اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط matin نمایش پست ها
    سلام

دوستان عزیز یک کمپانی در امریکا هست که بیشترین دارائی طلا را داره و مرتب مقدار خرید و فروش و مانده انرا را اعلام می کند.

ممنونم
    خوب سایت این شرکت لطف میکنید بزارید تا یک بررسی کنیم . ممنون
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• آقاخلیل خیلی ممنون از تحلیلهای قشنگتون فقط اگه لطف کنید ومشگل تایپ برعکس رو که توبیشتر تحلیلها پیش میاد برطرف کنید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi77 نمایش پست ها
        آقاخلیل خیلی ممنون از تحلیلهای قشنگتون فقط اگه لطف کنید ومشگل تایپ برعکس رو که توبیشتر تحلیلها پیش میاد برطرف کنید ممنون میشم
        شما لطف دارید

من لهجه دارم و روند نوشتن فارسی روان برایم خیلی سخت هست

تلاش خود را بالا میبرم که انشالله رعایت کنم

پ.ن: از یک بچه دهات انتظار زیادی نداشته باشید

ارادت

نظر

• ‬شاخص های مدیران خرید شیکاگو در ایالات متحده Chicago Purchasing Managers Index

شاخص تطبیقی مدیران خرید از رقم ‪58.7 ‬در ماه مه به رقم ‪51.6 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬

شاخص بهای پرداخت شده از رقم ‪55.3 ‬در ماه مه برقم ‪59.9 ‬در ماه ژوئن رسید‪.‬

شاخص تحویل عرضه از رقم ‪52.3 ‬در ماه مه به رقم ‪46.9 ‬در ماه ژوئن رسید‪.‬

شاخص اشتغال از رقم ‪56.9 ‬در ماه مه به رقم ‪57.8 ‬در ماه ژوئن رسید‪.‬

شاخص سفارشات جدید از رقم ‪58.1 ‬در ماه به رقم ‪54.6 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬

شاخص های متعلق به خبرگزاری رویترز و دانشگاه میشیگان در تصویر بالا مشاهده میکنید :

تخمین تورم دوازده ماهه ‪3.0%+:‬

تخمین تورم پنج ساله‪2.9%+: ‬
          ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 06-28-2013, 06:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
            شما لطف دارید

من لهجه دارم و روند نوشتن فارسی روان برایم خیلی سخت هست

تلاش خود را بالا میبرم که انشالله رعایت کنم

پ.ن: از یک بچه دهات انتظار زیادی نداشته باشید

ارادت
            میبخشید استاد قصد جسارت نبود از بی سوادی ماست

نظر

• شاخص بورسهای مهم دنیا :

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• ضعف کارخانجات در چین

شاخص مدیران خرید بخش تولید چین متعلق به دولت این کشور از رقم ‪50.8 ‬در ماه مه به رقم ‪50.1 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬این در حالیست که اقتصاددانان انتظار داشتند که رقم ‪50.0 ‬گزارش شود‪. ‬رقم ‪50 ‬در این شاخص حدفاصل بین توسعه و رکود است‪.‬

‬اما از طرف دیگر شاخص مدیران خرید بخش تولید چین متعلق به ‪HSBC ‬و ‪Markit ‬از رقم ‪49.2‬در ماه مه به رقم ‪48.2 ‬در ماه ژوئن رسیده است‪. ‬این شاخص به پایین ترین سطح خود از سپتامبر ‪2012 ‬تاکنون رسیده است و هفت ماه متوالی است که زیر رقم کلیدی ‪50 ‬به سر می برد‪.‬

‬شاخص فرعی سفارشات جدید مدیران خرید چین متعلق به دولت این کشور در ماه ژوئن با ‪1.4 ‬واحد کاهش نسبت به ماه مه به رقم ‪50.4 ‬رسید‪. ‬

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• در ایتالیا‪:‬

‬شاخص مدیران خرید بخش تولید از رقم ‪47.3 ‬در ماه مه به رقم ‪49.1 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪47.8 ‬برای ماه مه گزارش شود‪. ‬

‬در فرانسه‪:‬

‬شاخص مدیران خرید بخش تولید از رقم ‪46.4 ‬در ماه مه به رقم ‪48.4 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪48.3 ‬برای ماه مه گزارش شود‪. ‬

‬در آلمان‪:‬

‬شاخص مدیران خرید بخش تولید از رقم ‪49.4 ‬در ماه مه به رقم ‪48.6 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪48.7 ‬برای ماه مه گزارش شود‪. ‬

‬در انگلستان‪:‬
                  . ‪
                  ‬شاخص مدیران خرید بخش تولید از رقم ‪51.5 ‬در ماه مه به رقم ‪52.5 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪51.3 ‬منتشر شود‪.
                  ویرایش توسط ali_mobayyen : https://www.traderha.com/member/4389-ali_mobayyen در ساعت 07-01-2013, 01:18 PM

نظر

• در انتهای این هفته بانک های مرکزی انگلیس و اتحادیۀ اروپا تصمیم شان را در ارتباط با نرخ های بهره اعلام می کنند که این موضوع مورد توجه معامله گران است‪. ‬همچنین از آنجائیکه پنجشنبه، چهارم ژوئیه، در ایالات متحده تعطیل است، آمار مربوط به تعداد مدعیان بیکاری در روز چهارشنبه منتشر خواهد شد‪. ‬روز چهارشنبه نیز گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی ایالات متحده منتشر می شود‪. ‬به دلیل عدم اطمینان موجود و حجم اندک معاملات، انتظار ما این است که اکثر ارزهایی که دلار آمریکا در آنها ارز پایه است، روند واضحی نداشته باشند‪. ‬

نظر

• ‬از آنجائیکه منطقۀ یورو همچنان درگیر رکود اقتصادی است، نرخ بیکاری نیز در این منطقه رو به افزایش است به طوریکه در ماه مه به بالاترین سطح طی تاریخ این منطقۀ رسید‪. ‬به گزارش یوروستات، آژانس آمار اتحادیۀ اروپا، درصد افرادی که خارج از بازار کار هستند در ماه مه به رقم ‪12.1% ‬رسید در حالیکه برای ماه آوریل رقم ‪12% ‬به ثبت رسیده است‪. ‬برای ماه سال ‪2012 ‬نیز رقم ‪11.3% ‬به ثبت رسیده است‪. ‬اسپانیا و یونان هر کدام به ترتیب نرخ های بیکاری ‪26.9% ‬و ‪26.8% ‬را تحمل کردند تا همچنان در بین تمام ‪17 ‬کشور منطقۀ یورو در دارا بودن بیشترین میزان نرخ بیکاری پیشتاز باشند‪. ‬

‬بیکاری در ‪27 ‬کشور عضو اتحادیۀ اروپا در ماه مه در رقم ‪10.9% ‬ثابت ماند چراکه برای ماه آوریل نیز همین رقم به ثبت رسیده است‪. ‬نرخ بیکاری سالیانه نیز ‪10.4% ‬است‪. ‬بیکاری در ‪17 ‬کشور اتحادیۀ اروپا افزایش و در ‪10 ‬کشور کاهش داشت‪. ‬نرخ بیکاری جوانان در اروپا ‪23% ‬و در منطقۀ یورو در ماه مه ‪23.8% ‬بوده است‪. ‬نرخ بیکاری جوانان یونانی ‪59.2% ‬است که بالاترین نرخ در اروپا است‪. ‬

نظر

• شاخص های متعلق به ‪ism ‬در ایالات متحده‪:‬

. ‪ ‬شاخص مدیران خرید بخش تولید از رقم ‪49.0 ‬در ماه مه به رقم ‪50.9 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬پیش بینی می شد که رقم ‪50.0 ‬گزارش شود‪.‬
                        . شاخص قیمت ها از رقم ‪49.5 ‬در ماه مه به رقم ‪52.5 ‬در ماه ژوئن رسید‪.‬
                        . شاخص اشتغال از رقم ‪50.1 ‬در ماه مه به رقم ‪48.7 ‬در ماه ژوئن رسید‪.‬
                        . شاخص سفارشات جدید از رقم ‪48.8 ‬در ماه مه به رقم ‪51.9 ‬در ماه ژوئن رسید‪.‬
                        . شاخص تولید از رقم ‪48.6 ‬در ماه مه به رقم ‪53.4 ‬در ماه ژوئن رسید‪.‬
                        . شاخص موجودی انبارها از رقم ‪49.0 ‬در ماه مه به رقم ‪50.5 ‬در ماه ژوئن رسید‪. ‬

PMI at 50.9%; June Manufacturing ISM Report On Business @ Forex Factory

نظر

• افزایش مخارج ساخت و ساز در ایالات متحده

‬وزارت بازرگانی ایالات متحده دقایقی پیش گزارش داد که مخارج ساخت و ساز در این کشور در ماه مه در مقیاس ماهیانه با ‪0.5% ‬افزایش بطور تطبیقی فصلی به رقم ‪874.9 ‬میلیون دلار رسید که بالاترین سطح از سپتامبر ‪2009 ‬تاکنون محسوب می شود‪. ‬اقتصاددانان انتظار داشتند که افزایشی ‪0.6‬درصدی اعلام شود‪.‬

‬این افزایش، تحت تاثیر افزایشی ‪1.2‬درصدی ساخت و ساز مسکونی در مقیاس ماهیانه و افزایش ‪22.7‬درصدی آن در مقیاس سالیانه است‪. ‬ساخت و ساز بخش خصوصی که در آن مسکن سازی بخش دولتی احتساب نمی شود، به بالاترین سطح خود از اکتبر ‪2008 ‬تاکنون رسید‪.‬

‬ساخت و ساز بخش دولتی در ماه مه در مقیاس ماهیانه ‪1.8% ‬افزایش و در مقیاس سالیانه ‪4.7% ‬کاهش داشت‪. ‬

Construction Spending

نظر

• طرح تازه ای برای بخش گزارشات اقتصادی و تحلیل اقتصادی در نظر دارم و اینکه ما پوزیشن های بلومبرگی رو تعطیل کنیم و تاپیک مجزا برای این منظور ایجاد کنیم که تاپیک از پراکندگی و تمرکز گرایی خارج بشه

و یک تاپیک گفتگو پیرامون اقتصاد ایجاد کنیم که دوستان نظرات خودشون در باره پست های درج شده و بازار بیان کنند.

نظر دوستان چیه؟

پ.ن: پراکندگی از این نظر که موضوعات گسترده در حال درج شدن هست ، تمرکز گرایی از دیدگاه مباحث هست که تمام موضوعات بنیادی در این بخش متمرکز شده است
                            ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 07-01-2013, 09:51 PM

نظر

• سلام آقا خلیل
                              من به شدت به چنین تاپیکی نیاز دارم تا نظرات و دیدگاه های شخصی دوستان را درباره شاخص ها و خبرهایی که اعلام میشه بدونم...
                              در کل تاپیکی پویا که به بررسی بنیادی ارزها در کوتاه مدت بپردازه ...

امیدوارم با قدرت این تاپیک را شروع کنید.

با دنبال کردن ردپات نمیتونی به گذشته برگردی اما اگه صبر کنی گذشته برمیگرده.

. Take The Money And Run

کلاغی در ذهنِ من است

پاره سنگی در دستم
                              ازخود میترسم....!

نظر

• من هم موافق محيطی پویا در این زمینه بسیار مهم هستم

نظر

پردازش ...
                                X