اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل و ترید فیوچرز "آتی سکه"

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    اینطوری که اونس جهانی پیش می ره سکه احتمالا تا یک میلیون و صد هزار تومان پایین می یاد

نظر

سلام

مثقال طلا از مقاومت خط روند نزولی میان مدت خود عبور کرده و امروز نیز توانسته از منطقه تراکمی خویش که شبیه مثلث است به بالا عبور نماید , به نظر بنده در کاهش های قیمت, مناسب برای خرید کوتاه مدت میباشد

نظر

سلام

به نظر میرسد در نمودار سکه امامی لاین بالایی کانال نزولی میان مدت(قرمز) مقاومت جدی در مسیر صعود باشد(محدوده بین 1160000 تا 1180000), و در صورت عبور و تثبیت نمایانگر دور جدیدی از صعود خواهیم بود, شاید تا محدوده 1500000.

ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 08-28-2013, 01:12 PM

نظر

نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
          سلام

به نظر میرسد در نمودار سکه امامی لاین بالایی کانال نزولی میان مدت(قرمز) مقاومت جدی در مسیر صعود باشد(محدوده بین 1160000 تا 1180000), و در صورت عبور و تثبیت نمایانگر دور جدیدی از صعود خواهیم بود, شاید تا محدوده 1500000.

سلام

قیمت سکه به لاین بالایی کانال نزولی چارت برخورد کرده , اما در نمودار مقیاس لگاریتمی همچنان لاین بالائی کانال نزولی در تایم دیلی 1180000 تومان میباشد که مقاومت کانال میباشد .

[IMG][/IMG]
          ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 09-04-2013, 01:26 PM

نظر

.
            نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
            سلام

قیمت سکه به لاین بالایی کانال نزولی چارت برخورد کرده , اما در نمودار مقیاس لگاریتمی همچنان لاین بالائی کانال نزولی در تایم دیلی 1180000 تومان میباشد که مقاومت کانال میباشد .

[IMG][/IMG]
            سلام

سکه حمایت کوتاه مدت خویش را در سطح 1010000 تومان از دست داده و فعلا همین سطح را میشود مقاومت در برابر صعود در نظر گرفت ,
            مشابه همین حمایت در دلار بازار ازاد نیز رویت میشود که 3050 تومان حمایت کوتاه مدت دلار میباشد و اگر به زیر این سطح نفوذ کند به احتمال بیشتر سکه امامی به زیر 900000تومان خواهد رفت

...

نظر

کف کانال نزولی, حمایت سکه امامی در تایم دیلی میباشد (محدوده 850000 تا 870000)

نظر

یک تحلیل به دید سرمایه گذاری "تایم هفتگی بلند مدت" از سکه بهار ..... تقدیم دوستان میکنم.

به نظرم خرید و نگه داری در حوالی کلاستر مشخص شده "حاشیه اطمینان" مناسب است.

نظر

سلام دوستان
                  من چه طوری میتونم نمودار اتی رو داشته باشم ؟ خیلی ها رو دیدم مثلا روی اتی شهیور ، تیر ، اردیبهشت و ... ترید میکنند.
                  میخواستم ببینم من چه طوری میتونم این نمودارها رو داشته باشم و روش ترید کنم ؟
                  نظر

دست عزیز برای ترید روی معاملات اتی باید به یک کارگزاری اتی مراجعه کنی و کد معاملاتی را دریافت کنید وبرای دریافت نمودار اتی می توانید از نرم افزار مفید تریدر که رایگان هم است استفاده کنید ویک نکته از طرف من هم داشته باشید پریسک ترین وخطرناک ترین بازار در دنیا معاملات اتی سکه در ایران است اگر تجربه اینکار را ندارید حتما توصیه می کنم6ماه الی یک سال روی دمو کار کنید تا با این بازار اشنا شوید والبته حتما در فرا گیری در تحلیل انس ودلار از واجبات این بازار است موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                      دست عزیز برای ترید روی معاملات اتی باید به یک کارگزاری اتی مراجعه کنی و کد معاملاتی را دریافت کنید وبرای دریافت نمودار اتی می توانید از نرم افزار مفید تریدر که رایگان هم است استفاده کنید ویک نکته از طرف من هم داشته باشید پریسک ترین وخطرناک ترین بازار در دنیا معاملات اتی سکه در ایران است اگر تجربه اینکار را ندارید حتما توصیه می کنم6ماه الی یک سال روی دمو کار کنید تا با این بازار اشنا شوید والبته حتما در فرا گیری در تحلیل انس ودلار از واجبات این بازار است موفق باشید
                      ممنون از راهنماییتون . من 3 سال هست فارکس کار میکنم و خب تحلیل تکنیکال و ... وارد هستم . میخواستم یکم روی این بازار هم کار کنم ببینم چه طوری هست . برای دریافت حساب دمو هم باید به کارگزاری مراجعه کنم ؟ مرسی

نظر

• نرم افزار متاتریدر5 مفید تریدر را دانلود کنید و روی حساب دمو کارکنید نیاز هم به مراجعه کارگزاری ندارد البته نرم افزار رسا تریدر هم است فقط هزینه دارد

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                          نرم افزار متاتریدر5 مفید تریدر را دانلود کنید و روی حساب دمو کارکنید نیاز هم به مراجعه کارگزاری ندارد البته نرم افزار رسا تریدر هم است فقط هزینه دارد
                          ممنون از راهنمایی . من این کار رو کردم و خب چارت مثقال و سکه و ... رو دارم . چندین نفر شنیدم که مثلا اتی شهریور و تیر و ... ترید میکنند . اینها به چه صورت هست ؟ از کجا این نمودارها رو میشه داشت ؟ تشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط hno2005 نمایش پست ها
                            ممنون از راهنمایی . من این کار رو کردم و خب چارت مثقال و سکه و ... رو دارم . چندین نفر شنیدم که مثلا اتی شهریور و تیر و ... ترید میکنند . اینها به چه صورت هست ؟ از کجا این نمودارها رو میشه داشت ؟ تشکر فراوان
                            سلام

نمودارهای سر رسید اتی ، نرم افزارهایی مثل رسا یا مفید تریدر داره .برای ترید کردن در حالت واقعی بایستی با کارگزارتون تماس بگیرید و بصورت تلفنی اقدام به خرید و فروش کنید .
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• این هم از اون اتفاقات جالبه!
                              این مدلی شو ندیده بودم!
                              صف فروش در قیمت سقف قیمت روزانه!!!!

ویرایش توسط shahsavari80 : https://www.traderha.com/member/10808-shahsavari80 در ساعت 03-03-2014, 11:53 AM
                              "Sometimes your best investments are the ones you don't make."
                              Donald Trump

نظر

• سلام بهترین روش برای ترید در بازار آتی سکه چیه؟ کسی میدونه؟

نظر

پردازش ...
                                X