اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های عددی TwiMm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    فکر کنم همین قیمت برای پوند بهترین جا برای سل باشه 1.5333

باز هم تمام اینها در صورتی است که تحلیل صبح مبنی بر بسته شدن کندل نزولی روزانه درست باشد در تایم 15 دقیقه هم واگرایی در مک دی خلاف جهت تحلیل داریم ولی باز هم به نظرم نقطه ی خوبی برای پوزیشن فروش است.

ما واگرایی ماگرایی حالیمون نیست:دی اینها رو ول کن طلا رو عشقه

فکر کنم دیگه بسه اگه نبندمش حالم رو میگیره

ارادتمند --------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

فکر نکنم دیگه شکل کندل های روزانه تغییری کند اگه تغییر کرد پست رو ویرایش می کنم ولی احتمالش واقعا کمه

جمع بندی: تحلیلهای درست(سبز) غلط (قرمز) آبی هم برای هفتگی ها که هنوز نامعلومند

یورو به دلار کندل روزانه نزولی

پوند به دلار نزولی

طلا نزولی

استرالیا به دلار نزولی

نیوزلند به دلار نزولی

دلار به کانادا صعودی

تحلیلهای هفتگی

طلا نزولی (اگه این تحلیلم درست در بیاد واقعا انرژی میگیرم ساعت 10 صبح دوشنبه کندل هفتگی رو تحلیل کردیم)

کانادا صعودی

استرالیا نزولی

ارادتمند ------------------ امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

نیوزلند هم کندل هفتگی نزولی.

احتمالا دیگه از فردا کندل هفتگی اعلام نکنم تا هفته ی دیگه دوشنبه چون ارزش نداره روزهای دیگه کندل هفتگی اعلام بشه.

اگه نصف شب بیدار باشم تحلیل کندل های روزانه ی فردا رو میذارم اگر هم نه که فردا صبح زود.

علی الحساب شب خوش

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

طلا باز هم نزول؟؟!!

بعد این همه ریزش امروزم تحلیل ما میگه کندل نزولی. (ساعت 5:30 صبح)

بقیه تا چند ساعت دیگه مشخص می شوند.

ارادتمند--------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

تحلیلهای امروز:

طلا کندل روزانه نزولی

یورو به دلار کندل امروز صعودی

دلار کانادا کندل روزانه نزولی

نیوزلند هم کندل روزانه صعودی

مابقی ارزها هنوز قابل تحلیل نیستند.

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

تحلیلهای امروز:

طلا کندل روزانه نزولی

یورو به دلار کندل امروز صعودی

دلار کانادا کندل روزانه نزولی

نیوزلند هم کندل روزانه صعودی

مابقی ارزها هنوز قابل تحلیل نیستند.

ارادتمند------------امیر

این سه تا درست شد البته اگه شکل کندل عوض شه فردا اعلام می کنم ولی بعید می دونم دیگه تغییری داشته باشیم

طلا هم که بر عکس تحلیل ما صعودی شد.

6 تا تحلیل دیروز که همش درست بود + 3 تا تحلیل درست امروز

1 دونه غلط امروز طلا (همیشه از طلا توی فارکس بدم میومده و میاد و خواهد آمد)

9-1 به نفع ما. ببینم کی بازار تلافی اش رو درمیاره.

بازار بخواد مسخره بازی دربیاره زنگ میزنه داش خلیلمون ورزشکاره

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

حالا خوبه واسه شما یه دونه غلط از آب در میاد و نه تا درست !

واسه ما برعکس هست ، ناز هم میکنی؟ نه جون من بیا بزنمون به خاطر طلا به این نابی :دی

رفتم بیرون و اومدم مانیتور لب تاب که روشن کردم دیدم یک کندل نزولی در تایم یکساعته یورو به دلار تو چشمم هست... اصلا دقت نکردم به تاریخ... شوکه شدم ! حالا که اومدم دیدم بابا یکی اومده دور لب تاب دستش خورده به چارت و به عقب برگشته ، این روزگار ما !
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

صبح بخیر

نیوزلند کندل روزانه صعودی

این تحلیل رو وقتی دادم که کندل نزولی بود ولی طبق تحلیل تا شب صعودی بسته میشه.

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

اینم بهترین منطقه برای بای. یه منطقه ی 19 پیپی

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

صبح بخیر

نیوزلند کندل روزانه صعودی

این تحلیل رو وقتی دادم که کندل نزولی بود ولی طبق تحلیل تا شب صعودی بسته میشه.

سلام پیگیر تایپیک هستیم یعنی بقیه ارزها کندل انها قابل تحلیل نیستن

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                        سلام پیگیر تایپیک هستیم یعنی بقیه ارزها کندل انها قابل تحلیل نیستن
                        سلام نگاه نکردم چون دیگه این ساعت ارزش چندانی نداره صبح قابل تحلیل نبودند. شما اگر ارزی مد نظرت هست بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم.

ارادتمند----------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام نگاه نکردم چون دیگه این ساعت ارزش چندانی نداره صبح قابل تحلیل نبودند. شما اگر ارزی مد نظرت هست بفرمایید تا خدمتتون عرض کنم.

ارادتمند----------امیر
                          یورو ین

نظر

سلام مجدد

الان به یکی از دوستانمون که توی پیام خصوصی هم پرسیده بود گفتم یورو ین معمولا با تحلیلهای من جور در نمیاد. دلیلش هم مشخصه چون کراسهای ین شب حرکت می کنند و اگر بخوام تحلیل کنم باید با بروکری تحلیل کنم که ساعتش با اونها بخونه. نظر من صعودی است ولی همون طور که می بینید خیلی حرکت صعودی داشته و زیاد به صرفه نیست.
                            از کراسهای ین با دلار به ین راحت ترم که میشه مطمئن تر گفت صعودی بسته میشه.

راستی طلا هم اگر سقف 15 دقیقه رو بزنه صعودی بسته خواهد شد اگر همون سقف رو هم 10 پیپ بالاتر میزد صعودی بود

ارادتمند------------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

سلام مجدد

الان به یکی از دوستانمون که توی پیام خصوصی هم پرسیده بود گفتم یورو ین معمولا با تحلیلهای من جور در نمیاد. دلیلش هم مشخصه چون کراسهای ین شب حرکت می کنند و اگر بخوام تحلیل کنم باید با بروکری تحلیل کنم که ساعتش با اونها بخونه. نظر من صعودی است ولی همون طور که می بینید خیلی حرکت صعودی داشته و زیاد به صرفه نیست.
                              از کراسهای ین با دلار به ین راحت ترم که میشه مطمئن تر گفت صعودی بسته میشه.

راستی طلا هم اگر سقف 15 دقیقه رو بزنه صعودی بسته خواهد شد اگر همون سقف رو هم 10 پیپ بالاتر میزد صعودی بود

ارادتمند------------امیر

نقطه ی سبز سقفی بود که گفتم اگر شکسته شود حتی چند پیپ کندل صعودی بسته خواهد شد. مقاومت این نقطه جالب توجهه اونم توی طلا که معمولا از این کارها نمی کنه.

ارادتمند----------امیر
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

امروز نیوزلند رکب زد بهم ناجور. عیب نداره ان شاءالله فردا. من فردا صبح کلاس دارم اگر 7 صبح شد تحلیل میذارم اگر نه طرفای ظهر تحلیل می ذارم.

طلا سقفی که برای صعود لازم داشت رو شیکوند و فکر نکنم دیگه فکر نزول تا آخر شب بیاد توی سرش

پس امشب 1-1

مجموع
                                10 تحلیل درست

2 تا اشتباه

از اول هم روی همین 80% حساب میکردم انشاءالله که با تلاش بیشتر شه

ارادتمند----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

پردازش ...
                                X