اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های تمرینی فرید

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اصلاحیه برای تصویر پست شماره 135 :

مقدار استاپ لاس = 113.50

نظر

• NZD/USD - Time : 1H

تشکیل الگوی AB=CD

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
        NZD/USD - Time : 1H

تشکیل الگوی AB=CD

یه اشتباه لپی در تصویر تحلیل بالا رخ داده که در این تصویر جدید اصلاح می گردد.
        با توجه به اینکه موج BC. تا 61.8٪ موج AB را اصلاح کرده ، پس انتظار داریم موج CD تا 161.8٪ موج BC صعود کند و سپس از آنجا با تکمیل AB=CD به سمت تی پی ها نزول کند. من چون اوردر فروش فعال شده یک عدد پندینگ اوردر هم در بالاتر قرار دادم که تا با رسیدن قیمت به آن سطح و نزول مجدد ایشالا با سود مناسب از معامله خارج بشم
        (توضیح : بروکر من در صورتی که بر حجم در قیمت جدید اضافه کنمٰ میانگین قیمتها را ملاک معامله قرار داده و دو اوردر جدا نشان نمی دهد)

نظر

پوزیشن فعال شده :

داشت فراموش می شد.
          دوستان یکبار با رسیدن به 13680 پوزیشن قبلی رو بستم و الان مجدد پوزیشن خرید با تی پی ها مشخص شده در تصویر باز شد
          EUR/USD / Time : Daily

نظر

در ادامه قیمت سریعتر از انچه فکرش رو می کردیم به سطح 88.6٪ رسید و جهت احتیاط یک خرید انجام گرفته و دو عدد پندینگ اوردر هم برای شکل گیری کاملتر الگو ( احتمال اصلاح تا سطح 113٪ هم هست ) قرار داده شده. حدود تی پی ها با فرض اصلاح 113٪ CD.می باشد و در صورتی که از همین 88.6٪ قیمت برگشت کند مقداری تی پی ها بالاتر رفته که به علت قناعت به همین مقادیر راضی هستم!
            EUr/JPY - Time : 30 min

نتیجه : تیپی اول تاچ شد. حدود 2٪ بالانس سود به دست آمد که همون عامل قناعت فعلا من رو از ترید روی این جفت ارز خارج کرد. امیدوارم اگه کسی این سیگنال رو گرفته بود ، راضی باشه و من رو هم دعا کنه!!!

نظر

بای استاپ فعال شده و در ادامه با اینکه مقدار شاخص Service PMI کمتر از حد انتظار اعلام شد ولی پوند در برابر یورو تقویت شد و قیمت مقداری نزول کرد ولی هنوز در محدوده الگوی باترفلای بوده و من به حجم خرید افزودم :

واسه خالی نبودن عریضه . طبق فرمایش Polino عزیز الگو رو نشد به زور به خوردش بدیم! اما خب طبق سیستم شخصی و بر اساس همون بحث میانگین گیری قیمت در بروکر تونستم با سود خارج بشم.

ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 07-10-2014, 12:13 PM

نظر

• بدون شرح :

نظر

NZD/USD - Time : 1H

تشکیل الگوی AB=CD

نتیجه :

تی پی : 0.8762 صحیح است
                  ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 07-15-2014, 07:45 PM

نظر

• چون هفته پیش در این حساب خودم 5٪ بالانس سود و در حساب کوجک دیگری که دارم 30٪ بالانس سود کرده ام ، هفته جاری رو به خودم نیمچه مرخصی دادم و شاید کمتر بیام انجمن

نظر

• هنوز نتونستم این کرم تحریک کننده برای انجام ترید رو کامل بکشم و نابود کنم!!!

نظر

هنوز نتونستم این کرم تحریک کننده برای انجام ترید رو کامل بکشم و نابود کنم!!!

استاپ این پوزیشن با یک شادو سر خبر زده شد و البته در ادامه یک ریزش داشتیم که در اونجا از خجالت اون استاپ و ضرر دراومدم.

نظر

USD/JPY - time : 4H - احتمال تشکیل الگوی ولفی

و در ادامه آماده میشیم واسه خرید ( ورود با تریگر )

نظر

• EUR/AUD - Time : 30 MIN

نظر

• سلام
                              عذر میخوام من یه مقدار سرم از لحاظ کار بیرون شلوغ شده و همچنین گرفتار کارروی سایت خودم هستم واسه همین زیاد فرصت دست نمیده.

eur/usd - time : daily

نظر

• ...
                                فایل های پیوست شده
                                ویرایش توسط محمد : https://www.traderha.com/member/5319-محمد در ساعت 08-08-2014, 01:14 PM

نظر

پردازش ...
                                X