اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Elwave 9.5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نرم افزار الویو برای متای ورژن جدید کار نمیکند .

نظر

• نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
      سلام

من همه مراحل رو رفتم

اما متاسفانه نمیدونم چرا درست نمیشه , ولی حتما برای اوریجینال باشه و کپی رایت رو رعایت کنیم
      و پایین صفجه چهت ثبت اطلاعات در فایل با تاریخ سال 2009 رو میاره و ساعت کامپیوتر نه ساعت و تاریخ متا رو و بروز هم نمیشه , شاید هم برای ویندوز 7 باشه اشکال به هر صورت ممنون نشد .
      سلام
      من مراحل بالا رو برای ویندوز 7 هم تست کردم (ورژن 9.5). مشکلی نداشتم و اطلاعات به صورت ریل تایم ذخیره میشه و برنامه، آنالیز هم میکنه. از متای 4 ورژن 765 هم استفاده میکنم. اگر دقیقتر بفرمایید که چه پیغامی میده شاید بتونم کمک کنم.
      ویرایش توسط SOBH1384 : https://www.traderha.com/member/6377-sobh1384 در ساعت 12-31-2014, 02:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط SOBH1384 نمایش پست ها
        سلام
        من مراحل بالا رو برای ویندوز 7 هم تست کردم (ورژن 9.5). مشکلی نداشتم و اطلاعات به صورت ریل تایم ذخیره میشه و برنامه، آنالیز هم میکنه. از متای 4 ورژن 765 هم استفاده میکنم. اگر دقیقتر بفرمایید که چه پیغامی میده شاید بتونم کمک کنم.

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 12-31-2014, 08:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
          سلام دوست عزیز
          صفحه قبل مراحل را به همراه اندیکاتور مربوطه توضیح دادم (پست 149). فقط نکته ای که باید اضافه کنم این است که dde سرور متاتریدر را هم فعال کنید.

نظر

با سلام
            برای ریل تایم کردن دیتای الویو راه زیر رو امتحان کنید، برای من هر دو نسخه 7.6 و 9.5 جواب داد.
            1- ابتدا نرم افزار رو نصب کنید و طبق توضیحات داده شده اون رو ک . ر . ک کنید
            2- اندیکاتور زیر رو در محل اندیکاتورهای متاتریدر کپی کنید و بر روی چارت یک دقیقه ارز مورد نظر ران کنید
            3- تاریخ سیستم رو دقیقا به همین روز در سال 2009 برگردونید. یعنی مثلا اگر امروز سی دسامبر است، تاریخ رو سی ام دسامبر 2009 قرار بدهید
            4- نرم افزار الویو رو اجرا کنید، از طریق OPEN فایل ایجاد شده در شاخه FILES متاتریدر رو باز کنید
            5- از طریق منوی Price Data و گزینه Realtime Datafeed سه خونه اول رو به ترتیب زیر پر کنید (توجه داشته باشید که کلیه حروف باید بزرگ باشد)
            پلتفرم مثلا MT4
            قیمت مورد نظر BID
            نام ارز EURUSD اگر انتهای نام جفت ارز اگر مثلا نقطه وجود داشته باشد باید اون رو هم اضافه کنید.
            OK
            امیدوارم مشکل شما هم حل شود.

؟!
            http://uplod.ir/ohf46fb8lurh/1SabaFa...lwave1.mq4.htm
            با سپاس از شما
            شما تاحالا تونستید از Simulation Inspector سیگنال بگیرید؟
            بنده از روش آقای سلیمی عمل میکنم اما وقتی تیک تیک جلو میرم Alert Inspector ظاهر نمیشه و هیچگونه سیگنالی نمیگیرم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Behzad4x نمایش پست ها
              با سپاس از شما
              شما تاحالا تونستید از Simulation Inspector سیگنال بگیرید؟
              بنده از روش آقای سلیمی عمل میکنم اما وقتی تیک تیک جلو میرم Alert Inspector ظاهر نمیشه و هیچگونه سیگنالی نمیگیرم.
              سلام دوست عزیز
              من زیاد با این نرم افزار کار نکردم، اما اون چیزی که یادم میاد، این نسخه چون ک ر ک شده هست، محدودیتهایی داره. مثلا در همین نسخه 9.5، آلرت اینسپکتور به خوبی کار نمیکنه. فکر میکنم برای بدست آوردن قلق این برنامه و کم و کیفش، بهترین راه، فوروارد تست است، با این محدودیت ها هم باید یه جورایی کنار اومد.

نظر

• دوست عزیز اندیکاتور انگار حذف شده. لطف میکنید دوباره اپلود کنید؟

نوشته اصلی توسط SOBH1384 نمایش پست ها
                با سلام
                برای ریل تایم کردن دیتای الویو راه زیر رو امتحان کنید، برای من هر دو نسخه 7.6 و 9.5 جواب داد.
                1- ابتدا نرم افزار رو نصب کنید و طبق توضیحات داده شده اون رو ک . ر . ک کنید
                2- اندیکاتور زیر رو در محل اندیکاتورهای متاتریدر کپی کنید و بر روی چارت یک دقیقه ارز مورد نظر ران کنید
                3- تاریخ سیستم رو دقیقا به همین روز در سال 2009 برگردونید. یعنی مثلا اگر امروز سی دسامبر است، تاریخ رو سی ام دسامبر 2009 قرار بدهید
                4- نرم افزار الویو رو اجرا کنید، از طریق OPEN فایل ایجاد شده در شاخه FILES متاتریدر رو باز کنید
                5- از طریق منوی Price Data و گزینه Realtime Datafeed سه خونه اول رو به ترتیب زیر پر کنید (توجه داشته باشید که کلیه حروف باید بزرگ باشد)
                پلتفرم مثلا MT4
                قیمت مورد نظر BID
                نام ارز EURUSD اگر انتهای نام جفت ارز اگر مثلا نقطه وجود داشته باشد باید اون رو هم اضافه کنید.
                OK
                امیدوارم مشکل شما هم حل شود.

؟!
                http://uplod.ir/ohf46fb8lurh/1SabaFa...lwave1.mq4.htm

نظر

دوست عزیز اندیکاتور انگار حذف شده. لطف میکنید دوباره اپلود کنید؟
                  سلام من تست کردم لینک سالمه. مجددا هم آپلود کردم که لینکش رو براتون میذارم
                  http://uplod.ir/il61v97caibv/1SabaFa...lwave1.mq4.htm

نظر

• ای بابا ...نیشمه که . من هر کار میکنم فعال نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط PPRMBA نمایش پست ها
                      ای بابا ...نیشمه که . من هر کار میکنم فعال نمیشه
                      تا کجا پیش میره؟! چه ایرادی میگیره؟ چه پیغامی؟

نظر

تا کجا پیش میره؟! چه ایرادی میگیره؟ چه پیغامی؟
                        دوست عزیز برای ما هم نشد.
                        ورژن 7 که موقع نسب بعد از مرحله ای که ادرس محل نسب رو میده یه پیغام میده که سی دی 2 رو بزاریم در حالی که اصلا سی دی نداره و من از روی هارد نسب میکنم.
                        ورژن 9.5 هم که بعد از اینکه نسب میکنم و اون دوتا فایل رو به پوشه های مربوطه منتقل میکنم باز پیغام میده فایل ها رو منتقل کنم.(عکس زیر)
                        در ضمن اندیکاتوری که شما قرار دادید برای نسخه قدیمی 7.6 هست و در نسخه 9.5 که با اسکریبت دیتا انتقال میشه.
                        همچنین ایا نباید برنامه در درایوی غیر از سی نسب بشه؟ تاریخ سیستم رو هم به عقب برگردوندم که اون هم برای بعضی برنامه ها مشکل ساز بود. ویندوزم هم که سون هست.
                        ای کاش از اول با تصویر توضیح میدادید
                        با تشکر

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 01-14-2015, 09:22 AM

نظر

ورژن 7 که موقع نسب بعد از مرحله ای که ادرس محل نسب رو میده یه پیغام میده که سی دی 2 رو بزاریم در حالی که اصلا سی دی نداره و من از روی هارد نسب میکنم.
                          ورژن 9.5 هم که بعد از اینکه نسب میکنم و اون دوتا فایل رو به پوشه های مربوطه منتقل میکنم باز پیغام میده فایل ها رو منتقل کنم.(عکس زیر)
                          در ضمن اندیکاتوری که شما قرار دادید برای نسخه قدیمی 7.6 هست و در نسخه 9.5 که با اسکریبت دیتا انتقال میشه.
                          همچنین ایا نباید برنامه در درایوی غیر از سی نسب بشه؟ تاریخ سیستم رو هم به عقب برگردوندم که اون هم برای بعضی برنامه ها مشکل ساز بود. ویندوزم هم که سون هست.
                          با تشکر

سلام دوست گرامی
                          قبل از ادامه کار اندیکاتوری رو که در پستهای بالا آپلود کردم بر روی چارت مورد نظر (معمولا یک دقیقه) اجرا کن. (در مورد نسخه 9.5 هم باید از اندیکاتور استفاده کنید)
                          تا این مرحله که شما پیش آمدی، از این به بعد بر روی دکمه close کلیک کن. در پنجره زیری (select symbol) و کادر provider گزینه ASCII را انتخاب کن. ok را بزن. در پنجره باز شده، آدرس فایل ایجاد شده را پیدا کنید. فایل را انتخاب کنید. و تنظیمات را انجام بدهید. تاریخ سیستم رو هم به 2009 برگردونید. DDE سرور متاتریدر رو هم فعال کنید.
                          اینکه برای برخی برنامه ها به علت تغییر تاریخ، مشکل پیش می آید، درست است. اما من راه دیگری برای ریل تایم کردن الویو سراغ ندارم. باید بین این دو گزینه یکی رو انتخاب کنید.

فایل های پیوست شده

نظر

• دوستان کسی می تونه کمک کنه چطوزی میشه دیتای بوری تهران رابه elwave 9.5 lمنتقل کرد

نظر

با تشکر

دوست عزیز بنده هم دقیقا همین ارورو داشتم شما باید برید به آدرس خط سوم ارور و از اونجا فایل ElwaveMetaTraderPlugin.dll را کپی کنید در آدرس خط اول ارور( که تو متای جدید میشه c:\program files\metatrader 4\MQL4\Libraries ) اینطوری مشکل بر طرف میشه .
                              حالا وقتی که به متا میرید از قسمت اسکریپتElwavemetatrader را روی چارت مثلا یورو یکساعته اجرا کنیدو بعدگزینه yes را بزنید.
                              حالا من این مشکلو حل کردم ولی خودم تو مرحله بعد گیر کردم. :d
                              بعد از اینکارا میرم تو برنامه Elwave در symbol یورو رو میزنم ولی تو load کردن گیر میکنه.
                              کسی از دوستان میدونه مشکل کجاست؟؟؟

نظر

• مشکل بالا پست قبل هم حل شد و الان ریل تایم هم توی الویو 9.5 دارم .
                                با تشکر از دوست عزیز sobh1384

نظر

پردازش ...
                                X