اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار طراحی اکسپرت بدون نیاز به برنامه نویسی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

پیدا شد...فقط ورژن 4 لینکش کار می کنه :|
    اونی هم که رو سرور خود سایت هست از زیپ در نمیاد و ارور میده
    فقط ورژن 4 دانلود میشه
    t.me/elliottcafee

نظر

نوشته اصلی توسط siamakfaraji نمایش پست ها
      بله درسته....خود برنامه رو
      سیامک جان الان خواستم براتون آپلود کنم ولی چون حجمش بالای 2 مگ بود نشد
      مصطفی جان کمک
      درضمن اگه اینجور باشه فیلم های آموزشی را چطور آپلود کنم ؟
      پ . ن : مشکلم با خرابی صدا هنگام ضبط حل بشه ، فیلم آموزشش را هم آپلود میکنم .
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        سیامک جان الان خواستم براتون آپلود کنم ولی چون حجمش بالای 2 مگ بود نشد
        مصطفی جان کمک
        درضمن اگه اینجور باشه فیلم های آموزشی را چطور آپلود کنم ؟
        پ . ن : مشکلم با خرابی صدا هنگام ضبط حل بشه ، فیلم آموزشش را هم آپلود میکنم .
        و این مشکلات تمامی ندارد

مشکل صوتی را گفتم که بهتره صدا کم باشد تا نویز کم شود در غیر این باید یک میکروفون چند صد هزار تومانی بخرین

اقا بهتره یک اکانت در این سایت باز کنید

4shared.com - free file sharing and storage

15 گیگ فضای رایگان می ده و ماندگار هست

دوم اینکه فیلم ها رو با فرمت avi نوع mocrosft video 1 و کیفیت 75 و فروم 3 تبدیل کنید بعد اینکه فایل رو تبدیل کردین اون رو با برنامه زیپ فشرده کنید تا حجمش بسیار کاهش شود

( کیفیت رو بیشتر از 75 نیارین پایین که کیفیت زیاد کم می شه )
        ویرایش توسط zoomer20 : https://www.traderha.com/member/7785-zoomer20 در ساعت 06-22-2013, 03:00 PM

نظر

با سلام خدمت دوستان عزیز من این برنامه رو سالهاست که ازش استفاده میکنم کیفیت بالایی داره و امکانات و تنظیمات خوبی هم براش تعریف شده براتون آپلودش کردم فایل کرکش هم بپیوست براتون زیپ کردم . اگر مشکلی داشتید بفرمایید. موفق و سربلند باشید و دعای خیر یادتون نره یا علی
          (یادمون باشه همیشه قدر پدر و مادرهامون رو بدونیم نعمت و ثروت هایی که جایگزین و همتا ندارن!!!!)

http://s4.picofile.com/file/7814097953/film_aliii.rar.html

گر بر سر نفس خود امیری مردی...
          انجمن بورس بازان نیکوکــــار
          (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
            با سلام خدمت دوستان عزیز من این برنامه رو سالهاست که ازش استفاده میکنم کیفیت بالایی داره و امکانات و تنظیمات خوبی هم براش تعریف شده براتون آپلودش کردم فایل کرکش هم بپیوست براتون زیپ کردم . اگر مشکلی داشتید بفرمایید. موفق و سربلند باشید و دعای خیر یادتون نره یا علی
            (یادمون باشه همیشه قدر پدر و مادرهامون رو بدونیم نعمت و ثروت هایی که جایگزین و همتا ندارن!!!!)

http://s4.picofile.com/file/7814097953/film_aliii.rar.html

این رو هم تست کردم در سیستم من مشکل نویز دارد حتی ورژن جدید ان هم تست کردم ان هم داشت

از این ادرس دانلود کردم

http://dl2.soft98.ir/soft/HyperCam.3.5.1211.29.rar

با این پسورد

soft98.ir

نظر

زومر و متین عزیز ممنون از راهنماییهاتون .
              پیگیر هستم
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                زومر و متین عزیز ممنون از راهنماییهاتون .
                پیگیر هستم

جاش اینجا نیست اما خوب

نرم افزار اکانت کوپیر برای باز کردن یک معامله در چند حساب در سایت اتو تریدینگ هست
                ویرایش توسط zoomer20 : https://www.traderha.com/member/7785-zoomer20 در ساعت 06-23-2013, 09:16 AM

نظر

ممنون زومر جان . نتونستم اونجا برم ولی سرچ کردم و اینو پیدا کردم . اینجا آپلودش میکنم برای دوستانی که ممکنه بدردشون بخوره . وقتی طریقه کار کردن باهاش را کامل تسلط پیدا کردیم توی تاپیک مربوطه میزاریم .
                  تا دوستان بصورت کاربردی بتونن ازش استفاده کنن
                  لینک دانلود

خروج
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

این ادرس سایت محدود نیست

پرسپولیس کپیتال | دسترسی مستقیم به کلیه بازارهای مالی

نظر

اقا راه حل رو پیدا کردم

بعد ضبط فیلم به تنظیمات صوتی کاری نداشته باشین و فیلم رو فقط با فرمت windows media video (wmv و نوع audio و در قسمت codec هم نوع windows media video 9 voice را انتخاب کنید

این هم تصویر تنظیمات

این طوری حجم کم می شه کیفیت صدا هم تا 99 درصد بهتر می شه و مشکل نویز کاملا حله اون 1 درصد رو هم اگه تو فیلم های هالود با فرمت hd اگه نگاه کنید به همان لندازه نویز داره

بعد اکسپرت می تونین فایل رو زیپ کنین که حجمش نصف می شه

ویرایش توسط zoomer20 : https://www.traderha.com/member/7785-zoomer20 در ساعت 06-27-2013, 10:04 PM

نظر

یک روش دیگه پیدا کردم که همان اندازه روش قبلی نویز رو میگیره ( نه بیشتر ) و سختر و زمان بر تر هست

این هم ویدوش

نظر

واین تاپیک دوباره خوابید

نظر

اصلا این تاپیک از موضوع اصلی خارج شد!!!!
                            میشه به من یکی بگه موضوع اکسپرت نویسیه یا کپچر کردن دسکتاپ و ....؟
                            ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

سلام
                              اگه کسی
                              Forex Generator version 5

رو با کرکش گیر اورد برا دوستان بزاره
                              ادمین بخش پشتیبانی آموزشی دانشگاه

نظر

سلام دوست عزیز متاسفانه لینک فایل آموزشی مشکل داره لطفا اگه امکان داره فایل آموزشی رو دوباره قرار دهید در ضمن من ورژن 5 کرک شده این نرم افزار رو دارم اگه کسی هست که بگه چه جوری میتونم این نرم افزار رو قرار بدم که باقی دوستان هم بتونن استفاده کنن ممنون میشم در غیر این صورت هر کی خواست واسش ایمل کنم

نظر

پردازش ...
                                X