اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش برطرف کردن مشکل متاتریدر تریدر 4 ورژن 604 تاریخ 7/2/2014 به بعد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
    شما باید یه فایل csv داشته باشید تا بتونید اونو IMPORT کنیدتو متایی که دارید باهاش کار میکنید .حالا این فایل رو میتونید از یه نرم افزار دیگه یا از یه منبع دیگه که حتما باید پسوند csv باشه تهیه کنید یا

این فایل رو میتونید از یه متای دیگه تهیه کنید که در اینصورت باید export رو بزنید تا فایل csv ذخیره بشه و بعدش با استفاده از import و انتخاب browse

فایل رو import کنید .

import: وارد نمودن ,, export: خارج نمودن .

تو اون پست هم گفتم من مفید تریدر کار نکردم . من تو متایی که مربوط به بروکرهاست دقیقا از متای یه بروکر دیگه فایل مورد نظر رو export میکنم تو هارد ذخیره میکنم و سپس در متای یه بروکر دیگه همین فایل رو import میکنم .

منم دقیقا همین کارو میکنم عرفان جان.فایل csv رو با متاتریدر 5 ذخیره میکنم.با متا4 امپورت رو میزنم و میرم همون فایل رو از محلی که ذخیره شده انتخاب میکنم.ولی وقتی اوکی میکنم چیزی تو همین صفحه که شما گذاشتین نمیاد.با یه متا4 دیگه هم فایل csv ذخیره کردم.دوباره رفتم از روش لود کندم نمیشه.ولی همین فایلهایی که ذخیره شده با نرم افزار موتیو ویو راحت باز میشه.
    میشه شما وقتی فایلی رو با متا امپورت میکنید قبل اینکه اوکی بزنید یه عکس بزارید؟
    نظر

نوشته اصلی توسط miillad نمایش پست ها
      منم دقیقا همین کارو میکنم عرفان جان.فایل csv رو با متاتریدر 5 ذخیره میکنم.با متا4 امپورت رو میزنم و میرم همون فایل رو از محلی که ذخیره شده انتخاب میکنم.ولی وقتی اوکی میکنم چیزی تو همین صفحه که شما گذاشتین نمیاد.با یه متا4 دیگه هم فایل csv ذخیره کردم.دوباره رفتم از روش لود کندم نمیشه.ولی همین فایلهایی که ذخیره شده با نرم افزار موتیو ویو راحت باز میشه.
      میشه شما وقتی فایلی رو با متا امپورت میکنید قبل اینکه اوکی بزنید یه عکس بزارید؟
      فرمت ذخیره متای 5 به احتمال بالا با الگوی فایل csv در متای 4 فرق میکنه .

شاید بخاطر همینه . چون کاری که من میکنم فط انتقال فایل بین یک نوع متا هست .

تعریف هر ستون فایل csv میتواند از نرم افزاری به نرم افزار دیگر فرق کند . ستونها باید یکسان تعرف بشوند . مثلا ستون اول توشکل ببین چی تعریف شده ؟ همون ستون که نوشته seperator .

همین ستون رو ببین در حالت exportمتای 5 چی تعریف کرده ؟ از ویژگی کرکره که کنار ستونها هست میتونی ستونها رو یکسان کنی . مثلا ستون اول میتونه هم کاما باشه هم سمیکلون . تو متای 4 این ستون کاما تعریف شده .

توضیحات بیشتر رو میتونی از تواینترنت پیدا کنی .

نظر

عرفان جان با تشکر از وقتی که گذاشتی
        متاترید 5 من اصلا گزینه History Center نداره.من با اندیکاتور Data Exporter ازش خروجی میگیرم.که تو نرم افزار موتیو ویو باز میشه.نمونه فایلش رو برات اپلوت میکنم شما زحمت بکش ببین با متا 4 شما Import میشه؟

http://s7.picofile.com/file/82858799...C6_D1.csv.html

نظر

متای 4 یه نرم افزار ثابت هست .

پس با فرمت موتیوویو ، فایل csv رو نمیشه ایمپورتش کرد . البته با توجه به گفته های شما.

برای اینکه نتیجه بهتری بگیری پیشنهاد میکنم مشکل رو یا در فروم MQL5 مطرح کنی یا در فااررکسس فکتوری بخش فروم زیر مجموعه Platform Tech

چندتا تاپیک هم در همین مورد اونجا داره بحث میشه .

http://www.forexfactory.com/showthre...t=35759&page=5
          ویرایش توسط erfan-2010 : https://www.traderha.com/member/10288-erfan-2010 در ساعت 02-11-2017, 05:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
            متای 4 یه نرم افزار ثابت هست .

پس با فرمت موتیوویو ، فایل csv رو نمیشه ایمپورتش کرد . البته با توجه به گفته های شما.

برای اینکه نتیجه بهتری بگیری پیشنهاد میکنم مشکل رو یا در فروم MQL5 مطرح کنی یا در فااررکسس فکتوری بخش فروم زیر مجموعه Platform Tech

چندتا تاپیک هم در همین مورد اونجا داره بحث میشه .

http://www.forexfactory.com/showthre...t=35759&page=5
            با تشکر از شما.ولی من به وسیله اندیکاتور Data Exporter هم از متاتریدر 4 و هم از متاتریدر 5 فایل csv میگیرم و بدون مشکل تو نرم افزار موتیوویو باز میشه.ولی مشکل اینه همین فایل تو خود متاتریدرها ایمپورت نمیشه.سه عدد متاتریدر دارم.دو تا ورژن 4 و یکی ورژن 5
            با هیچکدوم نمیتونم فایلها رو ایمپورت کنم.
            و یه چیز دیگه.وقتی میخوام دیتا رو از طریق خود متاتریدر اکسپورت کنم فایل ساخته شده فقط اسمن ساخته میشه.ولی هیچ دیتایی نداره.حجم فایلش 0 کیلو بایت نمایش میده.امکانش هست به خاطر این باشه که از نسخه رایگان متاتریدر استفاده میکنم؟

نظر

عزیز ، متاتریدر اصلا پولی نیست . کی گفته نسخه رایگان و پولی ؟

اولش هم گفتم اینکه شما نمیتونی ایمپورت کنی مربوط میشه به ساختار فایل csv . ببین کدوم ستونها جابجا شده

اطلاعات بیشتر هم گفتم از اون دوتاسایت باید بدست بیاری .

انشالله که به نتیجه برسی

نظر

اونقدر بهش ور رفتم تا اخرش درست شد.از چندین جا مشکل داشت.معادله چند مجهوله بود واسه همین جواب نمیداد.مشکل حل شد.یه علتش این بود که اندیکاتور تمام اطلاعات رو خارج نمیکرد.ولی وقتی دیتا رو مستقیم از خود سرور سازمان دانلود میکردم بازش کرد.که البته نحوه بارگزاری هم قلق داره که حل شد خدا رو شکر.
                مشکل اکسپورت متا4 رو هم حل کردم.
                حالا یه چیز دیگه مونده.چطوری دیتا رو از متا 5 اکسپورت کنم.اصلا گزینه History Center نداره

نظر

دوستان من ۱ اندیکاتور دارم که میخام به mq4 تبدیل شه آیا کسی میتونه این کارو کنه چون با نرمافزار قدیمی که دارم نمیشه
                  فایل های پیوست شده

نظر

چگونه دیتای بورس ایران را وارد متاتریدر4 کنیم

نظر

• سلام
                      نسخه متا 4 برای من تعدادی از نمودارهای سهام نداره هر چند خیلی وقته باز شدن
                      ممنون اگر کسی راهنمایی کند

نظر

• سلام

چطور میشه نرم افزار متاتریدر 5 رو با 4 رقم اعشار برای ارزهای معمول تنظیم کرد

نظر

• سلام

دوستان کسی میدونه چطور میشه پوشه ترمینال و اندیکاتور ها و نیز تمپلیت ها رو میشه به داخل پوشه خود نرم افزار اورد به جای قرار گرفتن در اینجا
                          C:\Users\\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal

نظر

• سلام دوستان. لطفا بفرمایید در ویندوز 10 وقتی برنامه قبلی خودم رو از روی دستگاه دیگه به این سیستم جدید منتقل می کنم فولدر Tester فورا پاک میشه و از طرفی کل پروفایل و تمپلیتهایی که ساختم بصورت خاکستری در اومده و دیده نمی شن.
                            بفرمایید چرا فولدر Tester پا میشه؟ چه کنم تا پروفایلها و تملیتها دیده بشن؟ ( توجه بفرمایید که همگی در محتوای برنامه هستن و حجم برنامه در همان میزان دیتای بارگزاری شده هست اما در اجرا وجود ندارن و صفحه نرم افزار خالی هست. مانند یک برنامه خام.
                            با تشکر

نظر

• با سلام
                              من خیلی وقت بود که از متاتریدر استفاده نکرده بودم
                              الان متاتریدر را نصب کردم و هم حساب ریل و دمو را فعال کردم و چارتها را بدرستی نشان میدهد
                              مشکل اینه که وقتی میخوام یه اوردر جدید ثبت کنم هیچ سیمبل و مقداری نمایش نمیدهد و همه باکسها و کنترلها خالی هستند و نمیتوان هیچ سفارش و اوردری را ثبت کرد
                              لطفا راهنمایی کنید

MT_Error.png
                              http://s9.picofile.com/file/8343580850/MT_Error.png

با تشکر
                              ویرایش توسط FirstLine : https://www.traderha.com/member/19129-firstline در ساعت 11-23-2018, 12:55 AM

موسسه خیریه مهرگستر پرهام تهران
                              با مجوز و تحت نظارت سازمان بهزیستی استان تهران
                              فعالیت در حوزه اختلال اوتیسم
                              www.MGPTC.com

نظر

• سلام جناب من متاتریدر رو دانلود کردم اما هنگام ورود وگرفتن دیتا باید فیلترشکن رو روشن کنم اگر روشن نکنم سرور کار نمیکنه اما به محض روشن کردن فیلترشکن سرور سبز میشه داده میگیره به نظرتون مشکل کجاس ممنونم

نظر

پردازش ...
                                X