اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تصویر بالا ببینید ! با وجود دایورجنس بهترین موقعیت برای سل اسکلپی تا قیمت 1.2097 ... ساختار الیوتی در اون مشاهده میشه و خاصیت جذب پیوتی ... وقتی سه کف میزنه در macd من حجم فروشم یا خریدم بیشتر میکنم ! کجا؟ رو ریتریس ها ...

امروزم که خبر خاصی تا فعلا نیست میچسبه !

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
      سلام PCMFund
      شرمنده فضولی میکنم من خودم هرچی میکشم از s/l .خوش به حالتان میدانی که جهت چیه و s/l نمیزاری.
      شادی سراسر وجودتان

من 99% مواقع جهت درست تشخیص دادم ! همیشه هم بازار استاب منو میزنه بعد شروع به حرکت میکنه ! تا جای که میتونم به دانسته هام اعتماد میکنم و استابی هم بزارم روی همون لول های مشخص شده چارت هست ، خبر آ کلاسی باشه سریع چفت میکنم .. بازار مثل آبی میمونه که کف دست ریخته شده ! باید بتونی خودتو با شرایطش وفق بدی ! تو خودتو باید کنترل کنی که آبه نریزه والی آب روانه ....

نه استاب میزارم نه از دی تی اسیلاتور استفاده میکنم ! دوتا از موانع سوددهی من در شش ماه اخیر هست !

نظر

• نه استاب میزارم نه از دی تی اسیلاتور استفاده میکنم ! دوتا از موانع سوددهی من در شش ماه اخیر هست ![/quote]

ببخشید یعنی این دوعامل بالا رعایت نکردی مانع سوددهی شما شده؟درست فهمیدم؟
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
          نه استاب میزارم نه از دی تی اسیلاتور استفاده میکنم ! دوتا از موانع سوددهی من در شش ماه اخیر هست !
          ببخشید یعنی این دوعامل بالا رعایت نکردی مانع سوددهی شما شده؟درست فهمیدم؟[/quote]

دی تی خیلی موقعیت های سودده رو جلوش گرفت !

استاپ هم هرچی اردر میکاشتیم میومد مینداختمون بیرون بعد شروع به حرکت میکرد... !

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
            تصویر بالا ببینید ! با وجود دایورجنس بهترین موقعیت برای سل اسکلپی تا قیمت 1.2097 ... ساختار الیوتی در اون مشاهده میشه و خاصیت جذب پیوتی ... وقتی سه کف میزنه در macd من حجم فروشم یا خریدم بیشتر میکنم ! کجا؟ رو ریتریس ها ...

هر کس که گرفت نوش جونش ! این هم یه مثال زنده !

نظر

من 99% مواقع جهت درست تشخیص دادم ! همیشه هم بازار استاب منو میزنه بعد شروع به حرکت میکنه ! تا جای که میتونم به دانسته هام اعتماد میکنم و استابی هم بزارم روی همون لول های مشخص شده چارت هست ، خبر آ کلاسی باشه سریع چفت میکنم .. بازار مثل آبی میمونه که کف دست ریخته شده ! باید بتونی خودتو با شرایطش وفق بدی ! تو خودتو باید کنترل کنی که آبه نریزه والی آب روانه ....

سلام

اتفاقآ من هم همیشه اینکار میکنم . اجازه میدم مارکت نوسانات اولیش انجام بده و بعد که حرکتش شروع کرد و پوزیشن وارد سود شد اون موقع حد ضرر میزارم . البته اینطور نیست که اگر تحلیلم اشتباه بود همینطور پوزیشن باز باشه .
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                سلام

اتفاقآ من هم همیشه اینکار میکنم . اجازه میدم مارکت نوسانات اولیش انجام بده و بعد که حرکتش شروع کرد و پوزیشن وارد سود شد اون موقع حد ضرر میزارم . البته اینطور نیست که اگر تحلیلم اشتباه بود همینطور پوزیشن باز باشه .
                سلام آقا مصطفی
                آقا فرد همه پرسی خوبی گرفت در این مورد ،
                خوب پوزشن اشتباه بود یک حرکت در جهت خلاف پوزشن حرکت میکنه استاب هم نداره چطوره باید فهمید که قرار شدو بشه یا ادامه خلاف پوزشنم حرکت کنه ، کی باید پوزشن ضرر ده رو بست.(در کدام تایم چه کاری باید کرد )
                با تشکر
                WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                account demo

نظر

تصویر بالا ببینید ! با وجود دایورجنس بهترین موقعیت برای سل اسکلپی تا قیمت 1.2097 ... ساختار الیوتی در اون مشاهده میشه و خاصیت جذب پیوتی ... وقتی سه کف میزنه در macd من حجم فروشم یا خریدم بیشتر میکنم ! کجا؟ رو ریتریس ها ...

خوب اینم نتیجه راحت رسید به قیمت مورد نظر !

پوزیشن هام همه بسته شد ! دوباره شرایط ببینم روبراه هست روی ریتریس های اردر میکارم !

اون نقطه ورود که عنوان کردم هم نوشتم (واسه اسکلپ ده پیپ...)

نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                  سلام آقا مصطفی
                  آقا فرد همه پرسی خوبی گرفت در این مورد ،
                  خوب پوزشن اشتباه بود یک حرکت در جهت خلاف پوزشن حرکت میکنه استاب هم نداره چطوره باید فهمید که قرار شدو بشه یا ادامه خلاف پوزشنم حرکت کنه ، کی باید پوزشن ضرر ده رو بست.(در کدام تایم چه کاری باید کرد )
                  با تشکر
                  استاب لاس بستگی به وتالیتی روزانه بازار ، اخبار .. داره !

بلفرض واسه یورو به دلار وتالیتی روزانه اش 1% باشه حرکت پیپی 120 تای داره استاب تا اینجاها .. بیشتر بشه سریع باید خلاص شد یا ببندی یا هچ کنی !

یا قبل خبرهای مهم پوزیشن رو ایون کنی !

موفق باشید

نظر

• bbc هم عنوان کرد موسسه اعتبارسنجی مودی میخواد رتبه اعتباری آلمان رو کاهش بده !

خبرهای بخش صنعت اتحادیه اروپا فقط سرخ میکنه ! ایتم از بخش صنعت خدا به داد برسه :دی میگم چرا نمیره زیگزاگ یورو به دلار تکمیل کنه هی میریزه !

نظر

• حاجی تشکر از خبر لینک خبر

نظر

• حسین جان داشتم ماهواره نگاه میکردم. بی بی سی..

سایت های خبری مثل فکتوری برین صدرصد گذاشتن ! با اینترنت ذغالی ایرانسل فعلا سرچ گفتند ممنوع :دی

نظر

• حاجی یک خبری پیدا کردم
                          http://www.moodys.com/research/Moody...urg--PR_251214
                          فکر کنم اگه واقعیت داشته باشه بازار سرخ کنه مخصوصا شاخص ها دکس داو ریزشی شده ببینیم چطوری جواب میده واقعیت داره یا نه

نظر

• سلام
                            با اجازه استاد خلیل
                            یک مقاله در باره
                            آینده سیستم پولی جهان: دلار همچنان بر مسند قدرت

لینک:

http://www.bbc.co.uk/blogs/persian/v.../post-225.html
                            در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• خلیل جان نظرت در مورد سخنرانی دراگی و اینکه در چه زمینه سخنرانی داره و تاثیرش چی میتونه باشه اطلاعاتی داری؟
                              و دیگر خبرها؟

نظر

• چهارشنبه 04 مرداد 1391 ساعت 11:22
                                بینا- قیمت جهانی طلا، با 5 دلار و 600 سنت افزایش در هر اونس، به 1586 دلار و 400 سنت رسید.بهای جهانی نقره، با 84 سنت افزایش به 26 دلار و 895 سنت رسید.
                                به گزارش بینا، بهای جهانی نفت خام برنت آمریکا با 180 سنت کاهش به 103 دلار و 240 سنت در هر بشکه رسید.
                                بر اساس این گزارش بهای جهانی پلاتینیوم با 16 دلار و 80 سنت کاهش به 1394 دلار و 80 سنت و بهای جهانی مس با 1 دلار و 350 سنت افزایش به 336 دلار و 650 سنت در هر تن رسید.
                                حجم هشدار دهنده معاملات
                                اقتصاد اسپانیا و یونان به شدت بر بازارهای مالی تاثیر گذاشته و به قول یک کارشناس: بازارها دچار تب یونانی اسپانیایی شده اند. قیمت طلا، نفت، مس، روی، نقره و ... همگی روبه پایین بودند. در طلا، سفارشهای خرید ۱۵۶۰ تا ۱۵۷۰ دلار انجام شدند و جالبه که کمی بالا. بازار جهانی طلا چند وقتی است دست سفته بازان است و تا خریداران و سرمایه گذاران واقعی پا به میدان نگذارند، قیمتها بطور مناسبی بالا نخواهند رفت. حتی حجم معاملات بسیار پایین آمده که این کمی هشدار آمیز است.
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X