اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیهای شخصی قاسم ناد علی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آقای meta عزیز، من هم با خیلی از دوستان هم عقیده بودم که یورو کمی بالا خواهدرفت. اما تحت تاثیر استواری شما بر تحلیلتون قرار گرفتم. ظاهرا اگر یکم مسئله رو از بالاتر ببینیم نتایج خودشونو بهتر نشون میدن (البته این برداشت شخصی من از این اتفاقات بود). در هر حال خوشحالم که فرصت استفاده از وجود شما در اینجا رو دارم.
    موفق باشید.

نظر

• دومرتبه احساسم بهم ميگه قيمت يورو بالاست فروش ١.٦ زديم
      مرحله اول
      دوم ١.٦٥
      سوم ١.٧
      تارگت حداقل ١.٥

نظر

• يورو به ١.١٠ جامپ كرد كه غير قابل تصور بود
        ولي از اين دست مسايل در فاركس زياد پيش مياد
        به هر حال در داده هاي بنيادي از نظر من تغييري ايجاد نشده كه يورو بتونه بالا بره
        و حركت هم بصورت يك شادو و لحظه اي بود
        حجم پوزهاي من اونقدر كمه كه هميشه پيش بيني حركت ٤٠٠ پيپ خلاف پوز رو ميكنم
        كه امروز اتفاق افتاد
        به هر چند تا پوز داريم در سود و چند تا ضرر بالاخره تو اينگونه مواقع ميشه از خطر جامپيد

نظر

• "جانت یلن"، رئیس فدرال ریزرو ایالات متحده در نشست فدرال ریزرو صحبت کرد که در آنجا نگرانی هایی پیرامون عملکرد اقتصاد ایالات متحده که بدتر از حد انتظار ظاهر شده است عنوان شد. فعالان بازار تصمیم گرفتند که این منجر به تاخیر در افزایش نرخ بهره شود. سرمایه گذاران پیش از این مطمئن بودند که افزایش نرخ بهره در ماه ژوئیه رخ خواهد داد. اما فدرال ریزرو اشاره کرد که حتی اگر نرخ های بهره افزایش پیدا کنند بیشتر از 0.6% در انتهای امسال نخواهد بود. ضمن اینکه اکثر سرمایه گذاران اعتقاد دارند که نرخ بهره تا 1.1% افزایش پیدا کند. عدم توافق بین آمار رسمی فدرال ریزرو و انتظارات بازار باعث شد تا دلار بطور ناگهانی تا پایین ترین سطح طی 18 ماه اخیر افت ارزش پیدا کند.

نظر

• يورو پوند اماده ريزش ٧٢٣٠٠ قيمت خوبي براي فروش است
            مثل هميشه پوز ها راتقسيم ميكنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
              دومرتبه احساسم بهم ميگه قيمت يورو بالاست فروش ١.٦ زديم
              مرحله اول
              دوم ١.٦٥
              سوم ١.٧
              تارگت حداقل ١.٥
              اگر يورو به ١٠٦ برسه كه احتمال زيادي داره
              با توجه به اينكه بالاي ١٠٨ هم فروختم از معامله با سود خوبي خارج ميشم

نظر

• تارگت انس ١٠٣٠ يك كلام

نظر

تارگت انس ١٠٣٠ يك كلام
                  با تشکر از دوست عزیز لطفا تحلیلتون را کمی توضیح بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
                    با تشکر از دوست عزیز لطفا تحلیلتون را کمی توضیح بدید
                    تحليل من اينكه كه تا انس ١٣٤٠ رو نشكسته هر بالايي فرصت فروش است و مرتب كفهاي پايين تري ديده ميشود
                    تنها كفي كه متصور هستم ميتونه پايان ريزش باشد اگه پاينتر نره ١٠٣٠ است
                    بطور كلي طبق گفته مرحوم داو روندها تا نشانه قطعي برگشت در انها ديده نشود همانطور ادامه خاهند داشت
                    خصوصا در اقتصاد كلان كه اوضاع اقتصادي كشورها مانند كارخانجات بسرعت تغيير نمي كند
                    براي پورو هم هم سناريو رو داريم
                    بنده از ١،٨ يورو فروختم هر چي هم ميرفت بالا ميفرو ختم تا ١.١٣ هم حساب بالا رفتن رو كرده بودم
                    چون معتقدم يورو مرتب كفهاي پاينتري خاهد ساخت
                    چاپ مرتب پول هم كمكون ميكنه
                    اقتصاد خوب در حال حاضر امريكا هم كمك شايان ديگر

نظر

• دوست عزیز سلام.
                      من با تحلیلها و دیدگاههای شما همیشه ارتباط خوبی برقرار میکنم و به همین علت همیشه نظراتتون رو به میزان زیادی در دیدگاهم اثر میدم. میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم که آیا eurusd در همین نزول فعلی کف 13 مارچ رو میزنه یا ممکنه صعودی به بالاتر رو داشته باشیم از نظر شما؟
                      ممنون از راهنماییتون.

نظر

• نوشته اصلی توسط argo
                        جناب جججج
                        بنده و شما زياد در مورد فاركس بحث كرديم
                        خوشحال باشيد كه امروز متوجه ريسك بالاي فاركس شديد
                        فاركس بازار سود اوري است اما نه براي ايراني ها
                        اگر هدف شما در فاركس درامد ٢٠ درصدي درسال باشد هيچگاه كال نميشويد
                        ولي ايراني تفاوت در امدي ٢٠ درصدي دلاري را با درامد ٢٠ درصدي ريالي متوجه نميشود
                        انتظارات بالا باعث كال شدن حساب ميشود
                        زمانيكه صحبت از ماهيانه ده درصد ميكنيد
                        عاقبت كال شدن است
                        ضررها باعث درسهاي سودمند ميشوند
                        مورد اخر معامله گري هنر است و احتياج به احساس دارد
                        همانطور كه هر ادمي نمي تواند با خاندن كتاب هنرمند شود معامله گري در فاركس هم همين است
                        هنر ذاتي است و بايد ان را پرورش دهيد
                        اگر توانستيد با نگاه كردن به نمودارها و مديريت سرمايه با احساستان درامد اكتساب كنيد به خودتان تبريك بگوييد
                        كه اين استعداد را ذاتا داريد
                        هنر تريد كردن

نظر

• نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
                          دوست عزیز سلام.
                          من با تحلیلها و دیدگاههای شما همیشه ارتباط خوبی برقرار میکنم و به همین علت همیشه نظراتتون رو به میزان زیادی در دیدگاهم اثر میدم. میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم که آیا eurusd در همین نزول فعلی کف 13 مارچ رو میزنه یا ممکنه صعودی به بالاتر رو داشته باشیم از نظر شما؟
                          ممنون از راهنماییتون.
                          نظر من نزول بيشتر و حتي تا برابري اين دو ارز است

نظر

بله دقيقا عيب از نحوه استفاده از فاركس در ايران است
                            شما با ١٠٠٠ دلار يكصدم لات پوز بگير ببينم چطوري ضرر ميكني
                            اصلا الان يورو نسبتش ١.١ است
                            فرض كن من ١٠٠٠ دلار دارم ١.٠٩ فروختم
                            ١.١٠ هم ميفروشم
                            ١.١١ و ١.١٢
                            صبر كن ببين تا يكماه اينده
                            چه اتفاقي واسم ميفته
                            فاركس سيف ترين بازار است اگر ما بخاهيم
                            چون اقتصاد كشور به راحتي تغيير جهت نميده
                            در حاليكه يك كمپاني به راحتي ميتونه تغيير روند بده
                            وقتي قرار است اروپا مرتب پول چاپ كنه و ارزش يورو بياره پايين تو نمودارها دنبال چي ميگردين
                            يادمه وقتي ين هنوز زير ١٠٠ بود هم همين حرفو زدم
                            وقتي إبه مرتب پول چاپ ميكنه چي بهتر از فروش ين و خريد دلار ميتونست باشه
                            الان ين كجا واستاده ،،،
                            الان كه دارم اين پست رو ميزنم در حدود ٦٠٠ پيپ از اولين پوز خريد من در ارز كانادا و پوند ميگذره
                            و خاهيد ديد كه تمام پوزهامو در اين ارز با سود ميبندم
                            چرا كه دورنماي اقتصاد انگليس از اقتصاد كانادا حداقل براي يكسال اينده درخشانتر است و روند اين ارز صعودي است
                            براي اينكه حدس من اشتباه در بياد بايد اتفاق بزرگي در يكي از اين دو كشور اتفاق بيفته
                            كه خوشبختانه هر دو جز امن ترين كشورهاي دنيا هستند
                            گفتم شايد مفيد واقع بشه

نظر

• اينم اينجا يادگار بزاريم
                              نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                              ببينيد اينكه از روي تقاضاي اوراق شما حدس ميزنيد روند يك ارز دو يكماه اينده صعودي است خللي در روند تحليل ايجاد نميكند
                              دورنماي كلي اينه كه اروپا با غده اي بنام يونان درگير است و امار جالب اقتصادي ندارد كه همه منجبر تصميم در خصوص كاهش نرخ بهره و يا چاپ پول شده است
                              خوب حالا به هر علتي اصلا خراب شدن دستگاه چاپ پول اين عمل به تاخير ميفته و امار نه جالب هم براي ماه جاري از امريكا مياد و يورو مثل الان صعود ميكنه
                              خوب تازه براي بنده فرصت مناسب پيش مياد كه وارد فروش بشم و مثلا از ١.٠٩
                              شروع كنم به فروش ١.٠٩
                              ١.١ و ١.١١ و ١.١٢ و ١.١٣
                              تا زمانيكه خرابي برطرف بشه فعلا با برق اظطراري خودمون رو نگه ميداريم
                              زماني من ضرر ميكنم كه دستگاه چاپ پول جمع بشه و نرخ بهره تغيير كنه و يا يونان صادرات انجام بده

نظر

• تحلیهای شخصی meta ارزهای ا یورو ین و پوند به دلار

استراتژي موفق تكنيكال به نظر من كندل استيك و خط روند است
                                نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                                به هر حال الگوهايي كه بهتر از نظر من ميشه باهاش تريد كرد
                                [ATTACH]3927[/ATTACH][ATTACH]3928[/ATTACH][ATTACH]3929[/ATTACH]
                                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 05-10-2015, 08:09 PM

نظر

پردازش ...
                                X