اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Golden Signals on GOLD by REBELS Group

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط behroozmirzaie نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید مجدد خدمت تیم Rebels
    در سیگنال اخر گزینه MaxTimeToTP رو اضافه کردین . معنی این رو که دیگه همه میدونن ولی دلیل اضافه کردن و توضیحات خودتون رو هم بگید خواهشا
    با تشکر
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    ضمن تشکر از توجه شما، به عرض می رسانیم که MaxTimeToTP حداکثر زمان پیش بینی شده برای رسیدن به هدف قیمت می باشد این به این معنی است که اگر این مدت زمان از زمان اعلام شده برای ورود به معامله سپری شود و سیگنال به اولین هدف یا هدف های تعیین شده نرسیده باشد سیگنال از درجه اعتبار ساقط می شود. هدف از درج این زمان سرعت دادن و تسهیل کاربران و ارائه یک پیش بینی زمانی برای رسین به اهداف می باشد.
    با تشکر
    Rebels
    دوستان عزیز لطفا جهت نحوه استفاده از سیگنالهای تیم Rebels لینک زیر را مشاهده فرمایید.
    http://broker-fa.com/forum/f62/golden-signals-gold-rebels-group-3416-post95629/#post95629

We start Signal Sharing on Facebook

نظر

نوشته اصلی توسط NimaFX نمایش پست ها
      ID 18
      Symbol Gold
      Action Sell
      Price 1324.5
      TP1(Expected) 1315
      TP2 1296
      TP3 1288
      SL 1329.0
      Date 10/8/2013
      Time 9:48 AM
      Grade 82
      RR 2.66
      MaxTimeToTP 333 Min
      با سلام خدمت دوستان
      لطفا sl را به عدد 1330 تغییر دهید 11:08 am
      با تشکر
      Rebels
      دوستان عزیز لطفا جهت نحوه استفاده از سیگنالهای تیم Rebels لینک زیر را مشاهده فرمایید.
      http://broker-fa.com/forum/f62/golden-signals-gold-rebels-group-3416-post95629/#post95629

نظر

با سلام خدمت دوستان
        لطفا sl را به عدد 1330 تغییر دهید 11:08 am
        با تشکر
        Rebels
        با سلام خدمت دوستان
        MaxTimeToTP ، در این پوزیشن 420 دقیقه می باشد که اشتباها 333 درج شده است
        با تشکر
        Rebels

نظر

ID 18
          Symbol Gold
          Action Sell
          Price 1324.5
          TP1(Expected) 1315
          TP2 1296
          TP3 1288
          SL 1329.0
          Date 10/8/2013
          Grade 82
          RR 2.66
          MaxTimeToTP 333 Min
          با سلام خدمت دوستان
          لطفا sl را به عدد 1325 تغییر دهید 03:28 pm
          با تشکر
          Rebels

نظر

نکاتی در مورد سیگنال ها و نحوه استفاده از آنها:
            • Price یا قیمت ورود : قیمت پیشنهادی ما برای ورود به معامله می باشد که در حالت بهینه شما می توانید با 5 پیپ بالاتر یا پایین تر از این قیمت نیز اقدام به خرید یا فروش نمایید. البته شما می توانید با در نظر گرفتن حد ضرر(SL) و سود(TP) با اختلاف کمتر یا بیشتری وارد معامله شوید
            • Action تعیین کننده ورود به معامله خرید یا فروش می باشد.
            • TP1(Expected) این نقطه سود حداقل انتظار ما از سود برای یک پوزیشن خاص می باشد.
            • TP2 نقطه بعدی حد سود برای یک پوزیشن می باشد.
            • TP3 نقطه ایده آل سود برای یک پوزیشن می باشد.
            • SL همانطور که می دانید حد ضرر یک پوزیشن می باشد.
            • Date روز صدور سیگنال می باشد.
            • Time ساعت صدور سیگنال می باشد.
            • Grade عددی فرضی است که بیانگر برآیند تحلیل ما از قدرت یک پوزیشن می باشد.
            • RR نسبت Reward به Risk است؛ به عبارت دیگر نسبت سود پیش بینی شده به حد ضرر می باشد که به عنوان یک فاکتور مهم جهت ورود به هر معامله ای باید مورد توجه قرار گیرد. که اصولا نباید کمتر از 2 باشد و مقدار ایده آل آن 3 می باشد؛ این در حالی است که تریدر های حرفه ای به معامله با RR کمتر از 5 وارد نمی شوند.
            • MaxTimeToTP حداکثر زمان پیش بینی شده برای رسیدن به هدف قیمت می باشد این به این معنی است که اگر این مدت زمان از زمان اعلام شده برای ورود به معامله سپری شود و سیگنال به اولین هدف یا هدف های تعیین شده نرسیده باشد سیگنال از درجه اعتبار ساقط می شود. هدف از درج این زمان سرعت دادن و تسهیل کاربران و ارائه یک پیش بینی زمانی برای رسین به اهداف می باشد.
            • پیشنهاد ما برای سیگنال های که بیش از یک TP دارد( در صورتیکه نمی توانید TP ها را به ترتیب دنبال کنید وبا تغییر آن حداکثر سود را کسب نمایید)، خروج نصف یا قسمتی از حجم ورودی در TP1 یا TP2 و بدون ریسک کردن (گذاشتن SL بر روی نقطه ورود) حجم باقی مانده است.
            • با بررسی قیمت ،حجم، حرکت قیمت(در زمان مشخص) در بعضی از سیگنال های صادر شده نشان از ساقط شدن اعتبار آن ها دارد؛ که در بعضی مواقع معامله با ضرر کمتر از SL و و گاهی با سود کمتر از TP می باشد. در این گونه موارد از سمت ما خروج از پوزیشن پیشنهاد می شود.
            • اگر پوزیشن به هیچ کدام از هدف های تعیین شده، نرسیده باشد و ما نیز اعتبار آن را ساقط شده اعلام نکرده باشیم، شما می توانید با در نظر گرفتن TP و SL اقدام به ورود نمایید.
            • در روندهای قوی نقاط سود بیش از 3 نقطه است که در حین روند به روزرسانی می شوند.

با تشکر
            Rebels
            ویرایش توسط NimaFX : https://www.traderha.com/member/5748-nimafx در ساعت 10-08-2013, 04:53 PM

نظر

ID 18
              Symbol Gold
              Action Sell
              Price 1324.5
              TP1(Expected) 1315
              TP2 1296
              TP3 1288
              SL 1329.0
              Date 10/8/2013
              Grade 82
              RR 2.66
              MaxTimeToTP 333 Min
              نتیجه : -5 پیپ

نظر

ID 19
                Symbol Gold
                Action Sell
                Price 1318.0
                TP1(Expected) 1306
                TP2 1297
                TP3 1289
                SL 1322.0
                Date 10/9/2013
                Time 7:06 AM
                Grade 86
                RR 3.25
                MaxTimeToTP 500 Min
                ویرایش توسط NimaFX : https://www.traderha.com/member/5748-nimafx در ساعت 10-09-2013, 08:14 AM

نظر

کسی از سیگنال های mql5 استفاده کرده؟

نظر

ID 19
                    Symbol Gold
                    Action Sell
                    Price 1318.0
                    TP1(Expected) 1306
                    TP2 1297
                    TP3 1289
                    SL 1322.0
                    Date 10/9/2013
                    Time 7:06 AM
                    Grade 86
                    RR 3.25
                    MaxTimeToTP 500 Min
                    نتیجه -40 پیپ

نظر

سلام بر نیمای گل در بسیاری از سیگنالهای شما مارکت دقیقا استاپ شما را میزنه و سپس در جهت پوز شما حرکت میکنه مثل همین اخری بهتر نیست استاپها را کمی بیشتر بگیریم با سپاس از شما

نظر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم Rebels
                        من از ابتدای شروع کار در این تاپیک تمام سیگنال های شما رو نگاه کردم . تقریبا میتونم بگم همشون درست بودن و ۹۰ ٪ اونها به Tp 1 شما یا رسیدن یا با فاصله بسیار کم (15 pip) اومدن . سیگنال های اخری هم که گذاشتین همشون SL خوردن و بعد از Sl خوردن به روند خودشون ادامه دادن !.. به نظرم تمام تحلیلاتون درست هست و دقیق و بجا ولی متاسفانه برای هدف گذاری و حد ضرر اشتباه محاسباتی دارین که این اتفاق ها برای شما میافته . به نظرم باید در این قسمت بیشتر دقت کنید تا این اتفاق ها تکرار نشه . شما با این وجود برایند کاریتون فکر کنم 200+ pip هست که اگه این اتفاق ها نمیفتاد به 800 + میرسید . بنده نظر شخصی خودم رو گفتم . شاید بتونه به تیم خوب و زحمت کش شما کمکی بکنه . با تشکر از زحمات شما

نظر

من از ابتدای شروع کار در این تاپیک تمام سیگنال های شما رو نگاه کردم . تقریبا میتونم بگم همشون درست بودن و ۹۰ ٪ اونها به Tp 1 شما یا رسیدن یا با فاصله بسیار کم (15 pip) اومدن . سیگنال های اخری هم که گذاشتین همشون SL خوردن و بعد از Sl خوردن به روند خودشون ادامه دادن !.. به نظرم تمام تحلیلاتون درست هست و دقیق و بجا ولی متاسفانه برای هدف گذاری و حد ضرر اشتباه محاسباتی دارین که این اتفاق ها برای شما میافته . به نظرم باید در این قسمت بیشتر دقت کنید تا این اتفاق ها تکرار نشه . شما با این وجود برایند کاریتون فکر کنم 200+ pip هست که اگه این اتفاق ها نمیفتاد به 800 + میرسید . بنده نظر شخصی خودم رو گفتم . شاید بتونه به تیم خوب و زحمت کش شما کمکی بکنه . با تشکر از زحمات شما
                          سلام دوستان
                          ببخشید قصدم تشکر از شما و تیمی خوبتون هست و گرنه نمیخام تاپیک بحثش عوض شه
                          من با نظر دوستان کاملا موافقم و بهتون خسته نباشید میگم برای تحلیل های خوبتون فقط یکم دقت رو بیشتر کنید برایندتون خیلی از این بیشتر خواهد شد من استاپ رو از استاپ شما بیشتر میگیرم و به تارگت میخوره
                          با تشکر از تیم خوبتون
                          شاد و سر بلند باشید
                          هیچ چیز را نمی توان به کسی یاد داد

ولی

میتوان به او کمک کرد تا پاسخ ها را درون خود بیابد .......

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                            سلام
                            جناب نیما با تشکر از زحماتتون
                            ولی به نظر من توی طلا که ولالیتی روزانه در حدود 250 پیپ هست استاپ 35 پیپی یک جورایی بی معنی است
                            با توجه به تجربه ای که دارم طلا حرکاتش کلا غیر قابل پیش بینی است و شما اگر یک سیگنال خوب دارید باید یک استاپ مطمئن داشته باشید وحتی توی طلا ریسک به ریوارد کمتر از یک هم قابل قبوله چون سفته بازها علاقه شدیدی به ایجاد کندل های شارپ و تست سطوح قبلی توی طلا دارن
                            سلام
                            در تایید سخن دوستان به نظر من هم سیگنالها درسته ولی روز اول هم به این قضیه استاپ کوچک اشاره کردم استاپ های کوچک برای طلا مثل پشمه بارها به سر خودم اومده پوزیشنی که حتی 100 پیپ توی سود بوده طلا برگشته و استاپ رو زده

موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

نوشته اصلی توسط borhani100 نمایش پست ها
                              سلام بر نیمای گل در بسیاری از سیگنالهای شما مارکت دقیقا استاپ شما را میزنه و سپس در جهت پوز شما حرکت میکنه مثل همین اخری بهتر نیست استاپها را کمی بیشتر بگیریم با سپاس از شما
                              نوشته اصلی توسط vahidorna نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              ببخشید قصدم تشکر از شما و تیمی خوبتون هست و گرنه نمیخام تاپیک بحثش عوض شه
                              من با نظر دوستان کاملا موافقم و بهتون خسته نباشید میگم برای تحلیل های خوبتون فقط یکم دقت رو بیشتر کنید برایندتون خیلی از این بیشتر خواهد شد من استاپ رو از استاپ شما بیشتر میگیرم و به تارگت میخوره
                              با تشکر از تیم خوبتون
                              شاد و سر بلند باشید
                              نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                              سلام
                              در تایید سخن دوستان به نظر من هم سیگنالها درسته ولی روز اول هم به این قضیه استاپ کوچک اشاره کردم استاپ های کوچک برای طلا مثل پشمه بارها به سر خودم اومده پوزیشنی که حتی 100 پیپ توی سود بوده طلا برگشته و استاپ رو زده

موفق باشید
                              با سلام و سپاس خدمت شما دوستان عزیز
                              خوشبختانه یا متاسفانه حرف شما صحیح می باشد. "خوشبختانه" به این دلیل که این امر نشان دهنده تحلیل نسبتا درست تیم ما و دقت در محاسبه حد ضرر و سود می باشد. "متاسفانه" به این دلیل که پوزیشن هایی بسته شدند که در نهایت به اهداف خود رسیدند و یا پس از نزدیک شدن به TP در خلاف جهت آن حرکت کرده اند. با توجه به اینکه مهمترین اصل در معامله گری پایبندی به تحلیل است، ما همچنان به تحلیل ها و سیگنال هایمان اعتماد و تلاش خود را برای دقیق تر کردن محاسبات مضاعف می کنیم. اما در خصوص تلاطم بازار طلا و بی معنی بودن SL کوچک برای آن به هیچ وجه اعتقادی نداریم و فقط در صورتی که محاسباتمان TP های پیش بینی شده با هدف بزرگتر را نشان می داد و یا اهداف روزانه نبودند اقدام به صدور سیگنال با حد ضرر بزرگتر می نماییم. چون اگر نسبت سود و ضرر رعایت نشود موفقیت دور از ذهن و یا مقطعی خواهد بود. برای نحوه استفاده از سیگنال نکاتی به عرض رسانده ایم، اما شما می توانید با در نظر گرفتن شرایط خود، تغییراتی(مثلا تغییر حد ضرر) در آن به وجود آورید که از طرف ما این کار توصیه نمی شود زیرا سیگنال ها برآیند تحلیل و محاسبات است.
                              با تشکر
                              Rebels

نظر

ID 20
                                Symbol Gold
                                Action Sell
                                Price 1311.0
                                TP1(Expected) 1307
                                TP2 1297
                                TP3 1289
                                SL 1314.5
                                Date 10/9/2013
                                Time 3:34 PM
                                Grade 73
                                RR 2
                                MaxTimeToTP 51 Min

نظر

پردازش ...
                                X