اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Advanced Get

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به همه دوستان

من اطلاعات را به ادونس انتقال دادم و همه چیز درسته فقط برای چارت روزانه مشکلی نیست ولی برای چارتهای کمتر از روزانه همه کندلها بریده بریده هستند.

اگه امکان داره راهنمایی بفرمایید.

با سپاس

نظر

• سلام
      من متاتریدر رو نصب کردم ولی اندیکاتور الیوت رو توی انیکاتورها نمیبینم.. ایا اسم دیگه ای داره
      در ضمن من اندیکاتورهای agedata-confirm v003 و DT Data Exporter رو تو مسیر rasa - experts - indicators کپی کردم برنامه رسا هم توی درایویی که ویندوز نیست نصب کردم
      ولی توی برنامه رسا در قسمت Custom Indicators این اندیکاتورها رو نمیبینم مگه نباید به همین اسم باشه؟؟
      سوال دیگه من اینه چرا تو برنامه رسا برخلاف MofidTrader نمادها و شرکتهای ایرانی نیستش؟؟
      مرسی.

نظر

• سلام
        ممکنه یکی از دوستان زحمت بکشه و تنظیمات نرم افزار رو برای سهام بورس تهران با دیتای ره اورد نوین توضیح بده.ممنون میشم

نظر

• سلام.با تشکر از آقا مصطفی عزیز و دیگر دست اندرکاران این سایت .درمورد انتقال دیتا از مفید تریدر به ادوانسگیت باید عرض کنم. یکمقدار تنظیمات فرق میکند 1-درdeta patchs محل نصب مفید تریدر راتایپ مکنیم.برای من E/program/mql5;file میباشد.در چارتی که به نامasciiاست .بالاprnوتنظیمات پایین از چپ به راستdata-skip--open -high--low-close--vloum-skip-skip-skipوdateformatهمyyyy.mm.ddاست packedو4گزینه پایین هم تیک دار باشد

نظر

• درصورتیکه دیتا به ادوانس انتقال بدهید متوانیدهمان دیتا را در داینامک تریدر هم داشته باشد.مثال اگر نماد فولاد را در ادوانس بازکنید .حالا بعد تنظیمات داینامیک تریدر همان نماد فولاد را هم دارید.از طریق مفید تریدر واندیکاتور confirm.rarکه در مفید نصب کرده ایدهم در ادوانس وهم در مفید دارید.فرمت تاریخ در هردو نرم افزاروکامپیوتربه این شکل باشدyyyy.mm.dd

نظر

• نوشته اصلی توسط moh123 نمایش پست ها
              سلام.با تشکر از آقا مصطفی عزیز و دیگر دست اندرکاران این سایت .درمورد انتقال دیتا از مفید تریدر به ادوانسگیت باید عرض کنم. یکمقدار تنظیمات فرق میکند 1-درdeta patchs محل نصب مفید تریدر راتایپ مکنیم.برای من E/program/mql5;file میباشد.در چارتی که به نامasciiاست .بالاprnوتنظیمات پایین از چپ به راستdata-skip--open -high--low-close--vloum-skip-skip-skipوdateformatهمyyyy.mm.ddاست packedو4گزینه پایین هم تیک دار باشد
              درود من اندیکاتور مفید رو نصب کردم و از همین راهی که گفتید رفتم اما هیچ دیتایی به ادونس گت اضافه نشده

نظر

• سلام.دیروز کامپیوترم مشکل داشت وقتی ویندوز جدیدنصب کردم ادوانس را هم دوباره نصب کردم.موقع انتقال دیتا از مفید کلی دردسرکشیدم.در نهایت در جواب دوست عزیز آقای farhad63باید عرض کنم که وقتی فرمت تاریخ در کامپیوتر راطبق تاپیک قبلی تغییر دادم. دیتا به درستی و مثل قبل انتقال داده شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط moh123 نمایش پست ها
                  سلام.دیروز کامپیوترم مشکل داشت وقتی ویندوز جدیدنصب کردم ادوانس را هم دوباره نصب کردم.موقع انتقال دیتا از مفید کلی دردسرکشیدم.در نهایت در جواب دوست عزیز آقای farhad63باید عرض کنم که وقتی فرمت تاریخ در کامپیوتر راطبق تاپیک قبلی تغییر دادم. دیتا به درستی و مثل قبل انتقال داده شد.
                  با تشکر از زحمات شما

هر چی این مراحل رفتن انجام نشد.در نهایت دوباره ویندوز ریختم و مفید رو از نوع نصب کردم مشکلم برطرف شد.
                  ممنون

نظر

• با درود خدمت تمامی عزیزان

انتقال دادهها رو با
                    TseClient میشه انجام داد
                    امیدوارم که مفید باشه
                    ابتدا تو نرم افزارTseClient 2.0 تو قسمت تغییر تنظیمات و پنجره عمومی داده ها باید 7 انتخاب بیشتر نباشه (نماد ، تاریخ میلادی ، اولین قیمت ، بیشترین قیمت ، کمترین قیمت ، قیمت پایانی و حجم) و در پنجره پیشرفته نوع فایل : csv - پسوند فایل : csv نام فایل : نماد لاتین یا فارسی - Encoding : ASCII باشه ، بعد از تهیه خروجی
                    تو نرم افزار Advanced Get 8.0 EOD باید از منوی فایل گزینه new chart رو انتخاب کرده و از قسمت data paths ابتدا گزینه add را زده و ASCII را انتخاب نموده و ok نمایید ، سپس از گزینه properties ابتدا مسیر فایلهای ذخیره شده با
                    TseClient را انتخاب کرده سپس در قسمتی که prn نوشته csv را جایگزین کنید ، سپس در قسمت پایینی به ترتیب :
                    skip - data - open - high - low - clos - volume
                    را وارد کنید که بوسیله راست کلیک روی هر گزینه قابل تغییر میباشد ، بعد در تاریخ پایینتر از چپ به راست :
                    YYYY - MM - DD
                    را تنظیم کنید ، در آن قسمتهایی که با تیک علامت گذاری شده به ترتیب از چپ به راست ، اولی و سومی و چهارمی را تیک دار کنید و در نهایت گزینه سمت راست بالا که همان ok میباشد و به صورت ?? نشان میدهد رو کلیک نمایید پنجره بعد هم ok کرده تا به پنجره اول یا همان issues برسید در این مرحله نمادها را میبینید ، هر نماد که میخواهید را انتخاب کرده و ابتدا rescan را زده و بعد Load را بزنید حالا نمودار را باید ببینید .

نظر

• با درود خدمت تمامی عزیزان
                      در مورد انتقال دیتای بورس توسط نرم افزار TseClient به Advanced Get یک سوال داشتم و اینکه دوستانی که موفق به این امر شدند ، آیا تفتوتی در چارت ایجادی با این روش و روش انتقال توسط متاتریدر مشاهده کرده اند ؟
                      حقیقتش خیلی تلاش کردم تا تنظیمات رو انجام بدم و چون جایی ندیده بودم ، مثل کریستف کلمپ ، فکر میکنم کشف بزرگی کردم ، چرا که انتقال دیتا برای تمام نمادهای بورس فقط یک بار صورت میگیرد و همچنین period را هم در خود ادونس میتوانیم تغییر دهیم ، ضمن اینکه نرم افزار قدرتمندیست . حال اینکه ، یا خیلی از تکنیکالیستها از این روش استفاده میکنند و این حقیر مطلبی پیدا نکرده ام و یا اینکه اصلا این روش انتقال دیتا مناسب نبوده و از اساس اشتباه میباشد .
                      ارادتمند آرمین فروهر

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز من این نرم افزار رو نصب کردم و همه مراحل رو م درست و دقیق میرم ولی نمودارها تو ادونس گت نمیان ، ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط elhammoosavi نمایش پست ها
                          با سلام خدمت دوستان عزیز من این نرم افزار رو نصب کردم و همه مراحل رو م درست و دقیق میرم ولی نمودارها تو ادونس گت نمیان ، ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه
                          سلام

طبق توضیحات پست 9 در صفحه اول همین تاپیک ، اندیکاتور : age data باید در مسیر نصب متاتریدر کپی کنید .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام دوستان
                            من فایل setup update ورژن 11.7 رو دارم نمیدونم چطور میتونم از این فایل استفاده کنم
                            ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• اینم لینکش ممنون میشم بررسی کنید
                              link

نظر

• با سلام
                                واسه من فقط چارت روزانه به بالا رو درست نشون میده
                                چارت 1 ساعته هم تو تنظیماتش داره ولی درست نشون نمیده
                                کسی میدونه چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟

نظر

پردازش ...
                                X