اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درددل های بازاری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
    درود
    علی جان این روزا واسه همه پیش آمده و باز هم پیش میاد. مهم اینه که میبینم اعتماد به نفستو از دست ندادی. روز از نو روزی از نو. هیچ اتفاق غیر قابل جبرانی نیوفتاده.
    مطمئن هستم تو همین چند ماه آینده خبر های موفقیتتو اینجا میخونیم.
    موفق باشید
    چند ماه اینده داداش؟؟؟؟
    شما دوشنبه شب بیا همینجا خبرهای موفقیت علی رو بخون ! حیف این کفار فردا پس فردا تعطیلن ، وگرنه میگفتم فردا شب بیای

نظر

• نوشته اصلی توسط حاج محمد خان جان نمایش پست ها
      چند ماه اینده داداش؟؟؟؟
      شما دوشنبه شب بیا همینجا خبرهای موفقیت علی رو بخون ! حیف این کفار فردا پس فردا تعطیلن ، وگرنه میگفتم فردا شب بیای
      حاج محمد خان جان داداش خبر نداری ساعت 10:11 دقیقه پست زده بعدش تا الان ساعت 11:11 حساب رو ردیف کرده گفته سوتی بگم جبرانش کزدم.....!!!!!

علی جان حال میکنی با این اعتماد به نفس دادن برو بچه ها
      ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 01-19-2013, 12:08 AM
      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• یک درد و دل بکنیم اول ظهری :دی

دوستان زیادی در فضای خصوصی تحلیل های زیبای برای من ارسال میکنن ! حیف این تحلیل ها که درج نمیکنن !

تحلیل یک فرد تازه کار با یک فرد باتجربه و خبره مشخص هست... !از بس تحلیل ها زیبا هستند که درد و دل کردم !

درج کردن آنها از یکسو آرشیو برای خود شماست از سوی دیگر از نظر بار علمی به سود جامعه تریدری ! پس دست به دست یکدیگر بزاریم و قدرت مانور خودمان در تحلیل با اشتراک گذاری قوی کنیم.

ارادت
        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام.

دیگه بولتون تهیه نمیشود؟

نظر

• منم یه درد و دلی کنم
            واقعا دلم به درد میاد آدمی رو توی این فرم میبنم (که قبلا از نزدیک میشناختم)حتی حاضر نیست به کار های که میکنه یه ذره فکر کنه
            کسی که تمام پست هاش دم از معرفت و مرام و انسانیت ودرست کاریه خلاصه دلش به حال همه میسوزه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            ای کاش یه ذره واقعا دلت به حال خودت می سوخت !!!!! واقعا جای تاسف داره !!!
            برادرانه بهت گفتم بهت یه نصحت میکنم دست از ریا بردار و مرد باش
            نیاز نیست توجه کسی رو به خودت جلب کنی ........ خودت باش مرد باش
            خیر پیش
            شرمند دلمون پر بود

نظر

• نوشته اصلی توسط reza123 نمایش پست ها
              سلام.

دیگه بولتون تهیه نمیشود؟
              رضا جان بولتن مسولش آقا پیام هست ...

انشالله به زودی دوباره فعال خواهد شد !

مرسی از یادآوری !

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                رضا جان بولتن مسولش آقا پیام هست ...

انشالله به زودی دوباره فعال خواهد شد !

مرسی از یادآوری !
                خلیل جان این تحلیل های ماینر رو هم دریاب. منتظریم داداش
                پیروز باشید.

نظر

• سلام به همه دوستان

من یه سوال برام پیش آمده

ممنون میشم دوستان راهنمایی کن

اینکه میگن طرف خودشو زده کوچه علی چپ یعنی چیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ ؟؟

یا من اشتباه می کنم یا کوچه علی چپ این طرف خییییییییییلی چپه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و در آخر یه ضرب المثل بگم آبي كه ز چشم رفت كي آيد باز ......

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidmi2006 نمایش پست ها
                    سلام به همه دوستان

من یه سوال برام پیش آمده

اینکه میگن طرف خودشو زده کوچه علی چپ یعنی چیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ ؟؟

یا من اشتباه می کنم یا کوچه علی چپ این طرف خییییییییییلی چپه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی تو بهش گیر نده.....وقتش نیست....

اوکی؟؟

نظر

• تا حالا به این فکر کردی حرکت چارت مث بعضی انسان هاست...

یه روز باهات خوبه و گاهی اوقات بهت خوب حال میده ! اما گاهی هم نمک میخوره و نمک دون میشکنه با وجود اینکه این همه زمان روش گذاشتی...

رسم عجیبی است !

استاب خوردن هم حکایتی شده !
                      ویرایش توسط عبدالرحمان : https://www.traderha.com/member/7755-عبدالرحمان در ساعت 01-19-2013, 10:38 PM

نظر

• سلام به همه دوستان

من یه سوال برام پیش آمده

اینکه میگن طرف خودشو زده کوچه علی چپ یعنی چیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟

یا من اشتباه می کنم یا کوچه علی چپ این طرف خییییییییییلی چپه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و در آخر یه ضرب المثل بگم آبي كه ز چشم رفت كي آيد باز ........

پ ن . نمی دونم چرا ویرایش کردن ..................اتفاقا این درد و دل بازاری دوست عزیز .دنبال حاشیه نیسنم وقتی میبینم این آقا دنبال سو استفاده است وظیفه خودم می دونم بهش گوش زد کنم
                        ویرایش توسط hamidmi2006 : https://www.traderha.com/member/5005-hamidmi2006 در ساعت 01-19-2013, 10:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidmi2006 نمایش پست ها
                          سلام به همه دوستان

من یه سوال برام پیش آمده

پ ن . نمی دونم چرا ویرایش کردن ...............اتفاقا این درد و دل بازاری دوست عزیز .دنبال حاشیه نیسنم وقتی میبینم این آقا دنبال سو استفاده است وظیفه خودم می دونم بهش گوش زد کنم
                          منم نمیدونم چرا پستم خالی شد!!!

گفته بودم...شاید الان وقتش نیست.....

اوکی؟؟

نظر

• نمی دونم برای چی نمیزاید آدم حرفشو بزن و پست رو ویرایش میکنید
                            این درست نیست یکی بیاد جواب بده چرا ویرایش میشه این پستها
                            من که حرف بدی نزدم این کارتون درست نیست
                            ویرایش توسط hamidmi2006 : https://www.traderha.com/member/5005-hamidmi2006 در ساعت 01-19-2013, 10:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                              تا حالا به این فکر کردی حرکت چارت مث بعضی انسان هاست...

یه روز باهات خوبه و گاهی اوقات بهت خوب حال میده ! اما گاهی هم نمک میخوره و نمک دون میشکنه با وجود اینکه این همه زمان روش گذاشتی...

رسم عجیبی است !

استاب خوردن هم حکایتی شده !
                              دونبال دلیل استاپ خوردنت باش
                              8 بار استاپ خوردن نشون دهنده اینه که سیستمت مشکل داره ، مردونه بشین ویرایش کن سیستمت ، حالا حالا توی این زندگی هستی
                              استاپ خوردن ها تو نزار تقسیر بازار

نظر

• سلام به همه دوستان

من یه سوال برام پیش آمده

اینکه میگن طرف خودشو زده کوچه علی چپ یعنی چیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!؟؟؟؟؟

یا من اشتباه می کنم یا کوچه علی چپ این طرف خییییییییییلی چپه !!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

و در آخر یه ضرب المثل بگم آبي كه ز چشم رفت كي آيد باز ... .. .

پ ن . نمی دونم چرا ویرایش کردن ...................اتفاقا این درد و دل بازاری دوست عزیز .دنبال حاشیه نیسنم وقتی میبینم این آقا دنبال سو استفاده است وظیفه خودم می دونم بهش گوش زد کنم

نظر

پردازش ...
                                X