اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سيگنالهاي 3 ستاره و 5 ستاره

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط afarin نمایش پست ها
    [/color]ببخشید اقا امیر منظورتون از این قسمت چیه میشه با عکس لطف کنید نشان بدید
    ممنون

[/font][/size]
    نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها

واگرایی HD استوک تو H4 و یه RD هم تو H1 داده. تریگر هم شکسن خط گردن سر و شونه تو M5
    با اجازه احسان عزیز،

ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-12-2013, 12:00 PM

نظر

• دوستان نطرتون درمورد طلا چیه با توجه به این تحلیل

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-15-2013, 03:28 PM

نظر

• این هم درمورد audusd
        تو تایم 1 ساعته از روی اشکال متقارن هارمونیک پی دی اف جناب میری پیداکردم

آقا حسان عزیز من خیلی شرمنده هستم که توپیج شخصی شما مطلب گذاشتم متوجه نشدم اقا به بزرگیت ببخشید لطفا ناظر سایت این عکسها رو هر جا صلاح می دونه منتقل بفرمایید
        ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-15-2013, 03:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
          دوستان سلام

سيگنال5 ستاره.

دلار به ین سل با استاپ و تی پی مساوی 50پیپ. تا 99.09

قیمت فعلی 99.59
          سلام دوستان
          هشتمین سیگنال هم مثل هفت تای متوالی قبلی تی پی را زد .البته بعد از زدن تی پی دوباره به طرف بای برگشت.

فعلا تا شکستن رکورد 14 تی پی متوالی خودم فاصله خیلی زیادی دارم.
          فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

سلام دوستان
            هشتمین سیگنال هم مثل هفت تای متوالی قبلی تی پی را زد .البته بعد از زدن تی پی دوباره به طرف بای برگشت.

فعلا تا شکستن رکورد 14 تی پی متوالی خودم فاصله خیلی زیادی دارم.
            درود احسان جان

درصد درستی این هشت سیگنال آخرت صد بوده یعنی همه درست بوده

ما منتظر سیگنالهای بعدیت هستیم الان تقریبا به طور میانگین دو سه روز یک سیگنال میزنی توی فروم

کاش میشد روزی چند بار از سیگنالهای شما استفاده کنیم

ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
              درود احسان جان

درصد درستی این هشت سیگنال آخرت صد بوده یعنی همه درست بوده

ما منتظر سیگنالهای بعدیت هستیم الان تقریبا به طور میانگین دو سه روز یک سیگنال میزنی توی فروم

کاش میشد روزی چند بار از سیگنالهای شما استفاده کنیم

ممنونم
              سلام دوست عزیز

از لطف شما متشکرم. خدا رو شکر که 8 تای قبلی همه تی پی زدند و من از شرمندگی دوستان بابت استاپ خوردن پست 116 تا حدودی در اومدم.

بابت زیاد شدن سیگنالها هم بگم که اگه اینجوری بشه متاسفانه دیگه از دقت اونا میاد پایین و احتمال استاپ خوردنشون زیاد میشه.

برای شما و بعضی از دوستان که میخوان نظر جزیی و کلی و در لحظه من رو در مورد چارت بدونن و اینکه این تاپیک سیگنالهاش کم و دقیق بمونه من یه حساب هزار وهفتصد 1700 دلاری ریل رو همین الان برای این تاپیک درست کردم. با مشخصات زیر
              500431
              pcm2014
              mt4real2.exness.com:443

امیدوارم بتونم که اونجا و توی اون حساب هم برای دوستان مفید باشم.

نظر

• برای شما و بعضی از دوستان که میخوان نظر جزیی و کلی و در لحظه من رو در مورد چارت بدونن و اینکه این تاپیک سیگنالهاش کم و دقیق بمونه من یه حساب هزار وهفتصد 1700 دلاری ریل رو همین الان برای این تاپیک درست کردم. با مشخصات زیر
                500431
                pcm2014

احسان جان سلام
                دسترسی به این حساب واگاهی از سیگنالها به چه نحوی برای همه مقدور میباشد
                باتشکر
                مرنج ومرنجان

نظر

• نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                  برای شما و بعضی از دوستان که میخوان نظر جزیی و کلی و در لحظه من رو در مورد چارت بدونن و اینکه این تاپیک سیگنالهاش کم و دقیق بمونه من یه حساب هزار وهفتصد 1700 دلاری ریل رو همین الان برای این تاپیک درست کردم. با مشخصات زیر
                  500431
                  pcm2014

احسان جان سلام
                  دسترسی به این حساب واگاهی از سیگنالها به چه نحوی برای همه مقدور میباشد
                  باتشکر
                  سلام
                  یوزر و پسورد را که نوشته ام.

اون خط پایین را هم عینا کپی کنید توی محل سرور . حساب باز میشه و در دسترس دیدن قرار میگیره.

نظر

• دوستان سلام

سيگنال 5 ستاره.
                    یورو به ین سل ولی استاپ و تی پی رو فعلا نمیزارم .شاید تریل کنم این سیگنال رو. تا حداقل 30 پیپ شاید بره پایین.
                    قیمت فعلی 135.20

پ.ن- چونکه صاحب حساب بالا به پولش احتیاج داشت متاسفانه حساب فوق از دسترس خارج شد. بعدا شاید یه حساب بالای 2500 دلاری رو معرفی کنم.

روز خوش.

نظر

دوستان سلام

سيگنال 5 ستاره.
                      یورو به ین سل ولی استاپ و تی پی رو فعلا نمیزارم .شاید تریل کنم این سیگنال رو. تا حداقل 30 پیپ شاید بره پایین.
                      قیمت فعلی 135.20

پ.ن- چونکه صاحب حساب بالا به پولش احتیاج داشت متاسفانه حساب فوق از دسترس خارج شد. بعدا شاید یه حساب بالای 2500 دلاری رو معرفی کنم.

روز خوش.
                      سلام دوستان
                      خروج از سیگنال بالا با 70 پیپ سود.البته این خروج رو به معنای بای شدن این جفت ارز از طرف من ندونید .چونکه فقط میخوام با 70 پیپ سود خارج بشم.همین.

بدین ترتیب نهمین سیگنال متوالی هم تی پی خورد.

پ.ن- دوستان احتمال اینکه کسی در یک بازه زمانی 9 سیگنال متوالی درست پیش بینی کنه( یک تقسیم بر دو به توان نه) میباشد.یعنی یک پانصدو دوازدهم.

شب همگی خوش در حالیکه به خبر ساعت ده ونیم یک ونیم ساعت دیگه داریم.

نظر

سلام دوستان
                        خروج از سیگنال بالا با 70 پیپ سود.البته این خروج رو به معنای بای شدن این جفت ارز از طرف من ندونید .چونکه فقط میخوام با 70 پیپ سود خارج بشم.همین.

بدین ترتیب نهمین سیگنال متوالی هم تی پی خورد.

پ.ن- دوستان احتمال اینکه کسی در یک بازه زمانی 9 سیگنال متوالی درست پیش بینی کنه( یک تقسیم بر دو به توان نه) میباشد.یعنی یک پانصدو دوازدهم.

شب همگی خوش در حالیکه به خبر ساعت ده ونیم یک ونیم ساعت دیگه داریم.

سلام احسان عزیز خسته نباشید.

خودت میدونی که ارادت خاصی نسبت بهت دارم ولی یه نکته رو نگفتید شما. احتمال اینکه یک نفر شانسی بای و سل کنه اینقدره نه اینکه یک نفر با چشم باز این کار رو انجام بده.

ارادتمند-----------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                          سلام احسان عزیز خسته نباشید.

خودت میدونی که ارادت خاصی نسبت بهت دارم ولی یه نکته رو نگفتید شما. احتمال اینکه یک نفر شانسی بای و سل کنه اینقدره نه اینکه یک نفر با چشم باز این کار رو انجام بده.

ارادتمند-----------امیر
                          سلام و متشکر از شما

باید بگم که درسته امیر جان من در حالت چشم بسته و محض ریاضیاتی گفتم ولی اگه شما و دوستان متوجه شده باشید بیش از 60 70 درصد سیگنالهای من خلاف جهت روند ارسال میشه. که این خودش کار رو سختتر از پوزیشنهای چشم بسته میکنه.

شاید بعضی از دوستان بگن که خب سیگنالهاتون رو موافق جهت روند ارسال کنید که در پاسخشون باید بگم که اون ابزار هایی که به من آلارم میدن در خلاف جهت روند خیلی قدرتمند تر عمل میکنند.

پ.ن-من خیلی کم تاپیک های تحلیلی را نگاه میکنم ولی بعضی وقتها دیده ام بعضی از دوستان توی تحلیلشون چنین مینویسند.

تا زمانیکه قیمت در این محدوده (مثلا یه محدوده 40 50 پیپی) این جفت ارز سله یا اینکه .... و محدوده خروج رو چیزی حدود 30 40 پیپ میگیرن. خب بله محدوده در نظر گرفتن خیلی خیلی راحته.
                          خب برای ترید بروکر که محدوده قبول نمیکنه .
                          به نظرم هر کدوم از دوستان یا اساتید هر تحلیلی دارن در پایین اون به عنوان پی نوشت سیگنالش رو با ذکر عدد بنویسن.
                          ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 11-20-2013, 10:39 PM

نظر

• دوستان سلام

سيگنال3 ستاره.
                            یورو به ین سل ولی استاپ و تی پی رو فعلا نمیزارم .شاید تریل کنم این سیگنال رو. تا حداقل 30 پیپ احتمالا بره پایین.

قیمت فعلی 135.50

نظر

• سلام دوستان

سیگنال دهم توی ضرر دست وپا میزنه گر چه که همون اولش که پستش رو زدم بهش مشکوک بودم.

الان دوتا سه ستاره با تی پی های بالای صدوپنجاه پیپ اینجا براتون میزارم. درسته که گپ در پیش رو داریم ولی زیاد مهم نیست.

سیگنال 3 ستاره.
                              aud/usd
                              بای با استاپ و تی پی مساوی 170 پیپ. تا 0.9330

قیمت فعلی 0.9160

نظر

• و
                                سیگنال 7 ستاره.

یورو به ین سل با استاپ و تی پی مساوی 160 پیپ. تا 1.3550

قیمت فعلی 1.3710

نظر

پردازش ...
                                X