اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    ولی بحال و روز من نمیرسی ! امروز بعد از مدتها دوباره طعم ضرر چشیدم ! دیگه مشکلی در ترید کردن ندارم تنها مشکلم زمان هست ! فکر کنم زمان زیادی برای بازگشت سرمایه اولیم لازم دارم !

یکی از اساتید و تریدر های حرفه ای فارکس بمن گفت که ساعتی 3 هزار دلار برای اموزش ترید در کانادا میداده ! من همه سرمایه زندگیم جمع کنی نصف این مبلغ هم نمیشه ! این ضرر بحساب اموزش میزارم !

به امید موفقیت همه دوستان
    مسلم جان بشنو... ولي باور نكن!!

نظر

با سلام

من چند وقتی هست که انتهای امواج و اصلاح زا به خوبی شناسایی میکنم

ولی یا زود وارد میشم که استاپ نوش جان میشود
      یا دیر که حرکت اصلی بازار ار دست رفته
      با دو به شک به پایان اصلاح یا تغییر روند پوز اصلی رو میبندم و معکوس وارد می شوم و بازهم استاپ

عجیب قر و قاطی شدم

نظر

حال امروز من هر روز بهتر از دیروز و اماده برای افتتاح حساب حقیقی

نظر

امروز با انتشار خبر قطع روابط دیپلماتیک از طرف کانادا و اخراج کلیه سفرای ایران و در آستانه برگذاری نشستی جهت تحریم های جدید اتحادیه اروپا از طرف بریتانیا ، دلارامروز برای اولین بار از مرز 2290 تومن گذشت.اقتصاد ایران در حال فروپاشیست و طبقه متوسط به سرعت در حال کوچک شدن .

.2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
          !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

با سلام :
            خوشبختانه اکنون به مرحله سود اوری (محدود) رسیده ام و برای افزایش سرمایه اولیه نیاز به زمان دارم .تنها مشکلی که دارم عدم پذیرش این کار بعنوان یک شغل از طرف خانواده و حضور مستمر در منزل است .زمانی بود که یکی از آی بی ها ترید روم داشت ولی اکنون که .....
            کسب چند هزار دلار میتواند این فشار را کم کند ولی همین موضوع میتواند استارت ضرر کردن باشد .
            متشکرم
            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

اینجا نه مجلس ختم است و نه دعوا شده
              جامعه جهانی سال هاست که از خرید و فروش های سنتی فاصله گرفته، آن هنگام که در قرن شانزدهم در بلژیک چیزی به اسم بورس پا عرصه وجود گذاشت و حالت معاملات سنتی کم کم رخت بر بست و جای خود را به معاملات مدرن داد کمترین کشوری بود که سریعاً به این موضوع روی خوش نشان نداد و تقریباً اکثر کشورهایی که به نوعی واقعی بودن قیمت برایشان اهمیت داشت به این موضوع بها دادند. قرن هاست از راه اندازی بورس می گذرد و اکنون در اکثر کشورها نرخ کالاها و ... را بازار تعیین میکند و دولت ها دستی در کنترل بازار ندارند. اکنون قرن 21 ام است و در بازار تهران یک گوشه ای فراهم شده که فعالان سبزه میدانش خوانند و در اطرافش عده زیادی با واسطه و بی واسطه در آن فعال هستند. از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان طوری نرخ به همدیگر می دهند تو گویی در وال استریت نشسته اند. انواع و اقسام معاملات را هم دارند از فیوچر هفتگی گرفته تا ماهانه و اسپات! سبزه میدان را دو قسمت کرده اند و یک قسمت دلالان سکه تجمع می کنند و دسته دیگر دلالان دلار گرد هم می آیند اگر مسیر کسی به آنجا بخورد از آن همه انرژی و شور و شوق به وجد می آید که واقعاً چه بازار پویایی و چقدر انرژیک! مقداری که پیاده برویم به یک جایی می رسیم به اسم پاساژ افشار تقریباً به خرابه ای ماند و عده ای که آنجا یورو دلار و پوند فریاد می زنند و نرخ تعیین می کنند. سوالاتی که اینجا مطرح می شود این است که 1. این نرخ ها را از کجا می گویند؟ 2. آیا همه اینها که اینجا فعلا هستند مستقل هستند یا عده ای واسطه جایی هستند؟ 3. آیا بهتر نیست که وقتی نماینده دولت می آید و گاهی دلار عرضه می کند این دلار را در جایی آبرومندانه تر و با شرایطی بهتر عرضه کند؟ 4. آیا هر از گاهی که مامور می ریزد و دلالان را دستگیر می کند و می برد، آیا دلالی مشکل دارد یا خود دلال مشکل دارد؟ 5. اگر یک نفر برای خوشمزگی بیاید و بگوید من یک میلیون دلار مشتری دارم در فلان نرخ و در آن هنگام کل کشور نرخ دلارش 10 تومان بالا برود مسئول این نابسامانی کیست؟ 6. این نرخ ها کجا ثبت می شود، اصلاً چه کسی می گوید چه کسی بیاید و آن وسط شو راه بیندازد؟ در کل باید گفت یک همچین فضایی برای یک کشور تنها مایه سر افکندگی است، بهتر نیست اگر چنین فضایی برای ما ایده آل هست یک مکانی به این گروه اخصتص بدهیم و بیایند در ان مکان با خود کلنجار بروند که دلار چند؟من 100 تا سکه دارم برجش رو چند می خری؟ 500 دلار موجود هست یک به پنجش چند؟ و ...... فکری باید کرد و چاره ای اندیشید که این ناکجا سرای شکل گرفته در آن خیابان کذایی تنها وجهه مان را تخریب می کند و اگر خود را مدرن و پیشرفته قلمداد می کنیم اگر در باطن کار بنیادی نمی کنیم حداقل ظاهر قضیه را بسازیم حالا ما هیچ، شاید مهمانی، یکی از همان ها که در جلسه سران غیر متعهدها بودند باز مسیرشان به این سمت خورد و نگاهش به آن جمع دلال افتاد، فکری که با خود می کند قابل دفاع هست؟

نیما آزادی
              شهریور 1391

منبع : www.Avagold.ir

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                اینجا نه مجلس ختم است و نه دعوا شده
                جامعه جهانی سال هاست که از خرید و فروش های سنتی فاصله گرفته، آن هنگام که در قرن شانزدهم در بلژیک چیزی به اسم بورس پا عرصه وجود گذاشت و حالت معاملات سنتی کم کم رخت بر بست و جای خود را به معاملات مدرن داد کمترین کشوری بود که سریعاً به این موضوع روی خوش نشان نداد و تقریباً اکثر کشورهایی که به نوعی واقعی بودن قیمت برایشان اهمیت داشت به این موضوع بها دادند. قرن هاست از راه اندازی بورس می گذرد و اکنون در اکثر کشورها نرخ کالاها و ... را بازار تعیین میکند و دولت ها دستی در کنترل بازار ندارند. اکنون قرن 21 ام است و در بازار تهران یک گوشه ای فراهم شده که فعالان سبزه میدانش خوانند و در اطرافش عده زیادی با واسطه و بی واسطه در آن فعال هستند. از زن و مرد گرفته تا پیر و جوان طوری نرخ به همدیگر می دهند تو گویی در وال استریت نشسته اند. انواع و اقسام معاملات را هم دارند از فیوچر هفتگی گرفته تا ماهانه و اسپات! سبزه میدان را دو قسمت کرده اند و یک قسمت دلالان سکه تجمع می کنند و دسته دیگر دلالان دلار گرد هم می آیند اگر مسیر کسی به آنجا بخورد از آن همه انرژی و شور و شوق به وجد می آید که واقعاً چه بازار پویایی و چقدر انرژیک! مقداری که پیاده برویم به یک جایی می رسیم به اسم پاساژ افشار تقریباً به خرابه ای ماند و عده ای که آنجا یورو دلار و پوند فریاد می زنند و نرخ تعیین می کنند. سوالاتی که اینجا مطرح می شود این است که 1. این نرخ ها را از کجا می گویند؟ 2. آیا همه اینها که اینجا فعلا هستند مستقل هستند یا عده ای واسطه جایی هستند؟ 3. آیا بهتر نیست که وقتی نماینده دولت می آید و گاهی دلار عرضه می کند این دلار را در جایی آبرومندانه تر و با شرایطی بهتر عرضه کند؟ 4. آیا هر از گاهی که مامور می ریزد و دلالان را دستگیر می کند و می برد، آیا دلالی مشکل دارد یا خود دلال مشکل دارد؟ 5. اگر یک نفر برای خوشمزگی بیاید و بگوید من یک میلیون دلار مشتری دارم در فلان نرخ و در آن هنگام کل کشور نرخ دلارش 10 تومان بالا برود مسئول این نابسامانی کیست؟ 6. این نرخ ها کجا ثبت می شود، اصلاً چه کسی می گوید چه کسی بیاید و آن وسط شو راه بیندازد؟ در کل باید گفت یک همچین فضایی برای یک کشور تنها مایه سر افکندگی است، بهتر نیست اگر چنین فضایی برای ما ایده آل هست یک مکانی به این گروه اخصتص بدهیم و بیایند در ان مکان با خود کلنجار بروند که دلار چند؟من 100 تا سکه دارم برجش رو چند می خری؟ 500 دلار موجود هست یک به پنجش چند؟ و ...... فکری باید کرد و چاره ای اندیشید که این ناکجا سرای شکل گرفته در آن خیابان کذایی تنها وجهه مان را تخریب می کند و اگر خود را مدرن و پیشرفته قلمداد می کنیم اگر در باطن کار بنیادی نمی کنیم حداقل ظاهر قضیه را بسازیم حالا ما هیچ، شاید مهمانی، یکی از همان ها که در جلسه سران غیر متعهدها بودند باز مسیرشان به این سمت خورد و نگاهش به آن جمع دلال افتاد، فکری که با خود می کند قابل دفاع هست؟

نیما آزادی
                شهریور 1391

منبع : www.Avagold.ir

واقعا چه کسانی پشت خط هستند ؟
                عمده تشکیل دهندگان این بازار کذایی ، موسسات مالی و اعتباری و اشخاصی به اصطلاح به سیستم وصل هستند و به نام " رقم کار" معروف هستند ؛ البته به نقل از فعالان بازار افشار ، که پشت خط اردر خرید و فروش صادر میکنن و تمامی این دلال ها نیز به نوعی نقش کارگذار رو بازی می کنند. مردم عادی هم که تو این بازارها ظاهر میشن اکثرا ندانسته دست به خرید و فروش می زنند و چون اوضاع اقتصادی هر روز با کوچکترین خبری نابسامان تر میشود ، در این بازار شاید از سود بی نصیب نمانند و اندکی از سقوط ریال را جبران کنند و این جماعت هر روز در حال بزرگ شدن است و عده ای بیشتری به فکر تبدیل سرمایه های خود به ارزهای خارجی هستند.

نظر

سلام

سلام به همگی دوستان

می بینید که این کشور به چه فلاکتی داره میرسه یه عده بی سواد داره تعیین تکلیف می کنن اینقدر زور داره آدم حرصش میگره

همه چی ارومه دلار 2300

نظر

نوشته اصلی توسط amir نمایش پست ها
                    امروز با انتشار خبر قطع روابط دیپلماتیک از طرف کانادا و اخراج کلیه سفرای ایران و در آستانه برگذاری نشستی جهت تحریم های جدید اتحادیه اروپا از طرف بریتانیا ، دلارامروز برای اولین بار از مرز 2290 تومن گذشت.اقتصاد ایران در حال فروپاشیست و طبقه متوسط به سرعت در حال کوچک شدن .
                    دقیقا یک هفته پیش بود که بهمنی از کاهش قیمت دلار و سکه طی روز های آینده خبرداد .قیمت دلار به 2300 تومان رسید تا دلار آزاد نگاه تمسخر آمیزی به سیاست تقویت پول ملی و...

نظر

• حال خوب و خوشی دارم.دیشب شب نشینی !
                      ================================================== ======
                      حرف از چی بزنیم در مجالس شبانه ؟ از اقتصاد رو به رشدمون؟ از کاهش فیمت دلار و نابودی واحد پولی ایالات متحده در برابر ریال قدرتمند و باثبات؟ اشتغال 85% ؟ تورم 2% ؟ هرچی بخوایم بگیم ملت خودشون اسای شدن.
                      خواب و بیدارم که عاشق این حالتم.چون بیخیال ترم ! به خصوص پس از استاپ جالب روز جمعه !
                      مشکل بیشتر تحلیل گران این است که زمانی که به تحلیل یک گروه می پردازند خود در ذهنیت آن گروه گیر می افتند به طور مثال هر چه روند صعودی بلندتر باشد تعداد تحلیلگرانی که گرایش خرید بر آنها حاکم میشود بیشتر می شود و همین امر سبب میشود که علائم هشدار سیگنال های برگشت روند را نادیده بگیرند در نظر داشته باشید علم حقیقی حزب نمیشناسد ، تکنسین بازار نیز نباید هیچ گونه وابستگی به گاوها و خرس ها داشته باشد و فقط حقیقت را جستجو کند، تحلیلگری که به گاو ها تمایل دارد به نمودار نگاه می کند و میگوید کجا باید بخرم…

نظر

• من هفته پیش روی حرف بهمنی (بوق) که گفت دلار باید 1500 بشه حساب کردم و طلا فروختم و کلی ضرر کردم اخه اگه ادم به حرف رییس کل بانک مرکزی اعتماد نکنه باید به کی اعتماد کنه و اقای (بوق) بیا و بگو مثلا تا عید قیمت دلار 1800 یا 2000 تا همه تکلیفمون روشن باشه بدونیم باید چه کار کنیم دوستان بهترین جا برای معامله همون فارکس وگرنه اگه بریم توی سکه و طلا بد جوری ضرر میکنیم

نظر

• دوست من ناراحت نباش . تنها تو نیستی که ضرر متحمل شدی .این نوسانات هنوز اثرات ویرانگرشو نگذاشته . تمام ملت ایران دارن با پوست و گوشت خودشون تاوان ندانم کاری مسئولانی چون جناب دکتر بهمنی و خیلی های دیگرو میدن . حالا روزهای خوبمووووووونه ))

نظر

• با سلام :

دیگر همه میدانیم وقتی مدیران دولتی میخواهند قیمت چیزی را بالا ببرند .حرف از ارزان کردنش میزنند .اصلا باید در این مواقع پوزیشن عکس بگیریم.
                            مثلا وقتی بگویند شیر گران نمیشود .حنما گران میشود .وقتی بگویند مسکن بالا نمیرود .حتما بیشتر گران میشود .این دیگر راه کار قدیمیشان است.
                            متشکرم
                            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                              من هفته پیش روی حرف بهمنی (بوق) که گفت دلار باید 1500 بشه حساب کردم و طلا فروختم و کلی ضرر کردم اخه اگه ادم به حرف رییس کل بانک مرکزی اعتماد نکنه باید به کی اعتماد کنه و اقای (بوق) بیا و بگو مثلا تا عید قیمت دلار 1800 یا 2000 تا همه تکلیفمون روشن باشه بدونیم باید چه کار کنیم دوستان بهترین جا برای معامله همون فارکس وگرنه اگه بریم توی سکه و طلا بد جوری ضرر میکنیم
                              سلام

آقای بهمنی با این حرفها که دلار مثلا تا 1500 پایین میاد و................ فقط میخاد جو روانی ایجاد کنه وگرنه خودش هم میدونه که دلار دیگه پایین بیا نیست .
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
                                سلام

آقای بهمنی با این حرفها که دلار مثلا تا 1500 پایین میاد و................ فقط میخاد جو روانی ایجاد کنه وگرنه خودش هم میدونه که دلار دیگه پایین بیا نیست .
                                از کجا میدونی دلار پایین بیا نیست؟!؟!!
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X