اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• فعلا كه فروش ١.١٣ در ١.١٢ پروفيت خورد و دو مرتبه ١.١٣ اردر گزاري شد
    اردر ها از ١.٠٩ شروع شده
    فعلا ١٠٠ پيپ داريم دنبال كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
      استراتژي موفق تكنيكال به نظر من كندل استيك و خط روند است
      سلام بر دوست خوبم

هرکس یک نوع دیدگاه نسبت به ابزار مارکت و کلاً امورات تریدری را داراست ، هرکس به نحوی پوست پرتقال را باز میکند ، من با دست ، دیگری با دهن ، فرد ثالث با چاقو و ... حال آیا بایست گفت راه رسم کسی که با فلان ابزار با فلان سبک سود میکند اشتباه هست چون راه دیگری وجود دارد؟ این زاویه دید باعث ایجاد انواع سبک های معاملاتی شده و از نظر من همه اونا صحیح هست و به نوع تفکر ما که از اطلاعات کسب شده محیط خارج از ذهن نشات میگیره بستگی داره. پس نبایست بگیم فلان ابزار و خط روند تنها راه موفق هست . در یک برهه از طریق سبک مختلف که یکی از آنها الیوت میباشد شروع به رسم دقیق راه حرکتی قیمت دلار به ین نمودم ، از نظر زمان قیمت اندازه و زاویه شیب دقیق تا دو هفته خاطرم هست دقیق بازار برآورد میشد. افسوس تعداد پست هایم زیاد میباشد و بایست بگردم که آن را پیدا کنم.فردی آن را ببیند شاید فردا بگوید تنها راه موفقیت در تکنیکال سبک الیوت هست. خلاف اون هم باز در همین سبک الیوت هست که ممکنه دو هفته یک نرخ را زیر نظر میبردم اما راه و رسمی که من برای آن متصور بودم را حرکت نمیکرد . اینجا هم حتما میبایست گفت بدترین سبک تحلیلی الیوت هست... خوب پس در نتیجه هرکس با یک زاویه دید در اینجا هست با یک پیشنه اطلاعاتی که از دیدگان خود وارد ذهن نموده و به طور قطعیت در مورد هیچ ابزار هیچ سبک معملاتی نمیشه اظهار نظر کرد.

خوشحال میشم نظرتون در مورد بند صحبتی بالا بشنوم.
      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 05-10-2015, 10:04 PM

نظر

• خليل خان
        ببخشيد كه دكمه تشكر ما كار نميكنه كتبا تشكر ميكنيم
        هر تريدري نظري داره و روشي
        من اگر در مورد تريد كتابي بنويسم مطمنا تجربيات خودم رو خاهم نوشت
        نظر منه !!!!!
        از نظر من اليوت و الگوهاي هارمونيك يا فيبو و يا خيلي از انديكاتورها نا كارامد هستند
        تحليل فاند و ديد كلان اقتصادي كه خوب جاي خود دارد و قابل احترام
        بشخصه تكنيكال رو مختص تايم يكساعته و پاينتر كارا ميبينم
        و در تايمهاي بالا ناكارامد
        به نظر من تمام روشهاي تكنيكال قابل روبوت شدن هستند
        روبوت هم از منطق پيروي ميكنه ولي انسان لزوما نه
        اگر بازار پيرو منطق بود براحتي قابل پيش بيني ميشد
        در هرصورت اگر هيچ روشي رو هم بلد نباشيم و فقط مديريت سرمايه بلد باشيم تو اين بازار سود ميكنيم
        اين مهمترين درسي است كه ياد گرفتم
        كه اسمشو ميزارم معامله گري با بخت و اقبال
        اما اليوت روش تحليل بازار بعد از اتفاق است نه پيش بيني
        نظر منه
        چون تا اينطوري نشد سريع مياد ميگه پس اونطوري ميشه
        به هر حال من وقتمو خيلي روي تكنيكال هدر دادم
        و الان فقط از يك انديكاتور و خوندن شمعها فقط براي ورود تكنيكي استفاده ميكنم و ديگر هيچ
        و بيشتر مديريت سرمايه رو مد نظر قرار ميدم
        به هر حال مثل اجناس سايت امازون كه ميخريم و زيرش فيدبك مينويسيم و ستاره ميديم
        من به اليوت و هارمونيك يكستاره ميدم
        و به كندل استيك و خط روند ساده پنج ستاره

نظر

• بله نظر شما درسته و از نظر ستاره دهی نظر شخصیتون اینه ، اما توجه کنیم خود الیوت محض اصلاً استراتژی نیست .یک منبع تشریح ساختار هست که دقت داشته باشی نرم افزارهای شمارش اتوماتیک مثل ادونس گت ... باز از هزار و یک اندیکاتور و پارامتر بهره میبره تا یک شمارش انجام بده و باز ناکارآمدتر از یک شمارش حرفه ای با دست هست. خوب اینجا به وضوح مشخص میکنه که اگر قابل ربوت شدن بود تا الان از مدار معامله گری خارج شده بود.

اینکه ما با حرکت بازار آلترناتیو های مختلفی در نظر میگیریم یک مزیت محسوب میشه و چه بسا برای یک تازه وارد یک سم به تمام معنا هست . وقتی ما برای شرایط مختلف از قبل آماده هستیم فکر کنم بار روانی و استرس که مهمترین جنبه های معامله گری است از دوش خود برداشته ایم. باز تاکید میکنم چون سناریو ها و آلترناتیو های مختلفی برای هر شرایط وجود داره اگر یک تریدر بر امورات احاطه نداشته باشد و یک بیس کاری از قبل تعیین نکرده باشد . خطرناک ترین سبک و سیاق برای آن همین الیوت هست و خود به آن میگویم دست نگه دار

تمایل دارم یک زمان تعیین کنیم با یکدیگر در اسکایپ ... یک مکالمه در زمینه مورات تریدری و سبک و سیاق ها داشته باشیم

با تشکر از شما

نظر

• تحلیهای شخصی meta ارزهای ا یورو ین و پوند به دلار

شناسايي رفتار ارزها ميتونه تو موارد مختلف كمك كنه
            مثلا دلار استراليا ارز سفته بازان است و هميشه واكنشهاي بيش از حد نشون ميده و خبرهاش زودتر به بازار درز پيدا ميكنه واسه همين قبل از كات ريت اغلب كات ريت رو پيش خور ميكنه و زماني كه اعلام ميشه حركت عكس انجام ميده چون واكنش بيش از حد كات ريت بوده
            درز اطلاعات يكي از دلايلشه
            اما يورو يا انس و نفت مسير حركتي نهايي نزول است
            ما منتظر هستيم دو ارز
            دلار امريكا و پوند انگليس در اينده نزديك افزايش بهره بدهند
            افزايش يا كاهش نرخ بهره از اين لحاظ اهميت داره كه تمام داده هاي اقتصادي
            اعمم اشتغال و توليد ملي و وووو
            نتيجه اش اين شده است
            پس اگر كشوري در مجموع داده هاي اقتصاديش به اين نتيجه برسه
            كه بايد كاهش نرخ بهره بده يعني توليد ملي در خطر قرار گرفته و براي ايجاد شغل و ايجاد در امد به اينكار دست زده است
            ارز يك كشور هم از نظر من براساس درامد كشور ارزش گزاري ميشود
            اگر در امد كشور بالابره من ارزش بيشتري به ارزش ميدم
            حالا اروپا در حالت ريكاوري است
            فكر كنيد با شروع كات ريت يورو ما شروع كرده بوديم به فروش يورو و خريد دلار
            كه از حالت ريكاوري به اقتصاد سرپا رسيده است
            نتيجه اين ميشد كه از ١.٣٦ شروع ميكرديم به ورود به ضرر ولي در نهايت به نسبت ١.٠٥ هم رسيديم
            اما در مورد ١.٢٠ شدن اين نسبت بنده حتي احتمال ١.١٨ رو هم ميدم ولي هر چه اين عدد بالاتر بره براي ريكاور شدن اروپا سم محسوب ميشه اينجاست كه بانكهاي مركزي وارد كارزار شده و يورو رو تيشه زده و دلار رو درو ميكنند
            چون بيمار در حالت ريكاور است اگر اين نسبت بالا بره يعني همه چي كشك شده
            از اون سمت امريكا هم سطح ١.٠٥ واسش جالب نيست و مرتب تغيير نرخ بهره رو به عقب ميندارزه
            به هر حال من فكر ميكنم بين ١.١٨ و ١.٠٥ با هم در گير بشن
            واسه همين حدس ميزنم سطح ده بارها لمس شود
            قاسم ناد علي(باباي ارين )
            ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-14-2015, 06:14 PM

نظر

• https://i.imgur.com/7NlD0iS.png

قاسم ناد علي

نظر

• ImageUploadedByTapatalk1431704030.006936.jpg

قاسم ناد علي

نظر

يورو كندل روزانه بسته شد و سيگنال فروش در ١.١٣١٣ با استاپ ١٤٧٠

قاسم ناد علي

قاسم ناد علي

نظر

قاسم ناد علي
                    toch profit
                    i love u pmc

قاسم ناد علي

نظر

[ATTACH]3966[/ATTACH]
                      sell 11900 sl 12190

قاسم ناد علي
                      فرصت نداد اسكرين شات تهيه كنيم
                      پروفيت خورد
                      حالا تصوير كندل روزانه ديشب
                      ImageUploadedByTapatalk1432038803.027799.jpg

قاسم ناد علي

نظر

• تحليل هفتگي يورو
                        اگر كندل اين هفته زير ١١.١ كلوز كند
                        سيگنال فروشي خاهيم داشت
                        ورود ١.١١ و استاپ ١٤٧٠
                        ImageUploadedByTapatalk1432131567.736967.jpg

قاسم ناد علي

نظر

• من يك كتاب نوشتم بنام معامله گري با بخت و اقبال
                          يكي به من گفت مرد حسابي با بخت و اقبال چرا نميري كازينو اومدي بازار مالي
                          ببينيد اوني كه ميره كازينو روي ورق بازي هم چند تا تكنيك بلده
                          از مدرسه تعطيل نشده بره كازينو
                          اون ميشه تكنيكال كازينو مال ما ميشه تكنيكال بازار مالي
                          مهم اينه كه بدونيم هيچكدام از اين تكنيكها قطعيت ندارن
                          اگر ورق خوب بياد با تكنيك پيروز ميشيم اما اگه ورق بد بياد با بهترين تكنيكها هم بازنده هستيم
                          اكسپرتهايي داريم كه تو تست ٥ ساله بازار موفق بودن ولي وقتي ران شدن حساب رو كال كردن
                          بازار قطعيت ندارد پس بهتره از ابتدا تصور كنيد تو كازينو هستيم تا اينكه روي علم و دانشتون زيادي حساب باز كنيد

قاسم ناد علي

نظر

• بازار فاركس با بازار افشار فرقي نداره اونجا ريال داريم دلار خريد و فروش ميكنيم تو فاركس دلار داريم يورو خريد و فروش ميكنيم اينجا اجاره ميديم اونجا سواپ ميديم
                            فقط اونجا رانت بازي نيست و ٢٤ ساعته است و اجراي دستورات سريعتر

قاسم ناد علي

نظر

تحليل هفتگي يورو
                              اگر كندل اين هفته زير ١١.١ كلوز كند
                              سيگنال فروشي خاهيم داشت
                              ورود ١.١١ و استاپ ١٤٧٠
                              [ATTACH]3977[/ATTACH]

قاسم ناد علي
                              خوب كندل اين هفته نزولي داره بسته ميشه و از نظر من سيگنال فروش يورو محسوب ميشه با استاپ ١٤٧٠
                              ImageUploadedByTapatalk1432310270.980896.jpg

قاسم ناد علي

نظر

خوب كندل اين هفته نزولي داره بسته ميشه و از نظر من سيگنال فروش يورو محسوب ميشه با استاپ ١٤٧٠
                                [ATTACH]3982[/ATTACH]

قاسم ناد علي
                                ماشالا چه استاپ چاق و چله ای
                                قیمت در محدود ریورسه در قیمت بهتری میشه فروش زد
                                ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 05-22-2015, 10:04 PM

نظر

پردازش ...
                                X