اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پوزیشن های بلومبرگی

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بررسی بازار

ارزش ین ژاپن در روز دوشنبه کاهش پیدا کرد‪. ‬جفت ارز ‪USDJPY ‬پس از شکستن سطح ‪94.00 ‬به ‪94.21 ‬رسید که بالاترین سطح از ماه مه ‪2010 ‬تاکنون محسوب می شود‪. ‬جفت ارز ‪EURJPY ‬نیز دیروز صعود داشت و به ‪127.69 ‬رسید که پیش از این نیز در فوریه تا آن سطح صعود کرده بود‪. ‬این جفت ارز هم اکنون اندکی بالاتر از ‪126.00 ‬معامله می شود‪.‬

‬آژانس های اطلاع رسانی دیروز گزارش دادند که نمایندۀ دولت ایالات متحده از سیاست ژاپن اعلام حمایت کرد‪. ‬تارو آسو‪Taro Aso ‬، وزیر امور مالی ژاپن گفت که سیاست اقتصادی لطمات ناشی از کاهش قیمت ها را هدف قرار داده اند‪. ‬بانک مرکزی ژاپن در پنجشنبه و جمعۀ همین هفته نشست سیاستگذاری اش را برگزار خواهد کرد‪. ‬بازارها انتظار ندارند که بانک مرکزی ژاپن طی این ماه اقدامات تسهیلی پولی شدیدی اتخاذ نماید اما به شدت انتظار دارند که این اقدامات پس از استعفای رئیس این بانک در ماه مارس دنبال شوند‪.‬

‬دلار استرالیا همچنان در برابر دلار آمریکا تحت فشار است‪. ‬جفت ارز ‪AUDUSD ‬امروز صبح تا ‪1.0239 ‬ریزش داشت که پایین ترین سطح طی سه ماه و نیم اخیر است‪. ‬حتی گزارشی که امروز منتشر شد و نشان داد که ضریب اطمینان کسب و کار در استرالیا پیشرفت داشته است نیز نتوانست از دلار استرالیا حمایت کند‪. ‬این جفت ارز از منظر تحلیل تکنیکی هنوز در کوتاه مدت این پتانسیل را دارد که ریزش داشته باشد‪. ‬هرچند از نظر ما در میان مدت دلار استرالیا تغییر حرکتی مثبت خواهد داشت‪.‬

‬جفت ارز ‪EURUSD ‬هنوز در محدودۀ حرکتی ای بالای سطح حمایت ‪1.3350 ‬و زیر سطح مقاومت ‪1.3400 ‬باقی مانده است‪. ‬سیاستمداران فرانسوی باز هم در روز دوشنبه تاکید کردند که باید برای جلوگیری از افزایش شدید ارزش یورو اقداماتی صورت داد‪. ‬هرچند مسئولان گروه یورو بر این باورند که ارزش یورو را بازار باید تعیین کند‪. ‬گروه بیست در روزهای جمعه و شنبه اجلاسی برگزار خواهد کرد و ممکن است در مورد یورو بیانیه ای مشابه صادر کند‪. ‬

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• امروز ساعت 6 :ECB President Draghi Speaks

این دراقی یک چیز بدتر از اون تریشه است!

امروز چی میخواد بگه؟ باز شوک منفی؟
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        امروز ساعت 6 :ECB President Draghi Speaks

این دراقی یک چیز بدتر از اون تریشه است!

امروز چی میخواد بگه؟ باز شوک منفی؟
        از سخنرانی های که داشته به طور تفریبی میشه گفت 70% مواقع به ضرر ارزش یورو صحبت کرده...

باید ببینم در مورد چی میخواد صحبت کنه باز هم از ارزش بالای یورو؟

این روزا تحلیل تکنیکیم در سایت قرار نمیدهم با وجود اینکه ساختار خیلی واضح و روشنی جفت ارزها ... به نمایش گذاشتند ! میخوام همراه با استارت تاپیک زیر زمینی در 16 فوریه ، در یک راستا پیش رویی کنم که دوستان بدونن از هر مطلبی که میزاریم واقعا عملی پیاده میشه و خارج از چیزی که میگم چیز دیگری در چنته نیست ، گرچه از تحلیل های بنیادی ، انتظارات ... میام بهترین سناریو رو بیرون میارم اما 25% نحلیل همون هست که در اونجا عنوان میشه و الباقی هم مربوط به سه روش دیگر ( بنیادی، بین بازاری ، انتظارات)

از استقبالی که برای حضور در تاپیک ویژه الیوت کاران شده متحیرم ، گرچه بعد از چند سال در فروم فک زدن تونستم دیدگاه ها رو به سمت بنیادی و الیوت معطوف کنم ، الانم دوست دارم تقویت کنم ! در کنارش به مباحث گن هم بپردازم که انشالله همه ابعادی که تا به امروز کار کردم به صورت نسبی از دید خودم کامل کرده باشم.

سخن کوتاه کنیم ، بریم سر وقت پوزیشن ، من یک پوزیشن خرید در یورو به دلار دارم ، گرچه قبلا هم عنوان کرده بودم در یک ریزش منتطر خرید هستم تا فروش ! آیا این خرید در بازار ادامه دار خواهد بود؟

دو سناریو محتمل دارم ، یکی میگه این صعود یک اصلاح داخلی از یک ریزش ایمپالس عظیم هست ، یکی دیگر میگه این صعود یک موج ایمپالس نهایی هست ! در هر صورت من پوزیشن اولم بسته شده و پوزیشن دوم فی امان الله باز گذاشتم !
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• اینو از ترجمه آقا سعید کش رفتم :دی

ECB اعلام کرد یورو در سطوح جاری بیش از حد ارزش گذاری نشده است
          ==================================================
          یک مقام آمریکایی: حمایت از ژاپن برای مواجه با تورم
          فیوچرز نفت خام برنت روز دوشنبه سقوط نمود، به رهبری نزول فیوچرز بنزین
          سخنراني رئيس جمهور باراك اوباما در برابر كنگره ايالات متحده، نشانه هايي از توافق بر سر كاهش هزينه ها
          Yellen اشاره کرد فدرال رزرو تسیهل پولی را پس از توقف QE حفظ خواهد نمود.
          در حالیکه بارش برف بازارها را مختل می کند شاخص بهای مسکن بریتانیا سقوط می کند
          کره شمالی در مخالفت با سازمان ملل سومین تجهیز هسته ای خود را اجرا می کند
          AUD نظر به کاهش نرخ بهره بانک مرکزی استرالیا کاهش می یابد.
          Kuroda کاندیدای احتمالی بانک مرکزی ژاپن به نفع سیاست تسهیل پولی در سال 2013
          ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 02-12-2013, 08:01 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
            از سخنرانی های که داشته به طور تفریبی میشه گفت 70% مواقع به ضرر ارزش یورو صحبت کرده...

باید ببینم در مورد چی میخواد صحبت کنه باز هم از ارزش بالای یورو؟

این روزا تحلیل تکنیکیم در سایت قرار نمیدهم با وجود اینکه ساختار خیلی واضح و روشنی جفت ارزها ... به نمایش گذاشتند ! میخوام همراه با استارت تاپیک زیر زمینی در 16 فوریه ، در یک راستا پیش رویی کنم که دوستان بدونن از هر مطلبی که میزاریم واقعا عملی پیاده میشه و خارج از چیزی که میگم چیز دیگری در چنته نیست ، گرچه از تحلیل های بنیادی ، انتظارات ... میام بهترین سناریو رو بیرون میارم اما 25% نحلیل همون هست که در اونجا عنوان میشه و الباقی هم مربوط به سه روش دیگر ( بنیادی، بین بازاری ، انتظارات)

از استقبالی که برای حضور در تاپیک ویژه الیوت کاران شده متحیرم ، گرچه بعد از چند سال در فروم فک زدن تونستم دیدگاه ها رو به سمت بنیادی و الیوت معطوف کنم ، الانم دوست دارم تقویت کنم ! در کنارش به مباحث گن هم بپردازم که انشالله همه ابعادی که تا به امروز کار کردم به صورت نسبی از دید خودم کامل کرده باشم.

سخن کوتاه کنیم ، بریم سر وقت پوزیشن ، من یک پوزیشن خرید در یورو به دلار دارم ، گرچه قبلا هم عنوان کرده بودم در یک ریزش منتطر خرید هستم تا فروش ! آیا این خرید در بازار ادامه دار خواهد بود؟

دو سناریو محتمل دارم ، یکی میگه این صعود یک اصلاح داخلی از یک ریزش ایمپالس عظیم هست ، یکی دیگر میگه این صعود یک موج ایمپالس نهایی هست ! در هر صورت من پوزیشن اولم بسته شده و پوزیشن دوم فی امان الله باز گذاشتم !

نظر

• از روزی که آموزش قرار دادن اکانت دمو و ریل کارگزاری پرسپولیس در امضاء آموزش دادم ، خیلی از دوستان در امضاشون اینکارو انجام دادن و پوزیشن های هم در اون حساب ها گرفتن که بعضی ها منو حیرت زده کردن از سودهای بالای صدرصدی در اوایل کار شروع با این حساب ها...

خودم به شخصه هنوز استارت ست کردن معاملات در این حساب دموی که در امضاهم هست نکردم اما این هم به زودی و در 16 فوریه انشالله !

فقط سعی کنید یک حساب که استیتمنت میخواید نشون بدید از نظر رکن سه رکن سنجیده باشه و رعایت بشه ! هر پوزیشنی که سوال کردند بتونی از همه نظر توضیحات لازم بدید :

الف) دانش
              ب)مدیریت معاملات
              ج) نگرش، روانشناسی و تجربه

همیشه گفتم و الانم میگم ، یک گزارش لایو لازمه کار هست اما کافی نیست که نیست ! من بخوام یک مدیر سرمایه استخدام کنم اصلا بها نمیدم به استیتمنت ... فقط سوالات روانشناسی خودم میپرسم !اونها رو بتونه جواب بده صدرصد یک تریدر هست !

موفق باشید

نظر

• حرکت تکنیکی طلا زیر نظر داشته باشید ، تنش های بین المللی باید بر تقویت طلا دامن بزند منتهی فعلا برنده میدان دلار ایالات متحده بوده ! آیا سرمایه وارد بازار فلز زرد رنگ خواهد شد؟

http://forum.broker-fa.com/f82/%D8%A...html#post50818

دوستان اینقدر بی حال نباشید و نظرتون عنوان کنید ، بخدا اگر بحث حاشیه ای بود الان صد نفر در تاپیک بودن و 120 نفر هم پست زننده ... بحث علمی و فنی میشه کسی پا پیش نمیزاره ! مگه من بیسواد نیستم ؟؟؟؟ خوب بیاید اثباتش کنید تا منم برم دنبال کارم !

نظر

• جناب رحمانی عزیز در بحث فنی بدون شک حاشیه پردازان حرفی واسه گفتن ندارند ، چرا که اگر حرفی بود از نظر علمی برای ملت حرفشان اثبات میکردند ! دریغ ...

از اینکه با انرژی پیش رویی میکنید دوباره میگم غبطه میخورم ! از اینکه بی دریغ مطالب در اختیار من خواننده میگذارید سپاسگذارم

من برای شما یا شخص دیگری کار خاصی انجام نداده ام ، اما شما بی دریغ و بی چشم داشت برای من خواننده فعالیت میکنید

حرفی هم برای گفتن در بادی تخصص شما ندارم ، والی افتخاری است که در کنار پست ها و تحلیل ها و صحبت های شما وارد بحث شوم

نظر

• آقا حسین ( فرانکاشتاین عزیز ) دیدگاه شما در مورد طلا چی هست ؟ آیا با توجه به مداخلات صورت گرفته از ناحیه بانک های مرکزی کشورهای صنعتی ، امید هست که طلا به عنوان یک دارایی ایمن شروع با تقاضا شود ؟

مداخلات به دلیل وضع وخیم اقتصادی آنها انجام شده است پس انتظارات باید به سمت تقاضای دارایی های ایمن پیش رویی کند ، نظر شما چیست؟

دوستان عزیز ، جناب بهزادی ، PCMTrader ، Barcelona , GoldAnalysis ... شما دیدگاهتون در این زمینه چی هست؟

نظر

حرکت تکنیکی طلا زیر نظر داشته باشید ، تنش های بین المللی باید بر تقویت طلا دامن بزند منتهی فعلا برنده میدان دلار ایالات متحده بوده ! آیا سرمایه وارد بازار فلز زرد رنگ خواهد شد؟

دوستان اینقدر بی حال نباشید و نظرتون عنوان کنید ، بخدا اگر بحث حاشیه ای بود الان صد نفر در تاپیک بودن و 120 نفر هم پست زننده ... بحث علمی و فنی میشه کسی پا پیش نمیزاره ! مگه من بیسواد نیستم ؟؟؟؟ خوب بیاید اثباتش کنید تا منم برم دنبال کارم !
                      لطفاً وارد حاشیه نشو.
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• خبرهای مهم روز

تاریخ آپدیت : 13 فوریه 2013

در انگلستان:

BOE Gov King Speaks سخنرانی کینگ رئیس بانک مرکزی انگلیس دارای کلاس A میباشد

BOE Inflation Report
                        گزارش تورم بانک مرکزی انگلیس دارای کلاس A میباشد

زمان انتشار 2 ظهر به وقت ایران میباشد

در ایالات متحده:

Core Retail Sales m/m شاخص پایه خرده فروشی - ماهانه

Retail Sales m/m خرده فروشی - ماهانه

آمار ماه دسامبر در هر دو بخش خرده فروشی خالص و ناخالص بیانگر بهبود هزینه و خرج مصرف کنندگان آمریکا بود. با این حال در نیمه اول سال 2013 با توجه به قانون مالیات های جدید، انتظار کاهش هزینه های مصرف کنندگان را داریم.دارای درجه B+ و زمان انتشار 5 بعدازظهر به وقت ایران

Treasury Sec Nominee Lew Speaks سخنرانی وزارت خزانه داری زمان انتشار 6:30 بعد از ظهر به وقت ایران

نظر

حرکت تکنیکی طلا زیر نظر داشته باشید ، تنش های بین المللی باید بر تقویت طلا دامن بزند منتهی فعلا برنده میدان دلار ایالات متحده بوده ! آیا سرمایه وارد بازار فلز زرد رنگ خواهد شد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
                            شما که عنوان کردید سواد بنیادی ندارید پس لطفا پست بی ربط درج نکنید ! تخصصی فقط .

نظرتون در مورد طلا چیه؟

نظر

شما که عنوان کردید سواد بنیادی ندارید پس لطفا پست بی ربط درج نکنید ! تخصصی فقط .

نظرتون در مورد طلا چیه؟
                              خوشبختانه در مدعی بودن و منم منم کردن تخصصی ندارم.

از افاظات شما بهره مند میشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط a.saberi نمایش پست ها
                                خوشبختانه در مدعی بودن و منم منم کردن تخصصی ندارم.

از افاظات شما بهره مند میشم.
                                سلام دوست من

از شما خواهش میکنم بحث رو و تاپیک رو به حاشیه نکشونید

خلیل جان خواهش میکنم از شما که بزرگواری کنید و صبور باشید

هم روزگار معلم خوبیه و هم تاریخ جامعه معامله گران ایرانی حافظه خوبی داره....
                                «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

پردازش ...
                                X