا کرد حالا نوبته ما هست که روشو بهنیه کنیم . من ویکی از دوستان روی بهینه کردن سیستم داریم کار می کنیم حالا نمی دونم به نتیجه برسیم یا نه ولی حداقلش اینه که برا هماهنگ شدن خودمون با بازار یه قدمی برداشتیم .
                              به امیده اینکه بالای 90 % پوزیشن ها tp بخوره
                              عزیزم این استراتژی رو خود محسن جان گرامی به بهترین شکل کاملش میکنند مطمئن باشید .به امید برایند مثبت هر هفته

نظر

دوست خوبم من اصلا صحبت هیچگونه استراتژی دیگری رو مطرح نکردم و نخواهم کرد فقط صحبت بهینه کردن همین روش سودال است که به نظر من
                                یکی از بهترین هاست ویه درد دل با بزرگواران است که به دیدگاه های سایرین جهت بهبود سودال کمک کنه من از چیزی جز خط روند و نقاط کلیدی حرفی نزدم
                                انقدر به این سیستم ایمان دارم که در حساب ریل استاندارد ازش استفاده میکنم....................لطفآ اشتباه برداشت نکنید . موفق وموید باشید
                                و

پرویز جان شما خودت میگی قطعیتی نیست بعد میای و میگی که من صبح گفتم و چرا کسی گوش نکرد و از این حرفها اگر حرف شما اشتباه بود و طلا همون مسیر بای رو میرفت چی؟؟؟ مهم اینه که برآیند سیستم مثبته مگه قراره همه پوزیشن ها تی پی بخوره؟ در ضمن شما اگر از تاریکی ناراحتی برخیز و شمعی روشن کن. مثلا بگو نقاط کلیدی طلا رو چه جوری بدست میاری تا با کمک دوستان ببینیم که به درد سیستم میخوره یا نه. شما که چیزی نگفتی که سیستم بهینه شه فقط اومدی گفتی اینجا نقطه کلیدی است و رفتی. طرز درآوردنش رو هم بگو و طرز استفادش رو تا یه فکری بشه کرد.

متاسفانه - واقعا منظورم شما نیستی پرویز عزیز - دور از جون شما جو فروم بعضی وقتها از آموزشی به خودنمایی تغییر پیدا میکنه و این اصلا جالب نیست. هر کسی ایده ای برای بهینه سازی داره یا علی مدد. جناب فیاض منطقی تر از این حرفهاست که ندید قبول نکنند

ارادتمند---------------امیر
                                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

پردازش ...
                                X