اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار Advanced Get

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط hamid_fsh60 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از آموزش این نرم افزار و وقتی که میذارید . چطور میتوان نمایش چارت رو بصورت کندل تنظیم کرد ؟ ممنون
    از منوي Chart گزينه Propertes
    تو پنجره باز شده از قسمت Bar Attributse ميشه candle stickes رو انتخاب كرد

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
      کسی از ورژن 9.1 استفاده کرده؟
      بله من استفاده می کنم و خیلی خوب جواب می ده

نظر

• اگر بخواهیم انلاین استفاده کنیم هزینه ماهانه چقدره ؟ اصلا میشه با ای.پی ایران از ادونس استفاده کرد ؟

خریدش رو فکر کنم بشه توسط یکی از همین دوستان فعال در خرید فروش پی.پال انجام داد ؟

ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارن یه راهنمائی بکنن

نظر

• سلام
          زیر یکروز چارت به هم میریزه......
          عکس تنظیمات789789.jpg
          t.me/elliottcafee

نظر

• با سلام تشکر از آموزش عالی شما دوست عزیز، من تمامی مراحل را رفتم (شکل ذیل)
            940915.JPG
            اما متاسفانه load نمودار را انجام نمی دهد.!
            لطف نموده راهنمایی ام کنید.باسپاس

نظر

• با سلام و تشکرمجدد، مشکلم مرتفع گردید(با استفاده از یک نسخه دیگر متاتریدر).ممنون از فایلها و آموزش عالیتان.

نظر

• با سلام خدمت دوستان ، اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون می شم، نرم افزار ورژن 9.1 نصب کردم اما قسمت new chart فعال نیست، چه جوری باید فعالش کرد؟
                https://t.me/peymanhajati

نظر

• با سلام خدمت دوستان ، اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون می شم، نرم افزار ورژن 9.1 نصب کردم اما قسمت new chart فعال نیست، چه جوری باید فعالش کرد؟
                  https://t.me/peymanhajati

نظر

• از منوی view ----> show & dock all رو بزن درست میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                      ابتدا نرم افزار و فایل age data از حالت zip خارج کنید . سپس اندیکاتور age data را در مسیر نصب متاتریدر :

experts\indicators کپی پیست کنید . سپس هر تایمی فریمی که خواستید تو این نرم افزار داشته باشید این اندیکاتور باید تو متاتریدر فعال کنید .برای این منظور از قسمت اندیکاتورهای سفارشی age data فعال کنید که باید طبق شکل زیر نمایان شود :

سپس برنامه advanced get را اجرا کنید . سپس برای تنظیمات رو دکمه new chart کلیک می کنیم:

سپس در چنجره باز شده دکمه data patch را میزنیم :

سپس add :

سپس در پنجره باز شده طبق شکل زیر ابتدا ASCLL و سپس OK را میزنیم :

سپس properties :

سپس EXT :

در مرحله بعد باید مسیر expert/files رو از شاخه متاتریدر خود تعیین کنید:

با کلیک راست بر روی قسمت وسط پنجره می توان گزینه مورد نظر را انتخاب نمود مانند زیر:

تنظیمات را به این صورت انجام میدهیم :

و در نهایت تنظیمات زیر و دکمه Load: (دقت داشته باشید که چارت دلخواهی را می توانید از سمت چپ انتخاب کنید این چارت ها همان فایل های PRN هستند که ساخته شده اند

ادامه دارد ....................
                      دوستان متاسفانه هر کاری میکنم آپشن اکسپرت/فایل نمیاد ..
                      لطفا راهنمایی کنید.
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام.من میخواستم به صورت انلاین از ادونس گت استفاده کنم ؟هزینه ی اون چقدر میشه و ایا اصلا امکان پذیره؟؟؟؟؟؟

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

نظر

• میشه لطفاً نرم افزار advance get رو برام ایمیل کنید

نظر

• سلام آقا مصطفی خیلی وقت گذاشتم چندین مرتبه این کار انجام دادم
                            متاسانه چارت خالی میاره
                            مجبورم بعد بازار از tseclient با یه روز اختلاف از نرم افزار استفاده میکنم
                            نمیدونم کجای کارم اشتباه ، لطفا راهنماییم کنید

نظر

• سلام من به تازگی نرم افزار advanced رو نصب کردم اما متاسفانه در در قسمت اعداد سمت راست چارت فقط یک عدد رو نشان می ده مثلا برای EURUSD فقط عدد یک و اعداد بعد از ممیز رو نشان نمی ده لطفا اگر امکان داره راهنمایی بفرمائید چطوری این مورد رو برطرف کنم اگرم نیاز میدونید تا عکس مشکل روبراتون بفرستم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahmoud_62 نمایش پست ها
                                سلام آقا مصطفی خیلی وقت گذاشتم چندین مرتبه این کار انجام دادم
                                متاسانه چارت خالی میاره
                                مجبورم بعد بازار از tseclient با یه روز اختلاف از نرم افزار استفاده میکنم
                                نمیدونم کجای کارم اشتباه ، لطفا راهنماییم کنید
                                نوشته اصلی توسط aminwave نمایش پست ها
                                سلام من به تازگی نرم افزار advanced رو نصب کردم اما متاسفانه در در قسمت اعداد سمت راست چارت فقط یک عدد رو نشان می ده مثلا برای EURUSD فقط عدد یک و اعداد بعد از ممیز رو نشان نمی ده لطفا اگر امکان داره راهنمایی بفرمائید چطوری این مورد رو برطرف کنم اگرم نیاز میدونید تا عکس مشکل روبراتون بفرستم

سلام

دوستانی که میتونن لطفا راهنمایی کنید .

با تشکر
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X