اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
    با سلام و تشکر ازشما

بنظر میاد هنوز زوده که در مورد صعود فولاد فکر کنیم .در تایم دیلی روند نزولی است وتا زمانی که قیمت بالای مووینگها بسته نشه روند نزولی ادامه داره .از دید امواج امکان داره موج 4 تمام شده باشه که در آنصورت موج 5 در جریان است .

موفق باشید

به نظر بنده هم ریزش فولاد تا قیمت 338 تومان ادامه خواهد داشت...

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.amir.af نمایش پست ها

ببینید من تو بررسی رفتار بازار دارم به صورت آماری مطالعه می کنم می بینم که الگوهای برگشتی از جمله هارمونیک ها و ابی سی دی ها بسیار برای برگشت جواب می دهد از نظر آماری به صورت تقریبا 89 در صد می باشد که هنگام تشکیل برگشت داده شده است ولی برای تارگت ها هیچ گونه الگویی نمی توان یافت به طوری که هر کدام که برگشت می کند ادامه حرکت از الگوی قبلی پیروی نمی کند هم از نظر زمانی و هم از نظر قیمتی که تقریبا این الگوها که باید از گذشته الگو بگیرد و نمی گیرد به حدود 95 درصد است

پس می توان گفت که با توجه به رفتار بازار باید یک دوره جدیدی برای الگو های هدف تشکیل شود که بتوان برای آینده تارگت ها الگو پذیری کرد
      نظر شما چیست

دوست عزیز

شما رو ارجاع میدم به دانشنامه پترنها

بررسی اماری الگوها
      download

نظر

• منتطر حمایت از قنیشا هستیم . . .

نظر

• قنیشایی که حمایت نشد. . .

گروه قندی برخورد به مقاوت را در سر راه دارد.

نظر

• سلام

http://

نظر

• http://

نظر

• سلام
                ذوب آهن اصفهان

از نظر الیوتی ساختار موج اصلاحی بزرگ به نظر بنده دارای ساختار پیچیده دوگانه می باشد که دز ابتدا یک ساختار زیگزاگ سپس یک موج X و بعد از آن یک ساختار مسطح داریم که در حال تکمیل ریز موج 5 از C می باشد. منطقه مناسب اتمام ریز موج در تصویر نمایان است.
                احتمال تشکیل یک الگوی هارمونیک AB=CD نیز می باشد که در تصویر با حروف داخل پرانتز مشخص کرده ام.
                همچنین در آن منطقه شاهد یک سطح حمایتی نیز هستیم.
                شکست خط روند نزولی کوتاه مدت تریگر ورود محسوب می شود.
                تاپیک تحلیل های شخصی
                برای مشاهده تحلیل های جدید نئو ویو از بازار سهام و ارز و دانلود آخرین ورژن اندیکاتورهای انتقال دیتا به بلاگ بنده مراجعه کنید.

ارشیا رحیمی

نظر

• با توجه به صحبت دوستان در مورد روند نزولی و و روند صعودی برای دوستان مطرح کنم که یک اشتباهی بعضی وقت ها برای شناسایی روند نزولی و صعودی رخ می دهد که به دید افق زمانی گذشته بر می گردد بگذارید با یک مثال برای شما شروع کنم اگر شما به سهام بانک سینا نگاه کنید در این افق زمانی یک رون نزولی را مشاهده می کنید
                  [IMG][/IMG]

ولی حالا اگر از نگاه افق زمانی به وسینا نگاه کنیم روند صعودی آن را در نظر می گیریم
                  [
                  IMG][/IMG]
                  که با توجه به این شکل تمام سهام ها با توجه به افق زمانی بلند مدت قبلی که دارند مطمئنا روند صعودی دارن چرا که با توجه به تعریفاتی که داشتیم از روندها و افقهای زمانی مختلف در مدت زمان طولانی سهام ها به طور مثال در وسینا 50 درصد خود را اصلاح کرده ان پس در نگاه بلند مدت روند کنونی سهام ها correction است پس از دوستانی که می گویند روند نزولی است خواهشمند است که بگویند در چه افق زمانی حال با توجه به پست های قبلی بنده این موضوع مطح می شود که دیدگاه من از سرمایه گذاری در سهام ایران چگونه است بله اگر به قول دوستان نگاه نوسان گیری داریم با توجه به پست قبلی من باید که در ته الگو های هارمونیک خریداری کرده و با توجه به اینکه سهام ها از روند صعودی خودشان پیروی نمی کنند با چند درصد سود خارج شوید همینطوری که الان بزرگان بازار و کسانی که با پولهای زیاد یک سهم را تغیر می دهند حرف بنده حقیر این است که اگر به دنبال نوسان گیری هستیم در بازار ما با تجه به اینکه بازار کوچکی است در کوتاه مدت استراتژِی معکوس contrarian می باشد چرا که این استراتژِی می گوید که همه که دارند می فروشند شما بخر و وقتی که همه دارند می خرند بفروش. چون پول یک عده کم بسیار بیشتر از پول یک عده زیاد است و قدرت را در دست دارند چون بازاررررررررررررررر ما کوچک و قوانین بسیار ضعیفی دارد که یکی از بزرگترین و بدترین قانونهایش صف فروش و خرید است که به این عده کم بسیار کمک می کند که البته این موضوع خود مباحثی را دارد که انشالله بعدا به طور مفصل بیان می کنم.
                  با تشکر از دوستان و توجه شما
                  کمک کنیم تا من هم بهتر بفهمم
                  با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
                  زیاد به فکر کسب
                  دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
                  و این کلید جز از راه
                  فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• شاخص گروه بانکی

حمایت 38% فیبوناچی
                    حمایت سنتی 701
                    واگرایی مثبت در rsi و macd
                    نزدیک شدن به انتهای فیبوی زمانی

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_7 نمایش پست ها
                      شاخص گروه بانکی

حمایت 38% فیبوناچی
                      حمایت سنتی 701
                      شاخص گروه بانکی به روایت ره آورد

به فیبوی زمانی رسم شده دقت شود.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed_7 نمایش پست ها
                        شاخص گروه بانکی

حمایت 38% فیبوناچی
                        حمایت سنتی 701
                        نوشته اصلی توسط hamed_7 نمایش پست ها
                        شاخص گروه بانکی به روایت ره آورد

به فیبوی زمانی رسم شده دقت شود.

گروه بانکی از دید الیوت

اتمام موج چهارم و شروع موج 5 بلند
                        PTI قوی حاکی از وقوع این واقعه خواهد بود.
                        شکست روند نزولی موجود موید شروع موج 5 است.
                        ویرایش توسط hamed_7 : https://www.traderha.com/member/12140-hamed_7 در ساعت 06-10-2014, 06:30 PM

نظر

• قنیشا

نظر

• قنیشا هفتگی

نظر

• در مورد تایم زمانی روند
                              خدمتتان عرض کنم من تحلیل تایم روزانه کردم
                              در تایم روزانه وقتی تحلیل میکنیم خط روند رو هم تو همون تایم میبینیم
                              فرضا اگر فملی 300 خریدیم انتظار داریم نهایتا طی شش ماه اینده به 345 برسد
                              ولی در تایم هفتگی انتظارات ما یکساله و دوساله است
                              پس وقتی میگم روند کلی نزولی است یعنی فملی 270 هم دیده میشود و ممکن است حتی پاینتر هم برود ولی اگر قصد شما دو ساله است و تایم هفتگی
                              فولاد 400 تومنی 330 هم شد شما جای نگرانی ندارید
                              ولی الان همه نمودارها تحلیلی تایم روزانه هستند و خط روند صعودی من نمیبینم
                              نظر شخصی بنده این است که فعلا هیچ سهمی نخرید
                              شما بازار تبادلات ارزی که کار نمیکنید بگین من تایم پایین رو دیدم
                              خودتون رو با تکنیکال گول نزنید
                              اولین اصل تکنیکال خط روند است
                              تکنیکالی که در تایم روزانه بای کنه و خط روند رو نبینه زده جاده خاکی

t.meta
                              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 06-10-2014, 08:03 PM

نظر

• سلام

شاخص بانکی از دید شخصی

نظر

پردازش ...
                                X