اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط nodet_boy نمایش پست ها
    به نظر من این بازیه خوده بروکره که اصلا هیچ کس صدا نداره
    البته حقم داره این همه خرج کرده میخواد که از طریق باز کردن حساب جبران کنه
    من به شخصه حاضرم پول کلاس آنلاین رو بدم
    با سلام خدمت همه دوستان
    و تشکر از همه کسانی که در این مدت ما را در برگزاری این کلاس ها یاری کردند.هم استاد گرامی و هم شرکت کنندگان محترم در این کلاس ها که ارزش این کار را به درستی درک کردند و وقت و انرژی خود که برای همه بسیار با ارزش است را با تمام وجود روی بهتر شدن این کار قرار دادند.

حکایت ما شده کسی که می خواهد عسل در دهان گزاشته ولی دستش گاز گرفته می شود.البته که این اختیار بروکر ماست که کلاس ها را به هر نحوی که صلاح می داند اداره کند و اگر لازم باشد هر تغییری در نحوه کلاس ها بدهد خیلی واضح اعلام میکند و هیچ نیازی به بازی دادن کسی ندارد.

متاسفانه این جور افراد این قدر در دام های بروکر نماها افتاده اند که به خود اجازه میدهند هر چیزی را در حتی در خود فروم یک بروکر بر زبان جاری کنند.

اما مطرح کردن این موضوع توسط این ای nodet-boy توهین به شعور مخاطب و به همه شرکت کنندگان در کلاس که با شوق و انرژی این کلاس ها را دنبال کردند می باشد

ما از این که تونستیم در این مدت جو صمیمی بین اعضا کلاس که همه از هموطنان ما بودند به وجود اوریم به خود می بالیم و قضاوت در مورد عملکرد افرادی که قصد بر هم زدن کلاس رو داشتند به خود دانش جویان کلاس واگذار میکنیم.

به هر حال با این شرایط تصمیم گرفتیم تا اطلاع ثانوی کلاس ها را کنسل کنیم و بعد با قدرت طوری شروع کنیم که فقط اونهایی که لیاقت شرکت در این کلاس ها را دارند بتونندشرکت کنند

نظر

• سلام. متاسفانه این تصمیم گیریه شما درست نیست چون اگر قرار باشه هر مشکلی پیش بیاد و شما نخواید کلاس رو برگزار کنید این ناتوانی رو نشون میده من قصد جسارت ندارم و سو ء تفاهم نشود . مگر ما از اول با شما نبودیم و تا اخرش با شما هستیم ولی شما مارو همراهی و همکاری نمیکنید . وقتی این مشکل قطعیه صدا و تصویر پیش بیاد برایه چند بار و خب این طبیعی هست که سوء تفاهمی پیش بیاید شما باید تحمل و صبر و شکیبایی رو داشته باشید و سعی در برطرف کردن ان مشکل باشید نه اینکه کلاسها رو متوقف کنید . بازم تو تصمیم گیرتون تجدیده نظر کنید . و نشون بدید که بروکرتون برا بعضی افراد که سو ء تفاهمی که برایشان پیش امده بر طرف بشود. و قصد چنین کاریو نداشتید.لطفا این تاپیک من رو مدیرت محترم اقایه امدیرعامل بروکر مطالعه بفرمایند. با تشکر از اقایه امدیرعامل بروکر و اقایه ازادی و اقایه روبین و پرسنل بروکر از این همه زحماتشون .یه بروکرباید قویتر از این حرفا باشه و به خودش راه نده هر چیزی رو .انشالاه که همیشه موفق و پیروز و معید باشید.امیدوارم که این تاپیک من دگرگونی در بروکر ایجاد بنماید.

نظر

• باسلام و عرض ادب به پیشگاه بروکر عزیزو دلسوخته این مردم محروم
        حرفهای پوچ و بیمعنی و دوراز حقیقت بعضی از مستمعین این دوره آنلاین علاوه بر شما دل ما را نیز بدرد آورد
        عزیزان و سروران گرامی نگذارید عناد عده معدودی که قصد برهم زدن این دوره با ارزش و مفید را دارند تحقق پیدا نماید دوره ای که ازروی لطف و صرفا با قصد خدمت به این دانشجویان تشنه پایه گذاری و به نحو احسن تا کنون برگزار شده است.ما قادر به جبران اینهمه لطف و محبت شما عزیزان نیستیم و اجر وپاداشتان را از خداوند بزرگ خواهانیم. به امید ادامه این دوره ارزشمند ارزوی توفیق روزافزون برایتان آرزومندیم.

نظر

• با سلام خدمت تمام دست اند کاران مجموعه پرسپولیس
          اکثریت افرادی که در کلاس شرکت میکنند زحمات شما را فهمیده و قدر دان فعالیت های بدون چشمداشت شما هستند.اینکه شما یک مجموعه تجاری هستید و هدف از ایجاد یک موسسه تجاری سود بردن است بر کسی پوشیده نیست.
          اما شما بدون هیچگونه تضمین اولیه ای برای سرمایه گذاری افراد اقدام به برگزاری چنین کلاسهایی با این سطح بالا و با استاد خوشنام و با سوادی چون اقای ازادی نموده اید و علی رغم همه مشکلات به وجود آمده به ادامه کار صحیح خود اصرار ورزیدید.
          لذا بدینوسیله تشکر بی مقدار خود را از مدیریت محترم و مجموعه پرسپولیس ابراز نموده و خواهشمندم به خاطر حرف های بیربط عده ای معدود(که حتی به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسند) این لطف بزرگ خود را از ما دریغ نفرمایید که بدخواهان دنبال همین موضوع هستند.
          بار دیگر به عرض میرسانم که من خودم شخصا تازه راه ترید درست را فراگرفته ام و این بدون لطف شما و استاد گرامی امکان پذیر نبود
          لذا خواهشمندم در تصمیم اخیر خود تجدید نظر فرمایید.
          با احترام
          ابراهیمی
          برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• از اقای ازادی واقعا متشکرم.کلاس فوق العاده پرباری بود.متاسفانه از روزی که کلاس های تریدری مطرح شد نظم کلاس بر هم خورد و کلاس های تحلیل گری که با نظم فوق العاده ای در حال پیشروی بود نیمه کاره موند.در شب هایی هم که کلاس تریدری برگزار می شد به دلیل پر شدن کلاس من به سختی در کلاس حاضر میشدم.در کل از پرسنل خواهشمندم اگر واقعا قصد برگزاری کلاس ها رو ندارن با جدیت موضوعو به اطلاع همه برسونن تا ما از سرگردانی در بیایم.بالاخره ریش و قیچی دست پرسنل محترم شرکته و ما اگر بخواهیم خواهش بکنیم که کلاس ها برگزار بشن فایده ای نداره.

نظر

• ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آقای آزادی و مسئولین و کلیه دست اندران کاران پرسپولیس خصوصا افرادی که در برگزاری کلاس ها دست اندر کار بوده و کمک کرده اند
              با توجه به تصمیم مدیریت بروکر پرسپولیس در خصوص تعطیلی کلاس ها خواستم ضمن قدرانی از زحمات دوستان این نکته را یادآور شوم چه کلاس ها ادامه داشته باشد و چه تعطیل شود و شاید بعضی از دوستان کم لطفی کنند ویا خودشان هم فراموش کرده اند که به دلیل کسب سود در این کلاس ها شرکت می کنند و.... مطالب زیاد دیگری که شاید بتوان مطرح کرد .به هیچ وجه از ارزش کاری که بروکر پرسپولیس انجام داده کم نمی شود و ارزش کار شما در برگزاری کلاس ها محفوظ است. و کسانی که باید قدر آن را بدانند میدانند ومن به نوبه خودم بسیار استفاده کردم و خواستم بشکر کنم و امیدوارم که کلیه دوستان همیشه موفق باشند
              زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز و سروران گرامی
                همه بزرگواران میدونن که متاسفانه به دلیل مشکلات فنی ، چند جلسه ای رو نتونستیم در خدمت اقا نیما باشیم و از معلوماتشون استفاده ببریم ،
                بنده که خودم بالشخصه همونطور که دیشب هم تو چت روم نوشتم دنبال دکتر اعصاب و روان باید بگردم ( البته نصفه تقصیرا شایدم همش تقصیر نیما جانه که اینقدر قشنگ و گیرا درس میده که همه دلبسته اش شدیم)
                پستی هم که دوستمون زده رو دوستان با عنایت بیشتری توجه کنن که زمانش دقیقا مال انتهای کلاسه که اونایی که نتونستن شرکت کنن یه جورایی مثل معتاد هایی که بهشون جنس نرسیده درب و داغون بودن (البته بلانسبت همه عزیزان ، شخص خودم رو میگم) حالا یکی از دوستان که شاید جوانتر از خیلی از ما باشه و کم تجربه تر ، حین ناراحتی نظری داده ، فکر کنم همین که دکمه تشکر در پایین اون پست از طرف دوستان فشرده نشده ، کفایت کنه ، قرار بود و هست که همگی با هم حرکت کنیم ، و از هم دیگه چیز یادبگیریم و در کنار هم اگه نتونیم بازار رو بترکونیم ، لااقل یه تیکه اش رو مدیریت کنیم ، اگه قرار باشه با یه تلنگر همه به هم بریزیم و نسبت به هم موضع بگیریم ، ( ما برای وصل کردن امدیم ....... ) بطور حتم در اینده نزدیک که چه عرض کنم ، شاید زودتر از اینده ،از هم بپاشیم.
                دوستان در این راه باید خیلی پر طاقت تر از این حرفا باشیم (برای بعضی از نظرات هم البته در فروم پیام خصوصی در نظر گرفته شده)
                ببخشید اگه بخوام بنویسم خیلی میشه همینجوریشم کلی روده درازی کردم
                به بزرگواری خودتون ببخشید
                امیدوارم که در طی روزهای اتی بازار خوبی رو پیش رو داشته باشیم و از ترید کردن لذت ببریم
                در پناه حق پاینده و برقرار باشید
                ویرایش توسط arman68 : https://www.traderha.com/ در ساعت 12-14-2011, 12:40 PM

نظر

• من هم به نوبه خودم از مسئولین پرسپولیس و استاد عزیزم جناب آزادی متشکرم که یک چنین موقعیتی رو برای تکمیل مباحث ترید کردن برای همه بدون هیچ چشمداشتی فراهم کردند. اون کسی که این طور اجر زحمات را نادیده گرفته و بی احترامی کرده یا تو عصبانیت یه چیزی گفته و یا کسیه که میخواد مباحثی که خودش ممکنه می دانسته رو کسی دیگه ندونه واگر شما هم بخواهید بیخیال این قضیه بشید یه جورایی اونو به مقصودش رسوندید.
                  ولی با این وجود به خاطر همه چیز هم از استاد آزادی و هم از مسئولین پرسپولیس متشکرم.

نظر

• من هم به نوبه خودم جا داره از این لطفی که بی هیچ چشم داشتی در اختیار ما قرار دادید کمال تشکر را داشته باشم
                    و امید داشته باشم بتوانیم دوباره در کنار هم پرقدرت تر از گذشته حرکت کنیم
                    امیدوارم خیلی زود این ناراحتی برطرف شود و ان جو زیبای گذشته را دوباره شاهد باشیم

نظر

• امروز یاد اولین پستی افتادم که آقای آزادی عزیز برای تشکیل گروه 100 نفره نوشتن :چگونه می توان یک تیم 100 نفره ساخت؟

بنظر شما برای ساخت یک تیم قوی 100 نفره از مجموعه حاضرین در کلاس های ان لاین، چگونه میت وان یک تیم قوی ساخت که کارها هم پوشانی نکند و همدلی و همیاری حرف اول و آخر را بزند ؟

هر پیشنهادی دارید بفرمایید ....

بنظر شما چه عواملی می تواند منجر به متلاشی کردن این مجموعه شود ؟

جناب آزادی عزیز یک از مشکلات را امروز دیدیم و فکر کنم به جای تعطیل کردن باید به دنبال راهکار های مناسب بود .
                      زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• doroood

نوشته اصلی توسط nodet_boy نمایش پست ها
                        به نظر من این بازیه خوده بروکره که اصلا هیچ کس صدا نداره
                        البته حقم داره این همه خرج کرده میخواد که از طریق باز کردن حساب جبران کنه
                        من به شخصه حاضرم پول کلاس آنلاین رو بدم
                        ma taghriban az rooze aval boodam va shahede zahmate doostan boodam bazi az shaba shode bood ke aghaye azadi 2 saat ham hozooor dashtan baraye behtar yad giri vaghan in tarze sohbat bi ensafie man khodam 2 jalase akhar na seda dashtam na tasvir vali na mozahemat ijad kardam va ya inke biyam inja hamchin postha va hamchi tohmathai bezanam bala gheyratan biaym yekam ham ensaf dashte bashim nodet boy aziz

نظر

• نوشته اصلی توسط ta_key نمایش پست ها
                          ma taghriban az rooze aval boodam va shahede zahmate doostan boodam bazi az shaba shode bood ke aghaye azadi 2 saat ham hozooor dashtan baraye behtar yad giri vaghan in tarze sohbat bi ensafie man khodam 2 jalase akhar na seda dashtam na tasvir vali na mozahemat ijad kardam va ya inke biyam inja hamchin postha va hamchi tohmathai bezanam bala gheyratan biaym yekam ham ensaf dashte bashim nodet boy aziz
                          سلام
                          ای بابا ما کلی صفحه سیاه کردیم ، دوستان هنوز این نقل قول رو میارن بالا
                          خواهشا دوستان دیگه به این نقل قول رجوع نکنین
                          ممنون

نظر

• تشكر از آقاي آزادي و بروكر پرسپوليس

با سلام خدمت همه دوستان

بايد قدر دان آقاي آزادي و همچنين بروكر محترم پرسپوليس بود كه كلاسهاي فوق العاده مفيد تحليل گري و تريدري را تا اينجا برگزار كننده كرده اند و اين بي لطفي است كه مسائل بوجود آمده باعث شوند كه بعضي دوستان اظهار نظر هاي بي مورد و خالي از انصاف كنند... اين موضوع بسيار عادي است كه براي انجام هر كار بزرگي مشكلاتي بوجود آيد ما بايد صبر پيشه كرده و بجاي عنوان موضوع هاي حاشيه اي و فرافكني براي مسائل بوجود آمده راه حل ارائه كنيم... با سپاس

نظر

• با سلام خدمت اقای مدیرعامل بروکر اقای ازادی وپرسنل زحمتکش بروکر

ببخشید ولی به خاطریه بی نمازکه درمسجدونمیبندن اکثریت قریب به اتفاق ما ازاین کلاسهاواین فضابه اندازه یک دنیا مطالب جدید یادگرفتیم وبطورکلی دیدگاه مارا نسبت به فارکس تغییراساسی دادواقعاحیفه که بخاطریک یا چندنفرهمه افرادمشتاق رودرنظرنگیریدمن میخوام خواهش کنم درتصمیمتون تجدیدنظرکنیدواین اموزشهاادامه داشته باشه تاکمکی باشه به جامعه فارکس ایران
                              ویرایش توسط aryaqwa : https://www.traderha.com/member/2886-aryaqwa در ساعت 12-14-2011, 04:09 PM
                              حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
                                من از همه ی عزیزانی که فکر می کنند علت تعطیل شدنه کلاس بنده هستم عذر خواهی می کنم و پوزش می طلبم
                                ولی دوستان این پست من شد پیراهن عثمان!
                                در توضیح خدمتتون عرض کنم که یک بروکر یک مجموعه تجاری هست نه یک آدم نازک نارنجی که به علت یک انتقاد به جا زود قهر کند و کلاس ها را کنسل کند!
                                بروکر عزیز حالا من آدم قدر نشناس و بد و نفوذی و گاز گیرنده دست پر از عسل و...(القابی که دوستان و بروکر به من دادن( بقیه دوستان که این همه از شما تشکر و تقدیر کردن هیچ کدام از اون ها را ندیدید و فقط پست بنده را مشاهده کردین و ناراحت شدین؟!اگر شما هدف بزرگی از برگزاری کلاس ها دارین و این همه افراد مشتاق و قدرشناس هست منه قدرنشناس رو مینداختین بیرون!
                                در ضمن بنده چندین مرتبه برنامه های مشابه دیگری را معرفی کردم که مشکل قطع صدا را نداشت و سعی کردم که کمکی بکنم(در پست های قبلی هست) ولی بروکر محترم اصلا توجه نکرد و فقط این پست آخر بنده را دید!
                                شما که انقدر زحمت می کشید خوب برای حل این مشکل تلاش می کردید نه اینکه پست بنده را بهانه قرار دهید و کلاس ها را تعطیل کنید و برای آدم های لایق بعدا کلاس بگذارید!(راستی شما چطور لیاقت افراد را می سنجید؟!)
                                باز هم از دوستان عزیز معذرت می خواهم که باعث ناراحتیشون شدم ولی قضاوت با خودتان که آیا بنده مقصر بودم یا نه!

به امید شادی و پیروزی همه عزیزان

نظر

پردازش ...
                                X