اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل همگانی طلا

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
    دوست عزیز مک دی هنوز تغییر فاز نداده که بخواهد hd تشکیل شود تعجب می کنم در شکل شما تغییر فاز داده است
    گلد عزیز ،moving average oscillator در پلتفرم های مختلف تحلیلی ، اختلاف های جزئی با هم دارند.شاید شما MAOSC12,26,9 را در پلتفرم دیگری مشاهده می کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenthemaster نمایش پست ها
      گلد عزیز ،moving average oscillator در پلتفرم های مختلف تحلیلی ، اختلاف های جزئی با هم دارند.شاید شما MAOSC12,26,9 را در پلتفرم دیگری مشاهده می کنید
      این مگه مک دی نیست من منظورم مک دی در متاتریدر است

نظر

• نوشته اصلی توسط gold نمایش پست ها
        این مگه مک دی نیست من منظورم مک دی در متاتریدر است
        خیر دوست عزیز این اندیکاتور OsMA در متاتریدر است

نظر

• Sent from Trader@Meta

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها

Sent from Trader@Meta
            سلام . من بارها و بارها این نمودارو نگاه کردم. هیچ هارمونی و هیچ ربطی بین نمودار و اشکال هندسی نمیبینم. نظر خودتون چیه؟ میتونید یه توضیحی بدین ممنون میشم

نظر

• تحلیل همگانی طلا

اسمش 3d chanel است يك روش تحليله
              زمان تقريبي ريزش و تارگت قيمتي رو محاسبه ميكنه
              زاويه ها بسته به نوع چارت متفاوته
              روش كارش رو با سرچ پيدا ميكنيد
              قاعده ها اهداف احتمالي هستند
              تحليلگر معتقده بعد از نزول تا ١٢٦٧ ترند تغيير ميكنه و يك حركت صعودي داريم كه هدف اول و دوم تو تصوير مشخصه
              البته تحليل مال زماني است كه قيمت ١٢٩٠ بود و بخوبي كار كرده

Sent from Trader@Meta
              ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-24-2014, 12:31 AM

نظر

اسمش 3d chanel است يك روش تحليله زمان تقريبي ريزش و تارگت قيمتي رو محاسبه ميكنه زاويه ها بسته به نوع چارت متفاوته روش كارش رو با سرچ پيدا ميكنيدقاعده ها اهداف احتمالي هستند تحليلگر معتقده بعد از نزول تا ١٢٦٧ ترند تغيير ميكنه و يك حركت صعودي داريم كه هدف اول و دوم تو تصوير مشخصه البته تحليل مال زماني است كه قيمت ١٢٩٠ بود و بخوبي كار كردهSent from Trader@Meta
                سلام این را با چه ابزاری کشیدند ؟ من توو تریدینگ ویوو همچین ابزاری ندیده بودم !

نظر

• 1273-1276نقش حمایتی خوبی را برای طلا بازی میکند و به نظر طلا نیاز به اصلاح تا محدوده ی 1285دارد تا از انجا ریزش مجدد خود را تا محدوده ی 1268اغاز کند و در نهایت موج 5خاتمه یافته و روند صعودی جدیدی شروع شود

تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                  تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                  http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• طلا دوشنبه 3 شهریور ماه 1393

پیشنهاد : معامله فروش زیر نقطه 1288 با تیک پروفیت اول 1270 و تیک پروفیت دوم 1266
                    زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                    تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                    این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                    هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• طلا از نظر من بلند مدت نزول تا 1200 دلار موقعیت مناسب برای خرید از 24 سپتامبر تا 14 نوامبر

نظر

• gold15

خرید1276 تارگت1285

نظر

• نوشته اصلی توسط amirart نمایش پست ها
                          خرید1276 تارگت1285
                          خريد خيلي خطرناكه
                          چون در هرصورت داريد خلاف ترند جاري تريد ميكنيد
                          نديدم كسي خلاف ترند تريد كنه و برايند مثبتي داشته باشه

Sent from Trader@Meta

نظر

خريد خيلي خطرناكه
                            چون در هرصورت داريد خلاف ترند جاري تريد ميكنيد
                            نديدم كسي خلاف ترند تريد كنه و برايند مثبتي داشته باشه

Sent from Trader@Meta
                            با سلام. کاملا با صحبتتون موافقم. اما فقط جایی میشه فهمید روند عوض شده که در نزدیکی حمایت خرید که اگر بالا اومد و روند تغییر کرد باهاش همراه باشیم. وقتی رفت زیر حمایت, مجدداً فروخت که با روند فعلی همراه باشیم. حمایت فعلی خط روند صعودی در نموداره. اگر خط حمایت شکسته شه تارگت 1346 معدوم میشه و تارگت 1180 فعال.
                            ویرایش توسط sofe : https://www.traderha.com/member/15062-sofe در ساعت 08-25-2014, 08:30 PM

نظر

• اگر هميشه در فاركس از دستور باي استاپ و سل استاپ استفاده كنيد موفق ترين
                              چرا
                              چون اين دستور رو يك نقطه مهم قرار گرفته كه شكسته پس ترند در جهت شما بوجود آمده است
                              كه اين خيلي مهمه كه موج شما تشكيل بشه
                              دوم اگر باي استاپ كردين حتما قيمت پاينتر هم وجود داشته پس استاپ شما مشخص است
                              الانم از نظر من واسه طلا ميشه واسه يكساعته رو ١٢٨٦ باي استاپ گذاشت

Sent from Trader@Meta

نظر

اگر هميشه در فاركس از دستور باي استاپ و سل استاپ استفاده كنيد موفق ترين
                                چرا
                                چون اين دستور رو يك نقطه مهم قرار گرفته كه شكسته پس ترند در جهت شما بوجود آمده است
                                كه اين خيلي مهمه كه موج شما تشكيل بشه
                                دوم اگر باي استاپ كردين حتما قيمت پاينتر هم وجود داشته پس استاپ شما مشخص است
                                الانم از نظر من واسه طلا ميشه واسه يكساعته رو ١٢٨٦ باي استاپ گذاشت

Sent from Trader@Meta
                                دوست عزیز و گرامیم من استراتژی قبلیم سل-بای استاپ بود. چندین سال باهاش کار کردم. جواب میگرفتم اما خیلی اذیت میکرد. من بعد از چندین سال بهترین استراتژی رو خرید در حمایتها و فروش در مقاومتها دیدم. البته نه هر حمایت و مقاومتی. حمایتها و مقاومتهایی که دقیق محاسبه میشن در زمانهای میان مدت. حمایتهاو مقاومتهایی که توسط اندیکیتورهای نرم افزارها محاسبه میشه به هیچ دردی نمیخورن. این نظر من بود.

نظر

پردازش ...
                                X