اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش برطرف کردن مشکل متاتریدر تریدر 4 ورژن 604 تاریخ 7/2/2014 به بعد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام و درود
    صمیمیانه تشکر میکنم از همکاری خوبتون من یه مشکلی پیدا کردم که نیاز به نسخه قدیمی متاتریدر pcmدارم ممنون میشم لینکشو بذارین

نظر

سلام،
      امیدوارم مطلبم رو در تاپیک صحیح گذاشته باشم!
      من متاتریدر pcm (همون PCM Trader) رو اجرا کردم،،،بنابه چیزی که گفته شده،قسمت زیادی از فیوچر دوبی داخلش هست،ولی من که ندیدم! فقط اسم INR/USD که اونم اصلا باز نمیشه.
      اگر قراره فیوچر دبی توش باشه،حداقل این چند تا رو توش بذارید (بیشترین معامله رو دارند):
      - اسپات USD/INR
      - DINR (با همون نسبت عجیبش 100inr/cent !) در دو-سه سررسیدی که معامله میشه.
      - DINRI
      - DG
      - DBSX
      - DIG
      - DINREUR

نظر

البته اون نمودارهایی رو که بالا نوشتم،برای ورود به بازار فیوچر دوبی حیاتیه،چون عملا فکر نمیکنم جایی رو بشه پیدا کرد که نمودارهای دوبی رو نشون بده.
        از PCM Trader حتی اگه نشه تو بازار فیوچر دوبی معامله هم کرد،باز مفیده. با توجه به نمودارهاش میشه اردر گذاشت.

نظر

نوشته اصلی توسط pejman1 نمایش پست ها
          البته اون نمودارهایی رو که بالا نوشتم،برای ورود به بازار فیوچر دوبی حیاتیه،چون عملا فکر نمیکنم جایی رو بشه پیدا کرد که نمودارهای دوبی رو نشون بده.
          از PCM Trader حتی اگه نشه تو بازار فیوچر دوبی معامله هم کرد،باز مفیده. با توجه به نمودارهاش میشه اردر گذاشت.
          سلام

ضمن سپاس فراوان بابت حسن توجه جنابعالی به PCM Brokers یادآور می شوم که چنانچه مایل به مشاهده و یا معامله در بازار بورس دبی هستید باید از طریق این لینک اقدام به افتتاح حساب فرمایید. این لینک مختص افتتاح حساب برای معاملات بورس دبی می باشد و لینکی که شما با آن در حال حاظر افتتاح حساب نموده اید مختص معاملات فارکس است.
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام

دوستان امروز متاتریدر پی سی ام از یک ارز دو تصویر نشون میده .من که گیج شدم.
            مثلا آخرین کندل پوند توی دو تا تمپلت جداگانه دو قیمت متفاوت هست.کسی میدونه مشکل کجاست؟

ممنون
            اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
              سلام

ضمن سپاس فراوان بابت حسن توجه جنابعالی به پی سی ام بروکرز یادآور می شوم که چنانچه مایل به مشاهده و یا معامله در بازار بورس دبی هستید باید از طریق این لینک اقدام به افتتاح حساب فرمایید. این لینک مختص افتتاح حساب برای معاملات بورس دبی می باشد و لینکی که شما با آن در حال حاظر افتتاح حساب نموده اید مختص معاملات بازار تبادلات ارزی است.
              ثبت نام کردم ولی در آخر کار ازم آپلود مدارک رو خواست،،، من فعلا دنبال کار live نیستم. فقط میخوام محیط کار در future دوبی رو ببینم.
              من 3 سال پیش یه اکانت لایو توی pcm داشتم،اون مدارک من نمیتونه ملاک باشه و چیز دیگه ای ازم نخواند؟
              ضمنا چرا توی تکمیل فرم ثبت نام،برای محل سکونت و شماره ی تلفن و ... گزینه ایران وجود نداره؟؟!!!

نظر

ثبت نام کردم ولی در آخر کار ازم آپلود مدارک رو خواست،،، من فعلا دنبال کار live نیستم. فقط میخوام محیط کار در future دوبی رو ببینم.
                من 3 سال پیش یه اکانت لایو توی pcm داشتم،اون مدارک من نمیتونه ملاک باشه و چیز دیگه ای ازم نخواند؟
                ضمنا چرا توی تکمیل فرم ثبت نام،برای محل سکونت و شماره ی تلفن و ... گزینه ایران وجود نداره؟؟!!!
                سلام

به هر حال برای مشاهده بازار فیوچر دوبی می بایست مراحل افتتاح حساب را طی نمایید تا بتوانید به چارت دسترسی داشته باشید. چون بازار بورس دبی جدای از بازار فارکس است داکیومنت مدارک شما در بخشی متفاوت می باشد که برای بورس دبی می بایست به صورت مستقل اقدام و آپلود نمایید.
                در مورد سوال آخر بنده اطلاعی ندارم، ولی جویا می شوم و پاسخ خواهم داد.

نظر

نوشته اصلی توسط pcmsystem نمایش پست ها
                  سلام

به هر حال برای مشاهده بازار فیوچر دوبی می بایست مراحل افتتاح حساب را طی نمایید تا بتوانید به چارت دسترسی داشته باشید. چون بازار بورس دبی جدای از بازار بازار تبادلات ارزی است داکیومنت مدارک شما در بخشی متفاوت می باشد که برای بورس دبی می بایست به صورت مستقل اقدام و آپلود نمایید.
                  در مورد سوال آخر بنده اطلاعی ندارم، ولی جویا می شوم و پاسخ خواهم داد.
                  سلام،
                  ممنون از راهنمایی،
                  من در پست بالا گفتم که یه اکانت لایو در بورس دبی داشتم dgcx ،و اکانت بازار ارز نبود.
                  اصلا میخوام بدونم که اون اکانت لایو من کلا از بین رفته؟ اگه نرفته،چطور میتونم بهش دسترسی پیدا کنم؟

نظر

و اگه اکانت لایو من از بین نرفته باشه،اصولا میتونم از PCM Trader استفاده کنم،بدون اینکه آپلود مدارک و ... احتیاج باشه،،،درسته؟؟

نظر

و اگه اکانت لایو من از بین نرفته باشه،اصولا میتونم از PCM Trader استفاده کنم،بدون اینکه آپلود مدارک و ... احتیاج باشه،،،درسته؟؟
                      سلام جناب پژمان

بله اگر چنین باشد دیگر نیازی به ایجاد حساب جدید نمی باشد و از همان حساب قبلی می توانید استفاده نمایید. برای اطلاع از وضعیت حساب قبلی از طریق کابین تریدری شماره لاگین آن را ارسال کنید تا پیگیری گردد.

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                        سلام جناب پژمان

بله اگر چنین باشد دیگر نیازی به ایجاد حساب جدید نمی باشد و از همان حساب قبلی می توانید استفاده نمایید. برای اطلاع از وضعیت حساب قبلی از طریق کابین تریدری شماره لاگین آن را ارسال کنید تا پیگیری گردد.
                        من توی سایت اصلی broker-fa.org هم ایمیل دادم،هم توی قسمت ارتباط آنلاینش پیام نوشتم،و درخواست کردم شماره های یوزر و پسوردی که گمشون کردم رو بفرستند،ولی چند روزه خبری نبوده. اصولا پاسخگو آنلاین سایت همیشه آفلاینه،،،چرا؟؟

نظر

از مدتی قبل از دموی پی سی ام استفاده میکنم و مشکلی ندارم ( با کامپیوتر رومیزی که دارای سیستم عامل ویندوز سون است ) .

چندی قبل یک لپ تاپ گرفتم که ویندوز 8 دارد . دموی پی سی ام را دانلود کردم و بظاهر بدون مشکل نصب و ران شده و چارت هم باز میشود و همه کار انجام میدهد . مشکلی که دارم اینست که اندیکاتورهای جدید را نمیتوانم روی این دموی جدید بگذارم . پوشه مربوطه از قسمت mql4 را که باز میکنم فقط یک پوشه درون ان است . پوشه اندیکاتور . ولی وقتی این پوشه اخیر را یاز میکنم خالی است و چیزی داخل آن نیست ! در حالیکه وقتی در خود چارت قسمت اندیکاتور را باز میکنم همه اندیکاتورهای پیش فرض متا ظاهر میشود و میتوان انها را روی چارت انداخت و کار هم میکنند ولی همانطور که گفتم پوشه اندیکاتور کاملا خالی است و هیچ چیز در ان نیست ! و همینطور وقتی اندیکاتورهای سفارشی را داخل همین پوشه اندیکاتور کپی میکنم بعد که چارت را باز میکنم این اندیکاتورهای سفارشی در قسمت اندیکاتورهای چارت وجود ندارد !

یکبار متا را کاملا حذف کرده و دوباره دانلود و نصب کردم ولی ابن مشکل کماکان وجود دارد . نمی دانم مشکل از کجاست .

نظر

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
                            از مدتی قبل از دموی پی سی ام استفاده میکنم و مشکلی ندارم ( با کامپیوتر رومیزی که دارای سیستم عامل ویندوز سون است ) .

چندی قبل یک لپ تاپ گرفتم که ویندوز 8 دارد . دموی پی سی ام را دانلود کردم و بظاهر بدون مشکل نصب و ران شده و چارت هم باز میشود و همه کار انجام میدهد . مشکلی که دارم اینست که اندیکاتورهای جدید را نمیتوانم روی این دموی جدید بگذارم . پوشه مربوطه از قسمت mql4 را که باز میکنم فقط یک پوشه درون ان است . پوشه اندیکاتور . ولی وقتی این پوشه اخیر را یاز میکنم خالی است و چیزی داخل آن نیست ! در حالیکه وقتی در خود چارت قسمت اندیکاتور را باز میکنم همه اندیکاتورهای پیش فرض متا ظاهر میشود و میتوان انها را روی چارت انداخت و کار هم میکنند ولی همانطور که گفتم پوشه اندیکاتور کاملا خالی است و هیچ چیز در ان نیست ! و همینطور وقتی اندیکاتورهای سفارشی را داخل همین پوشه اندیکاتور کپی میکنم بعد که چارت را باز میکنم این اندیکاتورهای سفارشی در قسمت اندیکاتورهای چارت وجود ندارد !

یکبار متا را کاملا حذف کرده و دوباره دانلود و نصب کردم ولی ابن مشکل کماکان وجود دارد . نمی دانم مشکل از کجاست .
                            سلام

طبق توضیحات شما ظاهرا قبلا از نسخه قدیمی متاتریدر استفاده میکردید که با نصب آن در ویندوز جدید به صورت خودکار ورژ جدید آن نصب شده است و در تغیراتی که در ورژن های اخیر به وجود آمده مسیر کپی کردن اندیکاتور و اکسپرتها تغیر کرده
                            برای کپی اندیکاتور در پوشه برای ورژن جدید متاتریدر باید از داخل خود متاتریدر منوی فایل را باز کنید بعد گزینه open data folder را انتخاب کنید و بعد در پوشه mq4 را باز کرده و در آنجا پوشه های مربوطه را انتخاب کنید
                            ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                              سلام

طبق توضیحات شما ظاهرا قبلا از نسخه قدیمی متاتریدر استفاده میکردید که با نصب آن در ویندوز جدید به صورت خودکار ورژ جدید آن نصب شده است و در تغیراتی که در ورژن های اخیر به وجود آمده مسیر کپی کردن اندیکاتور و اکسپرتها تغیر کرده
                              برای کپی اندیکاتور در پوشه برای ورژن جدید متاتریدر باید از داخل خود متاتریدر منوی فایل را باز کنید بعد گزینه open data folder را انتخاب کنید و بعد در پوشه mq4 را باز کرده و در آنجا پوشه های مربوطه را انتخاب کنید
                              ممنونم دوست عزیز . توضیحات خوبی دادید و من امتحان کردم و مشکل برطرف شد . تشکر مجدد

نظر

سلام به همه دوستان
                                میخواستم در متاتریدر 4 یه سامیبل (نماد)درست کنم و خودم دیتا بهش وارد کنم مثل قیمت دلار- مظنه-سکه و...... کسی میدونه باید چیکار کنم.؟؟

نظر

پردازش ...
                                X