اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اتاق اختصاصی بابا قلی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

به نظر من که کانال ایشونو دنبال میکنم نتایج و تحلیل های ایشون بسیار دقیق و مناسبتر از خیلی از استاد نماهای اینجاست
    حالا به هر شکلی که تحلیل کنند فقط نتیجه مهمه!
    بدی ما ایرانی ها اینه چشم نداریم موفقیت دیگرانو ببینیم و فقط کارمون شده تمسخر و تخریب دیگران!

نظر

تاسف بار تر از هر چیزی مقایسه ی آسترولوژی با جانور شناسی هست
      Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
      There is also a time to buy and a time to sell
      !

Rocco fund
      13:21 26.12.2016

نظر

نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
        مخلصیم آقا مهرداد عزیز
        من کم و بیش پیگیر کانال اقای میری هستم
        تنها چیزی که تو این بازار مهم هست، تحلیل و سود کردن بازار هست(استیتمنت)
        تموم بچه ها به این ایمان دارن که تنها شخصی میتونه تو این بازار حرفی برای گفتن داشته باشه که استیتمنت بلند مدت سوده داشته باشه

حالا هر شخصی میخواد با خط کش، الیوت، کلاسیک، هارمونی، ستاره داوود، جانور شناسی و شیر یا خط، یا هر چیزی که به ذهنتون برسه بلند مدت بتونه رو سود باشه
        اون شخص تریدر به حساب میاد

من چندین سال هست که تو فروم فعال هستم عضو هیچ گروه تروریستی هم نبوده و نیستم:d: ولی به جای اینکه این دوستون به مورد های حاشیه دقت کنه چند مورد از ترید های ایشون میذاشتند که بقیه بتونن راحتتر قضاوت کنند

من از قبل اقای میری و پرستو میری رو تالار ایران ایگولد و ... فقط اشنا هستم

اقا شیر پرورده نظرتون درباره تحلیل و نتیجه سیگنال های اقای میری که پیگیر کانالشون هستید رو میفرمایید
        نظرتون برام جالبه

موفق و برقرار باشید.

استاد اعتماد بنفس زیادی دارن و درصد موفقیت تحلیل هاشون دستکم بیشتر از بقیه است ولی 100% نیست الا رقم اینکه خودشون این دیدگاه و دارن و استاپ را در تحلیل ها مشخص نمیکنن ! مثلا در تحلیل دلار ین سیگنال سل دادن در قیمت 101.40 ولی تا 107.40 بالا رفت و هیچ کس هم شک نکرد و بعد تنها استراتژی ایشان ورود مجدد با حجم بالاتر در قیمتهای بالاتر برای جبران ضرر یعنی همون مارتینگل خودمون به زبان عامیانه میشه !
        میتونید بررسی کنید :

و بعد سیگنال نفت ایشان هم تا الان چندان خوب پیش نرفته . رو قیمت 43.22 خرید اعلام کردن و دوباره ورود مجدد در 41.94 ولی تا الان همچنان داره میریزه و تکلیف را مشخص نمیکنن .

این که قراره نفت روند صعودی در پیش بگیره که همه میدونن به هر حال نفت یه کالا محسوب میشه و هیچ وقت ارزش اون صفر نمیشه و به هر حال روند صعودی دوباره درپیش خواهد گرفت .

نه برادر من ! اینطوری نمیشه از بازار سود گرفت . اینکه بیای فقط سیگنالهای سود ده خودمونو بولد کنیم و بزرگنمایی کنیم فایده نداره . درصد موفقیت تحلیل های ایشان اگر تا امروز 100 درصد هم باشه با این نوع نگرش به مارکت تنها یک سیگنال اشتباه دودمان را به باد میده . بنابراین نقطه خروج باید تعیین بشه چرا که هر نوع مدیریت سرمایه و هر حجم سرمایه جوابگوی این نوع سیگنالها نخواهد بود . اگر هم تا حالا سود کرده فردا همشو پس میده یه چیزی هم روش میزاره .
        دیدیم که میگم

نظر

امان از مغز پخته شده در تابستانننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن ننننننن
          https://t.me/MoRaFx

نظر

نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها

استاد اعتماد بنفس زیادی دارن و درصد موفقیت تحلیل هاشون دستکم بیشتر از بقیه است ولی 100% نیست الا رقم اینکه خودشون این دیدگاه و دارن و استاپ را در تحلیل ها مشخص نمیکنن ! مثلا در تحلیل دلار ین سیگنال سل دادن در قیمت 101.40 ولی تا 107.40 بالا رفت و هیچ کس هم شک نکرد و بعد تنها استراتژی ایشان ورود مجدد با حجم بالاتر در قیمتهای بالاتر برای جبران ضرر یعنی همون مارتینگل خودمون به زبان عامیانه میشه !
            میتونید بررسی کنید :

و بعد سیگنال نفت ایشان هم تا الان چندان خوب پیش نرفته . رو قیمت 43.22 خرید اعلام کردن و دوباره ورود مجدد در 41.94 ولی تا الان همچنان داره میریزه و تکلیف را مشخص نمیکنن .

این که قراره نفت روند صعودی در پیش بگیره که همه میدونن به هر حال نفت یه کالا محسوب میشه و هیچ وقت ارزش اون صفر نمیشه و به هر حال روند صعودی دوباره درپیش خواهد گرفت .

نه برادر من ! اینطوری نمیشه از بازار سود گرفت . اینکه بیای فقط سیگنالهای سود ده خودمونو بولد کنیم و بزرگنمایی کنیم فایده نداره . درصد موفقیت تحلیل های ایشان اگر تا امروز 100 درصد هم باشه با این نوع نگرش به مارکت تنها یک سیگنال اشتباه دودمان را به باد میده . بنابراین نقطه خروج باید تعیین بشه چرا که هر نوع مدیریت سرمایه و هر حجم سرمایه جوابگوی این نوع سیگنالها نخواهد بود . اگر هم تا حالا سود کرده فردا همشو پس میده یه چیزی هم روش میزاره .
            دیدیم که میگم
            من نظرم اینه که اقای میری از یه طریقی یا فرمول زمان یا قیمت دست یافتند

حس میکنم این اشکال و رو به وجود آورده که هم ابداع خودش باشه، هم اینکه شخصی از نحوه محاسبات و تحلیل های ایشون با خبر نشه

شاید ایشون حاشیه هایی از قدیم یا شاید جدید از نظر دوستان داشته باشن ولی در کل به شخصه کارشون قابل تقدیر هست
            عملکردشون هم فوق العاده هست
            این مورد هایی که فرمودید و من در جریان هستم ولی استاپ هم جزء ترید هست
            فک میکنم برآید تحلیل هاشون 95% مثبت و 5% منفی باشه

برآیندشون خیلی عالی هست
            موفق و برقرار باشید
            چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

من سیگنال ها و ترید هاشو ندیدم ولی شک نکنید این کار به نوعی لا پوشونی و پرت کردن حواس از اصل قضیه هست ( اگه چیزی در کار باشه) خلاصه با کلی هارمونیک و الیوت و پترن های کلاسیک مختلف آخرش هم اونی که باید فیلد بشه میشه حالا باغ وحشو هم بهش اضافه کن
              Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
              !

Rocco fund

نظر

سلام همگی
                سلام همگی
                من فکر میکنم نفت این هفته نزولیه ! ببینیم چی پیش میاد
                نفت ریزش آخرش رو داره انجام میده و یه برگشت از 39.65 خواهد داشت .

قیمت برگشت نفت را با استفاده از تکنیک لوشو ورتکس اختصاصی خودم بدست آوردم بنابراین انتظار دارم دقیقا از قیمت 39.65 دلار نفت روند صعودی بگیرد .

نظر

سلام همگی

نفت تا 39.80 اومد پایین و انتطار دارم که امروز یه کف خوشگل رو قیمت 39.65 بزنه و فردا با یه حرکت ناز دست کم تا 43.50 بره بالا . دلیل فاندامنتالی اونهم احتمالا خبر ذخایر نفت امریکا منفی اعلام میشه و به خاطر همین یه جهش رو به بالا داریم شاید هم خبر دیگه باشه من اطلاع ندارم ...

در ضمن در تایم بالا یک الگوی هد اند شولدر هم تشکیل میشه که اگه خط گردن را بترکونه نفت میره برای 76 دلار بنابراین در نقطه بسیار حساسی قرار داریم واگه خرید روی قیمت دقیق انجام بشه .میشه نصف حجم و با سود بست وبقیشو ریسک فری کنیم واسه اون بالا بالاها و اگه شانس بیاریم سود خوبی میشه گرفت .

در هر صورت من فکر میکنم نفت در موقعیت خرید خوبی قرار داره و برای مدت طولانی دیگه این قیمت گیرمون نمیاد !!!

نظر

طلا هم قبلا اعلام کرده بودم که یک الگوی شارک داریم و میریزه . قیمت 1365.90 دقیقا نقطه ایی است که طلا خواهد ریخت . این نقطه هم با تکنیک لوشو ورتکس بدست اوردم . بنابراین این حرکت صعودی طلا از نظر من اصلاحیه و احتمالا ریزش طلا به زودی اتفاق خواهد افتاد .

نظر

سلام همگی

نفت ریزش آخرش رو داره انجام میده و یه برگشت از 39.65 خواهد داشت .

قیمت برگشت نفت را با استفاده از تکنیک لوشو ورتکس اختصاصی خودم بدست آوردم بنابراین انتظار دارم دقیقا از قیمت 39.65 دلار نفت روند صعودی بگیرد .

سلام همگی
                      خوب همانطور که انتظار داشتم نفت از قیمت که دقیقا اعلام کرده بودم برگشت و روند صعودی به خود گرفت .

نظر

طلا هم قبلا اعلام کرده بودم که یک الگوی شارک داریم و میریزه . قیمت 1365.90 دقیقا نقطه ایی است که طلا خواهد ریخت . این نقطه هم با تکنیک لوشو ورتکس بدست اوردم . بنابراین این حرکت صعودی طلا از نظر من اصلاحیه و احتمالا ریزش طلا به زودی اتفاق خواهد افتاد .

فقط میتونم بگم که گل کاشتم

نظر

اصلا اسم لوشو ورتکس که به زبون میارم خندم میگیره چه برسه به اینکه بخوام باهاش بازار تحلیل کنم .

سیستم لوشو ورتکسی مثل لاشی شورتکسی

نظر

خبر مهم

فردا خبر نرخ تورم سالانه ایران اعلان میشه . فردا نوسان بازار زیاده *ترید نکنید *. کلا بازار از همین الان بهم ریخته ...

[IMG][/IMG]

نظر

سلام همگی

معاملات یک تریدر خسته ! میفهمی ... خسته !

دیگه نمیکشم ... میفهمی ! نمیکشم ... بیل گیتس ثروتش از مرز 90 میلیارد دلار هم گذشت .

من تا فردا صبح اگه شکست دادمش که هیچ در غیر اینصورت فردا یه حساب دیگه باز میکنم و دوباره از صفر شروع میکنم .

نظر

عنوان بالاشو ورداری الیوت کارای همیشه در صحنه واست تحلیلش میکنن چه جووور ! اونم انتهای سیکل موج 5 انفجاری . اونوقت شکست دادنش واست راحت میشه . والا ما افراد زیادی رو شکست دادیم منتها نمیدونم چرا بروکر واسم نقد نمیکنه ؟ !! ؟
                                !

Rocco fund

نظر

پردازش ...
                                X