اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نقاشی با متاتریدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اینهم قاب شده بود برای ارشیو . بهتره اینجا بزارم .

دستکتاپم پر شده از عکس چارت . همه رو دیلیت می کنم

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

• morteza.khabazian, مرتضی جان یه چیزی بگو . توی سرمایه سازان روزگار گزرانده ایم

-------------------

فردی 1220 فروش میزنه با استاپ 1234 . قیمت میره سمت 1230 . بجای پایبندی به سیستمش سل خود را با ضرر می بندد . و قتی قیمت برمی گردد . این فکر به ذهنش ختور می کنه که با سل من مارکت بای می شود و با خروج من مارکت برمیگردد . استاپ این شخص نمی خورد ولی جنبه روانی مارکت باعث این ضرر می شود

کنترل بر اعصاب در این روش پول در اوردن سخت هست خیلی

عصبی بودن نیز با توجه به شرایط جامعه ما و همچنین شرایط فروم ها و شرایط مارکت طبیعی هست

نظر

• ms121ir عزیز اگر بتوانید عیب اصلی پیوت زمانی را پیدا کنید به روش من نزدیک خواهید شد . و شاید جواب این سوال شما را بر ان دارد که دنبال طراحی یک سیستم زمانی بیافتید .

اما روش من جای کار هنوز دارد .

چون در یک چارت روزانه ما زمان های زیادی می توانیم بدست اوریم . زمان هایی که از تایم فریم های پایین تر گرفته می شوند .

هنوز به این جواب نرسیده ام که زمان کدام تایم فریم بر زمان های دیگر ارجعیت دارد . چون زمان تایم 5 دقیقه را نمی شود در تایم فریم یکساعته بدست اورد .

نظر

• مشکل بعدی مربوط به انتخاب چارت هست ( طلا یا جفت ارز )

مثلا در روزانه یورو در سقف قیمتی هیچ سیگنالی مربوط به تایم روزانه نداریم

البته تایم های پایین تر از روزانه را بررسی نکرده ام که ببینم در سقف سیگنال زمانی داریم یا نه ؟

در زمان های مشخص شده روند بر عکس روند قبلی می شود . مثلا در اخرین زمان روند ماقبلش اصلاح روند نزولی بود ( یعنی روند صعودی ) بنابراین روند جدید نزولی خواهد شد ( ادامه روند قبلی )

ویرایش توسط پاشا : https://www.traderha.com/member/13515-پاشا در ساعت 09-26-2014, 11:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
            کندل 20 مارکت را فریز کرده . نه های میزنه و نه لوو

طلا - 5 دقیقه

مرغ از قفس پرید . انها هم با چه شتابی

امیدوارم دوستان گرفته باشندش . چون تعیین رنج بود حول یک زمان . یعنی بدون نیاز به اندیکاتور

ویرایش توسط پاشا : https://www.traderha.com/member/13515-پاشا در ساعت 09-27-2014, 12:05 AM

نظر

ms121ir عزیز اگر بتوانید عیب اصلی پیوت زمانی را پیدا کنید به روش من نزدیک خواهید شد . و شاید جواب این سوال شما را بر ان دارد که دنبال طراحی یک سیستم زمانی بیافتید .

اما روش من جای کار هنوز دارد .

چون در یک چارت روزانه ما زمان های زیادی می توانیم بدست اوریم . زمان هایی که از تایم فریم های پایین تر گرفته می شوند .

هنوز به این جواب نرسیده ام که زمان کدام تایم فریم بر زمان های دیگر ارجعیت دارد . چون زمان تایم 5 دقیقه را نمی شود در تایم فریم یکساعته بدست اورد .

من سیستم معاملاتی مطلق بر حسب زمان ندیدم تا به حال ، همیشه زمان نوعی تایید برای سیستمها به کار گرفته شده ، به غیر از سیستم جناب میری که ان هم خودتان در جریانش هستید .
              آقای ازادی تاکید زیادی به زمان دارند ، متاسفانه با وجود اینکه از شاگردان خود ایشان هستم ولی نتوانستم نتیجه قطعی از تحلیل زمانی بگیرم . بهترین نتیجه تحلیل زمان را بر روی مکدی دیدم که کم و بیش هم استفاده میکنم .
              یک مدتی را هم صرف تبدیل زمانهای روزانه استرلوژی و تاثیراتش بر روی چارت گزاشتم ( من هم مثل شما بیشتر به طلا علاقمندم ) به نتایجی هم رسیدم ولی در نهایت فهمیدم زمانهای استرولوژی به این معنی نیستند که باعث ریورس شوند ، در ان پیوت استرولوژی انرژی به بازار وارد میشود ولی این انرژی میتواند موافق روند باشد و میتواند دارای حجم متغیر باشد ، میتواند مخالف روند باشد ولی حجمش آنقدر نباشد که روند را برگرداند و فقط ان را کند میکند و شاید در ادامه دوباره انرژی موافق روند وارد شود و همان روند مجددا شدت پیدا کند .
              خلاصه در بن بست تشخیص نوع و حجم این انرژی گیر کردم .
              یافته های اقای میری میتوانست راه گشا باشد که متاسفانه تبدیل به هالی گریل شد و غیر قابل انتشار شد

در کل دید اصلی من به بازار الیوت هست ، طلا فقط با الیوت قابل ترید هست به نظرم ! با سیستمهای دیگر استاپ میخورید . الیوت برای معامله یک اسیلاتور ترکیبی خوب کم دارد .
              اسیلاتورهای تک بعدی مثل ار اس ای و استوک و ... نیاز به مهارت خواص خودشان را دارند ، برای ترید باید از مهارتهای تحلیل کم کرد . هر چه بیشتر برای معامله نیاز به مهارت تحلیلی بر روی یک ابزار داشته باشیم ، بیشتر با استاپ روبرو میشویم . لذا یک اسیلاتور ترکیبی و کاستوم شده میخواهد .

اسیلاتور های زیادی را بررسی میکنم ، از همین رو به تاپیک شما علاقمند شدم . و از عکسهای آلبوم شخصیتان یکی از اسیلاتور ها خیلی نظرم را جلب کرده

فی الحال ، با شما به نظاره آلبوم عکسهایتان مینشینیم شاید خاطرات شما برای ما هم نکته ای در پی داشته باشد .

یادش بخیر چه هیجانی داشتیم در آتی و سرمایه سازان

نظر

• امروز زیاد پر حرفی کردم .

از فردا باید برگردیم فاز 1 . باید عملکرد اندیکاتورها را بگزاریم . البته چند تای جدید هم رسیده برای تست

در مورد زمان نیاز به تحقیق و وقت گذاشتن زیاد هست

نظر

• نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
                  من سیستم معاملاتی مطلق بر حسب زمان ندیدم تا به حال ، همیشه زمان نوعی تایید برای سیستمها به کار گرفته شده ، به غیر از سیستم جناب میری که ان هم خودتان در جریانش هستید .
                  آقای ازادی تاکید زیادی به زمان دارند ، متاسفانه با وجود اینکه از شاگردان خود ایشان هستم ولی نتوانستم نتیجه قطعی از تحلیل زمانی بگیرم . بهترین نتیجه تحلیل زمان را بر روی مکدی دیدم که کم و بیش هم استفاده میکنم .
                  یک مدتی را هم صرف تبدیل زمانهای روزانه استرلوژی و تاثیراتش بر روی چارت گزاشتم ( من هم مثل شما بیشتر به طلا علاقمندم ) به نتایجی هم رسیدم ولی در نهایت فهمیدم زمانهای استرولوژی به این معنی نیستند که باعث ریورس شوند ، در ان پیوت استرولوژی انرژی به بازار وارد میشود ولی این انرژی میتواند موافق روند باشد و میتواند دارای حجم متغیر باشد ، میتواند مخالف روند باشد ولی حجمش آنقدر نباشد که روند را برگرداند و فقط ان را کند میکند و شاید در ادامه دوباره انرژی موافق روند وارد شود و همان روند مجددا شدت پیدا کند .
                  خلاصه در بن بست تشخیص نوع و حجم این انرژی گیر کردم .
                  یافته های اقای میری میتوانست راه گشا باشد که متاسفانه تبدیل به هالی گریل شد و غیر قابل انتشار شد

در کل دید اصلی من به بازار الیوت هست ، طلا فقط با الیوت قابل ترید هست به نظرم ! با سیستمهای دیگر استاپ میخورید . الیوت برای معامله یک اسیلاتور ترکیبی خوب کم دارد .
                  اسیلاتورهای تک بعدی مثل ار اس ای و استوک و ... نیاز به مهارت خواص خودشان را دارند ، برای ترید باید از مهارتهای تحلیل کم کرد . هر چه بیشتر برای معامله نیاز به مهارت تحلیلی بر روی یک ابزار داشته باشیم ، بیشتر با استاپ روبرو میشویم . لذا یک اسیلاتور ترکیبی و کاستوم شده میخواهد .

اسیلاتور های زیادی را بررسی میکنم ، از همین رو به تاپیک شما علاقمند شدم . و از عکسهای آلبوم شخصیتان یکی از اسیلاتور ها خیلی نظرم را جلب کرده

فی الحال ، با شما به نظاره آلبوم عکسهایتان مینشینیم شاید خاطرات شما برای ما هم نکته ای در پی داشته باشد .

یادش بخیر چه هیجانی داشتیم در آتی و سرمایه سازان
                  یافته های اقای میری میتوانست راه گشا باشد که متاسفانه تبدیل به هالی گریل شد و غیر قابل انتشار شد ::::

جناب میری چند روش را گفتند . اخرینش ستاره داوود بود

شم ایرانی من اینرو میگه که از 3 روش گفته شده فقط یکی درست بوده و برای اینکه همه متوجه نشوند 2 روش دیگر را برای رد گم کنی تشریح کرده

البته تصمیم دارم زمان های خود را با زمان های جناب میری مقایسه نمایم . ولی متاسفانه تایم فریم های ایشان 5 دقیقه هست و هیستوری بروکر من برای 5 دقیقه نمی کشه

-----------

کدوم اسیلاتور هست مد نظرتون . شاید در فازهای بعدی برایتان ارسال کردم . اگر رسیدیم به اون فازها

چون با خود پیمان بسته ام تا وقتی که در بحث زمانی و طراحی سیستم جامع پیشرفت می کنم . فعالیتم را به اشتراک بگذارم

نظر

• در فروم ها اینطور روال بود که وقتی اندیکاتوری شیر می شد . اولین سوال همه کاربرها این بود که روش استفاده شون چطوره ؟ برای چه تایم فریمی هست برای چه ساعاتی برای کدام ارز و .....

چون مهمترین قسمت اندیکاتورها سیگنال گیری از انها و نحوه عملکردشان هست

ولی خاستم در این تاپیک سنت شکنی کنم . یعنی ابتدا عملکرد اندیکاتور نمایش داده شود بعدا شیر شوند .

اولین کامنت من در این تاپیک را بخوانید . کسی اصلا جوابی هم نداد .

ولی وقتی یک چارت گذاشتم درخواست اندیکاتور شروع شد

قضیه لایک نیست . خودتان می بینید که اصلا ف ارکس فکتوری گزینه لایک هم ندارد

ولی خداییش کسی که دستش به لایک نمیره چطور می تواند اندیکاتور بخرد ( قصد جسارت خدمت عزیزان درخواست کننده اندیکاتور نبود ) . سوال 2 : ایمیل مرا می خواهید چکار ؟

بگذریم هنوز قصد شیر کردن اندیکاتورها را ندارم . هر عزیزی از اینترنت گیر اورد بگذارد فروم تا دوستان استفاده کنند

اساتید از عدم مشارکت در مباحث گله دارند . روزانه چند صد عضو می ایند در فروم وبگردی می کنند و میروند

سرتان را درد اورم . ببخشید
                    ویرایش توسط پاشا : https://www.traderha.com/member/13515-پاشا در ساعت 09-27-2014, 12:30 AM

نظر

• خوب حالا که بحث زمان شدبزارین منم کمی نفوذ کنم.اقای ازادی وقتی بحث زمانو اغاز کردن اوایل با استقبال خوبی روبرو شد تا اندیکاتور ساخته شد و همه گرفتن دیگه کسی خبری ازش نشد تک پست هایی رو من قرار میدادم که خود استاد گفتن برین سراغ تحقیق و کوشا باشین مدتی بود به صورت گوشه نشینی روی پیوت های زمانی کار کردم به یک نتیجه ساده رسیده که شاد خنده دار باشه و شاید خیلی ها هم بگم میدونستیم که ما ولی ازش به راحتی گذشتن تو این مدت با این روش ساده کمی کار کردم و حد توقع خودم رو پایین نگه داشتم و موفقیت امیز بود.راجب صحبت های شما بگم که اقای پاشا روش ساختاری کمی اشتباه بود شاید در همون اول میگفتین که همچین سنارویی دارین همه منتظر میشدن ولی وقتی اعلام نکردین و بی جواب میزاشتین برای بیینده کمی غیر قابل قبول بود پس حق بدهید.درباره مصرف کننده بودن خیلی از تریدرها که شکی در اون نیست و فقط به دنبال گرفتن هستند.من یک ارشیو 2000 تایی از اندیکاتور دارم که اگه صلاحبدونید به اشتراک بزارم بلکه چیزهای خوبی از داخلش بیرون بیاد.

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

مروری بر نقاشی های قبلی

این اسیلاتور .
                        نکته هایی وجود دارد در این اسیلاتور که فکر میکنم میتواند توربو شارژر الیوت در طلا باشد .
                        یکی از علل اصلی سختی ترید در طلا این است که این دوست داشتنی اکثر حرکاتش را با ایرگولار ها پیش میبرد برای همین تشخیص انتهای یک موج سخت میشود . و ضعف اسیلاتور ها هم دقیقا همینجاست ، در دام ایرگولار ها میوفتند و سیگنال ورود میدهند . ما هم به امید انتهای موج و شروع موج جدید وارد میشویم و همان موقع قیمت بر میگردد استاپ میزند ، بعدا که تکمیل میشود میبینیم ای بابا ، ایرگولار بود ! اسیلاتور البوم شخصی شما ظاهرا میتواند مانع ورود ما در ایرگولار ها شود . به عکس زیر و دو ABC با دو حالت مختلف توجه کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                          خوب حالا که بحث زمان شدبزارین منم کمی نفوذ کنم.اقای ازادی وقتی بحث زمانو اغاز کردن اوایل با استقبال خوبی روبرو شد تا اندیکاتور ساخته شد و همه گرفتن دیگه کسی خبری ازش نشد تک پست هایی رو من قرار میدادم که خود استاد گفتن برین سراغ تحقیق و کوشا باشین مدتی بود به صورت گوشه نشینی روی پیوت های زمانی کار کردم به یک نتیجه ساده رسیده که شاد خنده دار باشه و شاید خیلی ها هم بگم میدونستیم که ما ولی ازش به راحتی گذشتن تو این مدت با این روش ساده کمی کار کردم و حد توقع خودم رو پایین نگه داشتم و موفقیت امیز بود.راجب صحبت های شما بگم که اقای پاشا روش ساختاری کمی اشتباه بود شاید در همون اول میگفتین که همچین سنارویی دارین همه منتظر میشدن ولی وقتی اعلام نکردین و بی جواب میزاشتین برای بیینده کمی غیر قابل قبول بود پس حق بدهید.درباره مصرف کننده بودن خیلی از تریدرها که شکی در اون نیست و فقط به دنبال گرفتن هستند.من یک ارشیو 2000 تایی از اندیکاتور دارم که اگه صلاحبدونید به اشتراک بزارم بلکه چیزهای خوبی از داخلش بیرون بیاد.
                          یه ضرب المثلی می خواستم بگم اما نگم بهتره . چون امروز همین ضرب المثل چندین بار در 2 فروم مختلف اورده شده و باعث دلخوری هایی شده است . هر چند ضرب المثل بدی نیست .

در مورد 2000 تا . معمولا هر سال پکیج اندیکاتوری از طرف برخی سایت ها در اینترنت پخش می شود . من یک پکیج را دانلود کرده بودم . اخرش فقط عصبانیت و سردرد شدید نصیبم شد . چون تصمصیم بر این بود که همه را امتحان کنم در تایم مارکت و خواب هم نداشتم .

الان توی اینترنت سایت هایی هستند که اندیکاتورها را بر اساس حروف الفبا برای دانلود گذاشتند . ولی

برخی اندیکاتورها نوترکیب هستند و سفارشی برای برخی استراتژی های مورد پسند سازندگان و برنامه نویسان

مثل همین کاری که اقا مهدی می کند . میگویند اول استراتژی را بگو بعد اندیکاتور را بسازم

اگر گفته نشود یک جواب سر بالا دارد

این جواب سر بالا برای درخواست من . که در پیام خصوصی داده شده ( چون استراتژی و سیستم زمانی را کامل بهش نگفتم )

نظر

یه ضرب المثلی می خواستم بگم اما نگم بهتره . چون امروز همین ضرب المثل چندین بار در 2 فروم مختلف اورده شده و باعث دلخوری هایی شده است . هر چند ضرب المثل بدی نیست .

در مورد 2000 تا . معمولا هر سال پکیج اندیکاتوری از طرف برخی سایت ها در اینترنت پخش می شود . من یک پکیج را دانلود کرده بودم . اخرش فقط عصبانیت و سردرد شدید نصیبم شد . چون تصمصیم بر این بود که همه را امتحان کنم در تایم مارکت و خواب هم نداشتم .

الان توی اینترنت سایت هایی هستند که اندیکاتورها را بر اساس حروف الفبا برای دانلود گذاشتند . ولی

برخی اندیکاتورها نوترکیب هستند و سفارشی برای برخی استراتژی های مورد پسند سازندگان و برنامه نویسان

مثل همین کاری که اقا مهدی می کند . میگویند اول استراتژی را بگو بعد اندیکاتور را بسازم

اگر گفته نشود یک جواب سر بالا دارد

این جواب سر بالا برای درخواست من . که در پیام خصوصی داده شده ( چون استراتژی و سیستم زمانی را کامل بهش نگفتم )

بله حرفتون منطقی هستش.من هم زیاد علاقه ای به مصرف گرایی ندارم.
                            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                              بله حرفتون منطقی هستش.من هم زیاد علاقه ای به مصرف گرایی ندارم.
                              ببخشید . شاید بد نوشتم منظورم این نبود . قصد جسارت نداشتم . شما می توانید . تاپیکی در این فروم بزنید و اندیکاتورها را شیر کنید . تقسیم کار کنید و دوستان بر اساس حروف الفبا اندیکاتورها را تست کنند و نتیجه را به شما و در اختیار فروم و یا تیم تان قرار دهند

نظر

ببخشید . شاید بد نوشتم منظورم این نبود . قصد جسارت نداشتم . شما می توانید . تاپیکی در این فروم بزنید و اندیکاتورها را شیر کنید . تقسیم کار کنید و دوستان بر اساس حروف الفبا اندیکاتورها را تست کنند و نتیجه را به شما و در اختیار فروم و یا تیم تان قرار دهند

نه خواهش میکنم من قبلا اندیکاتورها رو شیر کردم در گروه صرفا گفتم شاید نیاز کار شما باشد.چون بیشتر دارم رو اصولی که میگین کار میکنم بلکه بتونم به نتیجه ای برسم.

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                                X