اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
    یعنی چی به کدوم سمت ؟؟؟؟!!!!!!!!

چیز مناسب و خوب منظور چیه منظور ضرر مناسب و خوب که نیست !!!!!

خب معلومه به سمت صعود
    اخه میگن یکی از سهمهای پر پیمون سهام عدالت است
    سهام عدالت هم که میخاد بیاد تو بورس
    سهم هم 40 تومن سود میده
    شش ماه هم که گذشته پس 20 تومن سودش نقد. شده یعنی حدود دویست خریدش خوبه اما پتانسیل خوبی با لغو تحریم داره
    اما گروه فلزی کلا بخاطر مسایل جهانی اوصاعسان خراب است
    واسه همین مردد هستیم

نظر

• قند اصفهان-هفتگی
      دوستان سهم رو چطور میبینند؟!!

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• سلام: موقیعت سهم خوبه.درضمن سه بار کف تاریخی را زده .

نظر

• سلام.موقعیت سهم برای سهم خریدعالیه .من که میخرمش.

نظر

• خسایا

خساپا در روند بلندمدتِ احتمالا خنثی قرار دارد ولی روند میان مدت آن صعودی است و از کف کانال به سمت بالا می.رود.
            برای رسیدن به رشد قبلی (قیمت ۱۹۷۰ تومان) از نظر زمانی تاخیر دارد. علاوه بر آن هشدار واگرایی منفی (-RD) در اندیکاتورهای MACD و RSI دیده می.شود و احتمال نزولی شدن روند وجود دارد.
            رشد فعلی را تا هدف ۱۶۵۰ ریال پیش.بینی می.کنم.
            ویرایش توسط nikin : https://www.traderha.com/member/16818-nikin در ساعت 11-18-2014, 12:42 AM
            Occupy Wall Street

نظر

• حتوکا-هفتگی
              عبور پرقدرت از 330 تومن میتونه نشانگر شروع موج 5 و تریگر خرید محسوب بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
                قند اصفهان-هفتگی
                دوستان سهم رو چطور میبینند؟!!

دوست عزیز مواظب حد ضرر هم باش.!!

نظر

• عوارض 6 آزادراه که بهره برداری از آن در اختیار صندوق بازنشستگی است افزایش یافت.

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous41533 نمایش پست ها

دوست عزیز مواظب حد ضرر هم باش.!!
                    ممنون از تذکر شما
                    فقط میخواستم عرض کنم نمودار لگاریتمی هست و سهم حدود 70% اصلاح داشته.
                    حدضرر رو در تایم روزانه میشه کف 415 دید و در هفتگی 150 تومن.
                    حد سود رو اگر سقف قبلی هم بدونیم-که در روند صعودی میشه بالاتر هم گرفت-باز 1100 تا 1200 رو میتونیم در نظر بگیریم.
                    به فرض خرید در قیمت 500 تومن و حد ضرر 150 تومن باز 350 تومن ریسک به 700 تومن سود میشه، یعنی r/r میشه 1 به 2
                    ویرایش توسط ناشی : https://www.traderha.com/member/16165-ناشی در ساعت 11-18-2014, 09:48 AM

نظر

• وساپا واگرایی مثبت داشته که در تایم فریم هفتگی با MACD 6 انتظار رشد ۴ ماهه داریم. از سوی دیگر به سقف کانال نزولیِ فرضی برخورد کرده است.
                      دوستان نظرتان چیست؟

Occupy Wall Street

نظر

• سلام..
                        من یه کم پول دارم می خوام سهام بخرم تا به مبلغ یک واحد صندوق آگاه برسه و برم بخرم.
                        شما چه سهمی رابرای خرید پیشنهاد می کنید؟

نظر

• .::شاخص کل::.

حمایت های شاخص محدوده 75000-74800 می باشد. در صورت برگشت میتونه الگوی خرچنگ و موج 5 الیوت را تکمیل کند.

نظر

• نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
                            سلام..
                            من یه کم پول دارم می خوام سهام بخرم تا به مبلغ یک واحد صندوق آگاه برسه و برم بخرم.
                            شما چه سهمی رابرای خرید پیشنهاد می کنید؟
                            اگر در بورس سر رشته اي نداريد يكي از سهمهاي ٣٠ شركت برتر بورس رو بخريد
                            تو قسمت شاخص ها دنبال شاخص ٣٠ شركت بگرديد ليستش اونجا هست
                            البته به نظر من فعلا صبر كنيد بهتره

mql5 account number 66214

نظر

• نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                              اگر در بورس سر رشته اي نداريد يكي از سهمهاي ٣٠ شركت برتر بورس رو بخريد
                              تو قسمت شاخص ها دنبال شاخص ٣٠ شركت بگرديد ليستش اونجا هست
                              البته به نظر من فعلا صبر كنيد بهتره

mql5 account number 66214
                              تا کی و چرا صبر کنم؟
                              تا 3آذر نتیجه مذاکرات هسته ای صبر کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
                                تا کی و چرا صبر کنم؟
                                تا 3آذر نتیجه مذاکرات هسته ای صبر کنم؟
                                سلام،بله،به نظر من هم صبر کنید بهتره

نظر

پردازش ...
                                X