اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنالهای سودال سیستم ( 1 ساعته )

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
    به نام خدا

چند نکته :
    1 - از کلیه کاربران تقاضا میشه پستهای نامربوط درج نکنند فقط در ارتباط با سیستم باشه
    2 - از تحلیل کردن دراین تاپیک خودداری کنید .
    3 -
    ما فقط بر اساس سودال ترید میکنیم پس خواهشمند است نیاید بگین که الان که سودال سیگنال داده مثلا مکدی هم واگرایی زده یا موینگ نمیدونم چی چی هم رو به پایینه یاموج سوم در راهه ( این یکی رو شدیدا رعایت کنید.)
    4 - بعد از به ثمر رسیدن پزیشن ( سود و ضررش مهم نیست ) از بحثهای حاشیه ای بپرهیزید .

ارادتمند شما ------------ محسن فیاض

نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
    ممنون از مشارکتتون.
    به نظرم بین ساپورت ماهانه و پیوت هفتگی از یه طرف باید در بره.
    و احتمال میدم اگه ساپورت ماهانه رو سوراخ نکنه میاد پیوت رو رد میکنه.
    از لحاظ کندل شماری هم در 22 بارحدود 3 درصد قیمت افت کرده ولی در 7 بار تقریبا افتشو جبران کرده.
    در هر حال بنده احتمال میدم از ساپورت پیوت ماهانه برمیگرده.(ولی هیچ قطعیتی وجود نداره.)استاپ رو هم واسه این مواقع گذاشتیم.
    از لحاظ الیوتی هم مکدی پایان موج سه پنج رو نشون میده.
    در هر حال سیستم ترید سوداله.و ضررم برام قابل قبوله.
    بدون شرح !
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
      ممنون از مشارکتتون.
      به نظرم بین ساپورت ماهانه و پیوت هفتگی از یه طرف باید در بره.
      و احتمال میدم اگه ساپورت ماهانه رو سوراخ نکنه میاد پیوت رو رد میکنه.
      از لحاظ کندل شماری هم در 22 بارحدود 3 درصد قیمت افت کرده ولی در 7 بار تقریبا افتشو جبران کرده.
      در هر حال بنده احتمال میدم از ساپورت پیوت ماهانه برمیگرده.(ولی هیچ قطعیتی وجود نداره.)استاپ رو هم واسه این مواقع گذاشتیم.
      از لحاظ الیوتی هم مکدی پایان موج سه پنج رو نشون میده.
      در هر حال سیستم ترید سوداله.و ضررم برام قابل قبوله.

خدمت دوستان عزبز من اصلا با شمارش کاری ندارم و به الیوت هم اعتماد کاملی ندارم واز اندیکاتوری هم جز مکدی استفاده نمی کنم و به حرف آقای فیاض بیشتر اعتماد دارم و فقط بر اساس روند و نقاط کلیدی یه تحلیل هر چند آبکی میکنم
      ............................موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
        بدون شرح !

بروی چشمان قشنگمون حتمآ رعایت میکنم چون فکر میکنم روی سخنتان بیشتر من بودم ولی دوست عزیزم اگر حرفی زدم به خاطر سوالی که در چند پست قبل از جنابتان پرسیدم بود.........................ارادتمند خود شما آقای فیاض عزیزکه خیلی عزیزی.................شاگردتون پرویز

نظر

• محسن جان من تسلیم....ودیگر هیچ

send from my phone
          ساده ترین روش بهترین روش هست.

نظر

• اینترنت شما هم بازی در اورذه یا فقط مال من اینجوری شده شاید دارم تقاص پستهای نامربوطو میدم
            اقا ببخشید دیگه از این کارا نمیکنم

نظر

• با عرض سلام و ارادت ، دوستان در این اکسپرت در قسمت تنظیمات گزینه slippage چه کاری انجام میده و مقدار آن برحسب چیه ؟؟ از زحمات همه عزیزان تشکر مینمایم .

نظر

• نوشته اصلی توسط modir35 نمایش پست ها
                با عرض سلام و ارادت ، دوستان در این اکسپرت در قسمت تنظیمات گزینه slippage چه کاری انجام میده و مقدار آن برحسب چیه ؟؟ از زحمات همه عزیزان تشکر مینمایم .
                فکر کنم لغزش قیمته یعنی اینکه اگه قیمت مثلا 10 پیپ پرید بالا یا پایین اکسپرت بگیره یا نه ؟
                فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• سلام

چند روزی وقت نشد تا به این تاپیک سر بزنم (البته با دقت و حوصله) و انقدر پست ها زیاد هستش که دیگه نمیرسم بخونم ولی انچیزی که برای من جالب بودش اینکه انگاری مشکلی بوجود امده که تصاویر تحلیلی در تاپیک به اندازه کافی زیاد شده.

با اجازه از جناب اقای فیاض

دوستان وقتی کسی با یک استراتژی ترید می کند قبلا هم گفتم که حتی نگاه کردن به تحلیل هم حرام است و این در صورتی بودش که بخواهد به تحلیل های خودش نگاه کند و اگر تحلیل برای دیگران باشه که دیگر گناه کبیر صورت گرفته.

یک استراتژی وجود دارد که با اختلاف حالا چند پپ بالا یا پایین نقطه ای رو برای ورود ارائه میده و تارگت و استاپ ان هم مشخص است و همانطور که همه دوستان میدانند وقتی یک لول وجود داشته باشد میتوان هزار ایه و دلیل برای ان لول اورد و انالیز و تحلیل کرد که این لول به چه خاطر مهم است و هزار دلیل که ممکن است از اینجا برگردد و یا اینکه ادامه بدهد.

دوستانی که با استراتژی کار می کنند به ایه و دلیل و انالیز و تحلیل احتیاج ندارند چون همه این ایه ها و دلایل در خود استراتژی نهفته است و احتیاج به دلایل دیگری وجود ندارد چون قبلا بر اساس دلایلی استراتژی پایه گذاری شده و تدوین گردید است.

با ارزوی شادکامی برای همه

xauusdm15.jpg
                  امضاء

نظر

• سلام دوباره.
                    سودال بزرگترین مزیتش اینه که بعد از ست شدن سیستم.نیازی نیست پای چارت باشیم.
                    خوب شد امروز زیاد پای چارت نبودم.
                    الان دارم نگاه میکنم مثل گوسفند قربانی برده تا قربانگاه و برگدونده.
                    اگه پای چارت کسی بوده چندبن بار فشارش بالا پایین میشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط babak77t نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز لطف میکنی اسم اندیکاتوری که پیوتهای هفتگیتو انداخته رو بگی.... من از پیوت کاستوم استفاده میکنم که یکم شلوغه. مرسی
                      اقا سعید این اندیکاتور را لطف میکنی بگذاری . ممنون از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                        اقا سعید این اندیکاتور را لطف میکنی بگذاری . ممنون از شما
                        اقا بابک لینک بده برادر.
                        پیغامهام پر شده بود پاک کردم.

نظر

• سلام.
                          استاپ خورد دوستان درسته؟؟
                          [IMG][/IMG]
                          .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
                            سلام.
                            استاپ خورد دوستان درسته؟؟
                            [IMG][/IMG]
                            بله متاسفانه استاپ خورد
                            هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed31861 نمایش پست ها
                              این چارو ببیند.
                              نظرتونو بگید لطفا
                              اقا سعید ممنون از شما
                              منظورم این اندیکاتور پیوتها ست که در این شکل هست؟ مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                                اقا سعید ممنون از شما
                                منظورم این اندیکاتور پیوتها ست که در این شکل هست؟ مرسی
                                میدونم عزیز
                                من به ایشون تو خصوصی فرستادم لینک دانلودو و چون ظرفیت پیامهام پر بود پاکش کردم.اگه ایشون تو انجمن حضور نداشتند براتون اپلود میکنم

.........
                                خدمت شما
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0271112461.rar
                                .

send from my phone
                                ویرایش توسط saeed31861 : https://www.traderha.com/member/7413-saeed31861 در ساعت 10-16-2013, 06:55 PM

نظر

پردازش ...
                                X