اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
    ماشالا چه استاپ چاق و چله ای
    اگه تريدر ساعتي باشيم چاق و چله حساب ميشه
    ولي تو جه كنيد تايم هفتگي تحليل انجام شده كه تو تايم هفتگي استاپ معقولي است
    ريسك به ريوارد ٥٠ به ٥٠ مطلوبه ولي شخصا ترجيح ميدم ٤٠ به ٦٠ معامله كنم يعني ٦٠ تا واسه ضرر بزارم چون به تجربه كندل استيكها به احتمال ٧٠ درصد برنده هستند
    ضمنا حجم در معاملات هفتگي بصورت تدريجي صورت ميگيرد
    يعني ممكنه هر ١٠٠ پيپ يك حجم اضافه كنيم

قاسم ناد علي
    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-22-2015, 10:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      اگه تريدر ساعتي باشيم چاق و چله حساب ميشه
      ولي تو جه كنيد تايم هفتگي تحليل انجام شده كه تو تايم هفتگي استاپ معقولي است
      ريسك به ريوارد ٥٠ به ٥٠ مطلوبه ولي شخصا ترجيح ميدم ٤٠ به ٦٠ معامله كنم يعني ٦٠ تا واسه ضرر بزارم چون به تجربه كندل استيكها به احتمال ٧٠ درصد برنده هستند
      ضمنا حجم در معاملات هفتگي بصورت تدريجي صورت ميگيرد
      يعني ممكنه هر ١٠٠ پيپ يك حجم اضافه كنيم

قاسم ناد علي
      من نمیدونم شما چقدر موفق هستید ولی اگه با این شیوه و تحمل چنین استاپهایی و تحمل حساب رفته در ضرر واقعا موفق هستید تحمل و صبر شما واقعا ستودنیست...والا ما یاد گرفتیم به حساب رفته در سود حجم اضافه کنیم ولی شما که به حساب رفته در ضرر حجم اضافه میکنید حتما باید خیلی تحمل و صبرتون بالا باشه و به خودتون مطمعن باشید که قیمت بخواد برگرده...به هرحال برام جالب بود...امیدوارم موفق باشید

نظر

من حجم اضافه نميكنم ورود تدريجي انجام ميدم
        فرض كنيد من از ابتدا قصدم ورود با يك لات است اين يك لات رو به چند قسمت تقسيم ميكنم
        دليل اينكه متوجه اين مطلب شدن براتون كمي دشوار اسا اينكه شما در تايم پايين معامله ميكنيد در حاليكه تايم هفتگي نحوه ورودش متفاوت است

قاسم ناد علي
        اينم پستي كه دو هفته قبل زدم
        نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
        ببينيد اينكه از روي تقاضاي اوراق شما حدس ميزنيد روند يك ارز دو يكماه اينده صعودي است خللي در روند تحليل ايجاد نميكند
        دورنماي كلي اينه كه اروپا با غده اي بنام يونان درگير است و امار جالب اقتصادي ندارد كه همه منجبر تصميم در خصوص كاهش نرخ بهره و يا چاپ پول شده است
        خوب حالا به هر علتي اصلا خراب شدن دستگاه چاپ پول اين عمل به تاخير ميفته و امار نه جالب هم براي ماه جاري از امريكا مياد و يورو مثل الان صعود ميكنه
        خوب تازه براي بنده فرصت مناسب پيش مياد كه وارد فروش بشم و مثلا از ١.٠٩
        شروع كنم به فروش ١.٠٩
        ١.١ و ١.١١ و ١.١٢ و ١.١٣
        تا زمانيكه خرابي برطرف بشه فعلا با برق اظطراري خودمون رو نگه ميداريم
        زماني من ضرر ميكنم كه دستگاه چاپ پول جمع بشه و نرخ بهره تغيير كنه و يا يونان صادرات انجام بده
        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-23-2015, 12:43 AM

نظر

• مردی می خواست تا یک طوطی سخنگو بخرد،
          طوطی های متعددی را دید و قیمت جوان ترین و زیباترین شان را پرسید.
          فروشنده گفت: "-این طوطی؟ سه چهار میلیون! ... و
          دلیل آورد: - "این طوطی شعر نو میگه، تموم شعرای شاملو، اخوان، نیما و فروغ رو از حفظه!"
          مشتری به دنبال طوطی ارزان تر، یکی پیدا کرد که پیر بود اما هنوز آب و رنگی داشت،
          رو به فروشنده گفت: "- پس این را می خرم که پیر است و نباید گران باشد"
          - این؟!... فکرش رو نکن، قیمت این بالای شش هفت میلیونه...
          چون تمام اشعار حافظ و سعدی و خواجوی کرمانی رو از حفظه مرد نا امید نشد و
          طوطی دیگری پیدا کرد که حسابی زهوار در رفته بود،
          گفت: "- این که مردنی است و حتماً ارزان... "
          - این؟!... فکرش رو نکن، قیمت اش بالای پونزده شونزده میلیونه...
          چون اشعار سوزنی سمرقندی و انوری و مولوی رو حفظه...
          مرد که نمی خواست دست خالی برگردد به طوطی دیگری اشاره می کند که
          بال و پر ریخته بر کف قفس بی حرکت افتاده و لنگ هایش هوا بود....
          انگار نفس هم نمی کشید.
          "- این یکی را می خرم که پیداست مرده، حرف که نمی زند،
          حتماً هیچ هنری هم ندارد و باید خیلی ارزان باشد..."
          - این یکی؟!... اصلاً فکرش رو نکن! قیمت این بالای شصت هفتاد میلیونه!
          "- آخه چرا؟ مگه اینم شعر می خونه؟"
          "- نه...! شعر نمی خونه،
          حتی ندیدم تا امروز حرف بزنه،
          اصلا هیچ کاری نمی کنه...
          اما این سه تا طوطی دیگه بهش میگن استاد!

قاسم ناد علي

نظر

ما نبوديم يورو تا ١.١٦ رسيد و فروشنده برنده شد
            نه انديكاتور لازم داشت و نه تكنيك فقط و فقط بررسي ساده بنيادي كه در پستهاي بالا هم نظرم موجود است
            دو فايل صوتي دارم براي تشخيص كليت بازار و تريدهاي ساده كه به اشتراك خاهم گذاشت
            بازار فاركس سالم ترين بازار است اگر درست استفاده شود
            چرا كه شرايط اقتصادي يك كشور مانند شرايط اقتصادي يك كمپاني نيست كه سريعا تغيير جهت دهد
            بهر حال نظرات بنده هميشه در تويترم موجود است
            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-09-2015, 03:28 PM

نظر

تحليل روزانه طلا با سيستم خودم
              https://pbs.twimg.com/media/COfB0v9VEAE4EyO.png:large
              نميدونم سايتي كه من ايمج اپ ميكنم فيلتره يا نه
              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-10-2015, 12:08 AM

نظر

• فايلهاي صوتي اموزشي
                https://twitter.com/HdTrader/status/641719550342402048

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من تمام هيستوري نفرات برتر سايت متاكوتس رو بررسي كردم تمام نفرات در يك مورد مشترك هستن ورود پله اي هر چند اضافه كردن حجم در ضرر گفته شده باعث ضرر بيشتر و كال شدن ميشه ولي اضافه كردن حجم هم روش داره كه در فايل صوتي توضيح دادم دوم تريدر از ابتدا قصد ورود فرضا با يك لات رو داشته و اون حجم رو بصورت تدريجي وارد شده است نه اينكه چون وارد ضرر شده باشد در صدد جبران باشد

نظر

• یادبگیریم زودتر ازمارکت حرکت نکنید/وقتی مارکت در حال ریزش است توجه نکنید به قیمت جذاب@حمایت@واگرایی@صبر کنیم تا تغییر جهت مارکت اتفاق بيفتد

نظر

• به نظر من پيش بيني جهت ماركت به هيچ عنوان قابل تشخيص نيست
                      تنها برگه برنده يك تكنيكال اينه كه وقتي ميبينه يكعده دارن به يك سمت ميدوند پشت سرشون بدود پس تكنيكال فقط ميتونه تو ماركت جهت دار و جهت گرفته و در جهت حركت حركت كنه و اولين زمان شكستش زمانيه كه شروع به پيش بيني ميكنه
                      نميدونم الان قيمت برميگرده ووو خيلي ريزش كرده ووو موج فلان وووالگوي فلان ووو واگرايي ووو

نظر

به نظر من پيش بيني جهت ماركت به هيچ عنوان قابل تشخيص نيست
                        تنها برگه برنده يك تكنيكال اينه كه وقتي ميبينه يكعده دارن به يك سمت ميدوند پشت سرشون بدود پس تكنيكال فقط ميتونه تو ماركت جهت دار و جهت گرفته و در جهت حركت حركت كنه و اولين زمان شكستش زمانيه كه شروع به پيش بيني ميكنه
                        نميدونم الان قيمت برميگرده ووو خيلي ريزش كرده ووو موج فلان وووالگوي فلان ووو واگرايي ووو
                        با سلام خدمت شما،
                        علیرغم احترام به نظر شخصی شما،من با اجازتون این پستتون رو از دید خودم نقد میکنم.

به نظر من پيش بيني جهت ماركت به هيچ عنوان قابل تشخيص نيست.....هیچ تکنیکالیستی مدعی پیشبینی جهت مارکت نیست(اگر اینجوری بود که روش پیشینی رو در قالب لوح فشرده همه بچه های فروم و کل تریدر های دنیا داشنشو همه برنده بودیم)،،بلکه کار تکنیکالیستها سنجش محتملترین سطوح برای محتملترین حرکت های آینده است واقدام بر اساس نشانه هایی در خود قیمت(تریگر)

نميدونم الان قيمت برميگرده ووو خيلي ريزش كرده ووو موج فلان وووالگوي فلان ووو واگرايي ووو.....اگر برداشتم از این جملتون درست باشه ،با این فرمایشتون کل تاریخچه تکنیکال رو زیر سوال میبرید،منظورتون اینه که شمارشهای الیوتی کلا نامعتبره؟الگوهایی که خیلیاشون رو همین موجها شکل میگیرن نا معتبره؟در صدهای فیبوناچی که گاهی کلاسترشون در همین الگوها با قدرت موجب برگشت میشه نا معتبره؟؟

تنها برگه برنده يك تكنيكال اينه كه وقتي ميبينه يكعده دارن به يك سمت ميدوند پشت سرشون بدود پس تكنيكال فقط ميتونه تو ماركت جهت دار و جهت گرفته و در جهت حركت حركت كنه.....ا
                        گر الگوها و موجها و فیبوناچی نا کار آمد هستند،،خوب ما کجای بازار ورود کنیم ؟کجا خروج کنیم؟آیا اگر در چارت روزانه یک روند صعودی دیدیم سوار بشیم بدون توجه به سطوح فیبویی و حرکات بازوهای قبلی؟؟

بازهم عذر میخوام از شما اگر احیانا برداشت من از گفته هاتون اشتباهه،،و اگر هم منظورتون غیر از برداشت منه لطف میکنید اگر درباره اش بگید تا همه با هم یاد بگیریم....انشا الله
                        ممنون

نظر

ببينيد ممكنه خيلي از دوستان اين فروم با نظر من مخالف باشن ولي اظهار نظر ازاد است
                          من بعد از سالها به اين نتيجه رسيدم
                          موجشماري و الگوي هارمونيك و غيره هيچ كدوم بدردر تريد نمي خورن و فقط موجب ضرر ميشون
                          اگر فردي رو سراغ داريد كه با اين روشها تونسته از بازار برداشت داشته باشه لينك حساب متاكوتس اين فرد رو اينجا قرار بديد
                          همه فقط در حال اموزش اين جور چيزها هستن و
                          نهايتا نظر من اينه كه تكنيكال فقط بايد افزايش سطح تقاضا رو تشخيص بده و وارد خريد بشه حالا از هر روشي كه بلده
                          حالا اين تشخيص افزايش سطح تقاضا ممكنه با خاندن الگوهاي كندل استيك و يا يك انديكاتور و يا موينگ يا شكست خطوط ممكن بشه
                          به جمله قبلي من اگر توجه كنيد
                          هيچگاه زودتر از ماركت حركت نكنيد
                          اين جمله خود گوياست كه چه روشهايي موفق هستن
                          روشهايي كه با ماركت حركت كنن نه زودتر از ماركت
                          اما الگوي هارمونيك و يا موجشماري و واگرايي و اينها چطوري افزايش سطح تقاضا رو تشخيص ميده ضمنا هميشه زودتر از ماركت حركت ميكنن بنابراين از نظر من مردود هستن
                          حتي اغلب افرادي كه از اين روشهاي مضر استفاده ميكنن در كار انديكاتورها هم اختلال ايجاد كردن و به اشتباه ميگويند انديكاتور اشباع شده و يا واگرايي داده و الان قيمت بر ميگرده در صورتيكه انديكاتورها اونجا بيان ميكنه كه سطح تقاضا بشدت بالارفته و تا فروكش كردن تقاضا با ترند بمانيد
                          تو همينجا هم ميبينيم موفق ترين روشهاي تريد روش ١٢٣ ماينر و زيگزاك هستن
                          ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 09-16-2015, 11:18 AM

نظر

ببينيد ممكنه خيلي از دوستان اين فروم با نظر من مخالف باشن ولي اظهار نظر ازاد است
                            من بعد از سالها به اين نتيجه رسيدم
                            موجشماري و الگوي هارمونيك و غيره هيچ كدوم بدردر تريد نمي خورن و فقط موجب ضرر ميشون
                            اگر فردي رو سراغ داريد كه با اين روشها تونسته از بازار برداشت داشته باشه لينك حساب متاكوتس اين فرد رو اينجا قرار بديد
                            همه فقط در حال اموزش اين جور چيزها هستن و
                            نهايتا نظر من اينه كه تكنيكال فقط بايد افزايش سطح تقاضا رو تشخيص بده و وارد خريد بشه حالا از هر روشي كه بلده
                            حالا اين تشخيص افزايش سطح تقاضا ممكنه با خاندن الگوهاي كندل استيك و يا يك انديكاتور و يا موينگ يا شكست خطوط ممكن بشه
                            به جمله قبلي من اگر توجه كنيد
                            هيچگاه زودتر از ماركت حركت نكنيد
                            اين جمله خود گوياست كه چه روشهايي موفق هستن
                            روشهايي كه با ماركت حركت كنن نه زودتر از ماركت
                            اما الگوي هارمونيك و يا موجشماري و واگرايي و اينها چطوري افزايش سطح تقاضا رو تشخيص ميده ضمنا هميشه زودتر از ماركت حركت ميكنن بنابراين از نظر من مردود هستن
                            حتي اغلب افرادي كه از اين روشهاي مضر استفاده ميكنن در كار انديكاتورها هم اختلال ايجاد كردن و به اشتباه ميگويند انديكاتور اشباع شده و يا واگرايي داده و الان قيمت بر ميگرده در صورتيكه انديكاتورها اونجا بيان ميكنه كه سطح تقاضا بشدت بالارفته و تا فروكش كردن تقاضا با ترند بمانيد
                            تو همينجا هم ميبينيم موفق ترين روشهاي تريد روش ١٢٣ ماينر و زيگزاك هستن
                            کاملا درسته.وما داریم خودمونو با الیوت و هارمونیگ گول میزنیم .الگوهای کلاسیک اعتبارشون از هارمونیک بسیار بیشتر هست.
                            فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

• نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
                              کاملا درسته.وما داریم خودمونو با الیوت و هارمونیگ گول میزنیم .الگوهای کلاسیک اعتبارشون از هارمونیک بسیار بیشتر هست.
                              شديدا با حرف شما كه اينكه الگوهاى كلاسيك اعتبار بيشترى نسبت به الگوهاى هارمونيك دارند موافقم.

نظر

• سلام دوستان

متاسفانه تو سفر هستم و با گوشی همراه سایت رو چک میکنم و مطالب مطالعه میکنم و پاسخ دادن سخت هست. اما مثل اینکه بین علمای تکنیکالیست و چارتیست "بین تکنیکال و چارتیست تفاوت وجود داره که در این مجال نمیگنجد" اختلاف نظر ایجاد شده و جالب هست که بین مکتب های گوناگون قبلا اختلافات را شاهد بودیم اما در یک مکتب اختلافات هست جالب شده و بایست عرض کنم همین تفاوت در تفکرات هست که سیستم ها و استراتژی های مختلف در بعد نموداری شاهد هستیم و اگر چنین نبود که همه یک سیستم دارا بودند.

بلفرض مثال در دیدگاه من ، الگو کلاسیک ، هارمونیک ، الگوهای امواج همه یک چیز هستند اما به شیوه و گفتار متفاوت ، بلفرض مثال در یک حرکت اصلاحی شما شاهد یک زیگزاگ هستید که در کلاسیک میتونه یک الگو flag باشه ، هارمونیک کار اونو به شکل یک الگو گارتلی در نمودار بخونه و موج سوار به شکل یک WXY مطالعه کند .. پس در کل همه یک چیز در رفتار جمعی مشاهده کردند اما به روش های گوناگون نمودار را خواندند . پس خواهش میکنم نه چیزی را نقض کنید نه رد کنید چرا که این حرکت کسی میتواند مدعی شود که تحقیقات آماری محکمی انجام دهد و مستند با دلیل حرفی را ارایه دهد. کسی که میگه فلان الگو نامعتبر هست اول بایست برادری خودش اثبات کند "یعنی اینکه سطح معلومات و نوع دیدگاه قرار دهد" سپس مدارک و مستندات خود را ارائه دهد سپس مدعی چیزی شود.

پس دقت کنید تفاوت ها در افکار باعث تمایز در سیستم ها و نوع تفکر معامله گری میشود و هیچ چیز صدرصدی در دنیا وجود ندارد و مطلق کامل خداوند هست و بس و هر آنکس مدعی چنین چیزی شود جز سکوت نبایست کار دیگری انجام داد. توصیه میکنم کتاب تریدر عالی The Super Trader از دکتر ون تراپ مطالعه کنید تا اینکه معامله گری را از زاویه روانشناسان که موفق ترین تریدران دنیا محسوب میشوند بنگرید

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X