اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

مهندس هوای شهر شما خوبه ! اینجا جهنم هست.دما 60 درجه ! البته از ماشین درجه گرفتم ! نه درحه هم واسه تلرانس کم کردم :دی

توی این هوای دلچسب میدونین چی میچسبه ؟ دو تا آدم مرد که بشینن حرف بزنن درد و دل ونند.اگرم شد دوتا بررسی روی بازارها که ببینیم فردا واسمون چه خوابی دیدن !

مهندس ماشین مدل بالا باشه صدا نداره اما یه ژیان علاوه بر صدا ،دود هم داره ! ما همه چه بخوایم جه نخوایم آسفالتمون زیر چرخشونه !

فداتم

نظر

آره آره 15 ماه یورو در مقابل دلار استرالیا حتی یک کندل ماهانه مثبت نزد! خودتون چرتکه بزنید که چند پیپ شد! آقا چه کاریه آخه این چه وضعشه دیگه میشه دو تا حوزه اینقدر اختلاف ؟

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

با سلام استاد تاپیکی اگه اشتباه نکنم با نام پژوهشی زده بودید که جدیدا هم قرار بود درموردmacdبحث بشه ............این تاپیک حذف شده؟ پیداش نمی کنم ..........................
        اشگهایی که هنگام شکست میریزیم همان عرقهایی هست که در راه کسب پیروزی نریختیم./

نظر

نوشته اصلی توسط خسروی نمایش پست ها
          با سلام استاد تاپیکی اگه اشتباه نکنم با نام پژوهشی زده بودید که جدیدا هم قرار بود درموردmacdبحث بشه ............این تاپیک حذف شده؟ پیداش نمی کنم ..........................
          سلام

سر جاشه

اینجاست

نظر

بنده خیلی امیدوار بودم بورس سکه تهران سر عقل بیاد و معاملات را انلاین کنه و وجه تضمین را به لورج10 برسونه ولی گویا اینها دنبال بلوکه کردن سرمایه مردم در حساب سامان هستند
            چند بار هم با مسئول اتی مستقیم صحبت کردم اینها عمیقا فکر می کنند ما مجبوریم که معامله کنیم(البته حق دارند چون هر بلایی سرمان می اورند به جای تحریم معاملات حجم معاملات را بالا می بریم وکاملا مطیع شدیم) در حالی که به ایشان گفتم سخت در اشتباه هستند و پولها در اتی نخواهد ماند

بنابر این تصمیم گرفته شد مدل اتی تهران دربورس دبی راه اندازی بشه با این فرق که اینجا سکه است انجا شمش با قابلیت تحویل و لورج 10 که هم از لحاظ شرعی مشکل نداره و هم ریسک معاملات پایین است
            انشاالله درچند روز اتی این قضیه راه اندازی بشه و دوستان با 160 دلار بتوانند یک قرارداد شمش دربورس دبی خریداری کنند با قابلیت تحویل

تا به حال دوستانی که در اتی تهران بودند استقبال خوبی کردند وعلاقه مند هستند مدل اتی تهران روی شمش پیاده بشه
            مثلا الان اونس1600 است هرقرارداد یا لات 160 دلار باشه به عبارتی لورج10
            کسی خلاف جهت پوزیشن بگیره تا40درصد سرمایه جا داشته باشه بعد اگر پول نداشت یا شارژ نکرد کال مارجین میشه
            علاوه بر ان اگر احیانا کسی خواست قراردادش را نگه داره بتواند تا سر رسید نگه داره و بتواند تحویل بگیره
            البته دوستان نظرات دیگری هم دارندکه عمده ان همین هاست

نظر

تو این چند روز بد بازار بی روح و کسل بودن و..
              عوضش چندین قهرمان داریم در لندن که دل همه رو شاد میکنند
              مدال طلا سوریان و نوروزی نقره نواب نصیر شلال و برنز رستمی برای چند لحظه مردم ایران از خیلی از فکرهای بد روزگار رها کرد

تبریک
              ویرایش توسط Hamidreza : https://www.traderha.com/member/3867-hamidreza در ساعت 08-07-2012, 01:54 AM

نظر

سلام و خسته نباشید به تمام اساتید و دوستان
                کسی در مورد معاملات خیارات دوگانه چیزی میدونه ؟ لطفا کسی اگه اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
                ممنون میشم
                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                  سلام و خسته نباشید به تمام اساتید و دوستان
                  کسی در مورد معاملات خیارات دوگانه چیزی میدونه ؟ لطفا کسی اگه اطلاعاتی داره راهنمایی کنه
                  ممنون میشم
                  سلام این اصطلاحات عرب اندر عرب هست، لطفاً معادل انگلیسی اینو بگید تا ببینیم چی هست.

نظر

نوشته اصلی توسط سعادت نمایش پست ها
                    بنده خیلی امیدوار بودم بورس سکه تهران سر عقل بیاد و معاملات را انلاین کنه و وجه تضمین را به لورج10 برسونه ولی گویا اینها دنبال بلوکه کردن سرمایه مردم در حساب سامان هستند
                    چند بار هم با مسئول اتی مستقیم صحبت کردم اینها عمیقا فکر می کنند ما مجبوریم که معامله کنیم(البته حق دارند چون هر بلایی سرمان می اورند به جای تحریم معاملات حجم معاملات را بالا می بریم وکاملا مطیع شدیم) در حالی که به ایشان گفتم سخت در اشتباه هستند و پولها در اتی نخواهد ماند

بنابر این تصمیم گرفته شد مدل اتی تهران دربورس دبی راه اندازی بشه با این فرق که اینجا سکه است انجا شمش با قابلیت تحویل و لورج 10 که هم از لحاظ شرعی مشکل نداره و هم ریسک معاملات پایین است
                    انشاالله درچند روز اتی این قضیه راه اندازی بشه و دوستان با 160 دلار بتوانند یک قرارداد شمش دربورس دبی خریداری کنند با قابلیت تحویل

تا به حال دوستانی که در اتی تهران بودند استقبال خوبی کردند وعلاقه مند هستند مدل اتی تهران روی شمش پیاده بشه
                    مثلا الان اونس1600 است هرقرارداد یا لات 160 دلار باشه به عبارتی لورج10
                    کسی خلاف جهت پوزیشن بگیره تا40درصد سرمایه جا داشته باشه بعد اگر پول نداشت یا شارژ نکرد کال مارجین میشه
                    علاوه بر ان اگر احیانا کسی خواست قراردادش را نگه داره بتواند تا سر رسید نگه داره و بتواند تحویل بگیره
                    البته دوستان نظرات دیگری هم دارندکه عمده ان همین هاست

فضای آلوده ای داره بورس آتی سکه. بخاطر ماهیت کاملاً مسموم دلار در بازار تهران ریسک این بازار هم بشدت بالاست. وقتی خیلی ها از رانت برای فعالیت در این بازار سود می برند چرا ولش کنند و برند؟ با یک تصمیم آقای بهمنی یا با یک بی تصمیمی آقای بهمنی دلار از 1850 شد 2200 تومان و به دنبالش بدون اینکه اونس رشدی بکنه سکه نقدی از 695 شد 770 تومان و آتی هم به همان نسبت رشد کرد! چرا از این فضای رانت استفاده نکنند؟ البته این مسمومیت رو تقریباً در همه جا داریم در تمام بورس های جهان و .... اما محدودتر.

نظر

روایت است که مریدان، حکیم را پرسیدند: بهای دلار چند؟ حکیم در پاسخ گفت: الان؟ یا الان؟مریدان جملگی ازین پاسخ حکیم نعره ها زدند و جامه ها بدریدند و سر به بیابان گذاشتند!

نظر

اينقدر بده كه بعد از چند سال يه سيستم ناب و قوي كه با شرايط شخصي سازگار باشه ، آدم پيدا كنه يك ماه هم كهكشاني ازش سود كنه ، بعد از يه ماه بازار رنج بشه و ديگه معامله اي نكني . آخه چرا ؟؟به كدامين گناه؟؟؟
                        ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        از معامله با احساس ماشینی
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                          اينقدر بده كه بعد از چند سال يه سيستم ناب و قوي كه با شرايط شخصي سازگار باشه ، آدم پيدا كنه يك ماه هم كهكشاني ازش سود كنه ، بعد از يه ماه بازار رنج بشه و ديگه معامله اي نكني . آخه چرا ؟؟به كدامين گناه؟؟؟

منظورت سیستم پیپو هستش دیگه!؟
                          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

بله متاسفانه
                            ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                              فضای آلوده ای داره بورس آتی سکه. بخاطر ماهیت کاملاً مسموم دلار در بازار تهران ریسک این بازار هم بشدت بالاست. وقتی خیلی ها از رانت برای فعالیت در این بازار سود می برند چرا ولش کنند و برند؟ با یک تصمیم آقای بهمنی یا با یک بی تصمیمی آقای بهمنی دلار از 1850 شد 2200 تومان و به دنبالش بدون اینکه اونس رشدی بکنه سکه نقدی از 695 شد 770 تومان و آتی هم به همان نسبت رشد کرد! چرا از این فضای رانت استفاده نکنند؟ البته این مسمومیت رو تقریباً در همه جا داریم در تمام بورس های جهان و .... اما محدودتر.
                              سلام نیمای عزیز من 5 ماهه توی بورس کالا ثبت نام کردم ولی جرات نکردم حتی یک معامله کنم چون بیشتر شبیه قمار میمونه تا معامله

نظر

ماندگار جان . امروز که خوب سود داد .

یه چیزو بگم . اگه هر روز انتظار داشته باشی که بازار بهت سود و یه شرایطی پیش بیاد که نتونی بگیری و از این موضوع ناراحت بشی ، شروع باختت تو بازاره .

نه از سود کردن باید خوشحال شد نه از ضرر کردن و سود نکردن ناراحت .

نه که آدم مثل آدم آهنی باشه ها . من از اینکه برآیند کارم مثبته و دارم به هدف مالیم میرسم راضی و خوشحال هستم چون بالاخره پول درآوردن حس خوبی داره . اما میدونم این مسیر از روی یه عالمه سود و زیان ساخته و رد میشه . پس اگه سود میکنم ذوق زده نمیشم و اگه هم سود نکردم یا ضرر کردم ناراحت نمیشم و اچازه نمیدم حس بدی بهم دست بده . به خودم میگم هم اون سوده هم اون ضرره جزئی از سیستم معاملات منه . هر دوشون برای رسوندن من به هدفم دارند به من خدمت میکنند .
                                پس هر دوشون را دوست دارم .
                                مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

پردازش ...
                                X