اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
    اگر هميشه در فاركس از دستور باي استاپ و سل استاپ استفاده كنيد موفق ترين
    چرا
    چون اين دستور رو يك نقطه مهم قرار گرفته كه شكسته پس ترند در جهت شما بوجود آمده است
    كه اين خيلي مهمه كه موج شما تشكيل بشه
    دوم اگر باي استاپ كردين حتما قيمت پاينتر هم وجود داشته پس استاپ شما مشخص است
    الانم از نظر من واسه طلا ميشه واسه يكساعته رو ١٢٨٦ باي استاپ گذاشت

Sent from Trader@Meta

سلام

1286 میوفته انتهای 4 ، برای چی بای ؟!!

فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط ms121ir : https://www.traderha.com/member/9307-ms121ir در ساعت 08-26-2014, 04:11 AM

نظر

• ١٢٨٦ انتها نميشه ١٢٨٤ يا ٣ ميشه انتها ش و يك منطقه برگشتي زيرش قرار داره
      پس اگر ١٢٨٦ رو زد منطقه پي ار زد و كه يك مقاومت خيلي مهم رو رد كرده از نظر من ترند تغيير ميكنه و موج شماري هم بطبع آن
      البته ميشه نزديك به ١٢٨٦ با استاپش فروخت كه معقول است
      يا سل استاپ كرد ١٢٧٣ رو

Sent from Trader@Meta

نظر

• تحلیل همگانی طلا

نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
        دوست عزیز و گرامیم من استراتژی قبلیم سل-بای استاپ بود. چندین سال باهاش کار کردم. جواب میگرفتم اما خیلی اذیت میکرد. من بعد از چندین سال بهترین استراتژی رو خرید در حمایتها و فروش در مقاومتها دیدم. البته نه هر حمایت و مقاومتی. حمایتها و مقاومتهایی که دقیق محاسبه میشن در زمانهای میان مدت. حمایتهاو مقاومتهایی که توسط اندیکیتورهای نرم افزارها محاسبه میشه به هیچ دردی نمیخورن. این نظر من بود.
        استاپ رو چطوري تعريف ميكنيد در تايم خودتان
        فرضا اگر r3 شكست
        به نظر من اين روش وقتي كارايي داره كه تايم بالاتر در جهت پوز شما باشه
        ولي در انس هم هفتگي و هم ديلي در جهت سل هستند
        ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-26-2014, 07:01 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط meta نمایش پست ها
          استاپ رو چطوري تعريف ميكنيد در تايم خودتان
          فرضا اگر r3 شكست
          به نظر من اين روش وقتي كارايي داره كه تايم بالاتر در جهت پوز شما باشه
          ولي در انس هم هفتگي و هم ديلي در جهت سل هستند
          سلام مجدد دوست گرامی
          r1,r2,r3 و s1,s2,s3 اعدادی هستند که با ابزارهای نرم افزار تحلیلی بدست میان و میشه تا حدود کمی تغییرشون داد. در این روش که من به صورت تجربی فعالیت میکنم و تا حدود زیادی در معاملات صحیح کف و سقف موفق بودم, حمایتها و مقاومتها را از برآورد سقف و کفهای گذشته, خطوط روند کوتاه,میان و بلند مدت, ترازهای برگشتی فیبو و چندتا مورد دیگه بدست میارم. بیشترین نقاطی که بهش توجه میکنم مکانهاییست که چند حمایت یا مقاومت عدد واحدی رو نشون بدن. موفق باشین

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
            سلام مجدد دوست گرامی
            r1,r2,r3 و s1,s2,s3 اعدادی هستند که با ابزارهای نرم افزار تحلیلی بدست میان و میشه تا حدود کمی تغییرشون داد. در این روش که من به صورت تجربی فعالیت میکنم و تا حدود زیادی در معاملات صحیح کف و سقف موفق بودم, حمایتها و مقاومتها را از برآورد سقف و کفهای گذشته, خطوط روند کوتاه,میان و بلند مدت, ترازهای برگشتی فیبو و چندتا مورد دیگه بدست میارم. بیشترین نقاطی که بهش توجه میکنم مکانهاییست که چند حمایت یا مقاومت عدد واحدی رو نشون بدن. موفق باشین
            میشه در حال حاضر سقف و کف های کوتاه و میان مدت را بگید

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
              1273-1276نقش حمایتی خوبی را برای طلا بازی میکند و به نظر طلا نیاز به اصلاح تا محدوده ی 1285دارد تا از انجا ریزش مجدد خود را تا محدوده ی 1268اغاز کند و در نهایت موج 5خاتمه یافته و روند صعودی جدیدی شروع شود

با توجه به عبور طلا از 1285 بنظر تا حدود 1291افزایش خواهد یافت و در این صورت روند صعودی جدیدی میتواند پدید اید!
              ویرایش توسط اسکار : https://www.traderha.com/member/7929-اسکار در ساعت 08-26-2014, 11:29 AM
              تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
              تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
              http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
                میشه در حال حاضر سقف و کف های کوتاه و میان مدت را بگید
                کف دیروز محدوده 1270 بود.خرید در محدوده 1275خوب بود با حد ضرر 1270.سقف اول 1281 سقف دوم 1292 سقف سوم 1305 هستش.فعلا که انس اومده بالا استاپ رو میارم رو 1283.بعدش میارم رو 1290.

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                  نظر شما با توجه به عکس از محدوده 1285 روی فروش است تا محدوده 1268 یا خرید از محدوده1268 میشه توضیح دهید

نظر

• نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                    کف دیروز محدوده 1270 بود.خرید در محدوده 1275خوب بود با حد ضرر 1270.سقف اول 1281 سقف دوم 1292 سقف سوم 1305 هستش.فعلا که انس اومده بالا استاپ رو میارم رو 1283.بعدش میارم رو 1290.
                    خب این برای کوتاه مدت در میان مدت چه نظری دارید ایا دیگر ریزش داریم زیر 1270 یا که این محدوده کف میان مدت است

نظر

خب این برای کوتاه مدت در میان مدت چه نظری دارید ایا دیگر ریزش داریم زیر 1270 یا که این محدوده کف میان مدت است
                      از 1292میتونه بره برای 1266.اما اگر 92شکسته بشه تا 1305میره.فروش محدوده 1291 کوتاه مدت کم ریسکه. در صورت افزایش مجددا فرصت خرید میده

نظر

نظر شما با توجه به عکس از محدوده 1285 روی فروش است تا محدوده 1268 یا خرید از محدوده1268 میشه توضیح دهید
                        دوست عزیز با توجه به نفوظ طلا به بالای 1285و در صورت عبور از 1291 دیگر موج شماری قبل نامعتبر میشه و در نتیجه دیگر منتظر 1268نیستیم!و میتوان بالای 1291اقدام به خرید کرد.
                        موفق باشید
                        تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                        تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                        http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

١٢٨٦ انتها نميشه ١٢٨٤ يا ٣ ميشه انتها ش و يك منطقه برگشتي زيرش قرار داره
                          پس اگر ١٢٨٦ رو زد منطقه پي ار زد و كه يك مقاومت خيلي مهم رو رد كرده از نظر من ترند تغيير ميكنه و موج شماري هم بطبع آن
                          البته ميشه نزديك به ١٢٨٦ با استاپش فروخت كه معقول است
                          يا سل استاپ كرد ١٢٧٣ رو

Sent from Trader@Meta
                          مثل اينكه باي استاپ روي ١٢٨٦ جواب داد و تا ١٢٩٠ سود ساخت
                          به احتمال زيادي قيمت به ١٢٨٢ برميگرده پس ميشه با استاپ ١٢٩٠.٥٠ براي ١٢٨٢ فروخت

Sent from Trader@Meta

نظر

مثل اينكه باي استاپ روي ١٢٨٦ جواب داد و تا ١٢٩٠ سود ساخت
                            به احتمال زيادي قيمت به ١٢٨٢ برميگرده پس ميشه با استاپ ١٢٩٠.٥٠ براي ١٢٨٢ فروخت

Sent from Trader@Meta
                            ممنون ضمن تشکر از سیگنالتون. اما فکر میکنم 1290 رو اعلام نکرده بودید برای سودگیری. 4دلار هم ارزش ریسک نداره. نسبت سود به ریسک باید معقول باشه.1 به 1 فکر کنم دقیقا قماره. ضمن اینکه کسی نمیتونه اعداد را به این قشنگی بگیره. موفق باشید

نظر

• تحلیل همگانی طلا

نوشته اصلی توسط sofe نمایش پست ها
                              ممنون ضمن تشکر از سیگنالتون. اما فکر میکنم 1290 رو اعلام نکرده بودید برای سودگیری. 4دلار هم ارزش ریسک نداره. نسبت سود به ریسک باید معقول باشه.1 به 1 فکر کنم دقیقا قماره. ضمن اینکه کسی نمیتونه اعداد را به این قشنگی بگیره. موفق باشید
                              دوست عزيز
                              من سيگنال با مشخص كردن پروفيت ندادم
                              گفتم روش درست كار استفاده از باي استاپ و سل استاپ در اين نقاط است
                              دوم تحليل مربوط به تايم يكساعته بوده
                              سوم وقتي باي استاپ فعال شد تازه استاپ مشخص ميشه
                              مثلا الان استاپ خريد شده ١٢٧٦ كه اگر ريسك به ريوارد حساب كنيد اصلا نميصرفه اما ولي داره
                              جهار اگر اسكرول رو بر محاسبه ميزان پيپ دريافتي روي نمودار بگزاريد ٥ دلار شما برابر ٥٠ پيپ ميشود
                              كه مقدار زيادي است
                              فرضا با دو دهم لات تريد ١٠٠ دلار تفاوت سود است
                              ١٠٠ دلار سود تو يكروز واسه من خيلي خوبه
                              نميدونم چه مقداري براي شما جذاب است اميدوارم تفاوت انس و جفت ارزها را متوجه باشيد
                              بهر حال بنده از تايم يكساعته انس توقع بيشتر از ٥٠ پيپ ندارم
                              در جفت ارزها ٥٠ پيپ در تايم چهارساعته مطلوبه
                              آخر اين نوع سبك تريد چون با ترند همراه است اصطلاحا ترند تريد است معمولا با ميزان سود خارج ميشود
                              مانند روشهايي كه در شكست يك حمايت يا مقاومت وارد ميشوند و روي مقاومت بعدي خارج و حمايت قبلي را استاپ ميگيرند اينم از ولي

Sent from Trader@Meta
                              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-26-2014, 03:35 PM

نظر

• تحلیل همگانی طلا

الان سل استاپ يكساعته طبق گفته بالا شد ١٢٧٦

جالبي اين روش اينه كه اگر گيرم بيفتيم چون طول ميكشه تا موج بچرخه بازم تو سوديم
                                الان از ديدن ١٢٩٠ تقزيبا ٥ ساعت گذشته هنوز تو سوديم
                                ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-26-2014, 03:48 PM

نظر

پردازش ...
                                X