اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• به نظرم هر دو جنبه تکنیکال و فاندامنتال باید همسو باشه وقتی این دو نوع تحلیل یک جهت رو تایید کنند حالا خواه این تایید تکنیکی بر هر فرضیه ای باشه مثلا تئوری الیوت ، هارمونیک و سایر روش های کلاسیک مهم نیست.مهم اینه که تحلیلگر بتونه تحلیلی ارائه بده که بر اساس اون به یک نتیجه با درصد احتمال بالا برسه و بتونه باهاش ترید کنه.
    شخصا خودم بعد مدتها به این نتیجه رسیدم هر چقدر تحلیل ساده تر باشه نتیجه بهتری برای ترید کردن داره. هر چقدر چارت رو با شماره گذاری های الیوتی پیچیده تر کنیم تصمیم گیری برای ترید با اما و اگر های زیاد مواجه میشه.
    متاسفانه دیده شده در همین انجمن خودمون هر چقدر در تحلیل تکنیکی، چارت هامون با شماره گذاری های پیچیده الیوتی و هارمونیک شلوغ تر باشه استقبال بیشتری میشه و بر خلاف اون اگر مثلا از ابزارهای ساده تحلیلی مثل خط روند و مقاومت و حمایت های کلاسیک استفاده کنیم انگار یک تحلیل بی فایده و بی سوادی قرار دادیم.
    حالا بازم همین جای شکر داره و کمی پیشرفت فکری کردیم. زمانی بود که همین تحلیلی های پیچیده رو ملت قبول نداشتند و دنبال سیگنال بودند.اونم از نوع سیگنال دقیقش !!!!!... دورانی هم فقط طلبه اکسپرت بودیم!!! انشالله یه چند سال دیگه این مسئله درست میشه.
    البته این نکته رو یاد آور بشم که سو تفاهم نشه: بنده تحلیل الیوت رو رد نمی کنم . منظور اینه که گاهی آنقدر غرق شماره گذاری های الیوتی میشیم که از سایر تحلیل های ساده کلاسیک مثل یک مقاومت یا حمایت مهم و ساده غافل میشیم.
    ضمنا در فرمایش جناب نادعلی عزیز عرض کنم خود آقای ماینر که اعتقاد دارید روش 123 ماینرش موفق بوده از تحلیل های الیوتی بهره می برند.نرم افزار داینامیک تریدر که متعلق به ایشونه هم پر است از ابزار های تحلیل الیوتی....
    موفق باشید
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• https://pbs.twimg.com/media/CPHXWosUYAEjXTG.png:large

نظر

• تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بهرحال هر تريدري نظري داره اعتقاد بنده همان است كه عرض شد و حقيقتا هم افراد موفق با اين روشها نديدم حالا اگه هست و شما ديديد خوب چه بهتر
        فقط حساب متاكوتس و درادان يادتون نره
        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-17-2015, 08:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
          بهرحال هر تريدري نظري داره اعتقاد بنده همان است كه عرض شد و حقيقتا هم افراد موفق با اين روشها نديدم حالا اگه هست و شما ديديد خوب چه بهتر
          فقط حساب متاكوتس و درادان يادتون نره
          زنده باشی هوشنگ جان...
          اون دراودان برای من بسیار مهم وحیاتیه ...حتی بیشتر از سود...چون معتقدم تنها راه سود مستمر و دایمی تو این مارکت کنترل دراودانه...باور می کنی خیلی از تریدرها هنوز به اهمیتش پی نبرده اند

نظر

• فايل صوتي در مورد روش تريدرهاي فاند و تكنيكال
            https://mega.nz/#!OR43QTyC!_w38Fyoy0...dqZluViotHjMr8
            براي دانلود از مگا فاير فاكس بايد جديد باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• جناب متا چند انتقاد هست در مورد اظهار نظر های شما در آخرین فایل صوتی جنابعالی:
              1)دیدگاه شما در مورد نوسانگیری در تکنیکال اشتباه هست. از دید شما تکنیکالیست ها نوسانگیر هستند . باید عرض کنم خیر اینطور نیست که همه تکنیکالیست ها نوسانگیر هستند. این نوع تایم فریم تریدر هست که باعث میشه تریدر از یک نوسانگیر تبدیل به تریدر بلند مدت بشه و این صرفا ربطی به نوع تکنیکال بودن یا فاندامنتال بودن تریدر نداره. مسلما خوب می دونید که هر چقدر تایم تحلیل شما بالاتر باشه مثلا در تایم هفتگی یا ماهانه پوزیشن شما به مدت طولانی تری باز خواهد بود و این ربطی به تکنیکال یا فاندامنتال نداره.
              2) از نظر شما تکنیکال بر اساس بخت و اقبال هست؟ خوب این صحیح هست که کسی تحلیل تکنیکال رو قاطع در نظر نمی گیره و بر اساس احتمال هست اما آیا از نظر شما فاندامنتال بر اساس بخت و اقبال نیست؟ آیا تمام حدسیات شما بر اساس فاندامنتال صحیح است؟ خیر : به همان میزان که احتمال غلط بودن تحلیل تکنیکال وجود دارد به همان میزان هم احتمال اشتباه شدن تحلیلات فاندامنتال هست. به عنوان مثال همین آمارهای اقتصادی که به صورت هفتگی اعلام میشه قبل از انتشار آمار واقعی از طرف نهادهایی با پیشبینی اعلام میشه، که در خیلی از موارد این پیشبینی ها غلط از آب در میاد. پس فاندامنتال قطعیت نداره. مدت هاست صحبت از بالا رفتن نرخ بهره آمریکاست آیا شما از روی فاندامنتال دقیقا می تونید زمان و میزان این افزایش نرخ بهره رو مشخص کنید؟! پس می بینید علم فاندامنتال هم مثل تکنیکال بر اساس آمار و احتمالات است و قطعیت نداره.
              3) اینکه شما از روی فاندامنتال به این نتیجه رسیدید که باید سل کنید خوب این سل رو شما حتما در تایم بلند مدت در نظر گرفتید این هم واضح هست و نیاز به بررسی فاندامنتال قوی نداره. همه می دونیم اقتصاد برتر از آن آمریکاست بنابراین بصورت کلی دلار آمریکا ارزشش بالاتر از سایر ارزهاست و مشکلات و مصائب اروپا برای همه روشنه . پس فروش یورو در مقابل دلار کشف جدیدی نیست. مسئله مهم اینه که چه زمان و قیمتی شما اقدام به فروش می کنید و در کجا و کی قصد خروج دارید؟ این چیزیه که صرفا با فاندامنتال قابل پاسخ دادن نیست.
              4) شما عرض کردید تکنیکالیست ها با حجم های بالا وارد می شن ولی فاندامنتال ها با حجم های کمتر. این مطلب شما هم اشتباهه. حجم ربطی به فاندامنتالی یا تکنیکال نداره به مدیریت سرمایه تریدر بستگی داره.حجم شاید به نوع تایم فریم تریدر بستگی داشته که معمولا هم اینطور هست ولی از اونجایی که در ابتدا عرض کردم تایم فریم ربطی به تکنیکال بودن یا فاندامنتال بودن نداره.
              5) شما تکنیکال رو قمار می دونید خب اگر تکنیکال رو قمار تصور می کنید فاندامنتال رو قمار نمی دونید؟ از کجا معلوم فردا با چند خبر فاند ناگهانی تمام معادلات زیر رو نشه؟ شوک بانک سوئیس رو فراموش نکنیم.
              6) شما عرض کردید در تکنیکال حد انتظارات خیلی زیاده و در فاندامنتال اینطور نیست و انتظارت از سود کمه. برای همین اقبال به تکنیکال بیشتر از فاندامنتاله. این مطلب شما هم اشتباه کاملا محضه. دلیلشم همون عرایض بالاست. حد انتظار بر می گرده به مدیریت سرمایه ( هر کس ریسکش بیشتر باشه حد انتظارش از بازدهی به مراتب بیشتره و این ربطی به فاندامنتال یا تکنیکال نداره )
              ضمنا اگر ضریب موفقیت و پیشبینی فاندامنتال رو نسبت به تکنیکال بالاتر می دونید پس چرا اعتقاد دارید فاندامنتال ها با حجم کمتر نسبت به تکنیکال ها وارد می شن و حد انتظارشون از سود دهی کمتر از تکنیکال هاست؟!!
              نتیجه گیری کلی : 1)فاندامنتال هم به مانند تکنیکال بر اساس فرضیاتی ست که قطعیت ندارد. 2) تحلیل و ترید در تایم فریم های بلند مدت میزان خطا و ضرر را کاهش میدهد 3) حد انتظار از سود به نوع مدیریت سرمایه و تایم فریم بستگی دارد و ربطی به تکنیکال یا فاندامنتال ندارد.
              خیلی رک عرض کنم : بنده فکر می کنم شما به دلیل ضد تکنیکال بودن از هر مطلب و تصور اشتباهی در جهت کوبیدن علم تکنیکال استفاده می کنید. این جانبداری متعصبانه و بدور از منطق شما از فاندامنتال و ضدیت با تکنیکال آدم رو یاد نازی های آلمانی جنگ جهانی میندازه.

موفق باشید
              انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اگر كسي تكنيكالي سراغ داره كه در تايم ديلي معامله ميكنه
                  معرفي كنه تا من گفته هاي دوستمون رو تاييد كنم و تغيير عقيده بدم لينك متاكوتس لطفا
                  بنده عرض كردم نوسانگير قمار باز است و همه تكنيكالها نوسانگير هستن
                  ولي فاند نوسانگير هم داريم
                  كه معمولا روي خبر تريد ميكنن كه اونها هم با تكنيكالها چندان تفاوتي ندارن
                  دليل ورود كم حجم و تدريجي يك فاندر كاملا مشخصه بدليل اينكه يك محدوده رو براي برگشت قيمت در نظر ميگيره
                  بلحاظ فاند بنده بارعا در پست هاي قبليم عرض كردم يورو دلار فقط بفروشين
                  حالا يك شوك در ١.١٦ بوجود اومد كه جز بهترين فرصتهاي فروش بود
                  در مورد فرانك يورو جهت فاند فروش يورو بود و شوك هم در جهت فاند حركت كرد كه مسلم است شوك در چه جهتي حركت ميكند اگر فنر رو نگه داريد
                  در ايران هم فاندر ها دلار ١٥٠٠ ميخريدن و شوك ديدين كه در دو روز قيمت دلار رو از ٢٢٠٠ به ٣٨٠٠ رسوند

نظر

اينكه من به شما بگم از ماركت ماهي ده درصد اكتساب ميكنم و ماركت در امد بالايي داره مثل اين ميمونه كه بگم من متخصص بازي بلك جك در كازينو هستم و ماهي ده درصد اكتساب ميكنم
                    اما اگر بگم بازي بلك جك راندمان بالايي داره ايا شما حاضر به سرمايه گزاري براي بازي ميشيد
                    اگر نميشيد چه تفاوتي ميبينيد
                    در بلك جك هم بنده ترفند تكنيكي ابداع كردم و زماني ورق ميخونم كه به احتمال ٧٠ درصد برنده هستم و وقتي دست ديلر برگ بالاست سريع جا ميزنم
                    مگر تكنيكال شما بيشتر از اين كار انجام ميدهد
                    در بلك جك هم مديريت سرمايه هست و استاپ هست زمان ورود مناسب هست و حتي افزايش حجم هم هست
                    چرا فكر ميكنيد ماركت كار كردن علمي است و بلك جك نيست
                    بنده تمام تكنيكال كاران را به اين بازي دعوت ميكنم تا متوجه شوند هيچ تفاوتي بين تريد در ماركت و بازي بلك جك نيست
                    باور نميكنيد ميتونيد با تبلت هوشمندتان امتحان كنيد
                    اينم لينك گيم فري براي ايفون
                    http://www.brainiumstudios.com/app_r...html#Blackjack

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-22-2015, 03:27 AM

نظر

• hdtrader عزیز نظرتون رو در خصوص شباهت ترید به بازی در کازینو و ... قبول دارم هر دو احتمالات هستند ، هر دو هم احتمال باخت مشتری (ما) بیشتر است و معمولا برنده معمولا صاحب خانه است

در خصوص اینکه میفرمایید تکنیکالی ها نوسان گیر هستند ، برا پاسخ به این سوال اول باید دید شما تعریفتون از نوسان چی هست !
                      برای تریدر های معمولی سخت هست بر روی تایم بالاتر از 4ساعته کار کنند ، به این دلیل که استاپ ها بزرگ هست و حساب ها نسبت به آن کوچک !
                      ما کلا با احتمالات سروکار داریم ! کی میتونه ثابت کنه این تحلیل فاند یک احتمالی بیش نیست و ممکنه خیلی راحت برعکس اون پیش بیاد ؟!
                      اکثر تریدر ها در بازار به دید سوداگری وارد میشوند ، نه سرمایه گذاری . به این دلیل که ما فاند نیستیم ، و فعلا صندوق های چند میلیون دلاری نداریم که راحت بتونیم استاپ های 2000 -5000 پیپی بزاریم .

(در آخر فک کنم همه دیگه منظور شمارو از احتمالا متوجه شدند ، فایل صوتی که زحمت کشیده بودید تقریبا تکرار همه ی پست هاتون بود ، اگر یک حساب در متا استوک از خودتون بزارید دوستان بهتر میتونن منظورتون رو درک کنن و شاید به نظر شما بیشتر اعتقاد پیدا کنن )
                      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

منظور من كاملا مشخصه
                        افرادي كه در فاركس تايم زير ديلي كار ميكنن و پروفيتهاي ١٠ تا ٥٠ پيت دارن
                        دوم چرا جهت فاند قطعي است
                        وقتي توليد ناخالص ملي كشورمون پايين است و تمام در امد ما از نفت است و قيمت نفت به كمتر از نصف كاهش يافته مسلما بنده براي تريد فاند بايد دلار بخرم و ريال سل كنم
                        حتي زمانيكه توافق شد و دلار داشت پايين ميرفت و خيلي ها تارگت ٢٧٠٠ ميدادن بنده معتقد بودم به دلايل اقتصاد كلان دلار در ايران بالا ميرود مگر اينكه قيمت نفت به حالت اول برگردد
                        الانم ميگم يورو به دلار فقط فروش مگر اينكه يونان صادرات انجام بدهد
                        من معتقدم بازار فاركس يكي از سالمترين بازارها براي فاند تريد است يك كمپاني ممكنه بلحاظ فاند تغييرات زيادي بكنه ولي اقتصاد يك كشور براحتي تغيير مسير نخاهد داد
                        به اين دليل ميگم جهت فاند يا اقتصاد كلان قطعي است بدليل اين است كه تغيير مسير بسيار مشكل و زمانبر است
                        همانطور كه وقتي يك كشور كات ريت ميكنه يك برنامه حداقل دو ساله براي اينكارش داره و اينگونه نيست كه سه ماه ديگه كات ريت رو برگردونه اين نوع فاند قطعي است همانطوري كه عدم قبولي دانش اموزي با معدل ١٢ در دانشگاه شريف قطعي است وقتي ما كارنامه اروپا رو در اختيار داريم قطعا ميتونيم متوجه بشيم قبول ميشود يا نه

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-22-2015, 03:13 PM

نظر

بنده اين افاضاتمو در تويتر حك ميكنم و در انجا هم اكانتهاي متاكوتس سيستم معاملاتي ام رو گذاشتم و چون گين بالا ميگيرم مطمنا قمارباز هستم بالاخره قماربازي هم هنر است
                          من نميگم تكنيكال بد است بلكه ميگم وقتي با تكنيكال وارد بازار ميشيد فكر كنيد تو كازينو نشستين و دارين با ترفندي كه براي بلك جك طراحي كردين بازي ميكنيد
                          بنام اچ دي تريدر يا تريدر متا ميتونيد در تويتر مشاهده كنيد

ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-22-2015, 03:29 PM

نظر

• خوشبختانه روش ها و استراتژی های زیادی از سوی بزرگان تکنیکال جهان مطرح شده که شما می تونید راه و روش اونها رو دنبال کنید. به عنوان مثال جناب دکتر بیل ویلیامز که تئوری آشوب رو طراحی کردند و کتاب مفید و معروفی هم به نام Trading Chaos Second Edition دارند. همچنین اندیکاتور معروف Alligator ابتکار ایشونه. رابرت ماینر از تکنیکالیست های معروف و موفق جهان هست که استراتژی 123 ماینر از جمله استراتژی های موفق هست که می تونید دنبال کنید.

دوباره شما تاکید کردید : "بنده عرض كردم نوسانگير قمار باز است و همه تكنيكالها نوسانگير هستن
                            ولي فاند نوسانگير هم داريم
                            كه معمولا روي خبر تريد ميكنن كه اونها هم با تكنيكالها چندان تفاوتي ندارن
                            "

دوست گرامی باز هم به عرایض بنده توجه نکردید اون چیزی که تریدر رو از بقول شما نوسانگیر تبدیل می کنه به یک ترند تریدر بلند مدت نوع تایم فریم انتخابی ترید است بفرض اگر تریدر با تحلیل تکنیکالیست تایم فریم بلند مدت هفتگی یا ماهانه رو انتخاب کنه آیا بازم بهش میگید نوسانگیر قمارباز؟!! تفکر اشتباه شما از همینجا سر منشا می گیره که از دید شما همه تکنیکالیست ها نوسانگیرند و تایم های کوتاه مدت رو انتخاب می کنند. اشتباه محضه! انتخاب تایم فریم ترید به روحیات شخصی تریدر و میزان سرمایه گذاری بستگی داره.
                            مهمترین اشتباه شما اینه که دائما دو مقوله تحلیل و ترید رو با هم ادغام کردید . تحلیل گر و تریدر دو مقوله منفک هستند . تریدر فاندامنتال و تریدر تکنیکال معنی نداره. تریدر شخصی ست که بر اساس تحلیل تصمیم به ورود در معامله ای می کند که بر اساس استراتژی دارای ورود و خروج باشد.
                            هر تریدری مسلما برای خرید و فروش باید حداقل یک نگاهی به چارت بندازه و حتی با تحلیل صرفا فاندامنتالی بخواد معامله کنه باید بر اساس بررسی چارت تصمیم بگیره در کجا وارد بشه . حتی نگاه کردن به چارت و تصمیم گرفتن برای انتخاب نقطه ورود و خروج یعنی بررسی تکنیکی قیمت و زمان.

در مورد یورو دلار دوبار تکرار مکررات کردید : " بلحاظ فاند بنده بارعا در پست هاي قبليم عرض كردم يورو دلار فقط بفروشين "
                            در پست قبل هم عرض کردم یک آماتور ساده و بی سواد هم می دونه وضعیت اقتصاد آمریکا از اقتصاد اروپا خیلی بهتره پس فروش یورو در برابر دلار در بلند مدت منطقی تره . این کشف جدیدی نیست که شما دائم تکرار می کنید و به اون می بالید. مهم اینه که : کجا بفروشیم؟ برای همین شما نیاز دارید چارت رو آنالیز کنید. تکنیکال بهترین کمک رو می کنه تا تصمیم به انتخاب نقطه ورود و خروج منطقی کنید.
                            خلاصه کلام تحلیل فاندامنتال جهت حرکت رو نشون میده اما تکنیکال مسیر بهتر و حساب کتاب شده تری میده. در ابتدای مطالبم عرض کردم هر دو علم تحلیل فاندامنتال و تکنیکال برای ترید لازمه و ادغام این دو تحلیل موفقیت تریدر رو بیشتر می کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                              منظور من كاملا مشخصه
                              افرادي كه در فاركس تايم زير ديلي كار ميكنن و پروفيتهاي ١٠ تا ٥٠ پيت دارن
                              دوم چرا جهت فاند قطعي است
                              وقتي توليد ناخالص ملي كشورمون پايين است و تمام در امد ما از نفت است و قيمت نفت به كمتر از نصف كاهش يافته مسلما بنده براي تريد فاند بايد دلار بخرم و ريال سل كنم
                              حتي زمانيكه توافق شد و دلار داشت پايين ميرفت و خيلي ها تارگت ٢٧٠٠ ميدادن بنده معتقد بودم به دلايل اقتصاد كلان دلار در ايران بالا ميرود مگر اينكه قيمت نفت به حالت اول برگردد
                              الانم ميگم يورو به دلار فقط فروش مگر اينكه يونان صادرات انجام بدهد
                              من معتقدم بازار فاركس يكي از سالمترين بازارها براي فاند تريد است يك كمپاني ممكنه بلحاظ فاند تغييرات زيادي بكنه ولي اقتصاد يك كشور براحتي تغيير مسير نخاهد داد
                              به اين دليل ميگم جهت فاند يا اقتصاد كلان قطعي است بدليل اين است كه تغيير مسير بسيار مشكل و زمانبر است
                              همانطور كه وقتي يك كشور كات ريت ميكنه يك برنامه حداقل دو ساله براي اينكارش داره و اينگونه نيست كه سه ماه ديگه كات ريت رو برگردونه اين نوع فاند قطعي است همانطوري كه عدم قبولي دانش اموزي با معدل ١٢ در دانشگاه شريف قطعي است وقتي ما كارنامه اروپا رو در اختيار داريم قطعا ميتونيم متوجه بشيم قبول ميشود يا نه

ممنون

تعریف شما از تایم فریم چیه ؟

این پروفیت 10الی50 که میفرمایید معمولا برا تایم 15 دقیقه است !
                              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نياز به تعريف من نداره شما براي تريد با سرمايه ١٠٠٠ دلاري اگر رفتيد يكدهم لات پوزيشن گرفتيد
                                من ميفهمم تايم كاري شما پايين است و نوسانگير هستيد و خود شما هم ميدونيد قمار باز هستيد ولي چون براي قمار بازي كتاب نوشتن فكر ميكنيد اينگونه نيست و خود رو به خطر ميندازيد
                                و گاها خيلي حساب رو تحليل باز ميكنيد اما اگه رفتي با ١٠٠٠ دلار يكصدم لات پوز گرفتي من ميگم شما حتما تحليل فاند داري و تايم كاري بالا رو انتخاب كردي
                                بهرحال اينقدر تجربه دارم كه اكانت يك تريدر رو ببينم بفهمم چكاره است
                                من مطمن هستم كه تمام تكنيكالها نوسانگير هستن و كوتاه مدت تريد ميكنن
                                اصلا تكنيكال و نفس تكنيك اينه
                                تكنيك يا ترفند از كازينوها شروع شده و تكنيكاليست سعي داره با استفاده از لورج در كوتاه ترين زمان بيشترين بازدهي رو داشته باشه
                                انگار شما بياي ادعا كني نخير ماشين كورسي رو براي سفر خانوادگي هم ميشه بكار برد
                                انصافا با خودتون صادق باشيد يك پوزيشن كه در سود بوده رو چقدر نگه داشتيد ما اينجا قصد نداريم سر خودمو كه كلاه بزاريم

نظر

پردازش ...
                                X