اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش کار با متاتریدر برای مبتدیان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
    آقا دمت گرم از وقتی که میذارین.
    فرمودین یک سال و نیم هستش دارین کار می کنین و همچنان حساب ریل ندارید؟ قبل از این یکسال و نیم اصلن تجربه بازار بورس رو نداشتید؟ من تکنیکال رو یکسال و نیم هستش دارم کار می کنم. خوب تا حدودی می تونم گلیم خودم رو از آب بکشم بیرون. می خوام بدونم این بازار خیلی سخت میشه سود گرفت که شما هنوز حساب ریل باز نکردید؟ تصور من اینه که با 3 یا 4 ماه که روی حساب دمو کار کنم، بعدش می تونم یه حساب ریل باز بکنم. به نظرتون سه یا 4 ماه کمه یا باید بیشتر روی حساب دمو کار کنم؟
    مخلصیم
    اینکه با کدوم سیمبول یا سیمبولها تصمیم به کار و معامله دارید مهمه در مورد ارزها عرص کنم خدمتتون که از بزرگان شنیده بودم هر جفت ارزی احلاقیات خودشوداره (شما زخمت تحلیل تگنیکال رو بر اساس استراتژی شخصیتون روی دو سه ... جفت ارز میکشید و یهو میبینید بعضیشون سرکشی کردن وبعضیشون بی تفاوت وبعضی پاسخگو بعضی با تاخیر و...)کلا اخلاقهاشون گنده بهتره خوب بشناسیشون تا به زبون خودشون بتونید رام خودتون کنیدش و ازشون سود بگیرید برای چنین شناخت و تسلطی هرکس بنا به اختیار و توان خودش زمان تعیین میکنه ضرر دادن راحته ولی صود کردن دشواری های خودشو داره شرایط روحی روانی شخصی استراتژی قابل اعتماد ( که هنوز من ندارم) و شناخت ریزه کاری های تریدری جنبه هایی هستند که تا اتمامشون به خودم اجازه ترید ریل نمیدم(بحث تریدری به گفته بزرگان کلا از بحث تکنیکال مجزا بوده و تسلط به تردری در بازاری که شما ار نزول و صعود میتونید سود کسب کنید بسیار تعیین کننده است) تکنیکال و تریدری دو حنبه متفاوت هست که سهل انگاری و کوچک شماردن هرکدوم به اندازه دیگری موثره (تکنیکال که بلد نبودم میگفتم اینا چیه که میگن شانسی بخر یا وقتی همه میخرن شماهم بخر حله دیگه ) حالا شما اینو در مورد تریدری در نظر بگیر که بگم تحلیل کردم حله دیگه
    امیدوارم زیاده روی نکرده باشم
    شرایطی از اشتراتژی و روانشناسی و ترید دیده بودم از یکی از اساتید که توی آموزششون مطرح کرده بودند(بطور معمول از هر 5 معامله 3تا باسود بسته شود-هرروز به طور متوسط 10 ترید با 0.02 لات انجام دهد -بطور توسط هرروز 10 دلار سود کند -در بدترین شرایظ 10تا 15 دلار بیشتر ضرر ندهد - درصورت ضرر مدتی ترید نکند و...هر موقع توانست موجودی را 3 برابر کند زمان مناسبی میتواند برای ترید ریل باشد )
    این شرایط رو برای خودم در نظر دارم آهسته و پیوسته ولی مطمئن معتقدم دیرتر ولی موفقتر

تمام مطالب بالا برداشهایی از اساتید بوده و نظرات شخصی برای داشتن یه برنامه اصولی میباش و هیچ گونه باید یا نبایدی برای دیگران در انجام دادن یا ندادنشان ار طرف بنده به حساب نمیآید
    موقف باشید (تو همواره مهربان باش alishm)

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
      وقتی پوزیشن sell میگیرید باید قیمت از معامله به اندازه spread عبور کند تا حد سود زده شود همانطور که میبینید حد سود در 0.71350 قرار دارد ولی قیمت هنوز به اون نرسیده.خیلی این قضیه مهمه در محاسبه حد سود برای معاملات
      سپاسگدارم دوست عزیز کاملا حق باشماست

نظر

• با سلام
        حساب دمو داشتم. تا دیروز مشکلی نداشت. اما الان که میام ارد بزارم میگه market closed?
        پی سی ام تریدر رو پاک کردم. یه حساب دمو دیگه ام تولید کردم اما بازم وقتی نصب کردم موقع اردر گزاری میگه market closed.

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam92 نمایش پست ها
          با سلام
          حساب دمو داشتم. تا دیروز مشکلی نداشت. اما الان که میام ارد بزارم میگه market closed?
          پی سی ام تریدر رو پاک کردم. یه حساب دمو دیگه ام تولید کردم اما بازم وقتی نصب کردم موقع اردر گزاری میگه market closed.
          [IMG][/IMG]

نظر

• دوست عزیز شنبه ویکشنبه همه بازارها تعطیل است ساعات بازار رو میتوانید از نت سرچ کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1982 نمایش پست ها
              دوست عزیز شنبه ویکشنبه همه بازارها تعطیل است ساعات بازار رو میتوانید از نت سرچ کنید
              ایولا- دمت گرم. عجب نادانیم من.

نظر

• سلام
                من توي اكانت دمو كار كردم و ميخواستم فرق بين دمو و ريل رو بدونم؟

اگه كسي كه تو دمو موفق بوده آيا تو ريل هم موفق خواهد بود؟
                لطفا بحث روانيش رو ول كنيد منظورم پزيشن گيري ها هست

مثلا همون اتفاقي كه براي chf افتاد اگه توي دمو و ريل رو ببينيد نقطه كلوز دمو 400 پيپ از ريل كمتره

نظر

• با سلام و احترام
                  تو حساب میکرو، هر لات معال چند دلار، همون 100000 دلار یعنی لات استاندارد هستش؟

نظر

• یک سئوال مهم ، لطفا کمک کنید

با سلام خدمت دوستای عزیر
                    من مدت زیادی با حساب دمو کار کردم و تازه حساب live باز کردم اما یه مشکل وجود داره اونم اینکه در حساب live من گزینه trading وجود نداره
                    میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و چی کار باید بکنم؟
                    با سپاس فراوان

نظر

• سلام
                      منظور از گزینه ی تریدینگ چی هست ؟

نظر

• منو view رو باز کنید
                        گزینه ی toolbars رو انتخاب کنید
                        گزینه ی Customizing toolbar رو انتخاب کنید
                        و از اونجا New Order رو به نوار ابزارتون اضافه کنید

نظر

• خوب بریند قسمت language و زبان فارسی را انتخاب کنیند بهتر راهنما میکند

نظر

• با سلام و تشکر از راهنمایی های دوستان
                            گزینه new order اضافه شد اما متاسفانه غیر فعال است و نمی توان ترید کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed4473 نمایش پست ها
                              با سلام و تشکر از راهنمایی های دوستان
                              گزینه new order اضافه شد اما متاسفانه غیر فعال است و نمی توان ترید کرد

دوست غزیز سلام

مشگل شما به راحتی قابل حل هست

شما بنظرم نوع ارزهائی که در سمت چپ چارت دارید را درست انتخاب نکرده اید

ببینید اونجا بر جسب نوع حسابی که باز کرده اید نام ارزها متفاوتند

مثلا اگر حسابتان میکرو هست باید ارزهائی را انتخاب کنید که پسوندشان mic داشته باشه

ضمنا همه ارزهای یک گروه در یک پوشه قرار دارند، یعنی از روی اسم پوشه هم میتونید کروه مربوط به خسابتون را انتخاب کنید

موفق باشی و به این زودی ها کال نشی

موسوی
                              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• همانطور که در تصویر می بینید new order غیر فعال است و روی چارت ها هم که راست کلیک می کنی گزینه trading وجود نداره
                                آیا تا حالا به این مشکل بر خوردین؟

نظر

پردازش ...
                                X