اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با عرض سلام و تبریک میلاد با سعادت امام علی (ع) و روز پدر.

جناب اقای موسوس عزیز.از لینک ذیل میتوانید نرم افزار را دریافت کنید .

در ضمن بنده با تمام وجود در حد تواناییم در برنامه نویسی در خدمت شما هستم.چنانچه با این نرم افزار به نتیجه ای نرسیدید امر بفرمایید تا اجرا شود. موفق با شید

http://s5.picofile.com/file/81230976...or207.rar.html

ویرایش توسط gerami-sea : https://www.traderha.com/member/2878-gerami-sea در ساعت 05-13-2014, 11:51 AM
    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

• سایت های رایگانی که به صورت ساده و گرافیکی کار برنامه نویسی را انجام می دهند:

http://strategytune.com

http://sufx.core.t3-ism.net/ExpertAdvisorBuilder

http://fxeabuilder.com

نظر

• نسخه پرو نرم افزار Etasoft Forex Generator تنها برای ورژن 4 تو اینترنت هست. ورژن 5 که موجود هست نسخه استاندارد هست. اغلب به ویرایش دستی احتیاج داریم به دلیل خطاهائی که ایجاد می شود. نسخه های پرو نسبت به استاندارد این مزیت را دارند که امکان دسترسی به سورس کد را هم می دهند تا بتوان به صورت دستی ویرایش کرد. اگه ورژن 5 پرو را پیدا کردید لطفا آدرس بدهید. من که پیدا نکردم!

نظر

• سلام خسته نباشید
          ایام بکام انشاا...

من دنبال آموزش فارسی و کامل forex generator هستم کسی می تونه کمکم کنه؟

ممنون

نظر

• با سلام به همگی
            دوستان کسی می تونه آموزش فارسی از این برنامه رو بزاره اینجا ؟
            ینی این همه آدم هیچ کسی این برنامرو بلد نیست ؟
            فکر نکنم خیلی پیچیده باشه
            یه آموزشه مختصرم بزارید کمک می کنه
            ممنون از همگی

نظر

• سلام

من این برنامه را تا پریروز اجرا میکردم و مشکلی نداشت ، پریروز متا تریدر آپدیت شد و از ان به بعد وقتی دگمه سبز کامپایل را را میزنم ایراد میگیرد که به حالت ادمینستریتور باید برنامه را اجرا کنید !
              در واقع metaeditor آپدیت شده به ورژن جدید و با این برنامه هم سازگار نیست . ورژن های قبلی متا ادیتور را هم پیدا کردم و جایگزین کردم ، افاقه نکرد ! کسی راه حلی دارد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
                سلام

من این برنامه را تا پریروز اجرا میکردم و مشکلی نداشت ، پریروز متا تریدر آپدیت شد و از ان به بعد وقتی دگمه سبز کامپایل را را میزنم ایراد میگیرد که به حالت ادمینستریتور باید برنامه را اجرا کنید !
                در واقع metaeditor آپدیت شده به ورژن جدید و با این برنامه هم سازگار نیست . ورژن های قبلی متا ادیتور را هم پیدا کردم و جایگزین کردم ، افاقه نکرد ! کسی راه حلی دارد ؟
                سلام

من نسخه متاتریدر 4 را به همراه متاادیتورش در ورژن 504 دارم اگه مایلید فایل را سیو کنید و برام بدید تا کامپالیش کنم براتون و بدم خدمتون.
                چون متا با متاادیتور با هم هم ورژن هستند شاید مشکلی پیش نیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Behzad_ma8 نمایش پست ها
                  با سلام به همگی
                  دوستان کسی می تونه آموزش فارسی از این برنامه رو بزاره اینجا ؟
                  ینی این همه آدم هیچ کسی این برنامرو بلد نیست ؟
                  فکر نکنم خیلی پیچیده باشه
                  یه آموزشه مختصرم بزارید کمک می کنه
                  ممنون از همگی
                  چشم بنده به دلیل دینی که به همه کاربرای این فروم و خود فروم دارم تمام این چیزی که خودم در مورد این نرم افزار بلد هستم را مینویسم.

لطفا به چشم آموزش نگاهش نکنید هدف ادای دین به کاربران و مجموعه pcm هست.

نظر

• گام اول

همون طور که هر برنامه ای برای اجرا نیاز به یک نقطه شروع داره، اکسپرتها هم برای کارکردن نیاز به یک نقطه شروع دارند . در اکسپرت میتوان دو مدل برای شروع کار اکسپرت تعریف کرد . یکی بر اساس آغاز هر کندل در تایم فریمی که اکسپرت روی آن اجرا شده و دیگری بر اساس هر تیک بازار. تیک بازار منظور تغییر قیمت در کوچکترین واحد خود است.
                    انتخاب هر کدام از این حالات دقیقا بستگی به نوع پلن و نیاز شما دارد.
                    به یاد داشته باشید که منظور از شروع کار اکسپرت ، تنها زمانی نیست که متاتریدر باز و یا اکسپرت اجرا میشود ، بلکه از سرگیری محاسبات جهت اعمال دستورات هم همین نقش را دارند . یعنی زمانی که ابتدای هرکندل انتخاب شود اکسپرت فقط در هنگام از شدن هر کندل شروع به انجام محاسبات و اجرای دستورات میکند و بقیه آن در حالت غیر فعال هست و در انتظار باز شدن کندل بعدی. ولی زمانی که هر تیک بازار انتخاب میشود با هر تیک بازار اکسپرت یکبار کامل محاسبات راانجام و دستورات را اجرا میکند که در این حالت اکسپرت در طول یک کندل شاید هزاران بار محاسبات را مرور کند و در صورت نیاز دستورات را اجرا کند.

On Every New Bar : شروع و اجرا در ابتدای هر کندل
                    On Every Tick : شروع و اجرا با هر تیک بازار
                    حالا در نرم افزار برای شروع ساخت هر اکسپرتی ابتدا باید گزینه MT4 - Start را بزنید سپس یکی از گزینه های On Every New Bar یا On Every Tick را طبق توضیحات بالا انتخاب کنید سپس موس را بروی صفحه نرم افزار کلیک تا بلوک مربوطه ثبت شود. این بلوک نقطه آغاز اکسپرت خواهد بود. تنظیمات داخلی این دو بلوک دقیقا با هم مشابه هستند که در زیر توضیح میدهم.

5 - digit broker : اگر این گزینه فعال باشد اکسپرت مناسب بروکر های با 5 رقم اعشار متناسب و محاسبات خود را انجام خواهد داد در غیر اینصورت مبنا را بر بروکر های 4 رقم اعشار میگذارد .
                    clear all objects : اگر این گزینه فعال باشد به محض اجرای این اکسپرت تمام آبجکتهایی را که از قبل روی چارت کشیده بوده اید حذف خواهند شد.
                    detect broker digit : اگر این گزینه فعال باشد خود اکسپرت به صورت خودکار تعداد ارقام اعشار بروکر مربوطه را سنجیده و متناسب با همان تعداد اعشار محاسبات خود را انجام خواهد داد.

نظر

• از این به بعد یک گزینه دائمی در تنظیمات بلوکها خواهیم داشت که الان توضیح میدم و همیشه تکراری و به انتخاب خود شخص تنظیم میشود

در قسمت پروپرتیز بلوکها یک تب وجود دارد به نام exported ، این تب مربوط به نمایش تنظیمات اکسپرت در پنجره تنظیمات میباشد ( همان پنجره ای که وقتی اکسپرت برای اولین بار اجرا میشود باز میشود )
                      یعنی هر گزینه ای از بلوک ها که در این تب تیک آن زده شود ، در پنجره تنظیمات اکسپرت نمایش داده خواهد شد و میتوان از آنجا مقادیر و یا تنظیمات مربوطه را تغییر داد

منظور از پنجره تنظیمات اکسپرت پنجره زیر هست

نظر

• گام دوم

از این مرحله به بعد آیتم هایی که اکسپرت باید آنها را در نظر بگیرد و بر اساس آنها عمل کند را خواهیم داشت.

منویی که توسط آن اندیکاتور ها را معرفی و تنظیمات مورد نظر را وارد میکنیم Analysis هست. این منو دارای 5 تب میباشد که به ترتیب زیر هستند :

1 - Technical Analysis
                        2 - Technical Analysis 2
                        3 - Technical Analysis 2 Or
                        4 - Technical Analysis 3
                        5 - Technical Analysis 3 Or

توضیحات این تب ها :

تب Technical Analysis زمانی استفاده میشود که محاسبه اکسپرت ما برای معامله کردن فقط به یک اندیکاتور و یا شرط بستگی داشته باشد . برای مثال زمانی که بخواهیم اکسپرت ما زمانی که قیمت بالای مووینگ 50 قرار گرفت لانگ کند و هیچ شرط و اندیکاتور دیگه ای را بررسی نکند از این آیتم استفاده میکنیم.
                        اما مورد دوم یعنی Technical Analysis 2 زمانی کاربرد دارد که قرار باشد اکسپرت ما برای معاملات دو اندیکاتور و یا دوشرط را در نظر بگیرد ، حالا چه دو اندیکاتور از یک نوع ( مثلا هر دو مووینگ ) باشند و یا دو اتندیکاتور کاملا مجزا . در این گزینه مهیا شدن هر دوشرط برای انجام معامله ضروری است.
                        آیتم Technical Analysis 2 Or هم دقیقا مانند آیتم بالا عمل میکند فقط با این تفاوت که در این آیتم اگر تنها یکی از شرط ها و یا اندیکاتور ها در راستای تنظیمات ما قرار بگیرند معامله انجام خواهد شد و اکسپرت تا مهیا شدن شرط دوم صبر نمیکند.

Technical Analysis 3 و Technical Analysis 3 Or هم دقیقا کاربردی مانند آیتم های بالایی دارند که توضیح داده شد . فقط با این تفاوت که این آیتم ها ظرفیت تعیین سه شرط و یا اندیکاتور را برای معامله دارند . یعنی میتوان در آن واحد سه اندیکاتور مختلف و یا مشابه اما با تنظیمات مختلف را تعریف کرد

حالا شاید سوال شود که اگر تعداد شرطها و یا اندیکاتورها برای محسبات و معامله کردن مثلا 5 شرط بود چکار کنیم ؟ در این حالت باید از یک Technical Analysis 3 و Technical Analysis 2 به طور همزمان استفاده کرد تا بتوان هر 5 شرط را تعریف کرد

نکته دیگر این که هیچ یک از این آیتم ها قابل اکسپورت کردن نیستند . یعنی نمیتوان تنظیمات مربوطه را در منوی تنظیمات اکسپرت قرار داد ولی مژده این که این کار یک راه حل ساده دارد که در پایان توضیح خواهم داد.

در پست بعدی نحوه تنظیم کردن این آیتم ها را توضیح میدهم . Technical Analysis 3 را در پست بعد تنظیم میکنیم که نیاز به بیشترین تنظیمات دارد ، بقیه چون دقیقا مشابه و دارای شرط های کمتر هستند به را حتی میتوان انجام دادو نیاز به توضیح تک تک نیست
                        ویرایش توسط mohsenfx : https://www.traderha.com/member/15548-mohsenfx در ساعت 10-12-2014, 02:31 PM

نظر

• آموزش ساده ای از این نرم افزار

سلام. من کمی با این نرم افزار اشنائی دارم. اگه سوالی داشتید بگید شاید تونستم کمک کنم.
                          قبل ترها که می خواستم با این نرم افزار کار کنم یه بخشایش رو دست و پاشکسته ترجمه کردم که اینجا پیوست میشه. ترجمش مجدد بازبینی نشده بنابراین ایرادش کم نیست.
                          انشالله که مفیده
                          فایل های پیوست شده

نظر

• نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
                            سلام

سلام. دکمه سبز رنگ این برنامه Generate است نه کامپایل. نمی دونم منظور شما Generete است؟!
                            دوست عزیز این ارور دسترسی Administrator تا اونجائی که من اطلاع دارم اهمیت نداره شما می تونی اگه از نسخه 4 پرو استفاده می کنی اونو در نظر نگیری چون شما به سورس کد برنامه ایجاد شده از قسمت Output نرم افزار دسترسی داری. حالا راه حل چیه ؟! شما سورس کد درون یه فایلی با پسوند اکسپرت بریز (البته در مسیر اکسپرت نرم افزار) سپس اونجا توسط برنامه Metaeditor اون باز و کامپایل کن. حالا اکسپرت آمادس.
                            من از این روش استفاده می کنم. باز اگه سوالی بود در خدمتم.

نظر

• طبق توضیحات پست قبلی الان به نحوه تنظیم پارامترهای Technical Analysis 3 میپردازیم . اگه به یاد داشته باشید این ایتم ها کارشون این بود که شرطهای معاملاتی و محاسبات اندیکاتوری را برای انجام معاملات انجام میدادند
                              برای مثال ما الان اینجا میخواهیم اکسپرتی داشته باشیم که زمانی که مووینگ 20 بالای مووینگ 40 و مووینگ 40 بالای مووینگ 60 قرار گرفت و قیمت هم از این سه مووینگ بالاتر بود یک معامله خرید باز کند
                              ابتدا در تصویر زیر یک توضیحی در مورد پنجره مربوطه
                              همان طور که در تصویر با فلش مشخص هست بین هر دومدل Technical Analysis 3 تفاوتی وجود دارد. یک بین هر کدام از شروطش AND دارد که یعنی باید تمام شروط محیا شوند تا معامله ای صورت گیرد و دیگری OR که در این یکی چنانچه فقط یکی از شروط تعریف شده محیا شود کافی است و معامله انجام میشود. انتخاب هرکدام از این ها دقیقا به سبک معامله شما بستگی دارد و میتوانید از هر کدام که مناسب پلن شما هست استفاده کنید و در ضمن این امکان وجود دارد که از هر دو مدل به صورت همزمان استفاده کنید.

توضیح بعد این که همانطور که قابل مشاهده هست سه قسمت A - B - C در هر پنجره وجود دارند که اینها همان جاهایی هستند که باید شروط مورد نظر تعریف شوند

در پست بعد وارد منوهای تعریف شروط شده و توضیح میدهم

نظر

• سلام این تاپیک دیگه کار نمی کنه؟

نظر

پردازش ...
                                X