اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    توضیح مختصری در ابتدای تاپیک دادم ولی اگر منظورتون توضیح کامل سیستمه فعلا من رو عفو کنید تا بتونم دوستانم رو راضی کنم چون این روش متعلق به من تنها نیست و از سه نفر دیگه فقط یکیشون عضو فرومه که اونم دو ساله عضوه 4 تا پست زده کلا زیاد این ورا نمیاد ولی من چون خودم رو مدیون این فروم و اساتید ان می دانم سعی دارم که روش رو کاملا توضیح بدهم ولی کسانی که با اخلاقیات من آشنا هستند می دونند که بدون اجازه این کار رو نمی کنم. من حتی به دوستان فرومی خودم توی پیام خصوصی چند روز قبل از باز کردن تاپیک گفتم میخوام یه روش توپ یاد بدم چون اصلا فکر نمی کردم با مخالفت دوستانم مواجه شم.
    حالا که این بحث مطرح شد کسی می دونه چرا هر روشی عمومی میشه از سوددهی می افته؟؟؟ دلیلش استاپ هانترها هستند یا موسسات بزرگ یا این فکر توهمی بیش نیست؟؟؟

ارادتمند---------امیر

از من داشته باش چون دوست دارم :

انتظار نمی رود استراتژی های سرمایه گذاری که به صورت عموم شناخته شده اند بازدهی های غیر نرمال ایجاد کنند.

اگر کسی استراتژی دارد که در گذشته بازدهی های غیر نرمال ایجاد کرده است و سپس آنرا برای عموم افشا نموده است پس از آن استراتژی مزبور دیگر مفید نخواهد بود.

استراتژی مزبور بر مبنای هر آنچه که باشد باید ابزارهایی را برای شناسایی اوراق بهادار غیر واقعی قیمت گذاری شده فراهم نماید.

دلیل این که آن استراتژی پس از منتشر شدن برای عموم موثر واقع نخواهد شد این است که سرمایه گذارانی که از استراتژی مزبور آگاهی دارند سعی خواهند کرد تا بر اساس آن سرمایه گذاری کنند که در این صورت تا لحظه ای که آن استراتژی مشخص می کند که ورقه بهاداری به طور غیر واقعی قیمت گذاری شده است، بر قیمت ها فشار خواهند آورد تا با ارزش های سرمایه گذاری برابر شوند.

این اقدام سرمایه گذاران در پیروی از استراتژی مورد نظر ، اثر بخشی آنرا در شناسایی اوراق بهادار غیر واقعی قیمت گذاری شده از بین خواهد برد.

این مثل تفاوت در داشتن اطلاعات متقارن و نامتقارن در بازارهاب مالی هستش....وقتی همه از یک اطلاعات خاص با خبر باشند و طبق اون معامله کنند فرصت سود کردن از بین میره چون همگی بطور یکسان و یک زمان به اطلاعات دسترسی دارن و طبق اون تصمیم می گیرند...نقطه مقابل هم اطلاعات نامتقارن هستش که فقط عده خاصی از یکسری اطلاعات با خبرند که بقیه با خبر نیستند و روی همین موضوع زودتر و در جهت درست وارد معامله میشن و سود می کنند...چیزیکه بنام رانت خبری در بازارهای مالی میشنویم همین موضوع دسترسی به اطلاعات متقارن ونامتقارن هستش

درواقع رگولارتورهای بازارهای مالی سعی می کنند این نامتقارن بودن رو حفظ کنند و جلوی دسترسی به رانت خبری رو بگیرن برای بدست اومدن فرصت های برابر ...

همین موضوع می تونه شامل استراتژی هم باشه که وقتی یک سبک استراتژی یا یک سبک نحلیل و دید بتونه جلوتر از بقیه بازار ؛ ببینه یا تحلیل کنه باعث میشه دارنده اون سبک در جهت درست و زودتر از بقیه وارد بشه و فرصت رو از دست نده و در مقابل با عمومی شدن سبک؛ فرصت از دست میره.
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
      از من داشته باش چون دوست دارم :
      خلیل جان چی بگم از مردونگیت؟؟؟ از دیشب منتظرم یکی بیاد بگه که نه اشتباه می کنی که من هم دوستام رو راضی کنم بعدش تو با صداقتت...

دیوونتم خلیل جان همین.

nimati جان جواب شما رو هم همین جا میدم. اولا که تحلیلهای قشنگ مال شماست نه من. من جرات جسارت و دست درازی به طلا رو ندارم چون باتری قلبم آخراشه. ولی دقیقا وقتی طلا رو نگاه می کنم به همین نتیجه میرسم که لامسب اصلا استاپ خوب نداره شایدم واسه همینه که شما هدج میکنی.

ارادتمند--------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

خلیل جان چی بگم از مردونگیت؟؟؟ از دیشب منتظرم یکی بیاد بگه که نه اشتباه می کنی که من هم دوستام رو راضی کنم بعدش تو با صداقتت...

دیوونتم خلیل جان همین.

nimati جان جواب شما رو هم همین جا میدم. اولا که تحلیلهای قشنگ مال شماست نه من. من جرات جسارت و دست درازی به طلا رو ندارم چون باتری قلبم آخراشه. ولی دقیقا وقتی طلا رو نگاه می کنم به همین نتیجه میرسم که لامسب اصلا استاپ خوب نداره شایدم واسه همینه که شما هدج میکنی.

بزرگی از خودته امیر جان

از زمانی که در فروم قیمتها بودی میشناسمت ! مردونگیت واسه ما اثبات شده هست عزیز

از من میشنوی کلیات روش توضیح بده و ریز نکات بزار هرکس مشتاق هست پیگیری کنه و بهش برسه !

من توی خیلی چیزها ریزجزئیات نمیگم چون واسه آدم زرنگ هاست ، ساده ترین مثال هم نکات جدول بازدهی هست که خودش یک الی دو صفحه آنالیز داره منتهی من ساده شده توضیح میدم و رد میشم تا افرادی که طالب دانش هستند خودشون پی ببرن

فدای تو بشم
        ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 04-19-2013, 11:33 AM
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

سلام
          امیرجان
          با تحلیلت کندل پوند ین امروز نزولی هست یا صعودی؟
          باسپاس

نظر

نوشته اصلی توسط elyas361 نمایش پست ها
            سلام
            امیرجان
            با تحلیلت کندل پوند ین امروز نزولی هست یا صعودی؟
            باسپاس

سلام الیاس جان. چندین بار گفتم من با تحلیل کراسهای ین مشکل دارم دلیلشم اینه که ساعت بسته شدن کندل باید ساعت آرام بازار باشد ولی ین شبها تکون میخوره اگه یه بروکر پیدا کنم که ظهر به وقت ما بسته شه می تونم تحلیلش کنم ولی چون خواستید منم میگم.

اوووووووووه چقدر صعود داشته. زودتر هم می پرسیدی طبق تحلیل صعودی بود ولی اگر دنبال منطقه ی خوب برای بای میگردی بهت بگم که اینجا اصلا جاش خوب نیست. منطقه ی خوب حدود 150 تا 200 پیپ پایین تره البته اگر قیمت به اون منطقه برگرده. لازم به ذکره که تحلیل بعد از بسته شدن کندل روزانه دیگه اعتبار نداره.

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

دلار کانادا هم کندل هفتگی صعودی

منتظر برگشت قیمت و بای در منطقه ای بهتر هستیم. سعی می کنم مناطق رو هم با تصویر قرار بدم.

ارادتمند-----------امیر

سلام مجدد

نزدیک بود این جا بمونه

استرالیا و طلا کندل هفتگی نزولی

ارادتمند-------------امیر
              سه تا کندل هفتگی که دوشنبه صبح تحلیل کرده بودیم هم جهت تحلیل دراومد. اینجا هم سه تا واسه ما. از اول ماه کندلهای ماهیانه رو هم تحلیل می کنم. اگر مولتی تایم کار بشه فکر کنم نتیجه اش عالی بشه.

کندلهای روزانه هم فعلا که طلا خانوم هم جهت تحلیله. اون دوتا هم خیلی لب مرز هستند صبر کنیم ببینیم چی میشه. اگر اون دوتا هم جهت بسته شن با یه دلار استرالیا که فعلا نزولیه و صعودی پیش بینی شده بود میشه
              85% تحلیلها درست. اگر کندلها تا آخر شب عوض شه اعلام می کنم. اگر 5 درصد دیگه اضافه بشه دیگه این بحث رو بی خیال میشم میرم سراغ دروس روانشناسی و مهم تر از اون یه نقطه ورود اینترادی.

ارادتمند---------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

امیر جان با تشکر از توضیحاتت .میخواستم بپرسم در این روش شما فقط از طریق کلوز کندل روزانه پی یه صعودی یا نزولی بودن کندل روز بعد میبرید.
                و ایا شما و دوستانتان فرمول خاصی را بدست اورده اید یا به الگوی خاصی در چارت پی برده اید. ممنون از شما

نظر

نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                  امیر جان با تشکر از توضیحاتت .میخواستم بپرسم در این روش شما فقط از طریق کلوز کندل روزانه پی یه صعودی یا نزولی بودن کندل روز بعد میبرید.
                  و ایا شما و دوستانتان فرمول خاصی را بدست اورده اید یا به الگوی خاصی در چارت پی برده اید. ممنون از شما
                  سلام دوست عزیز

اول یه موردی رو بگم بعد سوال شما. امروز چون نبودم از الان اگر موقعیت مخالف پیش بیاد میگم. یعنی کندلی اگر الان صعودی است و طبق تحلیل نزولی بسته خواهد شد یا بر عکس.

اما جواب سوال شما: الگوریتمی با استفاده از مطلب نوشته شده و در حال بهینه سازی هر روزه است. من حدود یک ماه و نیم پیش از استاد نیما پرسدم کار مطلب شما به کجا رسیده که ایشان فرمودند ظاهرا کار زیادی انجام نشده به دو سه از دوستانی که قبلا توی تاپیک مطلب فعال بودند هم زنگ زدم و اطلاعاتی نصیبم نشد بعد اون خودمون مجبور شدیم با مطلب یه کارهایی انجام بدهیم که در ابتدا فقط صعودی و نزولی بودن مطرح بود یعنی نزولی با -1 و صعودی را با 1 به برنامه شناسانده بودیم و الگوریتمی از -1 و 1ها ایجاد کردیم که قابل تکرار باشند ولی به شکست خوردیم بعدش بحث کلوز کندلها به میون اومد و الان در پروسه ی اون هستیم ولی حتما حتما اگر بتونیم از بقیه ی قیمت هم کمک میگیریم چون کلوزها بخش کوچکی از نوسان رو نشون می دهند ولی فعلا به الگوریتم قابل تکراری نرسیدیم. به نظرم کار نکردن با ابزاری مثل مطلب برای تحلیلهای عددی مثل اینه که بخواهیم مووینگ رو دستی حساب کنیم و نقطه روی چارت بندازیم. راستی اگرم کسی طرح قابل اجرایی داشته باشه استقبال می کنیم البته شرط و شروطی است که بعدا با هم صحبت می کنیم

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

audusd فقط 8 پیپ ریخته و کندل امروز نزولی (این چون زیاد نریخته بود گفتم اشکال نداره)

usdcad الان صعودی است و انتظار کندل روزانه ی نزولی داریم

gbpusd دوجی است و انتظار کندل نزولی داریم

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نوشته اصلی توسط twimm نمایش پست ها
                      audusd فقط 8 پیپ ریخته و کندل امروز نزولی (این چون زیاد نریخته بود گفتم اشکال نداره)

usdcad الان صعودی است و انتظار کندل روزانه ی نزولی داریم

gbpusd دوجی است و انتظار کندل نزولی داریم

ارادتمند-----------امیر

usdcad همین الان فیلد شد. تنها نیم ساعت بعد از تحلیل. ته نکته آموزشی داره ها من به حرف آقا خلیل عزیز گوش دادم واسه کسانی که میخوان یاد بگیرن دارم یاد میدم. هیچی نمیگم خودتون برید ببینید چی شد که فیل شد. من تا حالا فقط تحلیل می کردم و بالای 80% درست در میومد اون بقیش رو هم فقط یکبار خودم قبل از بعد از ظهر و با یک ضرر کوچک نفهمیدم تحلیلم فیلد شده. حیفه اگر همین تحلیل رو موشکافی کنید می فهمید کل داستان به جز قسمت مطلبش چیه.

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-22-2013, 05:54 PM
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

امروز که روزانه ها ضایعمون کردند

هفتگی ها

پوند دلار نزولی

طلا صعودی

دلار فرانک صعودی

استرالیا هم نزولی

امشبم که یک -- یک

ارادتمند----------امیر

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 04-22-2013, 09:12 PM
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام

خوب کاری که نمیخواستم بکنم رو میکنم. من تمام عکسهام و حسابهام توی بروکر آلپاری بود البته سعی میکردم که روی نوشته رو بپوشونم که معلوم نشه ولی چند وقت یکبار یادم میرفت. 4 شنبه هفته ی قبل یه اتفاق برام افتاد تاریخی. سل پوند به فرانک رو زدم یهو توی یک کندل 5 دقیقه توی شب 60 پیپ ریخت ولی حساب من هنوز توی منفی بود جالب اینجاست اینقدر حساب من رو توی منفی نگه داشت تا وقتی که بازار برگشت بالا بعد یهو زد مثبت 1 :دی من فرم شکایت هم پر کردم با اینکه می دونستم تاثیر نداره حتی همون زمان خواستم به ساپورت فارسیشون بگم ولی جوابم رو نداد. خلاصه که بروکری که دنیایی بهش اعتماد داشتم تو زرد از آب دراومد. نمی دونم شاید یه روزم ما پولدار شدیم اومدیم بروکر پرسپولیس حساب باز کردیم فعلا که نمی تونم.

و مهمتر از پولی که رفت اینه که دیگه نمی تونم بهشون اعتماد کنم. گفتم که همه این بروکر تو زرد رو بشناسند. البته آلپاری nz بقیشون رو خدا داند.

ناظر سایت نیای اینارو پاک کنیا بذار ملت حواسشون باشه به چه گرگایی طرفند.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام

خوب کاری که نمیخواستم بکنم رو میکنم. من تمام عکسهام و حسابهام توی بروکر آلپاری بود البته سعی میکردم که روی نوشته رو بپوشونم که معلوم نشه ولی چند وقت یکبار یادم میرفت. 4 شنبه هفته ی قبل یه اتفاق برام افتاد تاریخی. سل پوند به فرانک رو زدم یهو توی یک کندل 5 دقیقه توی شب 60 پیپ ریخت ولی حساب من هنوز توی منفی بود جالب اینجاست اینقدر حساب من رو توی منفی نگه داشت تا وقتی که بازار برگشت بالا بعد یهو زد مثبت 1 :دی من فرم شکایت هم پر کردم با اینکه می دونستم تاثیر نداره حتی همون زمان خواستم به ساپورت فارسیشون بگم ولی جوابم رو نداد. خلاصه که بروکری که دنیایی بهش اعتماد داشتم تو زرد از آب دراومد. نمی دونم شاید یه روزم ما پولدار شدیم اومدیم بروکر پرسپولیس حساب باز کردیم فعلا که نمی تونم.

و مهمتر از پولی که رفت اینه که دیگه نمی تونم بهشون اعتماد کنم. گفتم که همه این بروکر تو زرد رو بشناسند. البته ...... nz بقیشون رو خدا داند.

ناظر سایت نیای اینارو پاک کنیا بذار ملت حواسشون باشه به چه گرگایی طرفند.

احتمالا شادو بوده و اصلا در اون زمان در چنین قیمتی نبوده!
                            ببینید در بقیه بروکر ها هم این حرکت 60 پیپی انجام شده؟!

نظر

دقیقا شادو بوده ولی چه ربطی داره؟؟؟ چه طور اون روز که طلا ترمز بریده میریخت ثانیه به ثانیه حساب دوست من رو کم کرد شاید اونم شادو میشد برمی گشت. روی همون قیمت که حساب من رو توی منفی نگه داشته بود استاپ لاس دوستم رو زد. این یعنی چی؟؟؟ پس قیمت یا اونجا بوده یا نبوده جفتش که نمیشه

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

دقیقا شادو بوده ولی چه ربطی داره؟؟؟ چه طور اون روز که طلا ترمز بریده میریخت ثانیه به ثانیه حساب دوست من رو کم کرد شاید اونم شادو میشد برمی گشت. روی همون قیمت که حساب من رو توی منفی نگه داشته بود استاپ لاس دوستم رو زد. این یعنی چی؟؟؟ پس قیمت یا اونجا بوده یا نبوده جفتش که نمیشه

شما نمی تونید ادعایی داشته باشید ولی دوستتون حتما باید پیگیری کنه و ضرر اون معامله اش به بالانسش اضافه بشه!

نظر

پردازش ...
                                X