اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سيگنالهاي 3 ستاره و 5 ستاره

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان

سیگنال 3 ستاره.
    پوند به دلار سل با استاپ و تی پی مساوی 80 پیپ تا 1.6070 احتمالا بیاد.

قیمت فعلی 1.6150

پ.ن- از ابتدای 9 سیگنال متوالی درست
    این سیگنال سیزدهم بود .( استاپ یا تی پی دهم و یازدهم و دوازدهم چونکه بالای صدو پنجاه پیپی هستند) هنوز زده نشده.
    شب همگی خوش
    فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

• سلام دوستان

سیگنال 3 ستاره.(چهاردهم)

دلار به ین سل ولی استاپ وتی پی رو فعلا نمیزارم و به اصلاح دستی در پستهای بعدی خروجش رو مینویسم.

قیمت فعلی 101.56

نظر

• سلام دوستان
        بعد از 9 سیگنال متوالی درست به علت نبود انگیزه 5 سیگنالم بد از آب در آمد.

دیگه قصد ادامه این تاپیک را نداشته و ندارم. و در آینده تاپیکی جهت پیش بینی با فرمی متفاوت خواهم زد.

فقط جهت جبران سیگنالهای بد آخر دو سیگنال 5 ستاره میفرستم شاید که مورد استفاده دوستان قرار بگیره.

1-یورو به دلار سل با استاپ و تی پی مساوی 300 پیپ. قیمت فعلی 1.3754

2- پوند به دلار هم سل با استاپ و تی پی مساوی 300 پیپ. قیمت فعلی 1.6344

پ-ن- در خاتمه هم

سیگنال 7 ستاره
        یورو به دلار سل حداقل تا زیر 1.2999
        ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 12-13-2013, 11:56 AM

نظر

• هنوز روند صعودی شکسته نشده سل خطرناکه

نظر

• سیگنال 7 ستاره یورو به دلار سل حداقل تا زیر 1.2999 خیلی شجاعی پسر ! امیدوارم بهدف برسه ملت سود کنند !
            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• سلام دوستان

سيگنال 5 ستاره.

پوند به دلار ایضا سل.

قیمت فعلی 1.6418

پ.ن -نمیخواستم تا تاپیک جدید سیگنالی بنویسم ولی پوند رو از این نقطه به نظر سل دیدم حیفم اومد منتقل نکنم.

شب همگی خوش
              ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 12-27-2013, 12:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
                سلام دوستان

سيگنال 5 ستاره.

پوند به دلار ایضا سل.

قیمت فعلی 1.6418

پ.ن -نمیخواستم تا تاپیک جدید سیگنالی بنویسم ولی پوند رو از این نقطه به نظر سل دیدم حیفم اومد منتقل نکنم.

شب همگی خوش
                عجب!

نظر

• سلام دوستان

گرچه که طی 4 روز شرکتم در این مسابقه 30 دلاری که تونستم سودی بیش از 600 درصد کسب کنم و طی یک ماه گذشته روی حساب دیگر 37 دلاری عملکردی مثبت داشته ام و سیگنالهای بسیار یهتری از 9 سیگنال متوالی درست قبلی میدیدم
                  ولی وجود بعضی از کاربران من رو از ارسال سیگنالها دلسرد میکرد.

دیشب برای ششمین بار بود که در مسابقات ریل جایزه شامل حالم میشه.
                  ولی به گمانم عملکردم در حساب 37 دلاری بهتر از برنده شدن در مسابقه بوده چونکه یک ماه به طول انجامیده.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  تصویر 1

تصویر 2
                  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  و در آخر مشخصات حساب 37 دلاری البته از 2 ژانویه ساعت 18 به بعد ...
                  489244
                  ehsan1000
                  mt4real2.exness.com:443

روز خوش

نظر

• درخواست همکاری
                    سلام دوستان

به جهت کاهش استرس و تمرکز بیشتر روی پیش بینی بازار مخوام کس دیگه ای روی حسابم پوزیشن بزنه و من سیگنال براش بفرستم.

روی حسابی که در پست قبل معرفی کردم هم به همین طریق دارم کار میکردیم. ولی چونکه دوستم مشکل نت و مشغله کاری داشت و حساب از 212 به 101 افت کرد . گفتم شاید کسی از دوستان بتونه که نقش اون رو به عهده بگیره.

اگه کسی از دوستان مایل به همکاری بود ای دی مسنجرش رو برای پیغام خصوصی کنه.
                    البته اگه کسی خودش حساب ریل هم داشته باشه بیشتر سود میکنه.چونکه اگه به حساب پست قبل نگاهی بیاندازید خیلی چیزا دستگیرتون میشه.

یکی از شرایط رو هم بگم که باید تقریبا زمانهایی که من انلاین هستم انلاین بود.
                    مرسی
                    ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 02-04-2014, 02:42 PM

نظر

• سلام دوستان

سيگنال 3 ستاره تركيبي.

يورو به دلار سل با تي پي 15 پيپ.قيمت فعلي 1.3517
                      و
                      سپس باي از اون قيمت(1.3502) با تي پي 1.3600 (98 پيپ)(يعني باي ليمت از الان روي 1.3502 بزاريد).

روز خوش

نظر

سلام دوستان

سيگنال 3 ستاره تركيبي.

يورو به دلار سل با تي پي 15 پيپ.قيمت فعلي 1.3517
                        و
                        سپس باي از اون قيمت(1.3502) با تي پي 1.3600 (98 پيپ)(يعني باي ليمت از الان روي 1.3502 بزاريد).

روز خوش
                        سلام دوستان تی پی های این سیگنال ترکیبی زده شد.

و حالا

سیگنال 3 ستاره.

یورو به دلار سل با تی پی و استاپ 122 پیپ تا 1.3480 قیمت فعلی 1.3602

شب خوش

نظر

درخواست همکاری
                          سلام دوستان

به جهت کاهش استرس و تمرکز بیشتر روی پیش بینی بازار مخوام کس دیگه ای روی حسابم پوزیشن بزنه و من سیگنال براش بفرستم.

روی حسابی که در پست قبل معرفی کردم هم به همین طریق دارم کار میکردیم. ولی چونکه دوستم مشکل نت و مشغله کاری داشت و حساب از 212 به 101 افت کرد . گفتم شاید کسی از دوستان بتونه که نقش اون رو به عهده بگیره.

اگه کسی از دوستان مایل به همکاری بود ای دی مسنجرش رو برای پیغام خصوصی کنه.
                          البته اگه کسی خودش حساب ریل هم داشته باشه بیشتر سود میکنه.چونکه اگه به حساب پست قبل نگاهی بیاندازید خیلی چیزا دستگیرتون میشه.

یکی از شرایط رو هم بگم که باید تقریبا زمانهایی که من انلاین هستم انلاین بود.
                          مرسی
                          با سلام و تشکر بابت ارایه سیگنالهای قشنگتون
                          اگه افتخار بدین مایلم در خدمت باشم
                          ضمنا حساب ریل هم دارم
                          ای دی شما را ندارم
                          لطف میکنید بدین تا ادد کنم

نظر

• سلام دوستان

جایزه مسابقه هفته قبل به حساب واریز شد.

من نوعی سیگنال میبینم وترید میکنم که انتقال همه آنها واستاپ گذاری هاشون به تاپیک تقریبا مقدور نیست.لذا این صد دلار جایزه را به حسابی واریز و مشخصاتش رو برای دوستانی که مایل به رویت هستند میگذارم.امیدوارم که مورد استفاده و سودشون قرار بگیره.

5199066
                            pcm2014
                            178.255.201.21:443

پ.ن-ببینم میتونم روزی 20 درصد به این حساب اضافه کنم.در اون صورت ماه دیگه 18 اسفند باید 3800 دلار شده باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
                              سیگنال 7 ستاره یورو به دلار سل حداقل تا زیر 1.2999 خیلی شجاعی پسر ! امیدوارم بهدف برسه ملت سود کنند !
                              سلام
                              به نظرت به هدف ميرسه كه ملت سود كنن؟؟؟!!!
                              آقا ما رفتيم دوباره
                              فعلا

نظر

• دوستان قيمت يورو به دلار الان1.2998 هستش و بازار رو به سل .............. به نظرم هر كه وارد باي بشه برده
                                از ورود به باي با حجم كم واهمه نداشته باشيد .
                                روز خوش

نظر

پردازش ...
                                X