اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Eur usd

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Eur usd

در نمودار 4 ساعته پس از یک الگوی abcd صعودی ،شاهد یک روند صعودی کوچک در قالب کانال در 2 هفته اخیر بودیم که با زدن سقفها و کفهای بالاتر ادامه مسیر میداد .

اما به رسیدن به یک سطح مقاومتی خیلی محکم و 61.8% کل ریزش قبلی ، روند متوقف شد و منجر به ساخته شدن یک سقف پایینتر شد .
    در همین سطح مقاومتی الگوی سروشانه با rd- در macd و rsi تشکیل شده است که قیمت به پایین خط گردن نفوذ کرده .همچنین خط روند صعودی بی رحمانه به پایین شکسته شده است .

با عرض شرمندگی به علت مشکلات اینترنتی نمیتونم عکس آپلود کنم.
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

تحلیل یورو دلار

در تایم 4 ساعته شاهد یک روند نزولی 3 ماهه بودیم که در این مسیر مرتبا سقفها و کفها پایینتر از هم ساخته می شدند . (در شکل با مستطیل نشان دادم)
    نهایتا با تشکیل یک سقف بالاتر به مدت 3 هفته هست که یورو/دلار به صورت یه رالی صعودی رشد را شروع کرده است .

هم اکنون قیمت به یک سطح مقاومتی خیلی محکم برخورد کرده و متوقف شده است . حرکت بازار به مثلث متقارن یا پرچم شبیه هست .

فعلا برای پیش بینی جهت بازار باید منتظر ماند . اما چون صعود نسبت به زمان اصلاح سریعتر هست احتمال شکست به بالا و احتمال رشد تا 1.3700 برای رسیدن به هدف الگوی ABCD معکوس دور از انتظار نیست .

نظر

تحلیل یورو دلار

در نمایی نزدیکتر در نمودار 1 ساعته شاهد یک کانال صعودی بودیم که به پایین شکسته شد و سقف و کف پایینتر هم به معنای اتمام روند صعودی ساخته شد

اما هیچ فشار فروشی از جانب فروشنده ها دیده نمیشود و بیشتر به نقد کردن پوزیشنهای LONG شبیه است ، واگرایی زمانی هم تایید کننده است .
      ضمن اینکه این ناحیه تبدیل سطوح و کف حمامیتی برای قیمت محسوب میشود .

احتمالا این اصلاح به صورت پیچیده و 3-3-5 در بیاید . به هر حال پیشنهاد به فروش که ندارم و به دنبال شکست به سمت بالا برای ادامه صعود هستیم.
      در تاریخ 10 فوریه ظرف زمانی پر خواهد شد و احتمالا شاهد صعود قیمت باشیم

نظر

یورو / دلار h1

قیمت با یک ABCD به کف کانال رسید و حمایت شد . حال به سمت سقف کانال در حرکت است که احتمالا تشکیل الگوی پروانه خواهد داد و پس از رسیدن به آن محدوده مجددا ریزش تا کف کانال را شاهد باشیم .

فعلا بعید است بتواند از محدوده تراکم خارج شود .

نظر

سلام bulkowski

تحلیلها شما خیلی واضح و آموزشی است اینهو خود تحلیلهای آقای آزادی می باشد اگر شاگرد آقای آزادی هستید باید به آقای آزادی تبریک گفت که تریدری چون شمارابه جامعه ایران تحویل داده است.
          آیا امکان دارد من در خصوص تحلیلها ی شما اگر ابهامی برام وجود دارد سوال کنم که برای تکمیل آموزش (درس پس دادن) فراهم شود.
          با تشکر
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

پاسخ سامان

سلام دوست من .
            اینهایی که فرمودید نظر لطف شماست . شاگردی نیمای عزیز برام افتخار بزرگیه .

خیلی خوشحال میشم اگه روی تحلیلهای این حقیر بحث و تبادل نظر انجام بشه . چون اساسا هدف از نوشتن تحلیلها اینجا صرفا همینه .

اگه بتونم راهنماییتون کنم که خیلی خوشحالتر میشم .

از نیمای عزیز هم درخواست دارم وقتهایی که به این قسمت سری میزنه حتما نکات ارزشمندشو بهمون گوشزد کنه .

نظر

پاسخ سامان

در تحلیل قبلی یورو/دلار گفتم که بازار در یه محدوده تراکم هست و احتمالا به بالا شکسته میشه و معمولا در این تراکمها خودم کاری به بازار ندارم و منتظر شکست میمونم. این تحلیل 1 ساعته هم صرفا برای دید بهتر به نوسانات کانال بود .
              طبق فرمایشتون البته اگه الگو در جهت روند باشه با ارزشتره و این پروانه هم به این جهت هست که نوسانات را با دید بهتری بشه دنبال کرد .

در اشل بزرگتر کل نوسانات شبیه به یک پرچم صعودی بود که رفتارش 3-3-5 شد .

نظر

یورو/دلار h4

همانطور که پیش بینی میکردیم قیمت از محدوده تراکم به سمت بالا شکسته شد (البته زودتر از اونی که من حدس میزدم). اکنون با اطمینان بیشتری میشه گفت که بازار به سمت منطقه prz دو الگوی ab=cd حرکت خواهد کرد . چیزی حدود 450 پیپ بالاتر .

البته در بعد زمان سرعت رشد کندتر از دفعه قبل هست و احتمال برگشت به روند نزولی میان مدت با برخورد به prz هست .

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 02-08-2012, 10:41 AM

نظر

یورو / دلار h1

در نمودار 1 ساعته شاهد قدرت بسیار بالای خریدارها هستیم که منجر به خروج قیمت از کانال شد .

الگویی نه چندان تیپیک اما شبیه به پروانه دیده میشود که ممکن است تبدیل به محدوده نقد کردن پوزیشنهای خرید شود و قیمت را کمی پایین بیاورد یا باعث درجا زدن قیمت شود .
                  توجه کنید که حداکثر اصلاح بازار میتواند تا بالای سطح کانال باشد . به هیچ عنوان به فکر معامله فروش نباید بود . پوزیشنها خرید را نگهداری کرد و دنبال نقاط خوب برای ورود مجدد شد .

به هر حال احتمالا با ورود خریداران تازه نفس قیمت اهداف بالاتری را ببینه .

نظر

یورو / دلار h1 پنج شنبه

پس از اینکه قیمت تونست خط مقاومت محکم خودشو بشکنه و از محدوده تراکم خارج بشه یه الگوی پروانه ساخت که منجر به استراحت و حرکت برگشتی برای کل دیروز شد که نتیجه نقد کردن تعدادی از خریدارها بود .
                    از اونجایی که فشار فروشی تو بازار نیومد ، امروز احتمالا صعود دوباره از سر گرفته بشه .

نظر

مرسی از تحلیل خوبت، اون bcd چیه؟
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                        مرسی از تحلیل خوبت، اون bcd چیه؟

درود بر دوست خوب و عزیزم .
                        یورو / دلار را میگی ؟ abcd مال اون پروانه بود که دیگه تمام شد ، فکر کنم میخواد 5 موجی بالا بره . درسته استاد ؟

نظر

یورو/دلار h4 دوشنبه

تحلیل قبلی همچنان پا برجاست و پس از پول بک به سمت پرچم رشد قیمتی را تا منطقه prz شاهد خواهیم بود . البته در نمودار 1 ساعته خواهم گفت که شاید این رشد با تاخیر همراه باشد

نظر

یورو / دلار h1 دوشنبه

اگه به ریتم حرکت در پول بک توجه کنیم ، میبینم شدت ریزش زیاد هست . بنابراین هنوز ظرف زمان فروشنده ها پر نشده . شاید بازار کمی پایینتر برگرده و بعد صعود کنه شاید هم نه .
                            به هر حال باید به بازار اجازه نوسان دهیم تا نشان دهد چه در سر دارد .
                            فعلا ورود به بازار را توصیه نمیکنم.

نظر

یورو / دلار h1 --- سه شنبه

دیروز اشاره کردیم که پول بک به سمت پرچم انجام شده و بازار آماده رشد داره میشه . اما گفتم واسه ورود مناسب نیست . حالا بعد از کمی نوسان شرایط مهیا تر شده .

الان شکل پول بک کاملا ABCD هست . در ضمن کل این ریزش یک الگوی aBCD معکوس هم هست .

ظرف زمان کامل پر شده . قیمت هم جای خوبیه . دقیقا روی خط مورب بالای کانال که نقش حمایتی داره و خط میانی چنگال .

قیمت ، الگو و زمان کاملا مناسب هست برای رشد

نظر

پردازش ...
                              X