اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Eur usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط حاج خلیل نمایش پست ها
    سلام bulkowski

دوست عزیز حرف جناب رجب زاده باید طلا گرفت

دوست عزیز موج چهار یک اصلاح داریم که بازوی آخرش پنج موجه هست و در درون خودش پروانه داره اما به هیچ عنوان تایید کننده حرف شما نمیباشد چرا که از دم اشتباه تمرکز گرفتید.

، اون پروانه که گذاشتی اگر عکس العمل هم نشون بده به خاطر زیگزاگ داخلیش هست و صد البته برگرده به تی پی نهایی شما نمیخوره شک نکنید

ساختار بلد نباشی و ماهیت بازار درک نکنی هارمونیک هیچ معنایی ندارد

آرش جان مرسی بابت تمام توضیحاتتون ف جملات زیبای شما رو من یادداشت برداری کردم و جلوی خودم گذاشتم.

احسنت

خودشه

ارادت
    ارادتمندم حاج خلیل
    این حرفا چیه
    شرمنده میکنید منو

نظر

آرش و خلیل عزیز ممنون از توضیحات خوبتون . استفاده کردیم.

آرش جان اگه وقت داشته باشید تا یه تاپیک مفصل در مورد ساختار بازار و بحثهای مربوطش باز کنید تا با مشارکت دوستان دیگه این بحث مهم روش بیشتر کار بشه ، خیلی مفید خواهد بود.
      ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 02-20-2012, 12:03 PM
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
        سلام.
        خواهش می کنم.
        در مورد سوال اول: همونطور که عرض کردم باترفلای بین امواج 3 و 5 اتفاق میفته.اگر به شکل هایی که قرار دادم توجه بفرمایید معلوم هست که وقتی یک سیکل 5 موجی صعودی تکمیل شده و در کلاستر محتمل موج 5 یک الگوی باترفلای هم تشکیل میشه این نشون دهنده این هست که ما وارد یک فاز اصلاح بزرگ برای کل سیکل 5 موجی قبلی میشیم.
        به زبان ساده بگم: انتظار نداشته باشین در سقف قیمت یک الگوی هارمونیک صعودی دیده بشه.یا در کف قیمت یک الگوی نزولی
        باید ساختار رو شناخت.نباید هرجا که دیدیم مثلا چند تا نسبت فیبو همپوشانی دارند فوری اسم الگوی هارمونیک روی این همپوشانی بگذاریم.
        نمونه بارز این اشتباه هم در تحلیل شاخص دلار که دوست عزیزمون جناب بالکوفسکی قرار داده بودند معلوم هست.
        پس باز هم تاکید میکنم: ساختار ساختار ساختار
        ساختار رو آنالیز کنین.از هارمونیک صرفا یه تاییدیه کمکی بگیرین.
        هارمونیک بدون ساختار الیوت هیچ هیچ هیچ مفهومی نداره
        سوال دوم:
        ما دنبال بازار روند دار هستیم برای شکار حرکت های بزرگ
        در بازار رنج صرفا میشه نوسان های کوچیک گرفت.
        در بازار رنج معمولا الگوهای ادامه دهنده مثل مستطیل اتفاق میفتند
        در کل یه چیزی بگم راحتتون کنم:
        ما دنبال ترید کم ریسک و پر سود هستیم.اصلا چرا باید خودمون رو درگیر یه بازار رنج کنیم؟مگه بیکاریم؟یا پولمون اضافی کرده که بخوایم تو این جور بازار رنج ریسک کنیم؟ البته شاید بعضی ها سه هزار میلیارد تومن داشته باشن و واسشون مهم نباشه بخشی از پولشونو اینجوری به خطر بندازن ولی خود من همچین کاری نمی کنم.
        پس صبر میکنم بازار از حالت رنج در بیاد و یه روندی به خودش بگیره بعدش به وقت مناسب اقدام به گرفتن پوزیشن میکنم.
        آرش جان از توضیحات کاملت ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi
          جناب آرش توضیحات روشن و واضح شما کمک شایانی برای من بود امیدوارم که دیگران هم مستفیظ شده باشند اما یک خواهش داشتم متاسفانه قرار بود کلاس های الیوتی آقای آزادی برگزار شود که قسمت نشد و از آنجایی که بحث الیوت خیلی پیچیده است و گفتار شما خیلی ثلیث وروان بود یک تاپیک الیوتی ایجاد کنید و این بخث بصورت مبسوط و به هم پیوسته در آنجا بیان کنید تا بعنوان یک اثر ماندگار در اختیار همه قرار گیرد البته در صورت امکان
          در ضمن اگر یک توضیحی هم از بابت جایگاه الگو های دیگر از نظر الیوتی بگید ممنون میشم تا نگاه اگاهانه تری مثل باتر فلای به الگو های دیگر هم پیدا کنیم
          بازهم از ارائه دانش و آگاهی ذهن تریدری که ارائه نمودید به سهم خودم سپاسگزارم
          سلام.
          خواهش می کنم.
          نظر لطف شماست.
          لطفا حقیر رو از این مسئولیت معاف بفرمایید.
          وقتی اساتید با علم و دانشی مثل آقای آزادی و حاج خلیل حضور دارند بنده جسارت نمی کنم در این مورد پیشقدم بشم.
          باز هم از لطف شما ممنونم.
          به هر حال در تاپیک تخیلات من ! موقعیت ها و نقاشی هایی ارائه خواهد شد سعی میکتم در ضمن تحلیل اگر نکته ای باشه عرض کنم.
          موفق باشید.

نظر

نمونه تمرین خطوط پیوت

سلام به همه دوستانم.

این هفته اگر خطوط پیوت هفتگی را بررسی کرده باشید به نقش کلیدی اونها در نمودار 4 و 1 ساعته پی میبرید . این نشون میده که بازیگرهای زیادی به این سطوح نگاه دارند .
            بوسیله اونها میتونید دامنه نوسانات هفته را پیش بینی کنید .

چند نمونه زیبا از این هفته .

1. یورو/دلار . برخورد به مقاومت هفتگی که با قله مقاومتی قبلی در یک سطح هست . افراد زیادی با رسیدن یه این سطح معاملاتشون را نقد کردند .

2. پوند/دلار . از اول هفته در قالب موج اصلاحی داره میاد پایین . سطوح حمایت احتمالی را توجه کنید .

3. فرانک/دلار . پیوت هفتگی روی کف قبلی قرار گرفته . ببینید چه حمایت محکمی صورت گرفت . خیلی ها پوزیشن فروش را نقد کردند .

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 02-22-2012, 01:13 PM

نظر

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
              سلام به همه دوستانم.

این هفته اگر خطوط پیوت هفتگی را بررسی کرده باشید به نقش کلیدی اونها در نمودار 4 و 1 ساعته پی میبرید . این نشون میده که بازیگرهای زیادی به این سطوح نگاه دارند .
              بوسیله اونها میتونید دامنه نوسانات هفته را پیش بینی کنید .

چند نمونه زیبا از این هفته .

1. یورو/دلار . برخورد به مقاومت هفتگی که با قله مقاومتی قبلی در یک سطح هست . افراد زیادی با رسیدن یه این سطح معاملاتشون را نقد کردند .

2. پوند/دلار . از اول هفته در قالب موج اصلاحی داره میاد پایین . سطوح حمایت احتمالی را توجه کنید .

3. فرانک/دلار . پیوت هفتگی روی کف قبلی قرار گرفته . ببینید چه حمایت محکمی صورت گرفت . خیلی ها پوزیشن فروش را نقد کردند .

بالاخره این خطوط اومد توی تحلیل گری ات آره؟

آفرین، بر تو
              کمک زیادی بهت می کنه توی تحلیل گری و شناسایی سطوح مناسب خرید و فروش
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

یورو / دلار h1 ---- چهارشنبه

پس از الگوی ALT BAT صعود یورو شروع شد . دقیقا در زمان مورد نظر به هدف ABCD رسید . تراکم هدف الگو روی مقاومت پیوت هفتگی و خط میانی چنگال با RD- فعلا از رشد بیشتر جلوگیری کرده و شاهد نقد کردن تعداد زیادی از معاملات هستیم.
                .

از نظر زمانی سرعت رشد در صعود بسیار بیشتر از سرعت فاز ریزش قبلی است . پس احتمال صعود مجدد پس از اینکه تعدادی از خریداران خارج شوند و خریدار تازه نفس وارد بشه هست . میشه تا فردا که ظرف زمانی رتریس پر شود را در نظر گرفت .

دلیلی برای ریزش نداریم. اما برای صعود باید بتونه از این ناحیه تراکمی و سقف قله قبلی بالا تر بره تا بشه روش حساب کرد . فعلا میذاریم تا بازار نوسان کنه تا چگونگی حرکت بعدی را خودش بهمون نشون بده .

نظر

یورو/دلار h4 چهارشنبه

دوباره به ناحیه مقاومت تاریخی رسید . متوقف شد .
                  2 سناریو برای الیوت شماری در نظر میتوان گرفت . ریزش 5 موجی هفته قبل یک اصلاح abcde بوده و موج پیشرونده اصلی شروع شده . یا اینکه ریزش 5 تایی هفته قبل ، موج A از یک اصلاح زیگزاگ 5-3-5 بوده . پس این صعود موج b بوده و شاید به عنوان c بریزه .

اینکه کدوم سناریو درست بشه را میتوان با پیگری نوسانات 1 ساعته بررسی کرد.

دوستان با نظرات خوبتون این تحلیل را نقد بفرمایید .

نظر

آره نیما جان . چیزی که شما روش تاکید کنی قطعا خوب و کاربردیه .
                    این خطوط خیلی جالبه . روی چندتا فرضیه دیگه هم دارم کار میکنم . اگه نتیجه بده مطرحش میکنم حتما .

ارادتمند

نظر

آره نیما جان . چیزی که شما روش تاکید کنی قطعا خوب و کاربردیه .
                      این خطوط خیلی جالبه . روی چندتا فرضیه دیگه هم دارم کار میکنم . اگه نتیجه بده مطرحش میکنم حتما .

ارادتمند
                      مهندس سلام چطوری ؟
                      در مورد ادغام خطهای پیوت با r و S (قله ها و درها) یک طرحی دارم اگر وقت داری طرح اجرایی رو شما اجرای کنید ممنون میشوم.
                      اگر کانکت شوید ممنون میشوم.
                      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                      account demo

نظر

این موچ 2orA چیه دیگه؟
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

اینو از خودم نوشتم. منظورم اینه که این ریزش یا انتهای موج 2 اصلی الیوت هست و بعدش 3 راه میفته یا اینکه موج a از زیگزاگ Abc الیوتی است .

سامان جان اگه کمکی از دستم بر بیاد من در خدمت هستم
                          ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 02-22-2012, 05:22 PM

نظر

پس از الگوی ALT BAT صعود یورو شروع شد . دقیقا در زمان مورد نظر به هدف ABCD رسید . تراکم هدف الگو روی مقاومت پیوت هفتگی و خط میانی چنگال با RD- فعلا از رشد بیشتر جلوگیری کرده و شاهد نقد کردن تعداد زیادی از معاملات هستیم.
                            .

از نظر زمانی سرعت رشد در صعود بسیار بیشتر از سرعت فاز ریزش قبلی است . پس احتمال صعود مجدد پس از اینکه تعدادی از خریداران خارج شوند و خریدار تازه نفس وارد بشه هست . میشه تا فردا که ظرف زمانی رتریس پر شود را در نظر گرفت .

دلیلی برای ریزش نداریم. اما برای صعود باید بتونه از این ناحیه تراکمی و سقف قله قبلی بالا تر بره تا بشه روش حساب کرد . فعلا میذاریم تا بازار نوسان کنه تا چگونگی حرکت بعدی را خودش بهمون نشون بده .

سلام .
                            بلخره با چنگال آشتی کردید.
                            تبریک

نظر

سلام حمید . هنوز هم معتقدم خیلی از چنگالها را میشه کشید که هیچ ارزشی نداره .
                              دارم روش کار میکنم که چه چنگالی اعتبارش بیشتره و احتمال واکنش قیمت بهش بیشتر هست.
                              به چیزای جالبی رسیدم .

نظر

سلام حمید . هنوز هم معتقدم خیلی از چنگالها را میشه کشید که هیچ ارزشی نداره .
                                دارم روش کار میکنم که چه چنگالی اعتبارش بیشتره و احتمال واکنش قیمت بهش بیشتر هست.
                                به چیزای جالبی رسیدم .
                                شما تو چارت مانند چنگال میتوانید بسیار استفاده کنید که هیچ ارزشی نداشته باشه مانند فیبو که از هر جایی میشود بیندازید.

نظر

پردازش ...
                                X