اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیلهای شخصی mastersh

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آفرین آقای شیرانی ... حال کردم .... موفق باشی ... برات آرزوی موفقیت میکنم ...
    به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

• نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها
      آفرین آقای شیرانی ... حال کردم .... موفق باشی ... برات آرزوی موفقیت میکنم ...
      سلام بر استاد بابک عزیز
      بنده از شما و تمامی اساتید بزرگ این فروم به خاطر اینکه با کمال صبر و فروتنی در هدایت و نشان دادن راه به افراد هیچ کمکی را دریغ نمیکنید و همواره یاری رسان و انرژی بخش هستید سپاسگزارم ...
      به شخصه همواره از کمک وراهنمایی های بی دریغ اساتید و به ویژه شخص شما بهره های بسیار برده ام که در قالب جملات نمیگنجد..
      ارزوی سلامتی و ثروت را برای شما دارم...

نظر

• GOLD_H1
        تبدیل سطوح،واگرایی زمانی و اچدی مثبت میتواند زمینه ای برای رشد قیمت حد اقل تا سقف کانال را به همراه داشته باشد....

نظر

• aud usd_h1
          با تکمیل موج ab=cd و رسیدن به سقف کانال و قرار گیری در محدوده prz الگوی شارک با توجه به پر شدن ظرف زمان و واگرایی ایجاد شده کم کم ریسک خرید در این جفت ارز بالا میرود...در گام اول میتوان به ریزش تا کف کانال امید داشت
          ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/ در ساعت 11-12-2014, 04:22 PM

نظر

• سلام

آفرین آقای شیرانی . همه تحلیل ها کامل و جامع . بسیار عالی

به جرات میتوانم عرض کنم شما بهترین تحلیگر این فروم هستید .

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
              سلام

آفرین آقای شیرانی . همه تحلیل ها کامل و جامع . بسیار عالی

به جرات میتوانم عرض کنم شما بهترین تحلیگر این فروم هستید .

موفق باشید
              سلام
              ممنون از لطف شما اما این فروم خوشبختانه اساتیدی داره که من انگشت کوچیکه اونها هم نیستم و به شاگردیشون افتخار میکنم....
              مرسی از شما...

نظر

• نوشته اصلی توسط SHIRANI نمایش پست ها
                سلام
                ممنون از لطف شما اما این فروم خوشبختانه اساتیدی داره که من انگشت کوچیکه اونها هم نیستم و به شاگردیشون افتخار میکنم....
                مرسی از شما...
                شکسته نفسی میفرماید بزرگوار . من شیفته این تواضع و فروتنی شما شدم .

چشم انتظار تحلیل های زیبای شما هستم .

ارادتمندیم

نظر

USDCAD_H1
                  قیمت با توجه به انچه در ظاهر مشخص است در حال اصلاح موج CD بزرگ است که موج A از این اصلاح را تکمیل نموده و در حال تکمیل موج B خود میباشد در ادامه انتظار میرود با پر شدن ظرف زمان با توجه به اچ دی منفی شکل گرفته شرایط برای ریزش تا باند میانی چنگال برای تکمیل موج c فراهم گردد...
                  در صورت وارد شدن هیجان خرید به این جفت ارز و شکست باند بالایی چنگال با توجه به اینکه قیمت نتوانسته به باند پایین برسد باید تحلیلی دیگری از نمودار به عمل بیاید..
                  در ادامه قیمت به محدوده مشخص شده ی ما واکنش نشان داد و شروع به ریزش نمود که در نگاهی جدید تر با یک موج کارکشن abcd خود را به باند میانی رسانده و عکس العمل نشان داده است و قیمت در حال حاضر درگیر خط روند داخلی (سبز رنگ )میباشد اگر قادر به شکست این خط شد تا تاریخ 19 نوامبر خود را به سقف چنگال خواهد رساند و در صورت عدم توانایی شکست احتمالا تا تاریخ مذکور حول باند میانی نوسان کند و انرژی بیشتری در خود برای رشد ذخیره کند....

نظر

• سلام
                    بانک صادرات ایران به نظر موج 3 خود و همزمان الگوی crab را تکمیل نموده است و در حال حاضر در حال اصلاح برای هدف موج 4 میباشد...
                    انتظار میرود حداکثر تا تاریخ 8 دسامبر(17آذر )به هدف موج 4 خود برسد...

نظر

USDCHF-H4
                      پس از تکمیل دو الگوی ALT BAT و BUTTERFLY سهم شروع به ریزش نمود که به نظر این ریزش حالت اصلاحی داشته باشد و با توجه به واگرایی منفی شکل گرفته شده هدف اول میتواند محدوده ی .9575 باشد که تا زمانیکه قیمت از محدوده .9740 بالاتر نرود تحلیل معتبر است

سلام
                      نتیجه تحلیل فوق:

نظر

• GBPUSD_H4
                        به نظرم پوند الگوی ولفی خود را تکمیل نموده که در حال حاضر در منطقه SWEET ZONE الگو قرار دارد البته در زمان زودتر از انتظار به ناحیه SWEET ZONE رسیده است هر چه در این ناحیه بیشتر در جا بزند احتمال رسیدن به تارگت (EPA) بیشتر خواهد بود و الا در صورت شکست کف کانال تحلیل فیل میگردد...
                        مع هذا در حال حاضر با توجه به واگرایی مثبت در CCI انتظار رسیدن به تارگت تا زمان 5 دسامبر محتمل است...منتظر رفتار قیمت میمانیم

نظر

aud usd_h1
                          با تکمیل موج ab=cd و رسیدن به سقف کانال و قرار گیری در محدوده prz الگوی شارک با توجه به پر شدن ظرف زمان و واگرایی ایجاد شده کم کم ریسک خرید در این جفت ارز بالا میرود...در گام اول میتوان به ریزش تا کف کانال امید داشت
                          نتیجه این تحلیل:
                          قیمت تا 62 درصد زمان ریزش قبل رشد نمود و بعد شروع به ریزش نمود...فعلا به نوسان در این کانال انتظار میرود...

نظر

سلام
                            نتیجه تحلیل فوق:
                            در ادامه تحلیل فوق قیمت با قرار گیری روی خط روند بلند مدت وتبدیل سطوح و واگرایی قیمت و زمان واکنش نشان داد و به سمت بالا حرکت نمود در حال حاضر قیمت در یک کانال نزولی در حال نوسان است که در صورت شکست سقف کانال میتوان اهداف مشخص شده را برای این جفت ارز انتظار داشت...
                            سوال:با توجه به اینکه قیمت با تبدیل سطوح روی پیوت مرکزی ماهانه در زمان حدودا وسط ماه جاری قرار گرفته چه نتیجه ای میتوان گرفت و این مطلب از نظر شما چقدر مهم است؟؟

نظر

• USDCAD-H1
                              در حرکت اخر قیمت با یک 5 موجی ریزش داشته که با توجه به اینکه موج 3 گسترده میباشد به نظر شاهد یک موج 5 شکست خورده باشیم و از همین نقطه که روی خط روند داخلی هم هستیم قیمت واکش نشان دهد....
                              در صورت رد شدن از این نقطه باید اهداف دیگری برای موج 5 پیش بینی نمود...

نظر

• شاخص دلار:
                                در تایم روزانه به نظر با یک 5 موجی بالا رفته و در حال حاضر در PRZ موج 5 قرار دارد با توجه به واگرایی منفی در RSI وCCI
                                منتظر ریزش اصلاح گونه شاخص هستیم...

نظر

پردازش ...
                                X