اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتاق اختصاصی بابا قلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اتاق اختصاصی بابا قلی

سلام به همگی

چند وقتی هست که با ف ارکس اشنا شدم . اوایل میونه خوبی باهاش نداشتم تا اینکه به تدریج جذبش شدم . الان خودم رو در سطح خوبی ارزیابی میکنم و افق های روشنی را در پیش روی خودم میبینم .
    سطح کار من در حد aa+ هست و تقریبا بازار به قول معروف عین موم توی دستم قرار داره و در واقع اکثر حرکات و امواج را رصد میکنم .

تصمیم گرفتم در اینجا تحلیل و خبر و اموزش و ... قرار بدم تا دوستان هم به سطح قابل قبولی در تحلیل و معامله گری در بازار مالی برسند .

امیدوارم مفید واقع بشود .

سلام دوستان

بهار آمد و ماه من آخر شد ... نقل مجلس به دهان کام اخر شد

چند وقتی نبودم و درگیر مسائلی بنیادی شده بودم رو این حساب کمتر روی فارکص وقت گذاشتم و احساس میکنم تکه ایی از وجودم از من جدا شده و قصد دارم از این به بعد با کمک شما دوستان خودم را وقف مارکت کنم .

سوال مهم: تریدر موفق چه کسی است ؟

اغلب کسانی که در این بازار فعالیت داشتن با شنیدن این سوال به صورت عمقی به فکر فرو میروند و به این فکر میکنن که یک تریدر موفق واقعا کیست ؟! جواب این سوال بسیار ساده است ولی قبول کردن جواب آن بسیار سخت !

خوب دوستان برای اینکه مباحثی که طرح میشه زیاد سنگین نشه سعی میکنم به صورت ریشه ایی مباحث را به چالش بکشم تا دوستان با هر دیدگاهی تجمیع اشتراک نمایند .

اگر شخصی به شما پیشنهاد سرمایه گذاری یک میلیون دلاری را بدهد چند دلار درماه میتوانید از طریق ترید در بازار به شخص سرمایه گذار سود بدهید ؟

سوال دیگری است که ذهن هر تریدری را به خود مشغول خواهد کرد .

خوب دوستان مباحث این جلسه به پایان رسید انشاا... در جلسه بعد در مورد money management under mode over trade بحث خواهیم کرد .

بدرود

نظر

ســـــــــلام دوستان

من آمده ام وای وای ! من آمده ام ... عشق فریاد کند ... من آمده ام که ناز بنیاد کند ... ای لبر من الهی 100 ساله شوی ...

امیدورام در این صبح دل انگیز بهاری جیب هاتون پر پیپ باشه و از همین ماه اول سال حسابهارو ترکونده باشین که به قول معروف میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست

خوب دوستان ادامه بحث در مورد رعایت مدیریت سرمایه تحت فشار و ترید زیاد بود که معمولا مشکل اصلی اسکالپر ها ست و یکی از عوامل اصلی شکست تریدر ها میتونه همین عامل باشه .

چرا ما دچار آور ترید میشویم ؟!

یکی دلایل اصلی تریدکردن بیش از حد بیکاری است ! بیکاری و سر رفتن حوصله تریدر باعث میشه تریدر نیاز به هیجان ناشی ترید پیدا کنه ... و همانطور که میدانید هیجان ناشی از ترید باعث ترشح هورمون آدرنالین در خون انسان میشه و حس خوبی به انسان میدهد که این میتونه اعتیاد آور هم باشد یعنی زمانی که تریدر مدتی دست به ترید نزند و یا موقعیت مناسبی در مارکت نباشد تریدر احساس کرختی و بی حوصلگی میکند و برای رفع این مشکل معمولا از ترید به عنوان سرگرمی استفاده میکند و خارج از قوانین سیستم خود دست به ترید حسی میزنند .

و مشکل از هیجان آغاز میشود ....

در جلسه بعد میخوام در مورد رژیم غذایی یک تریدر موفق صحبت کنم . پس در ادامه همراه من باشید ...

بدورود

نظر

سلام دوستان

به قول شاعر که میگه :

داف میره بالا پیک بام تپل ...............میره بالا بد تکواندو طور
        چرخیده چشم زیر پلکام دو دور...........داغ می.شه فوری با یه کام موتور

سرُ میده میره سریع سر ..................میگه در خدمتم انگار سربازیمه
        اینجا گرمِ ولی. پای برف بازیه...........................می.کنه ولی. با یه حرف رازیه

پوند این ماه مراسم استاپ زنون برگزار میکند .
        به همین مناسبت از تمامی تریدرهای عزیز دعوت بعمل می آید تا در این مراسم با ذکر فاتحه نثار روح کال شدگان موجب تسری خاطر بازمانده ها و مبتدیان پا گذاشته در عرصه نو ظهور بازار تبادلات ارزی و غیر ارزی بشود .

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 06-07-2016, 10:02 AM دلیل: برخی کلمات شعر

نظر

سلام باباقلی

شعرت خیلی باحاله

دمت گرم

نظر

تحلیل ساده از یورو به دلار استرالیا .

امیدوارم درست از آب دربیاد .

اگر هم در نیومد اینو بدونید هیچی از ارزشهای من کم نمیشه .

نظر

سیگنال صد درصدی . این سیگنال خیلی روش حساب باز کردم ولی اصلا ترید نمیکنم شما هم این کار رو نکنید . ولی تضمینیه فقط چون دارم روش تحقیق میکنم فعلا ترید نمیکنم . جو گیر هم نشدم .

فقط نگاه کنید بینید تو تایم روزانه چه الگوی سرو شانه ایی تشکیل شده و نوید یه ریزش خوب رو این ارز میده ولی با یه سیستم دیگه تو تایم 30 که درصد موفقیتش خیلی بالاست داره نشون میده یه حرکت صعودی از روز دوشنبه انجام میده با هدف 50% فیبو . حالا باید دید این حرکت اصلاحیه یا در جهت فیل کردن الگوی سرو شانه پیش میره !

تاکید میکنم حرکت صعودی نظر من قطعی و 100 % است .

نظر

بیخیال این تحلیل میشم . کلا حرکت نکرد . سر جاش داره درجا میزنه .

نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
                تحلیل ساده از یورو به دلار استرالیا .

امیدوارم درست از آب دربیاد .

اگر هم در نیومد اینو بدونید هیچی از ارزشهای من کم نمیشه .

نظر

به چه زیبایی داره میره بالا در حالی که 100% بهش اطمینان دارم . راحت میشه فول مارجین براش رفت

نظر

قشنگ میره بالا ! جالبه تو تایم روزانه الگوی سرو شانه نزولی قوی تشکیل شده و الان پول بک زده به نیک لاین و منطقیش و بر اساس تکنیکال میگه باید بفروشم ! ولی همچنان اصرار به خرید دارم .

نظر

تو تایم 4 ساعته هم الگوی خفاش شکل گرفته بود که تی پی اولشو زده و قاعدتا باید بره برای تی پی 2 و ترکیبش با الگوی سروشانه نزولی تریدر را از هر نوع معامله خرید میترسونه . ولی این سیگنال به معنای واقعی داره میگه بیخیال شو !
                      ببینیم پایان این جنگ کدوم طرف برنده میشه ...

نظر

به چه زیبایی داره میره بالا در حالی که 100% بهش اطمینان دارم . راحت میشه فول مارجین براش رفت

سلام

100 درصد اطمینان؟!!!!
                        فول مارجین!!!!؟

موفق باشی
                        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                        در این سایت و در تلگرام
                        SmartSignalFX@

نظر

قشنگ میره بالا ! جالبه تو تایم روزانه الگوی سرو شانه نزولی قوی تشکیل شده و الان پول بک زده به نیک لاین و منطقیش و بر اساس تکنیکال میگه باید بفروشم ! ولی همچنان اصرار به خرید دارم .

سلام همگی

اون طوری که میخواستم نشد . اصلا خراب شد ! کلا گند زد به تمام محاسباتم

نظر

سلام همگی
                            من فکر میکنم نفت این هفته نزولیه ! ببینیم چی پیش میاد

نظر

سلام همگی

روند طلا بدون شک صعودیه ولی اگر تا اخر این هفته نتونه سطح 1350 را بشکند یه نزول قیمت در قالب اصلاحی تا 1165 خواهیم داشت با توجه به تشکیل الگوی شارک .

نظر

پردازش ...
                              X