اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی فرید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوست عزیز عکس های گرفته شده واقعا بی کیفیته اصلا نمی شود تشخیص داد بازم ممنون از کارتون
    همیشه به فکر فردایمان هستیم غافل از این که داشته های امروز آرزو های دیروز است

نظر

• سلام دوست عزیز
      کجاش بی کیفیته؟! کجاش واسه شما خوانا نیس؟! البته شاید بهتر باشه رنگ بندی چارت رو عوض کنم
      اما عمدا دستکاری نکردم که بگم با همون ابزار اولیه هم میشه ترید کرد و نیاز به سیستم های خاص نیست. اما چشم سعی میکنم کیفیت عکس رو بیشتر کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
        به نظر می رسد کم کم از قدرت خریداران کم شده و در محدوده 175.70 روشندگان قدرت گرفته و پیش بینی می گردد در محدوده مورد نظر کاهش قیمت تا حدود سطح 174.10 داشته باشیم

صبر زیادی هم خوب نیست ها! .هی منتظر شدم تا در سقف ها سل بزنم اما هی رفت پایین تر و حدود 80 پیپ ریخته و من بی نصیب موندم از این جفت ارز . (خدایا جفت ارزهای دیگر را برای ما نگاه دار!).

نظر

صبر زیادی هم خوب نیست ها! .هی منتظر شدم تا در سقف ها سل بزنم اما هی رفت پایین تر و حدود 80 پیپ ریخته و من بی نصیب موندم از این جفت ارز . (خدایا جفت ارزهای دیگر را برای ما نگاه دار!).
          نقل قول هایی از اقای آزادی:
          -نمودارها دو بعد دارند بعد قیمت و زمان
          -نگاه به بازار تنها بر اساس قیمت در حقیقت استفاده از 50% ظرفیت تحلیل گری است
          -تحلیل گر متوسط تحلیل قیمت میکند و تحلیل گر حرفه ای تحلیل قیمت + تحلیل زمان
          -نگاه تک بعدی (تنها بر اساس قیمت)به بازار عملا نمیتواند حقیقت امواج و چگونگی رفتار بازار را به درستی نشان دهد
          -هر گشت و گذاری در بازار درهر قالبی اعم از الیوت ،هارمونیک،اندیکاتور،سیستم های مکانیکی و غیر مکانیکی تحلیل کلاسیک ...به صورت خام نتیجه ای در بر ندارد
          -نقاط برگشت قیمت شامل (prz (potensial reverse zone) +trz(time reverse zone میباشد یعنی ناحیه ای که محدوده پر ترافیک قیمتی و زمانی باشدو زمانی که نتوانیم چنین ناحیه ای را پیدا کنیم عملا برگشت بازار منتفی است
          -تحلیل هر چارت باید از دو دید و دو نگاه باشد یکی از دید خریداران و دیگری از دید فروشندگان که این نوع نگاهها با تحلیل زمانی حاصل میشود
          -درجه اعتبار بسیاری از الگوهای هارمونیک و کلاسیک و..با تحلیل زمانی سنجیده میشود
          -پای چارت ننشینید
          - تحلیل صرفا قیمتی باعث عدم آرامش و مشکلات روحی و روانی در تریدر میشود
          و....
          منبع :کتاب رکن سوم بازار
          دوست عزیز از تحلیل زمانی هم استفاده فرمایید تا به جمله معروف استاد(در ترید آرامش حرف اول را میزند )دست یابید...
          با عرض پوزش از ایجاد پارازیت در تاپیک شما بنده را عفو بفرمایید...
          ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/ در ساعت 07-07-2014, 09:03 PM

نظر

• ممنون از لطف شما
            آقا مزاحمت کجا بود! من خوشحال میشم کسی اینجا نظرش رو بیان کنه. تاپیک مال همه ست .
            البته من یکسره پای چارت نیستم ٰ و این جمله رو کمی به حالت طنز گفتم مثلا!
            ولی بلهٰ قبول دارم که باید زمان رو هم در نظر گرفت
            ممنونم

نظر

• AUD/CAD - 4H :

نظر

این پوزیشن فعال نشد .دلیل : طبق گفته دوست عزیزمان الگوی شارک غیر ایده آل

نظر

• USD/JPY - time : 4H - احتمال تشکیل الگوی ولفی

ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 07-08-2014, 04:24 PM

نظر

نتیجه :

قیمت پس از رسیدن به تی پی 3 و برگشت از سقف کانال مجدد به سمت کف کانال حرکت کرده و در کف به دنبال بستن پوزیشن فروش هستم. در صورتی که در کف کانال قیمت مجدد به سمت بالا برگشت کند با گرفتن تریگر می توان تا محدوده سقف به دنبال خرید بود

EUR/AUD - Time : 1H

نظر

• EUR/JPY - Time : 1H

قیمت در تایم 1 ساعته در حال تکمیل الگوی شارک ایده آل می باشد. در محدوده سطوح قیمتی 137.80 - 138.10با تریگر می توان وارد پوزیشن خرید با اهداف تی پی در محدوده 138.80 - 139 بود. سطوح دقیق تر با گذر زمان معلوم خواهد شد.

نظر

در تایم 4 ساعته وقیمت موفق به عبور از نقطه B شده و به نظر در حال تشکیل الگوی ایده آل شارک می باشد. در صورتی که قیمت موفق شود از کف قبلی خود یعنی سطح 13.91 عبور کند می توان تا محدوده های نشان داده شده به دنبال فروش بود

نتیجه : (در ادامه انتظار نزول تا تی پی دوم و سپس یه بازگشت اصلاحی داریم)

نظر

• سلام

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوست عزیز

نظر

EUR/JPY - Time : 1H

قیمت در تایم 1 ساعته در حال تکمیل الگوی شارک ایده آل می باشد. در محدوده سطوح قیمتی 137.80 - 138.10با تریگر می توان وارد پوزیشن خرید با اهداف تی پی در محدوده 138.80 - 139 بود. سطوح دقیق تر با گذر زمان معلوم خواهد شد.

در ادامه قیمت سریعتر از انچه فکرش رو می کردیم به سطح 88.6٪ رسید و جهت احتیاط یک خرید انجام گرفته و دو عدد پندینگ اوردر هم برای شکل گیری کاملتر الگو ( احتمال اصلاح تا سطح 113٪ هم هست ) قرار داده شده. حدود تی پی ها با فرض اصلاح 113٪ CD.می باشد و در صورتی که از همین 88.6٪ قیمت برگشت کند مقداری تی پی ها بالاتر رفته که به علت قناعت به همین مقادیر راضی هستم!
                              EUr/JPY - Time : 30 min

نظر

• CHF/JPY - Time : 1H :

نظر

پردازش ...
                                X