اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شب بخیر دوستان

یک سهم معرفی میکنم

برای دوستانی که تو ضرر هستن

و یک برسی بکنن

این شرکت از نظر بنیادی از نظر حقیر یک کاذر دیگس

سعی کنید با تامل وارد این سهم بشید

من فقط معرفی میکنم و شما هم یکم تحقیق

انشاالله از ضرر در بیاید

نماد قجام
    فرآوردههاي غذايي وقندتربت.جام. (قجام) - -

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?Pa...30238564334914

قند تربت جام
    ویرایش توسط arminfar : https://www.traderha.com/member/13968-arminfar در ساعت 06-14-2014, 11:39 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
      دوست عزیز بنده به تازگی ره آورد نوین لایت با اشتراک یک ماهه رایگان را جهت آزمایش نصب کرده ام ولی هرچه گشتم نمودار شاخص جزء نمادهایش نبود. گمان می کنم آن تصویر مربوط به نسخه های خریداری شده باشد. اما مساله این است که دیتایش را نمی شود استخراج کرد و فقط می شود عکس را به اشتراک گذاشت.

شاخص كل را با نام tepix در ديتايي كه در تاپيك درددل هاي بورسي آپ مي شود بيابيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط farshidu نمایش پست ها
        شاخص كل را با نام tepix در ديتايي كه در تاپيك درددل هاي بورسي آپ مي شود بيابيد.
        هست ولی برای سال 84 به این ور هست
        تو عکس اقا نیما برای سال 72 قرار داده اند
        من از تاریخ 72 می خواهم

نظر

• اين حرفا رو رها كن بورسو ديگه رها كن !

مموتي كجايي كه يادت بخير ...... يه زماني مي گفتيم مموت 8 سال گذشت ... حالا يكي بياد اين مستر مچكريم رو بگيره ...

نظر

• به نظر من دوستان بعضی از سهام هاشون را با اخابر و یا همراه اول عوض کنند چون قطعا" گزارش 3 ماهه این صنعت با توجه به نرخ های جدید و حجم زیاد ارسال پیامک در مسابقات sms ی جام جهانی ، بسیار خوب خواهد بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
              هست ولی برای سال 84 به این ور هست
              تو عکس اقا نیما برای سال 72 قرار داده اند
              من از تاریخ 72 می خواهم
              سلام.علی جان من میتونم در اختیارت بزارم.اما مشکل اینجاست که ره آورد بیشتر از 10 سال بهت خروجی نمیده.وگرنا مشکلی نبود.برای همین تو دیتای جناب آزادی هم از سال 84 به بعد قرار داره.اگه بخای قبل تر رو ببینی باید از روی خود ره آورد ببینی.

نظر

• نوشته اصلی توسط Hunter نمایش پست ها
                سلام.علی جان من میتونم در اختیارت بزارم.اما مشکل اینجاست که ره آورد بیشتر از 10 سال بهت خروجی نمیده.وگرنا مشکلی نبود.برای همین تو دیتای جناب آزادی هم از سال 84 به بعد قرار داره.اگه بخای قبل تر رو ببینی باید از روی خود ره آورد ببینی.
                یعنی به هیچ وجه نمی شه خروجی گرفت؟ برای تحلیل می خواستم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
                  یعنی به هیچ وجه نمی شه خروجی گرفت؟ برای تحلیل می خواستم
                  نه متاسفانه.فقط 10سال

نظر

• دست عزیز استادآزادی از مهر پارسال کل پول خود را از بازار خارج کرده و 10 درصد از آن را داخل بورس قرار داده است و نکته بعدی اینکه بله با نوسان گیری خوب هست که شما سود کسب کنی ولی فکر کن چه سهمی اگر شما با استراتژی تریگر که اگر قله را بشکنه وارد میشی چند درصد سود می کردی از زمستان گذشته البته با آموخته ای شما شما شک نکن که استاد آزادی هم که استاد به تمام معنای تکنیکال هستند و شکی هم در آن نیست چون تکنیکال را به صورت مفهومی می دونند با خریدهایی که من می دونم همه تو ضرر هستند ولی چون سرمایه های زیادی نیست . سودهای بسایر سالهای قبل است خریدند تا بازده ش را در یک سال و .... ببیند حالا کسانی که از پاییز وارد این بازار شده اند روند نزولی بوده و باید استراتژِی خود را عوض می کردند که یکیس هم ما بودیم
                    با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
                    زیاد به فکر کسب
                    دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
                    و این کلید جز از راه
                    فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• یه مبلغ جداگانه (سال قبل 73000 تومن ) میگیرن قابلیت انتقال دیتا را هم فعال می کنند

نوشته اصلی توسط arshia66 نمایش پست ها
                      دوست عزیز بنده به تازگی ره آورد نوین لایت با اشتراک یک ماهه رایگان را جهت آزمایش نصب کرده ام ولی هرچه گشتم نمودار شاخص جزء نمادهایش نبود. گمان می کنم آن تصویر مربوط به نسخه های خریداری شده باشد. اما مساله این است که دیتایش را نمی شود استخراج کرد و فقط می شود عکس را به اشتراک گذاشت.
                      صداقت در مقابل سياست ديگران ، سادگي ست
                      و سياست در مقابل صداقت ديگران ، خيانت . . .

نظر

• شاخص در شرایط خوبی نیست.
                        --------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.amir.af نمایش پست ها
                          دست عزیز استادآزادی از مهر پارسال کل پول خود را از بازار خارج کرده و 10 درصد از آن را داخل بورس قرار داده است و نکته بعدی اینکه بله با نوسان گیری خوب هست که شما سود کسب کنی ولی فکر کن چه سهمی اگر شما با استراتژی تریگر که اگر قله را بشکنه وارد میشی چند درصد سود می کردی از زمستان گذشته البته با آموخته ای شما شما شک نکن که استاد آزادی هم که استاد به تمام معنای تکنیکال هستند و شکی هم در آن نیست چون تکنیکال را به صورت مفهومی می دونند با خریدهایی که من می دونم همه تو ضرر هستند ولی چون سرمایه های زیادی نیست . سودهای بسایر سالهای قبل است خریدند تا بازده ش را در یک سال و .... ببیند حالا کسانی که از پاییز وارد این بازار شده اند روند نزولی بوده و باید استراتژِی خود را عوض می کردند که یکیس هم ما بودیم

دوست عزیز

خوب حالا که فهمیدی استاد ازادی 10 در صد پولش در گیر

شما هم اینکار رو بکن

ببر 90 در صد تو بذار بانک

مثل اینکه زیاد ضرر کردی

تا دو روز بازار منفی میشه

انواع اتهامات شروع میشه

اینکار با رو ح روان بازی میکنه

اگر نمیتونی

برو از این شغل بیرون

این یک شغل است

نه مخلی برای یک شبه میلیاردر شدن !!!!!!!!!!!!!!

ببین میتونی درد دلهای بورسی رو ببندی

نظر

• شرکت بانک اقتصاد نوین پیش.بینی سود هر سهم برای سال مالی 93 را در خرداد ماه امسال مبلغ 443 ریال اعلام کرده است.

شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 93 شرکت اصلی را با سرمایه چهار هزار و 500 میلیارد ریال مبلغ 1307 ریال اعلام کرده بود که این رقم در خرداد ماه امسال و با سرمایه 6 هزار و 500 میلیارد ریال به مبلغ 991 ریال رسید.

پایگاه تخصصی پلاتز طی گزارشی نوشت، با توجه به درگیری.های اخیر در عراق که میادین نفتی جنوب این کشور را تهدید می.کند، ممکن است که جهان به جای عراق به رشد تولید نفت در ایران به شدت امیدوار شود.

naseri

هر انسانی آینده خویش را با دستان خود می سازد...

نظر

• دوست عزیز توجه توجه
                              چرا شما بنده را با استاد آزادی در میندازی بنده شاگرد به تمام معنای ایشون هستم ولی می گویم استراتژِی بازاری خودتون را عوض کنید بهترین فروم هم فروم درد و دلهای بورسی است که بهترین است چرا میخوای دعوا راه بندازی اینجا جایی است برای هم فکری و بهتر فهمیدن بازار من میگم باید استراتژِیتون را تو این بازار عوض کنید تا اینقدر ضرر نکنیم اگر اشتباهاتبون را قبول نکینیم، اگر تحلیل اشتباهی کردیم قبول نکنیم، اگر ابزار درست را در جای درست به کار نبریم، همین میشه دوست عزیز خوب بله که همه ضرر کردند من تحلیلات ببنیادی و تکنیکالی که قاطی میشه و میزاریم تو فروم باید همه مواظب باشیم که اگر نگاهتون یک ساله است بهترین ابزار تکنیکال است ولی اگر نگاه بلند مدت بیش از 5 سال داری باید که بنیادی نگاه کنید و بگید آره شرکت فلان طرح داره و eps سال بعدش هم 20 میره بالا و 30 تومن میاد پایین آخه عزیز من این یک تحلیل بنیادی نیست و حالا اگر هم میخاهیم به بازار فکر کنیم و از روش تکنیکال استفاده کنیم باید به قول استادان تکنیکال یک استراتژِی را پی گیری کنیم همه فکر کردند که روند داره صعودی میشه و وقتی خط رون نزولی شکست تریگر خرید و بعد فرت بازار به سمت پایین آمد ولی اگر روند نزولی باشد و بخواهیم در روند نزولی buy کنیم چون بازار ما sell ندارد باید در آخر الگو ها خرید و در استراحت روند های نزولی فروخت که این استراتژِی در این بازار جواب میده که به این استراتژی استراتژِی معکوس است که من قبلا هم به استاد آزادی ایمیل زدم و گفتم پس بیایید درست فکر کنیم خیلی جالبه چرا ما فکر میکنیم اگر شغلمون بازار سهام است و در این بازار داریم کار می کنیم باید حتما تو بازار هم باشیم نه دوست عزیز مطمئمن باش من هم مثل شما شغل اول و آخر من بازار سرمایه است چون رشته و زحمتی که کشیدم و دارم میکشم هم همین است ولی با نگاه عمیقق ولی به جای تحلیل سرمایه ات سهام را تحلیل کنیم و روند را درست بشناسیم
                              ویرایش توسط mr.amir.af : https://www.traderha.com/member/14931-mr-amir-af در ساعت 06-15-2014, 08:25 PM
                              با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
                              زیاد به فکر کسب
                              دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
                              و این کلید جز از راه
                              فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• شاخص کل از دید من برای فردا مثبت خواهد بود.

ولی احساس میکنم این روند مثبت مقطعی خواهد بود.
                                واگرایی مثبت macd
                                برخورد به فیبوی 38% و خط حمایت خود
                                برخورد به موینگ 250 روزه
                                برخورد به خط روند نزولی
                                برخورد rsi به خط حمایت خود
                                در صورت برگشت شاخص واگرایی macd تثبیت خواهد شد.
                                فیبوی زمانی هم که گویای همه چیز است.
                                با صحبت های وزیر اقتصاد امید به سبز شدن شاخص هست.

نظر

پردازش ...
                                X