اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دانلود فایل های صوتی و تصویری کلاس های اتاق معاملات و آنلاین تردینگ

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام
    کلاس امشب نه صدا داشت و نه تصویر ، لطفا یکی کلاس امشب رو آپلود بکنه
    با تشکر
    poor

نظر

• واقعا شرم آور است این گونه نگاه به کسانی که با تمام وجود در دارن برای ما زحمت میکشند
      من با vpn وصل شدم ومشکل چندانی نداشتم

نظر

• انشالاه که اینطور نیست ولی یک تریدر باید همه ی جنبه های یک قضیه رو نگاه کنه آقای آواگالری و این شرم آور نیست!

نظر

• سلام
          من به شخصه برام خیلی جالب هست که آی دی ادمین محترم،تشریف آوردن و پاسخ دوستمون شبری رو در رابطه با ..... بودن آدرس سایت سریع دادند،ولی اصلا حرفی و پاسخی در رابطه با مشکل نرم افزار،عدم دریافت صدا توسط کاربران،و قرار دادن دانلود در سایت ندادند و بی تفاوت از کنار این موضوع میگذرند؛در حالی که اینهمه دوستان پست زدند و درخواست مساعدت کردند...

نظر

• اگر محبت کنید فایل ضبط شده امشب رو در سایت بگذارید ممنون میشم.نه جلسه دیشب رو تونستم گوش کنم و نه جلسه امشب.مشکل اینترنت همگانی است.واقعا ناراحت هستم این بحث تحلیل زمانی خیلی مهم است.ما که از اول بودیم اگر این قسمتها را یاد نگیریم خیلی به ضررمان میشود.از مدیریت خواهش میکنم فابل ضبط شده را برای دانلود بذارند.با تشکر از زحمات شما

نظر

• درخواست

با سلام خدمت دوستان گرامی و مدیریت محترم

اول جا دارد از زحمات اقا نیما و مدیریت و پرسنل عزیز پرسپولیس تشکر کنیم.

2 شبه که ما منتظر شروع کلاس میشیم و هر شب اعصاب خوردی و ناراحتی به جای بحث مهم زمانی نسیب ما میشود از دوستان و مدیریت محترم تقا ضا میکنیم که اگه جلسات تحلیل زمانی رو که قرار بود ظبط بشه روتوی سایت قرار بدهند و اکثر دوستانی که مثل بنده این بحث رو از دست داییم رو استفاده کنیم ممنون میشویم.و از دوستانی که راهنمایی کنند این مشکل حل بشه نهایت تشکر رو داریم.

ممنون و تشکر

نظر

• درخواست

سلام لطفا فایل ضبط شده کلاس رو بگذارید متشکرم

نظر

• درخواست

با سلام به همه دوستان و بزرگواران دست اندکاران آموزش آنلاین
                  سه شنبه شب هم سرنوشتی بهتر ار دوشنبه شب برای ما نداشت متاسفانه نه امکان حضور در کلاس مهیا شده نه فایل ضیط شده ای و نه حتی فایل صوتی جلسه
                  خواهشمندم با توجه به شرایط نا مناسب اخیر یا فایل ضبط شده یا فایل صوتی در سایت قرارداده بشه ویا حداقل یکی از دوستان باسابقه و حرفه ای تر خلاصه ای از موضوع های دو شب گذشته در سایت قرار بده تا دیگران هم استفاده کنند.
                  با تشکر محمد رضا تشویر

نظر

• با سلام بنده نیز مانند اکثر دوستان در این دو شب نه چیزی شنیدیم نه چیزی دیدم لطفا فکری به حال ما کنید.

نظر

• سلام
                      متأسفانه من هم نتونستم در این 2 جلسه چیزی رو خوب بشنوم و ببینم . چون مدام از نرم افزار قطع و وصل میشدم خواهشاً حداقل لینکشو به ایمیل کسانی که در کلاس حضور داشتند بفرستید.

نظر

• نوشته اصلی توسط nodet_boy نمایش پست ها
                        به نظر من این بازیه خوده بروکره که اصلا هیچ کس صدا نداره
                        البته حقم داره این همه خرج کرده میخواد که از طریق باز کردن حساب جبران کنه
                        من به شخصه حاضرم پول کلاس آنلاین رو بدم

من متاسفم برای این تفکر !

بروکری که برای اولین بار در ایران همچین امکانی رو برای رایگان برای همه فراهم کرد !

واقعاً متاسفم برای این تفکر !
                        « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نظر

• من هم متاسفم بابت این پست! آخر یکم وجدان داشته باشیم. به جای تشکر بابت این همه زحمت این حرف را بزنیم.اگر شما می خواهید پول بدهید خیلی کلاس هست..

نظر

• فکر میکنم یکی از نکات بسیار مهم برای موفقیت در بازار نظم وکنترل احساسات است دوستان وقتی در باره چنین اتفاقاتی که باید تا بحال برای ما و اینترنت ما عادی شده باشد اینقدر احساساتی می شوندکه اینطور قضاوت می کنند پس چطور می خواهند احساسات خود را در زمان ترید و فشار های عصبی ناشی از آن کنترل کنند
                            پیشهاد میکنم این شب ها که مشکل صدا یا مشکلات دیگری که از آن خبر نداریم ( غیر قابل پیش بینی ) وممکن است پیش بیاید را به عنوان تمرین کنترل احساسات خودمان بدانیم و از این مشکل هم به نوعی استفاده کنیم
                            زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• نوشته اصلی توسط nodet_boy نمایش پست ها
                              به نظر من این بازیه خوده بروکره که اصلا هیچ کس صدا نداره
                              البته حقم داره این همه خرج کرده میخواد که از طریق باز کردن حساب جبران کنه
                              من به شخصه حاضرم پول کلاس آنلاین رو بدم
                              با سلام به همه دوستان
                              چند جلسه ای است که متاسفانه بدلایلی که برهمگان روشن است جلسات پر بار استاد محترم را آنگونه که باید دریافت نمیکنیم . بطوریکه حتی دوست عزیز مان آقا مصطفی هم ظاهرا نتوانسته اند رکورد بگیرند. نزدیک 50 جلسه است که همگی بقدر وسعمان از این سفره گسترده بر کرانه جهان مجازی بهره مندیم. و بایسته است که از تمامی دست اندرکاران به تمام و کمال تشکر کنیم و قدر دان باشیم . و اگر تشکر نمیکنیم لااقل نمکدان نشکنیم .
                              باتشکر ازهمگی
                              بهرام
                              بهرام دانش

نظر

• سلام بر همگی . مگر قرار نشد که بروکر کلاس رو ضبط کنه و بزاره تو سایت ؟ پس چرا نذاشتن؟ اگر کسی از دوستان ضبط کرده لطفا بزاره تو سایت با نهایت تشکر.

نظر

پردازش ...
                                X