اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط kevin نمایش پست ها
    به نظر من که جواب میده . البته هارمونیک به تنهایی نه بلکه باید با بقیه ابزارهای تکنیکال ومخصوصا الیوت ترکیب بشه .

من توی مدتی که توی بورس ایران فعال بودم تحلیل های کلاسیک خیلی خوب جواب میده مثلا همین الان بانک کارافرین روی حمایت تقریبا 3 سالست و اجازه ریزش بهش نمیده

نظر

• ببخشيد آيا براى يادگرفتن تحليل تكنيكال دوره يا كلاسي ديد اكر بله كجا رو توصيه ميكنيد ؟ اين فن رو بهتره جطور ياد بگيرم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nabil7655 نمایش پست ها
        ببخشيد آيا براى يادگرفتن تحليل تكنيكال دوره يا كلاسي ديد اكر بله كجا رو توصيه ميكنيد ؟ اين فن رو بهتره جطور ياد بگيرم ؟
        خدا پدره اقای ازادی بیامرزه خیال همه از کلاس رفتن راحت کرده بهترین استاد

نظر

• ميشه توضيح بيشتر بدين آقاى آزادي چطور كجا چجوري متشكرم

نظر

• نوشته اصلی توسط nabil7655 نمایش پست ها
            ميشه توضيح بيشتر بدين آقاى آزادي چطور كجا چجوري متشكرم

سلا دوست عزیز شما می تونید از این تایپیک شرع کنید و آرام آرام به هر چی می خواهید برسیدhttp://forum.broker-fa.com/showthrea...-کپیتال
            اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

• پاورپوینت دوست عزیز خسروی و فیلم های اقای ازادی دانشنامه اقتصاد

نظر

• خوب بعد از چند روز قطعی اینترنت امروز مسئله حل شد و دوباره در خدمت دوستان هستم .

کساوه

چیزی که مشخصه در موج 4 هستیم . بین موجهای 3 و 5 از 3 اصلی شاهد واگرایی هستیم .

خط روند بلند مدت سهم شکسته شده و ادامه روند نزولی محتمل به نظر میاد .

تا حالا همه سهمهایی که تحلیل کردم در موج 4 نزولی بودن دیگه خسته شدم

باید بگردم چندتا سهم صعودی پیدا کنم ( منتظر باشید)

ممنون از همه

نظر

• با سلام
                  در تاپیک چنگال اندرو من نموداری از صنایع آذراب قرار دادم،به نظرم این سهم الان آماده ی صعوده و نزول حداکثر 4 درصدی انتظار میره و بعدش صعود.
                  kevin جان لطفا شما هم یه نگاهی به این سهم بندازید و تحلیل خودتون رو ارائه بدید.

با تشکر از شما
                  A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• میگن جوینده یابندست همینه دیگه چند تا سهم که احتمالا ابتدای شروع روند صعودی هستند پیدا کردم

که به مرور میزارم اینجا (دوستان یک مقدار مشارکتشون رو بیشتر کنن بهتره ) درسته که شرایط بازار خوب نیست

ولی بهترین موقع برای یادگیری و تمام کردن مباحث تکنیکال میتونه باشه .

به دلیل اینکه چند سهمی که در ادامه معرفی خواهند شدبرداشت تکنیکالی صعودی از انها شده و

احتمال فیل شدن انها (با توجه به شرایط بد سیاسی و اقتصادی ) وجود داره این تحلیل ها رو مبنای خرید و فروش خودتون قرار ندید .

بیمه پارسیان

به نظر میاد (در صورت درست بودن موج شماری) یک 5 موجی نزولی تمام شده و در امواج اصلاحی به سر میبریم .

در ابتدای موج c صعودی هستیم که همون طور که میدونید 5 موجی خواهد بود و یک فرصت خوب برای ترید .

حرکت قیمت نسبت به خط روند برای من که خیلی چشم نوازه . احتمال تشکیل الگوی AB=CD میرود .

مکدی در نزدیک ترین فاصله ممکن نسبت به خط صفر قرار داره و در حال کراس صعودی به نظر میاد .

ممنون از همه دوستان

نظر

• با سلام به اقا کیوان
                      ببخشید قصد جسارت ندرام فقط یک نکته کساوه فقط 10دقیقه به پنج قیمت پایانی پنج روز گذشته نگاه کنید من به ترتیب اینجا گذاشتم.2341....2368.....2403.....2437.....2479.

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
                        با سلام به اقا کیوان
                        ببخشید قصد جسارت ندرام فقط یک نکته کساوه فقط 10دقیقه به پنج قیمت پایانی پنج روز گذشته نگاه کنید من به ترتیب اینجا گذاشتم.2341....2368.....2403.....2437.....2479.
                        دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم . باور کن ایکیوم خیلی پایینه :d لطف میکنی واضح تر بگی

مرسی

نظر

• فاذر

ارش جان تحلیل رو تو این تاپیک گذاشتم .

در نمای هفتگی انتظار تکمیل یک الگوی بت میرود .

در نمای روزانه احتمال تشکیل یک الگوی ولف ویو میرود که به کف میدل لاین چنگال هم نزدیک هست و احتمال

برگشت الگو از این نقطه رو بیشتر میکنه .

نظر

• نوشته اصلی توسط kevin نمایش پست ها
                            دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم . باور کن ایکیوم خیلی پایینه :d لطف میکنی واضح تر بگی

مرسی
                            من این از دستی گذاشتم نه فقط برای شما برای همه دوستان . این کارت به این علت یکم ذهنتون در گیر کنم .

نکته1:همیشه توی بورس ایران ملاک باید قیمت باشد قیمت ها با شما همیشه صحبت می کند میگن من بخر یا بفروش.

نکته2: شما اگر توی بورس ایران خرید کنید باید حداکثر نگهداری سهم دیگه اخرش حساب کنیم یک هفته است ایا شما به این قیمت ها نگاه می کنید ایا حداکثر توی یک هفته حداقل 6 درصد سود می دهد ......

نظر

• با سلام و تشکر از شما جناب kevin

یه پیشنهاد داشتم.شما سهام مورد نظرتون رو با امواج الیوت و استراتژی خودتون تحلیل کنید و من هم با چنگال اندرو و ابزارهای خودم.تحلیل هامون وراینجا قرار میدیم و با هم مقایسه میکنیم.

برای کار هم به زودی تحلیل بیمه ی پارسیان رو قرار میدم.

نظرتون چیه؟
                              A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• به نظرتون ورود به اين سهم چطوره
                                كانال صعودي و اميد به برخورد به كف كانال
                                فيبوي 61.8 درصد
                                موج شماري اليوت كه در موج چهارم هستيم
                                و چنگال كه چون خيلي بهش وارد نيستم نميدونم درست كشيدم يا نه
                                خط قرمز هم منفي 4 درصد امروز رو نشون ميده
                                به نظر من بايد امروز منفي 4 بخوره و فردا هم ميشه در كف وارد شد
                                نظر دوستان بورسي چيه

نظر

پردازش ...
                                X