اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Golden Signals on GOLD by REBELS Group

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام مجدد خدمت جناب نیما

شما برای هر یک از کدهایی که اعلام می کنید سه تارکت پیشنهاد می کنید که وقتی به محاسبات پپ های گرفته شده نگاه می کنیم شما دو یا سه تارکت لمس شده را از نظر پپی با هم جمع بسته و حساب می کنید.

ولی زمانی که استاپ لمس میشود فقط استاپ یکی از پوزیشن ها را اعلام می کنید در حالی که باید استاپ هم سه برابر شود.

با این حساب برایند پپی 31 موقعیت اعلام شده شما برابر منفی 155 پپ تا کنون بوده.

حالا مزاحمت من و سوال اصلی این هستش که برای این سه پوزیشن چه مدیریت سرمایه ای در نظر می گیرید و حجم ترید را به چه صورتی بین این سه پوزیشن تقسیم می کنید. تا بشود برایند دلاری پوزیشن ها را نیز حساب کرد.

با تشکر

===============

یک آمار سر انگشتی رو با هم نگاه کنیم

تعداد 31 پوزیشن اعلام شده

تعداد 9 موقعیت کنسل شده

تعداد 14 موقعیت استاپ خورده

تعداد 8 موقعیت با سود بسته شده

و برایند پپ های گرفته شده 155-

-105
    -35 -35 -35 1
    =
    = = = 2
    = = = = 3
    -105
    -35 -35 -35 4
    -45 -15 -15 -15 5
    -75 -25 -25 -25 6
    180 0
    100 80 7
    =
    = = = 8
    = = = = 9
    135 - - - 10
    =
    = = = 11
    170 - - - 12
    -105
    -35 -35 -35 13
    =
    = = = 14
    -120
    -40 -40 -40 15
    =
    = = = 16
    -105
    -35 -35 -35 17
    -15
    -5 -5 -5 18
    -120 -40 -40 -40 19
    140 - - - 20
    -135
    -45 -45 -45 21
    -165 -55 -55 -55 22
    -150 -50 -50 -50 23
    =
    = = = 24
    235 - - - 25
    -90
    -30 -30 -30 26
    240 - - - 27
    100 - - - 28
    -90
    -30 -30 -30 29
    70 0 0 70 30
    =
    = = = 31
    32
    -155
    امضاء

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز .
      بنده هم از ابتدای شروع این تیم تمام سیگنال ها را دنبال میکنم . ولی فکر کنم شما در محاسبات اشتباه عمل کردین
      به این شکل که وقتی سیگنالی از طرف تیم Rebels اعلام میشه . این سیگنال دارای یک SL & TP مشخص میباشد . هنگامی که موقعیت شروع میشود برای مثال روی عدد 1370 پوزیشن Sell گرفتین با در نظر گرفتن شرایط عدد sl (1375) می باشد . این SL برای کل موقعیت (position) صادق است . ولی TP های در نظر گرفته شده سه عدد هستند که با توجه به Grade سیگنال احتمال دسترسی به هر کدام از آنها محتمل تر میشود . برای مثال وقتی یک position به TP1 میرسد شما میتونید از اون سیگنال خروج داشته باشید ولی با توجه به Grade احتمال رسیدن به TP های بعدی نیز دور از دست رس نیست . برای همین در هر موقعیت فقط یک SL داریم نه سه تا !همانطور که قبلا این تیم اعلام کرده بود شما میتونید مقداری از حجم مورد نظر خودتون رو در هنگام رسیدن به Tp1 از position خارج کنید . ( برای ریسک کمتر ) .

-35 1
      0 2
      0 3
      -35 4
      -15 5
      -25 6
      +100 7
      0 8
      0 9
      +135 10
      0 11
      +170 12
      -35 13
      0 14
      -40 15
      0 16
      -35 17
      -5 18
      -40 19
      +140 20
      -45 21
      -55 22
      -50 23
      0 24
      +235 25
      -30 26
      +240 27
      +100 28
      -30 29
      +70 30
      0 31
      +715 جمع کل

این جمع فکر میکنم درست باشه دوست عزیز . با تشکر از شما و تیم خوب Rebels

نظر

• نه دوست عزیز شما دارید اشتباه میکنید من این مسئله یکبار هم توی تاپیک اسکار توضیح دادم. البته اصلا قصد و طرف حسابم گروه خوب rebels نیستند ولی در کل شما فرض کن یک نفر میاد میگه که الان بای کنید با اس ال 100 و تی پی یک 10 تی پی دو 20 تی پی سه 30 تی پی چهار 40 الی آخر. خوب حالا اگر پوزیشن اس ال بزنه که زده اگر بره توی سود شما سود رو چند حساب میکنید یا باید همیشه تی پی یک رو حساب کنید که میشه 10 یا اینکه اس ال رو به تعداد تی پی ها حساب کنید. اینجوری اگر بازار بعد 100 پیپ برگرده ما باید در نظر بگیریم که کلش رو گرفتیم اگر بعد 200 تا برگرده همینطور و الی آخر. یه راه دیگه محاسبه هم اینه که هر تی پی یک سوم حساب شه. البته بازم تاکید میکنم کار این گروه خوبه ولی من حرفم کلی است که اینها اشتباه نشه.

فکر کنم با این مثال قضیه روشن شه: دو نفر داریم اولی سیگنال میده یورو دلار بای اس ال 50 و تی پی صد و دومی میگه اس ال 50 و تی پی یک 30 تی پی دو 60 و تی پی سه 100. حالا یورو دلار بعد 60 تا برمیگرده اون موقع نفر دوم میگه من 60 پیپ سود دادم اگر بعد 100 پیپ برگرده میگه صدتا سود دادم ولی نفر اول سرش بی کلاه مونده چون یه دونه تی پی داده. خلاصه که وقتی تی پی ها تعدادش زیاد میشه خروج پله ای اتفاق می افته و شما روی تی پی سه فقط یک سوم پوزیشنت بازه پس اون تی پی یک سوم اون اس الی که کل پوزیشنت بازه به شما سود میرسونه.

ارادتمند------------امیر
        ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 10-17-2013, 09:04 PM
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید مجدد خدمت شما دوستان عزیز . نکته اول اینکه اگه شما SL رو 3 بار حساب میکنید پس باید مجموع Tp ها رو هم باید حساب کنید که بنده در سیگنال شماره 7 که خانم بانوی شرقی 180 حساب کردن اون رو اصلاح کردم و عدد 100 رو گذاشتم . چیزی که بنده در تمام سیگنال ها دیدم نتایج همه یک Tp و همه یک Sl دارند . نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا خیر . با تشکر از همه دوستان عزیز

نظر

• سلام

اتفاقا فکر نمی کنم که اشتباه حساب کرده باشم

چون در فرمایشات شما هم به صورت پنهان درخواست من وجود داره و ان هم اینکه شما فرمایش کرده اید

!همانطور که قبلا این تیم اعلام کرده بود شما میتونید مقداری از حجم مورد نظر خودتون رو در هنگام رسیدن به Tp1 از position خارج کنید
            و این همان سوال من هستش که چه مقدار از حجم را باید مطابق استراتژی در تارکت اول خارج شویم و همینطور برای تارکت دوم و باقیمانده برای تارکت سوم

و وقتی شما فرمایش می کنید که باید قسمتی را در تارکت اول خارج شویم این به چه معنی هستش این دقیقا به این معنی میشه که شما دو پوزیشن دارید و یکی رو در تارکت اول خارج شده اید

خوب چه فرقی می کنه که من در لحظه ورود سه تا پوزیشن داشته باشم با تارکت های مشخص و برای هر پوزیشن هم حجم مشخص یا اینکه یک پوزیشن بگیرم و در تارکت اول قسمتی رو خارج شوم و قسمتی باز بماند و در تارکت بعدی هم همین طور

وقتی شما در تارکت اول قسمتی از پوزیشن را می بندید و در صورتی که قیمت به تارکت های بعدی برسد میزان پپ ان را حساب می کنید میشه همان سوالی که من پرسیدم برای بدست اوردن میزان دلاری سود و این میزان خیلی فرق می کنه که برای پپ های بدست امده دیگر دلاری برابری نخواهیم داشت.

برای هر دو حالت مثال میزنم

حالت سه ترید من

سه پوزیشن با لات های اولی 1 لات دومی 2 لات و سومی هم 3 لات

و شما فرمایش می کنید که یکجا 6 لات ترید بشه و در تارکت اول 1لات ان بسته بشه (مثلا) و 5لات باقیمانده هم در تارکت دوم 2 لاتش بسته بشه و 3 لات باقیمانده بمونه برای تارکت اخر

حالا از نظر دلاری من برای مثال استاپ 40 پپی میخورم و دلارش میشه دقیقا همانی که شما استاپ میخورید

تفاوت فقط در نحوه نگرش به گرفتن پوزیشن هستش نه جیز دیگه و این سیستم های چند تارکت دقیقا میزان سود دهی انها به نحوه مدیریت سرمایه در چگونگی تقسیم لات به پوزیشن ها بستگی داره و اگر این مدیریت رعایت نشه همان 715 پپ شما هم از نظر دلاری می تونه ضرر ده باشه.

موفق باشید.
            ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-17-2013, 09:26 PM
            امضاء

نظر

• نوشته اصلی توسط behroozmirzaie نمایش پست ها
              با عرض سلام و خسته نباشید مجدد خدمت شما دوستان عزیز . نکته اول اینکه اگه شما SL رو 3 بار حساب میکنید پس باید مجموع Tp ها رو هم باید حساب کنید که بنده در سیگنال شماره 7 که خانم بانوی شرقی 180 حساب کردن اون رو اصلاح کردم و عدد 100 رو گذاشتم . چیزی که بنده در تمام سیگنال ها دیدم نتایج همه یک Tp و همه یک Sl دارند . نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا خیر . با تشکر از همه دوستان عزیز

سلام مجدد و شب بخیر

خوب وقتی شما مثلا در پوزیشن 25 میزان 235 پپ را حساب می کنید این میزان به چه معنی هستش نه اینکه میزان پپ برای تارکت اول ان فقط 55 پپ هستش و شما بقیه پپ ها رو از پوزیشن های دیگر اورده اید و اگر یک پوزیشن هستش پس دیگر 235 پپ نیستش فقط 55 پپ هستش.

سایر سود های پوزیشن های بالای دیگر هم به همین گونه هستش.

با تشکر
              ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 10-17-2013, 09:38 PM
              امضاء

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
                علی رغم درخواست ما مبنی بر صبر و ایجاد فضایی مفید در جهت استفاده همگان و صد البته با شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات مخاطبان، این تاپیک نیز از بحث های بی مورد و پیش داوری ها مصون نمانده است. اکثر ما هنگام صحبت همه چیز را از پشت دو چشم خود می بینیم، غافل از اینکه شاید و شاید واقعیت چیز دیگری است. همیشه در هر جمعی عده ای هستند که فلسفه تشکیل گروه را درک نمی کنند و فضا را جولانگاهی برای معرفی خود می یابند و عده ای دیگر در مقابل حقانیت خود را در مقابل دسته اول می بینند. اکثر ما در شعارهایمان ابراز لطف ، موفقیت و ... برای دیگران می خواهیم، اما خود می دانیم که پشت دیواری به پهنای شعارهایمان مخفی شده ایم. که اگر جز این بود سنگی به واقعیت از جلوی پای هم بر می داشتیم. هدف ما به اشتراک گذاشتن تجربه ای است هر چند اندک، که هم خود و هم دوستانمان، هر کدام به نحوی بهره ای بریم.
                چندین سوال به ذهن هر مخاطبی خطور می کند : اینها کجا هستند؟ چگونه کار می کنند؟ استراتژی آنها چیست ؟ ابزارهایشان چیست؟ چه نفعی می برند؟ دانه برای کدام دام می پاشند؟ و ....
                ولی دانستن کدام یک خیالمان راحت می کند؟؟
                به عرض رساندیم که ما مثل بقیه هستیم همه چیز داریم و هیچ نداریم. تنها مزیت ما داشتن روح همکاری و ترسیم موفقیت در کار گروهی است.همین و بس ...
                البته که تشکر و انتقاد روحیه ما را دوچندان می کند، و پیش داوری و تخریب آزارمان می دهد، اما تا روزی که احساس می کنیم اشتراک این تجربه سودمند است، خللی در تصمیمان وارد نمی شود.
                با تشکر
                Rebels
                ویرایش توسط NimaFX : https://www.traderha.com/member/5748-nimafx در ساعت 10-18-2013, 01:38 AM
                دوستان عزیز لطفا جهت نحوه استفاده از سیگنالهای تیم Rebels لینک زیر را مشاهده فرمایید.
                http://broker-fa.com/forum/f62/golden-signals-gold-rebels-group-3416-post95629/#post95629

We start Signal Sharing on Facebook

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
                  با سلام مجدد خدمت جناب نیما

شما برای هر یک از کدهایی که اعلام می کنید سه تارکت پیشنهاد می کنید که وقتی به محاسبات پپ های گرفته شده نگاه می کنیم شما دو یا سه تارکت لمس شده را از نظر پپی با هم جمع بسته و حساب می کنید.

ولی زمانی که استاپ لمس میشود فقط استاپ یکی از پوزیشن ها را اعلام می کنید در حالی که باید استاپ هم سه برابر شود.

با این حساب برایند پپی 31 موقعیت اعلام شده شما برابر منفی 155 پپ تا کنون بوده.

حالا مزاحمت من و سوال اصلی این هستش که برای این سه پوزیشن چه مدیریت سرمایه ای در نظر می گیرید و حجم ترید را به چه صورتی بین این سه پوزیشن تقسیم می کنید. تا بشود برایند دلاری پوزیشن ها را نیز حساب کرد.

با تشکر

===============

یک آمار سر انگشتی رو با هم نگاه کنیم

تعداد 31 پوزیشن اعلام شده

تعداد 9 موقعیت کنسل شده

تعداد 14 موقعیت استاپ خورده

تعداد 8 موقعیت با سود بسته شده

و برایند پپ های گرفته شده 155-

-105
                  -35 -35 -35 1
                  =
                  = = = 2
                  = = = = 3
                  -105
                  -35 -35 -35 4
                  -45 -15 -15 -15 5
                  -75 -25 -25 -25 6
                  180 0
                  100 80 7
                  =
                  = = = 8
                  = = = = 9
                  135 - - - 10
                  =
                  = = = 11
                  170 - - - 12
                  -105
                  -35 -35 -35 13
                  =
                  = = = 14
                  -120
                  -40 -40 -40 15
                  =
                  = = = 16
                  -105
                  -35 -35 -35 17
                  -15
                  -5 -5 -5 18
                  -120 -40 -40 -40 19
                  140 - - - 20
                  -135
                  -45 -45 -45 21
                  -165 -55 -55 -55 22
                  -150 -50 -50 -50 23
                  =
                  = = = 24
                  235 - - - 25
                  -90
                  -30 -30 -30 26
                  240 - - - 27
                  100 - - - 28
                  -90
                  -30 -30 -30 29
                  70 0 0 70 30
                  =
                  = = = 31
                  32
                  -155
                  با سلام خدمت شما دوست عزیز با نام کاربری بانوی شرقی
                  نوشته شما مزاحمت نیست، اما به نظر می رسد سوال اصلی نباشد که اگر بود در همان دو جمله خلاصه می شد و در خلال آن شما خود جواب خود را نمی دادید، در حالیکه بخش اعظم نوشته شما درباره برآیند پوزیشن های ما است. لازم می دانیم سوالاتی را مطرح کنیم که خود جواب است.
                  آیا در هیچ کدام از نوشته های ما نحوه برآیند گیری پوزیشن ها آمده است؟
                  آیا تا به حال اعلام کرده ایم چه مقدار مثبت یا منفی بوده ایم؟
                  آیا به دوستان اعلام نکرده ایم که برآیند را به طور ماهانه اعلام می کنیم؟
                  آیا ما در مسابقه ای هستیم که خود خبر نداریم که در تابلو امتیازات، امتیاز ما بیشتر درج شده است؟
                  آیا ما به کسی بدهکار هستیم و گویی از کم اطلاعیش برای نشان دادن خود، سوء استفاده می کنیم؟
                  آیا ما بابت سیگنالها که حاصل تجربه چند ساله و بررسی چندین مرحله برای صدور است از کسی چیزی طلب کرده ایم؟
                  آیا اگر ما بگوییم 1000- در عملکردمان خللی وارد می شود یا بگوییم 1000+؟
                  آیا کسی که از این تاپیک استفاده می کند خود نمی تواند به ما نمره دهد؟
                  حرف شما تا زمانی که در محاسباتتان جانبدارانه رفتار نمی کردید، کاملا منطقی بود و سوالی بود همانند سوالاتی که در جهت دانستن پرسیده می شود اما نوشته شما، بوی زیر سوال بردن وکشف جرم را به مشام می رساند که امیدواریم اشتباه از بینی ما باشد .
                  ما به نظر شما که برآیند این ها پوزیشنها 155- احترام گذاشته و قبول می کنیم ، همچنین به نظر دوست دیگر هم احترام گذاشته و عدد 715+ را قبول می کنیم، درحالیکه از اعتبارهیچ کدام خبری نداریم.
                  در آخر از تمامی دوستان خواهشمندیم اجازه دهند این تاپیک محلی برای بحث های این چنینی نباشد و هر کس به نوبه خود از آن در جهت موفقیت و کسب سود به نحوی که خود صلاح می داند استفاده کند
                  با تشکر
                  Rebels

ممکن است که من منکر چیزی باشم ولی لزومی نمی بینم که آن را به لجن بکشم، یا حق اعتقاد به آن را از دیگران سلب کنم! آلبر کامو
                  ویرایش توسط NimaFX : https://www.traderha.com/member/5748-nimafx در ساعت 10-18-2013, 01:41 AM
                  دوستان عزیز لطفا جهت نحوه استفاده از سیگنالهای تیم Rebels لینک زیر را مشاهده فرمایید.
                  http://broker-fa.com/forum/f62/golden-signals-gold-rebels-group-3416-post95629/#post95629

نظر

• نوشته اصلی توسط NimaFX نمایش پست ها
                    با سلام خدمت شما دوست عزیز با نام کاربری بانوی شرقی

نوشته شما مزاحمت نیست، اما به نظر می رسد سوال اصلی نباشد که اگر بود در همان دو جمله خلاصه می شد و در خلال آن شما خود جواب خود را نمی دادید، در حالیکه بخش اعظم نوشته شما درباره برآیند پوزیشن های ما است. لازم می دانیم سوالاتی را مطرح کنیم که خود جواب است.

آیا در هیچ کدام از نوشته های ما نحوه برآیند گیری پوزیشن ها آمده است؟

آیا تا به حال اعلام کرده ایم چه مقدار مثبت یا منفی بوده ایم؟

آیا به دوستان اعلام نکرده ایم که برآیند را به طور ماهانه اعلام می کنیم؟

آیا ما در مسابقه ای هستیم که خود خبر نداریم که در تابلو امتیازات، امتیاز ما بیشتر درج شده است؟

آیا ما به کسی بدهکار هستیم و گویی از کم اطلاعیش برای نشان دادن خود، سوء استفاده می کنیم؟

آیا ما بابت سیگنالها که حاصل تجربه چند ساله و بررسی چندین مرحله برای صدور است از کسی چیزی طلب کرده ایم؟

آیا اگر ما بگوییم 1000- در عملکردمان خللی وارد می شود یا بگوییم 1000+؟

آیا کسی که از این تاپیک استفاده می کند خود نمی تواند به ما نمره دهد؟

حرف شما تا زمانی که در محاسباتتان جانبدارانه رفتار نمی کردید، کاملا منطقی بود و سوالی بود همانند سوالاتی که در جهت دانستن پرسیده می شود اما نوشته شما، بوی زیر سوال بردن وکشف جرم را به مشام می رساند که امیدواریم اشتباه از بینی ما باشد .

ما به نظر شما که برآیند این ها پوزیشنها 155- احترام گذاشته و قبول می کنیم ، همچنین به نظر دوست دیگر هم احترام گذاشته و عدد 715+ را قبول می کنیم، درحالیکه از اعتبارهیچ کدام خبری نداریم.
                    در آخر از تمامی دوستان خواهشمندیم اجازه دهند این تاپیک محلی برای بحث های این چنینی نباشد و هر کس به نوبه خود از آن در جهت موفقیت و کسب سود به نحوی که خود صلاح می داند استفاده کند
                    با تشکر
                    Rebels

ممکن است که من منکر چیزی باشم ولی لزومی نمی بینم که آن را به لجن بکشم، یا حق اعتقاد به آن را از دیگران سلب کنم! آلبر کامو

با سلام و بامداد بخیر

جناب نیمای گرامی اینکه زحمت میکشید با هر نیت و منظوری در یک فروم عمومی سیگنال ارائه می کنید که حاصل دسترنج یک گروه هستش کار بسیار خوبی هستش حتی اگر این کار فقط برای استفاده یک نفر باشد.

ولی وقتی من با دید خود به برایند سیگنال های یک ماه گذشته (تعداد 31 ترید ) نگاه کردم با در نظر گرفتن اینکه اگر به خاطر داشته باشید در اویل تاپیک که پوزیشن ها همش به استاپ لاس میرسید و فرمودید که صبر کنم تا در ادامه با زیاد شدن تعداد پوزیشن ها ان ها رو بررسی کنم و من هم صبر کردم تا یک ماه تمام شود.

و وقتی برایند پپ ها رو نگاه کردم مطابق سواد ناقصی که دارم دیدم این برایند از نظر پپی منفی هستش و هر چه فکر کردم تنها راه اینکه این سیگنال های سود اور باشد را در مدیریت لات پوزیشن ها و تارکت ها دیدم

و یکی از مهم ترین دلایلی که مزاحم شدم و سوال کردم این هستش که خودم هم در حال گرفتن پوزیشن هایی با تارکت های سه و چهار تایی هستم و اگر تمایلی ندارید تا تجربه مدیریت سرمایه اینگونه پوزیشن ها را به اشتراک بگذارید که هیچ

ولی اگر تمایل دارید مشتاق بودم تا ببینم راز نهان سود ده بودن 31 پوزیشنی که از نظر پپ منفی هستش چه چیزی می تونه باشه.

و این برداشت رو نفرمایید که شما گفته اید سود ده بوده بلکه این برداشت من هستش که حتما سود ده هستش که یک تیم روی ان تمرکز دارند و من هم تمایلی به بحث های این چنینی ندارم و اگر خواستید به سوال من پاسخ بدهید و اگر هم تمایل ندارید برای پیدا کردن مدیریت سرمایه پوزیشن های چند گانه موفق به دنبال راهی دیگر باشم.

تا بتوانم یکی از بهترین های موجود را انتخاب کنم

در پایان اگر ادمین سایت خواهش می کنم تا تمامی پست های من را که در این تاپیک هستش پاک کنند تا این پست های اسپم برای تاپیک مزاحمتی نباشد و بین پست های سیگنال های ارائه شده همبستگی وجود داشته باشد.
                    امضاء

نظر

• ID 32
                      Symbol Gold
                      Action Sell
                      Price 1318.0
                      TP1 1308 (100 Pips)
                      TP2 1297 (210 Pips)
                      TP3 1289 (290 Pips)
                      Expected TP1
                      SL 1322.5 (45 Pips)
                      Date 10/18/2013
                      Time 11:53 AM
                      Grade 72
                      RR 2.2--4.7--6.4
                      MaxTimeToTP 75 Min

نظر

ID 32
                        Symbol Gold
                        Action Sell
                        Price 1318.0
                        TP1 1308 (100 Pips)
                        TP2 1297 (210 Pips)
                        TP3 1289 (290 Pips)
                        Expected TP1
                        SL 1322.5 (45 Pips)
                        Date 10/18/2013
                        Time 11:53 AM
                        Grade 72
                        RR 2.2--4.7--6.4
                        MaxTimeToTP 75 Min
                        با سلام خدمت دوستان
                        این سیگنال از نظر ما از درجه اعتبار ساقط شده است 12:29 pm
                        نتیجه : 10- پیپ
                        با تشکر
                        Rebels

نظر

• ID 33
                          Symbol Gold
                          Action Buy
                          Price 1315.0
                          TP1 1323 (80 Pips)
                          TP2 1331 (160 Pips)
                          TP3 1340 (250 Pips)
                          Expected TP1
                          SL 1312.5 (25 Pips)
                          Date 10/22/2013
                          Time 9:25 AM
                          Grade 78
                          RR 3.2--6.4--10.0
                          MaxTimeToTP 150 Min

نظر

ID 33
                            Symbol Gold
                            Action Buy
                            Price 1315.0
                            TP1 1323 (80 Pips)
                            TP2 1331 (160 Pips)
                            TP3 1340 (250 Pips)
                            Expected TP1
                            SL 1312.5 (25 Pips)
                            Date 10/22/2013
                            Time 9:25 AM
                            Grade 78
                            RR 3.2--6.4--10.0
                            MaxTimeToTP 150 Min

با سلام خدمت دوستان عزیز
                            این سیگنال با توجه به گذشت زمان پیش بینی شده، از درجه اعتبار ساقط شده بود.
                            نتیجه : 10- پیپ
                            با تشکر
                            Rebels

نظر

• ID 34
                              Symbol Gold
                              Action Buy
                              Price 1331.0
                              TP1 1339 (80 Pips)
                              TP2 1349 (180 Pips)
                              TP3 1358 (270 Pips)
                              Expected TP1
                              SL 1328.0 (30 Pips)
                              Date 10/23/2013
                              Time 3:00 PM
                              Grade 76
                              RR 2.7--6.0--9.0
                              MaxTimeToTP 200 Min

نظر

ID 34
                                Symbol Gold
                                Action Buy
                                Price 1331.0
                                TP1 1339 (80 Pips)
                                TP2 1349 (180 Pips)
                                TP3 1358 (270 Pips)
                                Expected TP1
                                SL 1328.0 (30 Pips)
                                Date 10/23/2013
                                Time 3:00 PM
                                Grade 76
                                RR 2.7--6.0--9.0
                                MaxTimeToTP 200 Min
                                با سلام خدمت دوستان عزیز
                                این سیگنال با توجه به گذشت زمان پیش بینی شده، از درجه اعتبار ساقط شده بود با تغییر SL به عدد 1328.5 هنوز شانس رسیدن به اهداف را دارا است.
                                در صورت بسته شدن در زمان ذکر شده نتیجه : +20 پیپ و در صورت تغییر SL پوزیشن کماکان باز است.
                                با تشکر
                                Rebels
                                ویرایش توسط NimaFX : https://www.traderha.com/member/5748-nimafx در ساعت 10-24-2013, 09:53 AM

نظر

پردازش ...
                                X