اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بهینه کردن سیستم pipo

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط alfred نمایش پست ها
    درود دوستان عزیز عصر روز شنبه همگی شما بخیر

عزیزان بنده حقیر چند صفحه ای از این تاپیک رو مطالعه کردم و به نظر بد ندیدم اندیکاتور پیووتی که چند وقت پیش برای خودم نوشتم رو تقدیم حضورتون کنم ...

این اندیکاتور دقیقا همان اندیکاتور پیووت است تنها فرق ان فرمول پیووت اصلی است که تغییر کرده ولی باقی محاسبات همان محاسبات است :

امیدوارم مفید واقع شود ....

تشکر از توجهتون ...
    آلفرد جان خسته نباشید

فقط این رو کجا گذاشتید که پیداش نمیشه کرد؟؟؟ اگر زحمت آپلود رو بکشید ممنون میشم و ضمنا بفرمایید برای چه اختلاف زمانی با gmt مناسب است

ارادتمند---------امیر
    ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 05-05-2013, 05:12 PM
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• یک دوست خوب بزرگواری کنه کلیه تمپلیتها و نیز اندیکاتورها و توضیحات ترید در تایم 1 ساعته را اینجا بزاره

نظر

• آقا مسعود مدت ها هست این تاپیک به روز نشده ، لطفا یه جمع بندی از نتایج مباحث بفرمایید ، اون فایل اکسل و سشن ها چی شد ؟
        مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• سلام
          بنده سیستم پایپو را روی بروکر پی سی ام نصب کردم و با بروکرهای دیگه مقایسه کردم دیدم خطوط پیوت متفاوت هستند

لطفا علت را بگویید و مشکل را رفع کنید
          تنظیمات تایم و زمان اندیکاتور پایپو tz_pivot را هم بگویید و مسائل دیگه ای که باید تنظیم کنم تا مشکل رفع شو

نظر

• نوشته اصلی توسط jamshid93 نمایش پست ها
            سلام
            بنده سیستم پایپو را روی بروکر پی سی ام نصب کردم و با بروکرهای دیگه مقایسه کردم دیدم خطوط پیوت متفاوت هستند

لطفا علت را بگویید و مشکل را رفع کنید
            تنظیمات تایم و زمان اندیکاتور پایپو tz_pivot را هم بگویید و مسائل دیگه ای که باید تنظیم کنم تا مشکل رفع شو

سلام دوست عزیزم
            برای اینکه بهتر از تنظیمات پیوت استفاده کنید باید از بروکری استفاده کنید که کندل یکشنبه ها را نداشته باشد.کندل یکشنبه ها باعث می شود پیوت ها درست محاسبه نشوند.
            برای سوال دوم شما هم که مربوط به تنظیم پیوت tz است بهتر است پست 7 همین تاپیک در صفحه ی اول را مشاهده کنید.کامل توضیح دادشده.
            موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط saman241 نمایش پست ها

سلام دوست عزیزم
              برای اینکه بهتر از تنظیمات پیوت استفاده کنید باید از بروکری استفاده کنید که کندل یکشنبه ها را نداشته باشد.کندل یکشنبه ها باعث می شود پیوت ها درست محاسبه نشوند.
              برای سوال دوم شما هم که مربوط به تنظیم پیوت tz است بهتر است پست 7 همین تاپیک در صفحه ی اول را مشاهده کنید.کامل توضیح دادشده.
              موفق باشید

سلام و تشکر

باید از کجا فهمید بروکر کندل روز یکشنبه را دارد یا خیر؟
              خواهشمندم اگر ممکنه با عکس نشون دهید

نظر

• نوشته اصلی توسط iranweb91 نمایش پست ها
                سلام و تشکر

باید از کجا فهمید بروکر کندل روز یکشنبه را دارد یا خیر؟
                خواهشمندم اگر ممکنه با عکس نشون دهید

سلام دوست عزیزم
                با گرفتن CTRL+Y فاصله روزها در متا تریدر مشخص می شود ،اگر به فاصله روزها در عکس اول دقت کنید یک محدوده ی چند ساعتی کوچک که مربوط به روز یکشنبه است مشخص شده
                .
                موفق باشید

نظر

• با این همه زحمت و تحقیق چرا بی نتیجه موند؟ دوستان حاضر به ادامه دادن هستند؟ اعلام امادگی میکنم برای تحقیق

نظر

• نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
                    با این همه زحمت و تحقیق چرا بی نتیجه موند؟ دوستان حاضر به ادامه دادن هستند؟ اعلام امادگی میکنم برای تحقیق
                    سلام
                    دوست عزیزم بنده اعلام آمادگی می کنم برای بهتر و بهتر شدن این سیستم
                    دوستان اگر مشارکت کنند این تاپیک دوباره داغ می شود و می توانیم با تعداد افراد بیشتر در راستای هدف تریدری قدم برداریم.
                    به نظرم باید گروه هایی تشکیل شود که هر کدام تخصصی تر با جفت ارزها کار کنند و نتیجه را اعلام کنند.
                    با تشکر

نظر

• با سلام باعث خوشحالیه

من هروقت با کوهی از انرژی وارد تاپیک میشدم متاسفانه مشارکتی که نبود حتی بازدید هم جوری نبود که باعث ترغیبم بشه برای ادامه

اگر یکی دو تا از عزیز واقعا مشارکت مستمر و دائم داشته باشند انشالا دوباره تاپیک روزهای اوج خودش رو میبینه

پیروز باشید
                      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

• آقا سجاد منم اعلام آمادگی میکنم
                        مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
                          آقا سجاد منم اعلام آمادگی میکنم
                          نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
                          با سلام باعث خوشحالیه

من هروقت با کوهی از انرژی وارد تاپیک میشدم متاسفانه مشارکتی که نبود حتی بازدید هم جوری نبود که باعث ترغیبم بشه برای ادامه

اگر یکی دو تا از عزیز واقعا مشارکت مستمر و دائم داشته باشند انشالا دوباره تاپیک روزهای اوج خودش رو میبینه

پیروز باشید
                          نوشته اصلی توسط nosrat نمایش پست ها
                          با این همه زحمت و تحقیق چرا بی نتیجه موند؟ دوستان حاضر به ادامه دادن هستند؟ اعلام امادگی میکنم برای تحقیق
                          سلام دوستان
                          فکر می کنم برای شروع ، گروه 4نفره عالی باشد.لطفا آقا سجاد و دوستان با تجربه تر یه برنامه ریزی انجام بدند تا منسجم و با هدف باشیم.
                          با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
                            سلام احمد جان

چند تا تاپیک داریم که در مورد تنظیمات Pipo توضیحاتی داده اند.

عرض کنم بخاطر همین مشکلات از یک سو و همچنین کاستن از پوزیشن ها در طول هفته من چند وقت پیش اعلام کردم که شیفت پیدا کردم تایم فریم یک ساعته و پیوت های روزانه را حذف کردم.

تمپلیت خودم را هم در تاپیک "خبرتی" قرار دادئم میتونید دانلود بکنید.

اگر میخواید از پیوت های روزانه استفاده کنید پلتفرم شما باید پیوت ها را بر اساس سشن لندن تنظیم کند یا اندیکاتور را شیفت به صفر لندنی بدید.
                            چطور باید پیووتها رو بر اساس سشن لندن تنظیم کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moji9362 نمایش پست ها
                              چطور باید پیووتها رو بر اساس سشن لندن تنظیم کرد؟
                              اگه اندیکاتور tz pivotsD v3.5 رو ران کنید،بعد برید تو input,بعد گزینه hrs sever tz from gmt رو که اختلاف زمانی متا تردیرتون با gmt رو حساب کنید، و در گزینه مورد نظر قرار بدید،و گزینه پایینش هم که hrs chioce tz from gmt هست رو ،در 1 قرار دهید،گزینه use day formula هم true باشه،گزینه auto_adjust _for _dst رو هم false کنید،خود gmt هم که تو اینترنت میزنید،میبینید،البته همه اینها در استراتژی آپادانا هست

نظر

• ببخشید دوستان هنوز هم با سیستم پایپو کار میکنید؟؟؟چرا فرومها انقدر خلوته؟؟؟؟
                                یکی از دوستان میتونه جواب منو بده که آیا از سیستم تریدری در بورس تهران هم استفاده میشه؟؟

نظر

پردازش ...
                                X