اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    دیروز رفتم دکتر قلب یک نوار قلب ازمون گرفت گفت مستعد سکته هستی!! آقا ما رو می بینی ناراحت که دنیای فارکس چطوری بدون ما زندگی کند!! خلاصه هی به خودم گفتم کمتر بخور این شکم رو یک کم بیار پایین این چه وضعشه آخه، خلاصه رفتم نوار قلب رو اسکن گرفتم بهتون نشون بدم، اونجاهایی که عین این کندل ها سیخ زده منطقه شوک هست که بخاطر چربی بود ..... آخیش چقدر خالی بستم دلم خنک شد، حالا می فهمم بعضی ها اینقده چپ و راست توی مسائل مهم دروغ میگند چه حالی می کنند! نمودار یورو فرانک هست مزخرف ترین ارز بازار و بشدت مستعد دادن سکته چون یک جا یک پالس قوی میزنه با جریان بالا!! کلاٌ نوساناتش 5 پیپ هست!
    دوستان کسی اطلاعی از استاد دارند ؟ حالشون خوب هست ؟
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با سلام خدایی کم کم داریم نگران میشیم استاد خوبین؟چخبر؟من متوجه نشدم این متنتون شوخیه یا جدی !!!!!!! خدایی کسی خبر داره بگه؟استاد خوبن؟؟؟؟؟؟؟
      ویرایش توسط sajjadfox : https://www.traderha.com/member/5621-sajjadfox در ساعت 08-31-2012, 12:45 PM
      ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

سلام عزیزان
        استاد حالشون خوبه و در سلامتی کامل هستند .
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام ممنونم ماندگار عزیز خبرخوبی دادی
          ارزوی سلامتی و سرخوشی برای همه ی ایرانیای عزیز مخصوصا استادای گل و بچه های بینظیر این فروم دارم
          پیروز باشین
          ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...........موجیم که آسودگی ما عدم ماست............

persian gulf traders

نظر

سلام ؛

دیروز دوستی اس ام اس داد نیما شنیدم قلبت مشکل دار شده کجا بستری شده؟

آقا ما رو می بینی!!!

بابا جان خوبه نوشتم اون پست همه رو خالی بستم!! کجاها رفته اون متن.

ما حالمان خوب است و عین ببر بیشه زار!

این دور تعطیلات بودیم و جای همه خالی.

از دوشنبه قبراق و سرحال در خدمت دوستان.
            .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
            https://telegram.me/Cyclicalwaves
            https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

میگن غربیا اهل دغل بازی و حقه بازی نیستند ! دیروز اگر باار ادامه داشت قیمت طلا تا 2000 میرسوندن ! امروز تازه ملت تریدر فهمید که ایتالیا قراره 15 درصد طلاهاشو بفروشه ! معلوم نیست یونان اگر بخواد بفروشه قیمت تا کجا میرسونند! بهرحال به دوستان تریدری که مشکلات قلبی و بیماریهای فشار و قندو غیره توصیه میکنم که در این ماه اصلا به طلا نزدیک نشن و به اون فکر نکنند در غیر این صورت مسولیتش با خودشونه !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

آقای بهمنی!

آقای بهمنی، نامه ای برایتان می نویسم همچون شخصی که در جزیره ای افتاده و برای نجاتش نامه ای در بطری می کند و به دریا می افکند به امید اینکه شاید این بطری به دست کسی برسد و نامه کمک را بخواند.

چند سالی می شود سکان مهم ترین بخش پولی کشور را برعهده گرفته اید و دوران ریاست شما بیش از سایر روسای پیشین در آن بخش شده است، در این نامه می خواهم اندکی با شما درددل کنم شاید نه اینکه خدای ناکرده شما را به سمت مشخصی سوق دهم بلکه خود از گمراهی نجات یابم. آقای بهمنی همانطور که مستحضر هستید سال هاست روسای بانک مرکزی کشورهای بزرگ مانند آمریکا، انگلستان، کانادا، .....و یا مناطقی مانند حوزه یورو یک چارچوبی به نام " تقویم اقتصادی" برای خود تعریف کرده اند و خود را موظف کرده اند در آن چارچوب به ارائه گزارش یا سخنرانی بپردازند. شما خود بهتر از من می دانید که چشم انداز حرکتی اقتصاد کشورها بر پایه ارائه گزارشات و سخنرانی هایی است که از سوی این مراکز اصلی پولی کشورها منتشر می شود. این تقویم اقتصادی یک برنامه مشخص است که از چند ماه قبل برنامه ریزی شده می باشد که بانک را موظف میکند تا آن زمان بر تعهدات خود پایبند باشد و وظیفه دارد پارامترهای مهم اقتصادی را برای عموم سرمایه گذاران شفاف نماید. به عنوان نمونه ماهی یک بار در خصوص نرخ رشد اقتصادی کشور صحبت می شود و آماری مانند اشتغال، بیکاری، تورم، ساخت و ساز ..... منتشر می شود. بر اساس این آمار سرمایه گذاران در خصوص وضعیت کشورها تصمیم گیری می کنند و افق سرمایه گذاری خود را ترسیم می کنند. آقای بهمنی، شما بهتر از هر شخص دیگری می دانید وجود ابهام در هر اقتصادی در درجه اول بر ساختار اقتصاد همان کشور صدمه می زند و انتشار گزارش های مجهول می تواند فرار سرمایه را به همراه داشته باشد در این بین بانک مرکزی به رسالت خویش در خصوص تدوین سیاست های پولی وظیفه رفع شبهات را در عرصه اقتصاد بر عهده دارد. آقای بهمنی اگر قرار بر این باشد ریس بانک مرکزی اروپا در فلان روز سخنرانی کند و چشم انداز کلان اقتصادی را برای عموم تشریح کند و بر اساس آن سرمایه گذاران، بانک ها، نهادهای پولی و مالی و ..... تصمیم گیری کنند، آقای ریس وظیفه دارد در آن تاریخ به ایراد سخن بپردازد و مبادا به دلایل متعدد آسیبی به یک سرمایه گذار برسد. تاکنون اتفاق نیفتاده که این سخنرانی ها بدون قرار گرفتن در چارچوب آن تقویم اقتصادی ارائه شده باشد. آقای بهمنی، تاکنون از خود پرسیده اید که آیا تدوین چنین تقویم اقتصادی می تواند برای ایران عزیز ما مثمر ثمر و مفید فایده باشد یا خیر؟ آیا تاکنون به این موضوع پرداخته اید که اگر چارچوب گزارشات اعلامی مدون و با برنامه ریزی زمانی مشخص باشد می تواند مفید تر باشد یا وضعیت فعلی؟ شاید ما اشتباه می کنیم و وضعیت کنونی می تواند وضعیت ایده آل تری را برای اقتصادی ملی به همراه بیاورد. آقای بهمنی، چه نیک امسال را مقام معظم رهبری سال « تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی» نامیدند آیا گمان نمی کنید برای اینکه این سرمایه ایرانی حفظ شود یک منشور باید تدوین شود و در راستای آن به تدوین استراتژی های کلان اقتصادی پرداخته شود؟آیا بهتر نیست برای اینکه تولید ملی ما رونق بیشتر و در خور نام ایران داشته باشد باید برنامه ریزی دقیق تری حداقل در حوزه پولی داشته باشد؟ آقای بهمنی اتفاق نیفتاده حالتی که دیده باشیم ریس یک بانک مرکزی در خصوص ابزارهای پولی کشور نرخ اعلام کند و نشنیده ایم که ریاست یک بانک مرکزی در خصوص اینکه سرمایه گذاران چه نرخی فلان چیز را بخرند یا نخرند بحث شده باشد. این از عجایب هست که ریس یک بانکی در خصوص یک پارامتر مهم اقتصادی عدد اعلام می کند علی الخصوص وقتی بسترهای فراهم سازی ان مقوله را تشریح نمی کند. آقای بهمنی وقتی شما می گویید دلار 1500 تومان می شود و در حالیکه اکنون حداقل 40% بیش از این نرخ است، این عدد را بر چه اساسی اعلام کردید؟آیا می دانید روسای بانک مرکزی سایر کشورها بجای آنکه بگویند دلار تضعیف می شود، در خصوص راهکارهای عملی تزریق پول یا جمع آوری پول صحبت می کنند و این عدد را باید سرمایه گذار یا تحلیل گر استنباط کند؟ آیا این عددی که از مجاری غیر رسمی اعلام می کنید فضای رانت و سوداگری در اقتصاد را فراهم نمی کند؟ آیا وظیفه ریس بانک مرکزی یک کشور اعلام نرخ خرید و فروش است؟ آقای بهمنی روشنمان کنید. اکنون واقعاً در حالت گنگی به سر می بریم که آیا ما تا الان اشتباه تصور می کردیم یا کار شما ایراد دارد؟ اگر جامعه جهانی منتظر سخنرانی ریس بانک مرکزی اروپا در تاریخ چهارشنبه ساعت 12 ظهر است هیچ گاه اخبار و مستندات این گزارش یا سخنرانی قبلش منتشر نمی شود، اما چگونه است در ضیافت صبحانه شما نرخ دلار به بیرون درز می کند و در ضیافت افطاری شما اعداد و ارقام کلان اقتصادی به ریز منتشر می شود! آیا این اجحاف در حق سرمایه گذاری نیست که با توجه به وجدان کاری خود نگران اقتصاد این کشور است و برای آن دل می سوزاند؟ به عنوان نمونه بازارهای جهانی مدت هاست منتظر اعلام نظر بانک مرکزی آمریکا در خصوص بسته حمایتی موسوم به QE3 می باشد و ریس بانک مرکزی این کشور هر بار در سخنرانی های دوره ای خود که در چارچوب تقویم اقتصادی کشور گنجانده شده است در خصوص فضای اقتصاد کنونی و بسترهای لازم آن بحث میکند و با استدلال در خصوص اینکه زمینه اجرای این محرک فراهم ینست یا هست بحث می کند، آیا تاکنون شنیده اید ایشان در خصوص اینکه اگر این سیاست را اجرا کنیم شاخص بورس تا کجا رشد میکند بحثی کرده باشند یا با این کار دلارشان تا چه عددی افت میکند بحثی کرده باشند؟ آقای بهمنی ما را روشن کنید که بغایت در تضاد فکری فرو رفته ایم، آیا وضعیت فعلی اعلام گزارش رسمی برای وضعیت اقتصادی مملکت مناسب است یا مسیری که دیگران رفته اند می تواند چراغ راه ما باشد؟ اگرچه شنیدن پاسخ از شما می تواند ابهامات ذهنی خیلی ها را بزداید اما اگر پاسخی هم نیاید حداقل به عنوان کسی که دلسوزانه برای این آب و خاک زحمت می کشید دوستتان داریم و پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی برایمان مهم تر از هر چیز دیگر است. باشد با کمک هم ایرانی بهتر بسازیم.

نیما آزادی

منبع : www.avagold.ir

نظر

گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ی من
                  آنچه البته به جایی نرسد فریاد است

نظر

در عجبم از آنهایی که کاسه ای می شوند داغ تر از آش! کاش می شد رفت و دید که این آقای الیوت خود همواره به حرف خود بوده یا گرزی به تکنیک های دیگر هم می زد و با آنها هم حشر و نشر داشت!

روزی شیخی از راه رسید و گفت شکل زیر که می بینی نموداری بس زیباست بازار در یک قالب نیکو ریخته است و اکنون پس از موج 4 دوباره می ریزد، گفتم از روی چه می گویی؟ گفت این رو تو نمیدانی قضیه ای است به نام "الیوت" :

بعد از چندی مجدد آمد گفت یادت هست که گفته بودم بازار مجدد پایین رفتنی است؟اکنون کمی کومپلکس شده است( من نفهمیدیم این چه بود که گفت اما فهمیدم یک چیز پیچیده ای به وقوع پیوسته) و باید بعد از پایان سیکلش بریزد. این بار هر چه گفت قلمبه سلمبه بود و گفتیم منتظر می مانیم.

چندی بعد آمد و گفت دیدی شروع به ریزش کرد! سحر و جادو را می بینی؟ حال میخواهی ادله ای بر تو هویدا سازم که بغایت بر قدرتم واقف شوی و این این نظریه؟ گفتم بگوی! گفت این یک کمی بالا م آید و بعد چنان می ریزد که نگو و نپرس!

چندی گذشت و دیدم نرخ سر به هوا گذاشته و از ان شیخ خبری نیست سراغش گرفتم و گفت سر به کوه و بیابان گذاشته و با تئوری الیوتش همه را بدبخت کرده است.

آخر نفهمیدم چرا باید می ریخت و با شمارشی که کرده بود چه اجباری می توانست تحمیل کند؟

مگر جبر است که بریزد یا بالا برود؟ آنکس که دلش بخواهد بالا می رود و انکس که دلش بخواهد پایین می رود، از فرمایشات خلق دو پا در تعجبم هر چیز را تئوری میکند و در 100 سال بعدش اندر مضراتش کتاب ها می نویسد!
                    این فصل را نگفتم از این باب که الیوت بد است و چنان و چنان، این را گفتم از این جهت که ار آنک که یافتیم کورکورانه داریم کاری می کنیم از خود بپرسیم آیا مفری هست؟

نظر

خرد و خسته
                      این حال امروز منه

نظر

نوشته اصلی توسط arash rajabzadeh نمایش پست ها
                        خرد و خسته
                        این حال امروز منه
                        ولی بحال و روز من نمیرسی ! امروز بعد از مدتها دوباره طعم ضرر چشیدم ! دیگه مشکلی در ترید کردن ندارم تنها مشکلم زمان هست ! فکر کنم زمان زیادی برای بازگشت سرمایه اولیم لازم دارم !

یکی از اساتید و تریدر های حرفه ای فارکس بمن گفت که ساعتی 3 هزار دلار برای اموزش ترید در کانادا میداده ! من همه سرمایه زندگیم جمع کنی نصف این مبلغ هم نمیشه ! این ضرر بحساب اموزش میزارم !

به امید موفقیت همه دوستان

نظر

خیلی وقته کسی توی فروم ندیدم شوخی کنه امروز میخوام باتون یه شوخی حسابی بکنم !

لطف کنید هرچی در مورد فارکس شنیدید و بلدید بزارید کنار !

پلتفرم متاتریدر بروکر پی سی ام باز کنید ! اوکی

شمع ساعت 5 علامت گذاری کنید ! اوکی

همینطور شمعهای ساعت 5 در هروز و هر ماه علامت بزنید ! اوکی

متوجه چیزی شدید؟

این استراتژی یک پسربچه ده ساله به پدرش یاد داده ! این پسر بچه میدیده این نمودارا همیشه بالای کامپیوتر هستند بشون ضول میزده ! به پدرش گفته بابا میخوای بدونی این شمعها کی بالا میرن کی پایین ؟ پدر بش گفته پسرجون تو چی داری میگی من حالا چندین ساله دارم دنبالش میگردم هزینه کردم کلاس رفتم پیش بهترین اساتید رفتم ولی نفهمیدم تو الان میخای بمن یاد میدی ؟ بگو ببینم کی بالا و پایین میان ؟

پسر بچه با کم تامل گفت خیلی راحته بابا جونم :

این شمعه میبینی ؟ پدر کدوم شمع ؟ همین شمع (ساعت 5 به پلاتفرم پی سی ام)
                          پدر :خوب که چی؟

پسربچه هر موقعه سبز بود "صعودی" شمعها بعدش بالا میرن و هر وقت قرمز "نزولی" بود شمعها بعدش پایین میان !

پدره دقت کرد و دید در بیشتر مواقع شاید 70 تا 80 درصد اینگونه هست ! و این استراتژی بچگانه میتونه روی 20 تا 30 پیپ بهش بده و میتونه هم معاملش دوقسمت کنه یکی با 30 یا 20 پیپ ببند و دومی باز بزاره !

پدره با این روش ماهی 100 تا 130 درصد داره سود میکنه !

بچه ها شوخی بود لطفا جدی نگیرید !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            پسر بچه با کم تامل گفت خیلی راحته بابا جونم :

این شمعه میبینی ؟ پدر کدوم شمع ؟ همین شمع (ساعت 5 به پلاتفرم پی سی ام)
                            مسلم جان، این بچه بامزه نگفته توو چه تایمی؟
                            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                              مسلم جان، این بچه بامزه نگفته توو چه تایمی؟
                              سلام محم جان

تایم یکساعته !

خوب دقت کن درصدهای که گفتم بعلت وارد شدن با حجم بالاست !

در مورد استاپ لاس بدون استاپ وارد میشه ! در صورت نرسیدن به تی پی فردا با دوبرابر حجم در همان جهت وارد میشود !

این مواردی هست که ازش استفاده میکنه !

شما این استراتژی روی حساب دمو ازمایش کن ! ببین در چند درصد موارددرست عمل میکنه؟

اگر نکته هست بگو اگه تونستم جواب میدم !

به امید موفقیتت دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                                تایم یکساعته !

خوب دقت کن درصدهای که گفتم بعلت وارد شدن با حجم بالاست !

شما این استراتژی روی حساب دمو ازمایش کن ! ببین در چند درصد موارددرست عمل میکنه؟

ممنونم رفیق

ولی من فقط ریل کار میکنم...
                                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

پردازش ...
                                X