اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دستیار معامله گر

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
    یادش بخیر...داشتم پستهای قدیمی رو میخوندم که کجا بودیمو به کجا رسیدیم...

این پست جناب مهرداد عزیز بود که به بنده گفته بود بازار کاملا قطعیت دارد...

بعد دو سال تلاش و پشتکار شبانه روزی به لطف خدا بنده هم به این نتیجه رسیدم که بازار کاملا قطعیت دارد...

آره عزیزان این بازار کاملا قطعیت دارد و کاملا قابل پیشبینی است...

و تنها راهی که به موفقیت میرسد رسیدن به این قطعیت است...

شادی سراسر وجودتان...
    بعد از دوسال به این نتیجه رسیده ای که بازار دارای قطیعت است شک نکن تا زمانی که این دید را داری و با این طرز فکر معامله کنی فقط حاصل کارت کال شدن در بازارهای مالی است بازار بازار احتمالات است هنوز زود است این بازار درک کنید چندین سال دیگر باید وقت بگذاری تا راه موفقیت را پیدا کنی ولی تلاشت خوب است ادامه بده پشتکاری که من در تو مبینم موفقیت است ولی نه در حال حاضر در اینده .یک تبصره هم دارد به همین تلاشت ادامه بدهی

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
      بعد از دوسال به این نتیجه رسیده ای که بازار دارای قطیعت است شک نکن تا زمانی که این دید را داری و با این طرز فکر معامله کنی فقط حاصل کارت کال شدن در بازارهای مالی است بازار بازار احتمالات است هنوز زود است این بازار درک کنید چندین سال دیگر باید وقت بگذاری تا راه موفقیت را پیدا کنی ولی تلاشت خوب است ادامه بده پشتکاری که من در تو مبینم موفقیت است ولی نه در حال حاضر در اینده .یک تبصره هم دارد به همین تلاشت ادامه بدهی
      حیف که نمیتونید واقعیت بازار رو ببینید...تجربه تکنیکالی 10 یا 20 ساله یا بیشتر هیچ کدام بدرد ترید نمیخورد چون قیمت ها کلا با تکنیکال یا فاندامنتال حرکت نمیکنند...امیدوارم روزی به حرف بنده برسید...

براتون از صمیم قلب ارزوی موفقیت میکنم دوست من...
      ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 07-06-2017, 08:26 PM

نظر

یادش بخیر...داشتم پستهای قدیمی رو میخوندم که کجا بودیمو به کجا رسیدیم...

این پست جناب مهرداد عزیز بود که به بنده گفته بود بازار کاملا قطعیت دارد...

بعد دو سال تلاش و پشتکار شبانه روزی به لطف خدا بنده هم به این نتیجه رسیدم که بازار کاملا قطعیت دارد...

آره عزیزان این بازار کاملا قطعیت دارد و کاملا قابل پیشبینی است...

و تنها راهی که به موفقیت میرسد رسیدن به این قطعیت است...

شادی سراسر وجودتان...
        من هم با نظر استادم اینشتین بزرگ موافقم و تنها چیزی که به قطع میشه راجبش نظر داد جهل ما آدم هاست ولا غیر!
        اینشتین میگوید : دو چیز انتها ندارد ٬ یکی کهکشان ها و دیگری حماقت انسانها ولی در مورد اولی مطمئن نیستم .
        When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

• در هر لحظه هر حجمی در هر جهتی می تواند وارد شود.
          ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 07-07-2017, 12:25 AM
          https://t.me/MoRaFx

نظر

• نوشته اصلی توسط Gioteen نمایش پست ها
            من هم با نظر استادم اینشتین بزرگ موافقم و تنها چیزی که به قطع میشه راجبش نظر داد جهل ما آدم هاست ولا غیر!
            اینشتین میگوید : دو چیز انتها ندارد ٬ یکی کهکشان ها و دیگری حماقت انسانها ولی در مورد اولی مطمئن نیستم .
            شما از جمله اون کسایی بودی که دو سال پیش با توهین به بزرگمردی چون جناب گیتی باعث شدی ایشون دیگه در انجمن تریدرها فعالیت نکنن و جامعه تریدری از نعمت وجود ایشون محروم بشه و این به حق خسران بزرگیه برای تریدرهای ایرانی...

ولی بدون به کوری چشم شما و امثال شما بنده هر چند بعد دو سال با همین مطالب اندکی که از ایشون به جا مونده و با وجود اینکه ایشون تمام عکسهای مطالبشون رو پاک کردند بنده بالاخره فهمیدم ایشون چی میگفتن و به روشی دست پیدا کردم که شما در خواب هم نمیتونی ببینی اینقدر ساده و اسان میشه ترید کرد و پول دراورد...

و جای بسی امیدواریه برای سایر دوستان که با همین مطالب جناب گیتی و با وجود عکسهای پاک شده میتونند راهی رو پیدا کنند به موفقیت منتهی میشه...

بنابراین با توجه موارد پیش اومده در این انجمن جمله ای که از انیشتین نقل قول کردی به حق در مورد شما کاملا صدق میکنه...

موفق باشی عزیز...

نظر

حیف که نمیتونید واقعیت بازار رو ببینید...تجربه تکنیکالی 10 یا 20 ساله یا بیشتر هیچ کدام بدرد ترید نمیخورد چون قیمت ها کلا با تکنیکال یا فاندامنتال حرکت نمیکنند...امیدوارم روزی به حرف بنده برسید...

براتون از صمیم قلب ارزوی موفقیت میکنم دوست من...
              فقط بشین یکم با خودت خلوت کن ببین می تونستی با هرچی که خودت فکرش را می کنی منطقه عرضه و تقاضا و یا مناطق خرید و فروش جناب پلدوست و ...ریزش امروز نقره و یا ان ریزش بزرگ دلار-فرانک را پیش بینی کنی اون وقت به نتیجه می رسی این بازار و یا هر بازار دیگر بازار احتمالات است و با رعایت بعضی ملزومات هم میشه موفق شد

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                فقط بشین یکم با خودت خلوت کن ببین می تونستی با هرچی که خودت فکرش را می کنی منطقه عرضه و تقاضا و یا مناطق خرید و فروش جناب پلدوست و ...ریزش امروز نقره و یا ان ریزش بزرگ دلار-فرانک را پیش بینی کنی اون وقت به نتیجه می رسی این بازار و یا هر بازار دیگر بازار احتمالات است و با رعایت بعضی ملزومات هم میشه موفق شد
                ببین دوست من بازار در برخی شرایط کاملا قابل پیشبینی است،کاملا قابل پیشبینی یعنی اینکه در برخی شرایط مخصوصا در انتهای روندها قیمت ها دقیقا یک رفتار ثابت دارند...منظور این نیست که در هر لحظه بتوان ترید کرد بلکه باید شرایط ورود مهیا شود با توجه به منطق و روانشناسی بازیگران بازار که دقیقا بر اساس دو صفت بشری یعنی ترس و طمع است...

تمام حرف این است که در دل این بی نظمی اشکار در بازار نظمی نهفته است که بر اساس منطق و روانشناسی ترس و طمع بازیگران بازار است که بر اساس این نظم نهفته میتوان تریدهایی کرد که ضریب موفقیت نزدیک به 100 درصد است و در صورت فیلد شدن بازار به این نظم نهفته احترام خواهد گذاشت و به نقطه ورود برخواهد گشت...

اگر به این نظم نهفته پی ببرید ان وقت حرفهای بنده را درک خواهید کرد...

موفق باشی...

نظر

شما از جمله اون کسایی بودی که دو سال پیش با توهین به بزرگمردی چون جناب گیتی باعث شدی ایشون دیگه در انجمن تریدرها فعالیت نکنن و جامعه تریدری از نعمت وجود ایشون محروم بشه و این به حق خسران بزرگیه برای تریدرهای ایرانی...

ولی بدون به کوری چشم شما و امثال شما بنده هر چند بعد دو سال با همین مطالب اندکی که از ایشون به جا مونده و با وجود اینکه ایشون تمام عکسهای مطالبشون رو پاک کردند بنده بالاخره فهمیدم ایشون چی میگفتن و به روشی دست پیدا کردم که شما در خواب هم نمیتونی ببینی اینقدر ساده و اسان میشه ترید کرد و پول دراورد...

و جای بسی امیدواریه برای سایر دوستان که با همین مطالب جناب گیتی و با وجود عکسهای پاک شده میتونند راهی رو پیدا کنند به موفقیت منتهی میشه...

بنابراین با توجه موارد پیش اومده در این انجمن جمله ای که از انیشتین نقل قول کردی به حق در مورد شما کاملا صدق میکنه...

موفق باشی عزیز...

تو بگو به سود قطعی و پول آسون رسیدی مام همه جا میگیم آره!!!

خوش دارم خوش باشی با خیال خامت...

فقط تو خلوتت از توهمات شیرینت که در اومدی بشین خوب فکر کن ببین با خودت چند چندی!

واقعا بعضی ها رو باید گذاشت تو موزه !
                  When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

تو بگو به سود قطعی و پول آسون رسیدی مام همه جا میگیم آره!!!

خوش دارم خوش باشی با خیال خامت...

فقط تو خلوتت از توهمات شیرینت که در اومدی بشین خوب فکر کن ببین با خودت چند چندی!

واقعا بعضی ها رو باید گذاشت تو موزه !
                    اینقدر حرص نخور دوست عزیز...

داشتن هر چیزی در درجه اول لیاقت میخواد پس حرص خوردن نه تنها فایده ای نداره بلکه باعث جلوگیری از رشد و پیشرفتت هم میشه...

مطمعن باش با این طرز فکرت متاسفانه هرگز موفق نمیشی و سالهای سال به دور خودت خواهی چرخید...موفقیت برای کسانیه که روح و روان ارامی داشته باشن...

خوش باشی عزیز دل...

نظر

اینقدر حرص نخور دوست عزیز...

داشتن هر چیزی در درجه اول لیاقت میخواد پس حرص خوردن نه تنها فایده ای نداره بلکه باعث جلوگیری از رشد و پیشرفتت هم میشه...

مطمعن باش با این طرز فکرت متاسفانه هرگز موفق نمیشی و سالهای سال به دور خودت خواهی چرخید...موفقیت برای کسانیه که روح و روان ارامی داشته باشن...

خوش باشی عزیز دل...
                      محسن جان من چه حرصی باید بخورم ! شما مگر منو میشناسی ؟ نکند در این مورد هم قطعیت داری که من موفق نیستم ؟!!
                      من دلم برای شما میسوزه که با این طرز فکر متاسفانه عمر و جوونیتو هدر میدی !
                      ولی حالا که اینطور دوست داری باشه ! به همین منوال ادامه بده !

شرمنده ولی بسیار زیاد تر از حدی که حقت بوده وقتمو واست گذاشتم بلکه بیدار بشی ! ولی با این سطح تفکری که داری اگر به بحث ادامه بدم باهات خودمو زیر سوال بردم. پس بهتره که دیگر شما هم جواب ندی و اگر دادی جواب من به شما همین امضا من این پایین هست و این جواب نهایی و قطعی هست!

نظر

• متاسفانه طرز فکر قطعیت در بازار خیلی ها رو سال ها سر در گم کرده. و آخر به هیچ منتهی میشه.

نظر

محسن جان من چه حرصی باید بخورم ! شما مگر منو میشناسی ؟ نکند در این مورد هم قطعیت داری که من موفق نیستم ؟!!
                          من دلم برای شما میسوزه که با این طرز فکر متاسفانه عمر و جوونیتو هدر میدی !
                          ولی حالا که اینطور دوست داری باشه ! به همین منوال ادامه بده !

شرمنده ولی بسیار زیاد تر از حدی که حقت بوده وقتمو واست گذاشتم بلکه بیدار بشی ! ولی با این سطح تفکری که داری اگر به بحث ادامه بدم باهات خودمو زیر سوال بردم. پس بهتره که دیگر شما هم جواب ندی و اگر دادی جواب من به شما همین امضا من این پایین هست و این جواب نهایی و قطعی هست!
                          خیلی جالبه دقیقا حرفایی که میزنی کاملا و 100 درصد و در درجه اول در مورد خودت صدق میکنه عزیز دل...

اتفاقا بعد وقتی که رو مطالب جناب گیتی گذاشتم نه تنها عمر و جوونیم هدر نرفته بلکه زندگیم تازه شروع شده چون موفقیت و کسب درامد ازین بازار برام راحت تر از اب خوردنه...

بعد از این پست دیگه بنده هم جوابی نمیدم و شما هم که وقت گرانبهاتو که یه عمر رو مسائل بیهوده تکنیکال گذاشتی بیا یه کم یه جور دیگه فکر کن شاید اینکه این همه سال نتیجه نگرفتی راهو اشتباه رفتی و حقا هم همینطوره...مسیر درست نتیجه درست و مسیر غلط نتیجه غلط داره...

ببخشید اما لازم بود که برای یک بار هم شده جواب شما رو که باعث شدی تریدرهای بزرگی تو این سایت فعالیت نکنند رو بدم و جواب نهایی بنده هم صحبتهای خود شماست که کاملا در مورد خودتون صدق میکنه...دیگه در جواب شما پستی ارائه نمیشه...

برات ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم چشم و گوشت باز بشه...

شادی سراسر وجودت عزیزم

نظر

• دوست عزیز چرا الکی شلوغش میکنی! تا جایی که ما یادمون میاد گیوتین به پولدوست توهینی نکرد و فقط گفت استیتمنت بزار! واتفاقا این آقای پولدوست بودند که فحاشی کردند و بعدش اومدن و از گیوتین عذرخواهی کردند ! اگر سود کردنتون و قطعیتون هم مثل تهمت زدنتون هست که باد هواست ! شما هم گویا مثل آقای پول دوست دوست داری که پول دار بشی! ولی دوست داشتن یک چیزه و شدن چیز دیگر!
                            آسمون وجودتون پر ستاره !!!
                            تلگرام :https://t.me/FxTotal

بانک اکسپرت و اندیکاتور

نظر

خیلی جالبه دقیقا حرفایی که میزنی کاملا و 100 درصد و در درجه اول در مورد خودت صدق میکنه عزیز دل...

اتفاقا بعد وقتی که رو مطالب جناب گیتی گذاشتم نه تنها عمر و جوونیم هدر نرفته بلکه زندگیم تازه شروع شده چون موفقیت و کسب درامد ازین بازار برام راحت تر از اب خوردنه...

بعد از این پست دیگه بنده هم جوابی نمیدم و شما هم که وقت گرانبهاتو که یه عمر رو مسائل بیهوده تکنیکال گذاشتی بیا یه کم یه جور دیگه فکر کن شاید اینکه این همه سال نتیجه نگرفتی راهو اشتباه رفتی و حقا هم همینطوره...مسیر درست نتیجه درست و مسیر غلط نتیجه غلط داره...

ببخشید اما لازم بود که برای یک بار هم شده جواب شما رو که باعث شدی تریدرهای بزرگی تو این سایت فعالیت نکنند رو بدم و جواب نهایی بنده هم صحبتهای خود شماست که کاملا در مورد خودتون صدق میکنه...دیگه در جواب شما پستی ارائه نمیشه...

برات ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم چشم و گوشت باز بشه...

شادی سراسر وجودت عزیزم
                              سلام
                              ضمن عرض تبریک به شما به جهت موفقیتتان این نکته را باید عرض کنم که ارائه این بحث ها در فضاهای عمومی که بعضا برخی آیدی ها با فرمولهای مدیریت سرمایه و آیبی گری و دوره های آموزشی و....به کسب درآمد مشغول هستن بی تردید اعتراض این افراد را در جهت سرکوب کردن و مخفی نمودن حقیقت در پی خواهد داشت چرا که دکان آنها تعطیل خواهد شد پس در درجه اول آزموده را آزمودن خطاست و طی کردن مسیر بزرگان در جهت اثبات حقانیت بازار که به دلیل ذکات علمشان بوده در مکانهای عمومی نتیجه ای جز تخریب و توهین نداشته و همانطور که شاهدیم این بزرگان با فعالیت نکردنشان در مکانهای عمومی بی مهری این تخریبچیها را با تنبیه عموم تلافی میکنند ....
                              مساله دوم اینکه نامبردن اسامی کسانی که در بازار موفق بوده اند در مکان های عمومی هم شاید از باب تقدیر از آنها باشد ولی به نظر بنده صحیح نیست چرا که این افراد نیازی به تایید دیگران ندارند و وقتی 99درصد در توهم ترید غوطه ورند در خلوت خود کسب سودی با آرامش دارند و تنها با این کار مزاحمت هایی برای ایشان خواهد داشت ...
                              مسئاله بعدی اینکه به فرض دروغگو بودن اساتیدی که قدم در راه اثبات قطعیت بازار داشته اند نتیجه خوبی که میتوان دید تعطیل شدن تبلیغ های تریدر نماها برای جذب مشتری بوده و باز شدن چشم و گوش طالبان راه حقیقت که این به نوبه خود خدمت بزرگی است از جانب اساتید
                              نظر به اینکه ادامه بحث چیزی جز توهین و رنجش خاطر ندارد بنده به نیابت از ناظر فروم و به دلیل صاحب حق بودن در این تاپیک ختم تاپیک را اعلام میکنم تا بیشتر خاطر کسی مکدر نشود...
                              آنکس که بداند و بخواهد که بداند
                              خود را به بلندای سعادت برساند
                              آنکس که بداند و بداند که بداند
                              اسب شرف از گنبد گردون بجهاند
                              آنکس که بداند و نداند که بداند
                              با کوزه ی آب است ولی تشنه بماند
                              آنکس که نداند و بداند که نداند
                              لنگان خرک خویش به مقصد برساند
                              آنکس که نداند و بخواهد که بداند
                              جان و تن خود را ز جهالت برهاند
                              آنکس که نداند و نداند که نداند
                              در جهل مرکب ابدالدهر بماند
                              آنکس که نداند و نخواهد که بداند
                              حیف است چنین جانوری زنده بماند..
                              موفق باشید
                              ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/member/19067-mehrdad در ساعت 07-07-2017, 01:52 PM

نظر

پردازش ...
                              X