اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل و ترید فیوچرز "آتی سکه"

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
    دلار ازاد.....فکر کنم توی این یکی دو روزه از این مثلث بزنه بیرون

[IMG][/IMG]
    سلام
    نمودارش اصلا به شکل مثلث نیست ها.

از 3800 ریخت تا 2600 مدتی موند اومد 3300 شد. توی مثلث نوسان نداشت.

نظر

بله حق با شماست من معذرت میخوام ولی بازیش خیلی تنگ شده اگه بالای 3310 بره با پایین 3250 بره حرکت هاش بزرگ میشه خریدار یا فرشنده ها وارد میشن .

نظر

نوشته اصلی توسط nimati نمایش پست ها
        بله حق با شماست من معذرت میخوام ولی بازیش خیلی تنگ شده اگه بالای 3310 بره با پایین 3250 بره حرکت هاش بزرگ میشه خریدار یا فرشنده ها وارد میشن .
        نه اصلا اینجوری نیست طبق قوانین مثلث ها قیمت باید از یکی از طرفین موقعی که به دوسوم نهایی رسیده بیرون بزند و گرنه بازار رنج خواهد شد (حداقل برای مدتی)

نظر

حرف شماهم درسته ولی مسله اینه که اصلا اون مثلث غلطه نظر بنده اینه که بالا یا پایین این دوتا عدد باز شه ..3310 یا 3250 نوسانات بزگ میشه .

نظر

از افزايش تا كاهش قيمت سكه

دادوستد سكه در بازار قراردادهاي آتي پس از تحركات مثبتي كه به تناسب برخي پارامترهاي سياسي مي*رفت تا عصر ادامه پيدا كند اما در نهايت افت محسوسي را تجربه كرد.

• تاریخ ثبت: 28 دي 1391 ساعت 9:25
            • کد خبر: 9176
            • تعداد بازدید: 423 مرتبه
            • منبع خبر: دنیای اقتصاد
            • نسخه مخصوص چاپ

البته روز گذشته براي بازار قراردادهاي آتي سكه روايت*هاي متفاوتي در نظر گرفته شد، اما روند دادوستدها به تاثير از ورود هيات آژانس به تهران و مخالفت مجلس با اجراي فاز دوم هدفمندي يارانه*ها در صورت شرايط موجود دلايلي بودند كه روي تغييرات قيمتي تاثير گذاشت.

اين در شرايطي است كه تاثير اين اخبار و شايعات و از سوي ديگر بهبود وضعيت طلاي جهاني باعث شده طلاي داخلي با صعود قيمت*ها مواجه شود. روند مثبت اونس و سابقه اجرايي شدن اين شايعات باعث شده چشم*انداز كوتاه*مدت بازارها نيز مثبت باشد.

دهدشتي مدير عامل يكي از شركت*هاي سرمايه*گذاري، در رابطه با وضعيت بازار ارز و سكه گفته است: شدت گرفتن صحبت*هاي پيرامون حذف دلار و يورو از مركز مبادلات ارزي باعث افزايش قيمت دلار در بازارها شد. به*رغم پافشاری وزير اقتصاد مبنی بر اینکه دلار و يورو از مركز مبادلاتي حذف خواهند شد، اما رييس كل بانك مركزي اعلام كرد: «برنامه*اي براي حذف دلار و يورو نداريم.»

وي در گفت*وگو با بورس نيوز بر اين باور است با حذف دلار و يورو از مركز مبادلاتي، تقاضا به بازار آزاد سرازير شده و به تبع آن افزايش قيمت*ها رخ می*دهد. به نظر مي*رسد علت حذف دلار و يورو از مركز مبادلاتي، كسري منابع ارزي بوده و برخلاف انتظارها تزريقي طي روزهاي گذشته صورت نگرفت.

اين كارشناس بازار سرمایه در پايان افزود: حضور روز گذشته رييس*جمهور در مجلس و از سوي ديگر زمزمه اجراي دور دوم هدفمندي يارانه*ها توجه معامله*گران را به خود جلب كرده است. همچنین حفظ كف قيمتي مناسب اونس و احتمال حركت قيمت*ها به سمت بالا و خبرهاي محتمل پیرامون مسائل سياسي و اقتصادي كه طی روزهاي جاري منتشر می*شود پيش*بيني قيمت*ها در سررسيد فروردين را مشكل ساخته است.

در مجموع در بازار ديروز قيمت*ها با دامنه نوسان بالاي يك درصد همراه بود؛ سكه سررسيد بهمن ماه با افزايش 35/0 درصدي در مبادلات صبح و كاهش 22/1 درصدي در مبادلات عصر در محدوده يك ميليون و 379 هزار تومان تا يك ميليون و 401 هزار تومان، سررسيد اسفندماه با افزايش 76/0 درصدي در مبادلات صبح و كاهش 14/1 درصدي در مبادلات عصر در محدوده يك ميليون و 459 هزار تومان تا يك ميليون و 487 هزار تومان قرار گرفت.

البته براي قراردادهاي سكه فروردين ماه كه اولين روزكاري را پشت سر گذاشت، قيمت*ها با افزايش 65/1 درصدي در مبادلات صبح و كاهش 39/0 درصدي در مبادلات عصر در محدوده يك ميليون و 540 هزار تومان تا يك ميليون و 571 هزار تومان قرار گرفت.

بازار جهاني

قیمت طلا در دو روز اخیر اندکی افزایش یافته است. در روزهای اخیر قیمت فلز زرد به حدود ۱۶8۰ دلار براي هر اونس رسیده است، زیرا از آمریکا خبر می*رسد بن برنانکی رییس بانک مرکزی این کشور اعلام کرده بانک مرکزی هیچ عجله*ای برای متوقف کردن برنامه*های انبساطی ندارد. البته رشد قیمت طلا تحت تاثیر عوامل دیگری هم قرار دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین رشد ارزش یورو و بهبود نسبی شاخص*های مالی در بازارهای جهان نیز در افزایش قیمت طلا موثر بوده*اند، اما از آنجا که رشد ارزش یورو و شاخص*های مالی محدود بوده قیمت فلز زرد نیز اندکی بالا رفته است.
            اما دلایل رشد ارزش یورو چیست؟ دو روز قبل سازمان توسعه و همکاری اقتصادی در گزارش جدید خود چشم*انداز وضعیت اقتصادی و مالی منطقه یورو را مثبت توصیف کرد. همچنین کریستین لاگارد، رییس صندوق بین*المللی پول اعلام کرده به رغم مشکلاتی که در برابر کشورهای بدهکار عضو منطقه یورو وجود دارد، امسال وضعیت این منطقه بهتر از سال گذشته خواهد بود.

روز پنج*شنبه نیز ماریو دراگی رییس بانک مرکزی اروپا پس از نشست شورای سیاست*گذاری این نهاد اعلام کرد از نیمه دوم سال جاری میلادی وضعیت در منطقه یورو بهتر خواهد شد. هفته پیش نیز استقبال از اوراق قرضه دولت*های ایتالیا و اسپانیا خوب بود. این چهار عامل به رشد ارزش یورو در برابر اکثر ارزها منجر شد.

بن برنانکی، رییس بانک مرکزی آمریکا در سخنرانی خود در دانشگاه میشیگان اعلام کرد این نهاد عجله*ای برای کنار گذاشتن سیاست*های انبساطی ندارد. پیش*تر سرمایه*گذاران نگران بودند کمیته سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا در سال جاری اجرای برنامه*های یاد شده را متوقف کند. به این ترتیب و پس از اظهارات برنانکی ارزش دلار تحت فشار قرار گرفته است. کاهش ارزش دلار و رشد شاخص*های مالی دو عاملی هستند که سبب افزایش قیمت طلا شده*اند. بر اساس گزارش جهان سهم، تحلیلگران تکنیکال در بانک بارکلیز کپیتال سطح حمایت قیمت طلا را 1640 دلار و سطح مقاومت آن را 1680 دلار اعلام کرده*اند.

کارشناسان بانک مریل لینچ نیز معتقدند تداوم سیاست*های انبساطی بانک مرکزی آمریکا و دیگر بانک*های مرکزی در کنار رشد تقاضا و محدودیت عرضه طلا سبب رشد قیمت*ها خواهد شد. البته در کوتاه*مدت نوسان*هایی در قیمت*ها مشاهده خواهد شد.

نظر

یادآوری چیزهایی که زود فراموش می کنیم اونها رو کمتر از یک سال پیش در پست های همین تاپیک : قیمت سکه 600 و دلار 1650 رضایی امروز بعد از اعلام کاندیداتوری خودش گفت 3000 تومان امسال به اندازه 1000 تومان پارسال ارزش داره و برنامه هایی در جریان هست که قدرت این 1000 تومان در سال بعد به 300 تومان کاهش پیدا کنه و برای جلوگیری از این اتفاق امده ام. این پست من در سالروز 22 بهمن اینجا درج میشه روزی که قیمت سکه 1490 و قیمت دلار 3870 هست ببینیم آیندگان در مورد قیمت های امروز چه یادآوری هایی می کنند

نظر

سکه آتی با روند منفی آغاز کرد

طی هفته گذشته به دلیل تصمیمات اجلاس سران گروه 20 و کاهش سهم برخی سرمایه*داران کلان در صندوق*های ارزی با پشتوانه طلا، قیمت طلا در بازارهای جهانی در اواخر هفته حدود 30 دلار افت کرد که بر همین اساس پیش*بینی می*شد بازار معاملات آتی سکه در روز گذشته با سیر نزولی آغاز شود که البته اینطور شد؛ هر چند در این روند منفی عوامل متعدد دیگري نيز دخالت داشتند.

• تاریخ ثبت: 29 بهمن 1391 ساعت 9:01
                • کد خبر: 9707
                • تعداد بازدید: 1637 مرتبه
                • منبع خبر: دنیای اقتصاد
                • نسخه مخصوص چاپ

از نظر تکنیکال هم اونس طلا مدتی است که در کانال نزولی قرار گرفته و هفته گذشته را نیز با افت سپری کرد، اما باید دید در این هفته بعد از پایان سال نو چینی و فعال شدن مجدد بازارهای این کشور، این مساله می*تواند به صعود اونس طلا کمک کند یا خیر.
                در راستای اخبار سیاست خارجی، به نقل از خبرگزاری رویترز، قرار است در مذاکرات 8 اسفند با 1+5، پیشنهاد رفع تحریم طلا و فلزات گران بها در ازای تعطیل شدن سایت فردو به ایران داده شود. البته کارشناسان پذیرش این تفاهم را از سوی ایران بعید می*دانند. از سوی دیگر به نظر می*رسد به رغم اظهار نظر مثبتی که ایران در خصوص مذاکرات هسته*ای با آژانس داشته، این مذاکرات نتایج خاصی را در پی نداشته به این دلیل که اولویت مذاکرات، دسترسی به سایت پارچین بود که این اجازه فعلا از طرف ایران داده نشده است. بر این اساس برخي کارشناسان معتقدند اگر صادرات طلای ترکیه به ایران متوقف شود و در صورتی که تفاهم*های سیاسی در رابطه با موضوعات هسته*ای صورت نگیرد، افزایش قیمت دلار در روزهای بعد از 8 اسفند بعید نیست و باید منتظر روند افزایشی قیمت سکه در روزهای پیش رو باشیم.
                نرخ دلار بازار آزاد هم به دلیل تزریق دلار در بازار با هدف جمع آوری نقدینگی برای عیدانه، در اواخر هفته گذشته افت شدیدی داشت. کارشناسان معتقدند که ممکن است در صورتی که نقدینگی مورد نظر بانک مرکزی تامین نشده باشد، این تزریق در چند روز آینده نیز ادامه پیدا کند که در نتیجه آن قیمت دلار همچنان سیر نزولی را در پیش خواهد گرفت و قیمت سکه آتی نیز کاهش مي*يابد.
                در خصوص روند قراردادهای آتی، معاملات آتی سکه در سررسید بهمن*ماه در روز گذشته پایان یافت و به گفته برخی معامله*گران از روز سه* شنبه یا چهارشنبه همین هفته قراردادهای اردیبهشت* ماه کلید خواهد خورد. بر همین اساس روز گذشته سکه سررسید اسفند با 01/2 درصد کاهش، به قیمت یک میلیون و 506 هزار تومان و سررسید فروردین با کاهش 95/1 درصدی به قیمت یک میلیون و567 هزار تومان معامله شد.
                با نگاهی به اوضاع داخلی اقتصاد کشور، براساس اطلاعات رسیده به نقل از خبرگزاری مهر، واریز عیدانه*ای که قرار بود در هفته جاری اتفاق بیفتد، به هفته آینده موکول شده است. در نتیجه مهم*ترین مساله*ای که در هفته جاری پیش روی فعالان بازار است و باید به آن توجه داشته باشند، آغاز پیش فروش سکه از روز سه شنبه است. بانک مرکزی اعلام کرده که تمام جزئیات را به طور کامل در روزهای اول هفته به شکل رسمی اعلام خواهد کرد که این اخبار بازار معاملات آتی را به*شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد. در همین حال برخی معتقدند بنا به خبرهای هفته گذشته، کسر 18 درصد از قیمت سکه پیش*فروش شده، برای خریداران جذابیتی ندارد و پیش*بینی می*شود شرایط پیش*فروش به منظور افزایش رغبت برای خریداران تغییر کند، اما بازار همچنان در انتظار تصمیم*های جدید است.

نظر

با اجازه یک برسی ذهنی روی کندیل ریال به دلار داشته باشیم البته اعداد حدودا درسته .
                  کندیل ماهانه منظور 1/11/1391 ..از 3300حرکت کرد تا محدوده 4000 بعد اخر ماه 3690 کلوز کرد ..این کندیل ماهانه نشون میده میتونه دوباره محدوده زیر 4000 تکرار بشه
                  اگه زیر 3300 بیاد کلوز کنه (منظور کندیل ماه 12 هست ) کلا داستان عوض میشه .که به نظرم بعیده .
                  کندیل هفتگی ...از اول برج 11 از 3300 حرکت کرد و 3500 کلوز کرد
                  هفته دوم محدوده زیر 4000 کلوز کرد
                  هفته سوم 3630 را زد ..3750 کلوز کرد
                  هفته چهارم از بالا یادم نیست ولی از پایین 3510 را زد و 3690 کلوز کرد
                  نتیجه منطقه بای 3500 تا 3630 استاپ زیر 3500..تارگت محدوده 3950.

نظر

سلام دوستان،

چند روز پایانی سال هست و طبق معمول هر سال این روزها به شدت گرفتار میشم و کمتر فرصت حضور در انجمن رو پیدا می کنم. موردی رو می خواستم امشب مطرح کنم چون اعتقاد دارم اهمیت زیادی داره.

زمانی که دلار قیمتی در حدود 1000 تومان داشت در تحلیلی بر اساس شرایط روز سیاسی و اقتصادی کشور که برگرفته از اتفاقات سالیان گذشته آن روزها بود پیش بینی کردم که دلار به زودی منفجر میشه و رقم 3000 تومان رو در اون زمان در مدتی کوتاه دست یافتنی دونستم. گذشت زمان این موضوع رو نشان داد و شاهد این اتفاق بودیم.

زیاد پیش میاد که دوستان در مورد اینده دلار نظر من رو جویا می شوند و در عین حال دیدم که این موضوع گاها مورد بحث عزیزان هست. به همین دلیل نظر شخصی خودم رو از شرایط حاضر سیاسی اقتصادی و تاثیر اون روی قیمت دلار در چند ماه آینده میگم. البته هیچ تضمینی وجود نداره این نظر به واقعیت تبدیل بشه.

معمولا در این مرز و بوم همیشه با تکیه به نشانه ها می توان تا حدودی خیلی اتفاقات رو به درستی حدس زد. واقعیت امر اینه که همیشه باید موارد مثبت و منفی رو در دو کفه ترازو بگذاریم تا ببینیم کدام یک وزن سنگین تری دارند. شرایط امروز اقتصادی کشور شرایط خوبی نیست و تحریم ها تاثیر منفی زیادی روی تورم بوجود آمده دارند اما باید به درستی توجه کنیم که علاوه بر باز شدن فنری که سالها فشرده شده بود آنچه به این باز شدن توان بیشتری داد همین شرایط تحریم ها بود و ذهنیت منفی که در جامعه حاکم شده بود.

شرایط امروز ایران به گونه ای هست که علیرغم پالس های گاها منفی داخلی و خارجی تصور می کنم به زودی ورق برمیگرده. در سال 92 انتخاباتی رو پیش رو داریم که بسیاری از سران رو از هم اکنون نگران کرده. گرانی های ناشی از سیاست های خذف یارانه و تحریم ها فشار رو روی قشر ضعیف و متوسط جامعه زیاد کرده است. با چنین وضعیتی نمی توان در حوزه روابط خارجی خط و نشان کشید.

در چند سال گذشته به من ثابت شده که بر خلاف تصور رهبران ایران بسیار باهوش و زیرک هستند و می دانند که در هر زمان باید چه تصمیمی رو به درستی بگیرند. این بار هم متمایز نخواهد بود. من فکر می کنم ایران به نقطه ای رسیده است که به خوبی می دونه که رسیدن به شرایطی آرمانی توام با آرامش تنها در گرو مذاکرات هست.

با ایجاد توافق ها و آشتی ها در سطح بین المللی شاهد کاهش تاثیر تدریجی تحریم ها و بهتر شدن اوضاع اقتصادی هستیم. کاهش فشار اقتصادی این اجازه رو میده که کشور بتونه تنش های سیاسی احتمالی انتخابات سال دیگر رو رد کنه. درواقع چیزی که سران و رهبری به خوبی به اون واقف هستند این هست که تنش های سیاسی و اقتصادی نباید در چند ماه آینده همراه هم باشند وگرنه اوضاع قمر در عقرب خواهد شد.

من دلار رو در دوره ای سه تا شش ماهه نزولی می بینم و معتقدم دلار تا مرز 2500 تومان به راحتی پایین میاد و چه بسا سطح تعادل خود رو نزدیک به سطح 2000 پیدا کنه و مسلما این اتفاق می تونه برای هر قشری خوب باشه. از قشر ضعیف گرفته تا قشر قوی جامعه.

نظر شخصیم اینه که کشور در یک دوره شش ماهه به یک تورم منفی برای اولین بار روبرو خواهد شد و حتی شاهد کاهش قیمت بسیاری از محصولات و مواد غذایی، مسکن، خودرو و ... خواهیم بود. می دونم که شرایط فعلی این باور رو خیلی سخت می کنه اما من معتقدم که شش ماه ایده ال رو چه به لحاظ اقتصادی و چه به لحاظ تغییرات سیاسی داخلی و بیرونی خواهیم دید.

ارادتمند- بهزاد
                    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 03-12-2013, 09:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                      سلام دوستان،

چند روز پایانی سال هست و طبق معمول هر سال این روزها به شدت گرفتار میشم و کمتر فرصت حضور در انجمن رو پیدا می کنم. موردی رو می خواستم امشب مطرح کنم چون اعتقاد دارم اهمیت زیادی داره.

زمانی که دلار قیمتی در حدود 1000 تومان داشت در تحلیلی بر اساس شرایط روز سیاسی و اقتصادی کشور که برگرفته از اتفاقات سالیان گذشته آن روزها بود پیش بینی کردم که دلار به زودی منفجر میشه و رقم 3000 تومان رو در اون زمان در مدتی کوتاه دست یافتنی دونستم. گذشت زمان این موضوع رو نشان داد و شاهد این اتفاق بودیم.

زیاد پیش میاد که دوستان در مورد اینده دلار نظر من رو جویا می شوند و در عین حال دیدم که این موضوع گاها مورد بحث عزیزان هست. به همین دلیل نظر شخصی خودم رو از شرایط حاضر سیاسی اقتصادی و تاثیر اون روی قیمت دلار در چند ماه آینده میگم. البته هیچ تضمینی وجود نداره این نظر به واقعیت تبدیل بشه.

معمولا در این مرز و بوم همیشه با تکیه به نشانه ها می توان تا حدودی خیلی اتفاقات رو به درستی حدس زد. واقعیت امر اینه که همیشه باید موارد مثبت و منفی رو در دو کفه ترازو بگذاریم تا ببینیم کدام یک وزن سنگین تری دارند. شرایط امروز اقتصادی کشور شرایط خوبی نیست و تحریم ها تاثیر منفی زیادی روی تورم بوجود آمده دارند اما باید به درستی توجه کنیم که علاوه بر باز شدن فنری که سالها فشرده شده بود آنچه به این باز شدن توان بیشتری داد همین شرایط تحریم ها بود و ذهنیت منفی که در جامعه حاکم شده بود.

شرایط امروز ایران به گونه ای هست که علیرغم پالس های گاها منفی داخلی و خارجی تصور می کنم به زودی ورق برمیگرده. در سال 92 انتخاباتی رو پیش رو داریم که بسیاری از سران رو از هم اکنون نگران کرده. گرانی های ناشی از سیاست های خذف یارانه و تحریم ها فشار رو روی قشر ضعیف و متوسط جامعه زیاد کرده است. با چنین وضعیتی نمی توان در حوزه روابط خارجی خط و نشان کشید.

در چند سال گذشته به من ثابت شده که بر خلاف تصور رهبران ایران بسیار باهوش و زیرک هستند و می دانند که در هر زمان باید چه تصمیمی رو به درستی بگیرند. این بار هم متمایز نخواهد بود. من فکر می کنم ایران به نقطه ای رسیده است که به خوبی می دونه که رسیدن به شرایطی آرمانی توام با آرامش تنها در گرو مذاکرات هست.

با ایجاد توافق ها و آشتی ها در سطح بین المللی شاهد کاهش تاثیر تدریجی تحریم ها و بهتر شدن اوضاع اقتصادی هستیم. کاهش فشار اقتصادی این اجازه رو میده که کشور بتونه تنش های سیاسی احتمالی انتخابات سال دیگر رو رد کنه. درواقع چیزی که سران و رهبری به خوبی به اون واقف هستند این هست که تنش های سیاسی و اقتصادی نباید در چند ماه آینده همراه هم باشند وگرنه اوضاع قمر در عقرب خواهد شد.

من دلار رو در دوره ای سه تا شش ماهه نزولی می بینم و معتقدم دلار تا مرز 2500 تومان به راحتی پایین میاد و چه بسا سطح تعادل خود رو نزدیک به سطح 2000 پیدا کنه و مسلما این اتفاق می تونه برای هر قشری خوب باشه. از قشر ضعیف گرفته تا قشر قوی جامعه.

نظر شخصیم اینه که کشور در یک دوره شش ماهه به یک تورم منفی برای اولین بار روبرو خواهد شد و حتی شاهد کاهش قیمت بسیاری از محصولات و مواد غذایی، مسکن، خودرو و ... خواهیم بود. می دونم که شرایط فعلی این باور رو خیلی سخت می کنه اما من معتقدم که شش ماه ایده ال رو چه به لحاظ اقتصادی و چه به لحاظ تغییرات سیاسی داخلی و بیرونی خواهیم دید.

ارادتمند- بهزاد

استاد بهزادی عزیز !باعنایت به امضا زیبای شما نه تنها در بازار بلکه در حوزه اجتماع ما نیز هیچ قطعیتی وجود ندارد.انشالا پیش بینی شما درست از آب در بیاید و همه ما ازنگرانی بدر آییم .انشالا!!!زمانی فرا برسدکه دیگر به جای انشالا بگوییم ماشالا!!امیدوارم که اینگونه شود.ارادتمند مانی

نظر

نظر

تحلیل الیوت امامی تایم یک ساعته 26 03 2013 . تا زمانی که قیمت به زیر 1405000 باشد همچنان روند نزولی است . با توجه به وجود اچ دی منفی احتمال نزول تا قیمت 1247000 وجود دارد .

به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

نظر

با شکست 1380000 تا 1450000 صعود خواهد کرد در غیر این صورت برای شکست 1295000 خواهد رفت . با توجه به شکست خط روند و پول بک انجام شده احتمال صعود وجود دارد .

دنیای ترید خیلی فرق داره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

نظر

تحلیل دلار به ریال ایران .

تا زمانی که به زیر 3560 باشد روند نزولی است .

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

تحلیل سکه امامی 06 04 2013
                                با توجه به تشکیل واگرایی مخفی بین دو ماژور یعنی 1405000 و 1396000 و تشکیل واگرایی بین 1380000 و 1396000 می توان گفت که احتمال نزول وجود دارد . روند صعودی اخیر هم به صورت کارکشن شده نه ایمپالس . اگر 1396000 شکسته شود تحلیل فوق رد خواهد شد در غیر اینصورت به سمت شکست 1339000 و بعد از آن به سمت 1295000 و 1247000 خواهد رفت .

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

پردازش ...
                                X