اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Elwave 9.5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• براي بورس تهران و تايم ديلي از كدوم level بايد استفاده كرد؟

نظر

• دوستان ک..ررر.ک های الویو همه از کار افتادن . بیخود دانلود نکنید.

نظر

• دوستان پیدا کردم

در لینک زیر میتونید ورژن 9.5 رو همراه با مخلفاتش دانلود کنید.

ELWave 9.5

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
          دوستان پیدا کردم

در لینک زیر میتونید ورژن 9.5 رو همراه با مخلفاتش دانلود کنید.

ELWave 9.5
          لینک مشکل داره
          انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• ببخشید
            این باید کار بکنه

ELWave

نظر

ببخشید
              این باید کار بکنه

ELWave
              لینک را کلیک کردیم و دانلود شد اما فایل باز نمیشد .

اگر میشد یکی از دوستان که نرم افزار صحیح و کامل را داراست از طریق نرم افزاری همچون تلگرام برای بنده ارسال مینمودند تا اینکه در آپلود سنتر فروم آن را آپلود کرده و این مشکلات به وجود نیاید

نظر

ببخشید
                این باید کار بکنه

ELWave
                ممنون. دانلود کردم. به خوبی کار می کنه. مدتی بود دنبال لینک سالم این نرم افزار بودم. بسیار ممنون جناب دادخواه عزیز
                انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

• نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                  ممنون. دانلود کردم. به خوبی کار می کنه. مدتی بود دنبال لینک سالم این نرم افزار بودم. بسیار ممنون جناب دادخواه عزیز
                  سلام کارن عزیز

اگر مقدور هست فایل را برای من ایمیل کنید تا آن را در آپلود سنتر فروم قرار دهم و دوستان بتوانند از لینک مستقیم بهره ببرند.

ایمیل: rahmani@irancma.com

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                    سلام کارن عزیز

اگر مقدور هست فایل را برای من ایمیل کنید تا آن را در آپلود سنتر فروم قرار دهم و دوستان بتوانند از لینک مستقیم بهره ببرند.

ایمیل: rahmani@irancma.com

ممنون

سلام
                    حجم این فایل در حدود 100 مگه .متاسفانه سرعت آپلود من خیلی کمه بعید میدونم بشه با ایمیل فرستاد. البته لینکی که آقای دادخواه گذاشتن از فور شیر مشکلی نداره. یکبار دیگه دانلود کنید شاید درست بشه. من سعی می کنم تو یه آپلود سنتر دیگه فایل رو آپلود کنم.

نظر

• فایل رو توسط یک سرور مجازی روی دو آپلود سنتر مدیا فایر و آپلود بوی آپلود کردم. امیدوارم مشکل دوستانی که نمی تونند دانلود کنند حل بشه.
                      اگر این فایل روی آپلود سنتر سایت آپلود بشه خیلی خوب میشه.

لینک دانلود ELWave 9.5

http://www.mediafire.com/download/qp...y0ld6/e95c.rar

http://uploadboy.com/vav3tqyrdcva.html

نظر

سلام
                        حجم این فایل در حدود 100 مگه .متاسفانه سرعت آپلود من خیلی کمه بعید میدونم بشه با ایمیل فرستاد. البته لینکی که آقای دادخواه گذاشتن از فور شیر مشکلی نداره. یکبار دیگه دانلود کنید شاید درست بشه. من سعی می کنم تو یه آپلود سنتر دیگه فایل رو آپلود کنم.
                        از این اندیکاتور حرفه ای هم که دوستی به نام ارشیا رحیمی زحمتش رو کشیدن میشه برای انتقال دیتا از متاتریدر با همه فرمتها برای همه نرم افزار ها استفاده کرد.

Exporter_V30_By_AR4

نظر

• کسی راهنمای حرفه ای کار با نرم افزار رو داره

نظر

فایل رو توسط یک سرور مجازی روی دو آپلود سنتر مدیا فایر و آپلود بوی آپلود کردم. امیدوارم مشکل دوستانی که نمی تونند دانلود کنند حل بشه.
                            اگر این فایل روی آپلود سنتر سایت آپلود بشه خیلی خوب میشه.

لینک دانلود ELWave 9.5

http://www.mediafire.com/download/qp...y0ld6/e95c.rar

http://uploadboy.com/vav3tqyrdcva.html
                            دانلود شد.

این نرم افزار تست نصب میکنم همراه با اندیکاتورب که جناب دادخواه قرار داده اند. اگر بی عیب بود آن را در آپلود سنتر فروم قرار خواهم داد.

نظر

از این اندیکاتور حرفه ای هم که دوستی به نام ارشیا رحیمی زحمتش رو کشیدن میشه برای انتقال دیتا از متاتریدر با همه فرمتها برای همه نرم افزار ها استفاده کرد.

Exporter_V30_By_AR4
                              کلاً با فورشیرد مشکل دارم ، این حجمی نداره اگر مقدوره یک نفر در آپلود سنتر آپلود کنه قرار بده مرسی

http://pcmupload.traderha.com/

نظر

• بفرماييد
                                http://pcmupload.traderha.com/uploa...0686669811.rar

نظر

پردازش ...
                                X